Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
24. nov 2009

Zuzi a mam pre teba este horsiu spravu, nas Johny Kolenik je vraj teply ☹

zuzana76
autor
24. nov 2009

bilu, viem, vcera som citala v teme Keby bolo keby, neverila som tomu sice velmi, no ale co uz, aspon nam ho nepreberie ziadna baba 😀

inak nam dvom sa celkom pacia podobni chlapi - Kolenik, Swayze

zuzana76
autor
24. nov 2009

a tuto noc sa mi snivala ze som mala frmu s konmi a roznymi inymi zvieratami 😀

zuzana76
autor
24. nov 2009

a Kolenik vraj chodi s Kostelnym - tak to teda tiez neviem ci je pravda

zuzana76
autor
24. nov 2009

mne sa celkom aj Kim Rossi Stuart pacil 😀 , hral vo fantagiro

bilushka
24. nov 2009

Kolenik a Kostelny 😲 😲 😲

No uz sa tesim na tvojho muza, to bude prezleceny moj 😀

A ak myslis Fantagirinho mileho, tak ten boooooooooool....mnam 😵

zuzana76
autor
24. nov 2009

bilu 😀 , no neviem , ty si mojho uz mohla vidiet na foto 🙂

presne toho myslim, ten co sa tam prehanal na koni

zuzana76
autor
24. nov 2009

ze firmu s konmi 😀 , farmu som chcela napisat

bilushka
24. nov 2009

Zuzi, ty mas velmi divike sny, najskor Mastalir a dvojicky a teraz kone 😀

zuzana76
autor
24. nov 2009

bilu 😀 , to asi z tej Coly, uz druhy den som pred spanim pila Colu, vlastne dnes treti den, tak som zvedava co to bude tuto noc

zuzana76
autor
24. nov 2009

zajtra ideme s patkom na krv, kontrola, ci nie je anemicky po mne a aj na stitnu zlazu mu zoberie krv

idem uz spat, resp. venovat sa muzovi 😀

letuskah
24. nov 2009

caute
my mame tiez somat a som spokojna, vsetko sa rozpusti ako ma, a opravar mi vravel ze dlhodobo sa tie lacne neoplatia lebo to zasiera umyvacku/pracku a potom sa kazia a je pravda ze sme raz kupili bonux do pracky a normalne sa zasekavala a nechcela prat, odkedy sme zase presli na Persil tak nie je problem, takze ja urcite lidl ani nic podobne kupovat nebudem. este stale sa neviem toho bonuxu zbavit tak v nom periem zmetaky a podobne chobotiny a ked daco v ruke prepieram...

zuzi ja to cistidlo do umyvacky cca raz za pol roka davam, aj to len preto ze to zabudam kupit a trva kym sa k tomu dopracujem...

bilu ja mam stres zo skolky tiez ale ja si vydobijem 6 hodinovy uvazok ale ten tvoj druhy plan je lepsi, ja uz som par dni dozadu nad tym zacala uvazovat, ze je to asi jedina moznost ako sa vyhnut tomuto stresu, ale zas asi treba poznat hranice... rodit kym prve bude dost velke aby bralo skolkarov a malych skolakov domov 😀 😀 😀 sak naco tie deti mame 😀

zuzi ja mavam niekedy take navaly ze vypijem aj dvojlitrovku koly denne a potom dlho dlho nic, ale odkedy som otehotnela s Kubkom som tusim kolu ani nepila 😕

letuskah
24. nov 2009

Maji uz tu asi nebudes ale dudel jej podla mna nedavaj, aj ked bude vyvadzat ale uz ked si jej ho vzala tak v tom pokracuj, drzime palce 😉

mne zas Kubko zacal vymyslat ked ho vecer ulozim, najprv mi chce rozpravat co Krtko robil a pospomina vsetky rozpravky co videl a potom ked odidem zacne knucat ze mu nie je dobre v postielke a potom pisti ze cikat a kakat, dnes zaspal az okolo 21,30...a jasne ze svetielko potrebuje a dvera ako maju byt co znamena ze napoly otvorene 😠

lenkamt
25. nov 2009

ahojte 🙂

Katarínkam všetko najlepšie, s podaktorými zapijeme dodatočne 😵

Koleník, nyjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a s Kostelným už vôbec nieeeeeeeeeee 😀 v sobotu idem do gaybaru dúfam že ich tam nestretnem 😀

Bilu - my dnes 7.20 😝 a to zaspali až 21.05 😝 nechcem to vidieť keď sa roztrhnú posledné dva cumle čo máme 🙄 😔

katika1
25. nov 2009

ahojte.. no my 7.00 a to som šla spať o tretej 🙄 dovtedy sme s mm chlastali 😀
A Koleník nie 😝 mne sa páči riaditeľ z ordinácie 😀

Lenulik díík 🙂

lenkamt
25. nov 2009

Kati - ty kokos v utorok chlastať do 3 rána a ešte k tomu s vlastným mužom 😕 😕 😕 😀

ja som z toho Koleníka normálne na vetvy, taký pekný chlapec 😀 a hlavne teda, že má takého hnusného frajera 😀

lenkamt
25. nov 2009

a s Mimušou ako bolo???

katika1
25. nov 2009

lenka a to som mu ešte pomáhala pri tom celom nájsť bývalú najvačšiu lásku na fb.. som to ja dilino, čo? 😝 😅

Včera tu bola mima s Alexom.. on je taký zlatý 😀 totalny malý grázel ako Riško 😀 😵 a musím niečo nabonzovať.. Mima schudla podla mna 🤐 😠 😀

katika1
25. nov 2009

akurát som to napísala 😀

lenkamt
25. nov 2009

no to si teda dilino 😀

to aby sme v rámci stretka šli na nejakú miestnu zábavu v dudinciach 😀 také kočky 😵

katika1
25. nov 2009

ja nie, ja som pribrala 🤐

lenkamt
25. nov 2009

no jasné, tak ako Bilu zvyčajne, že neoblečie 36 😀

katika1
25. nov 2009

ja som nikdy nenosila 36, moja 😝 😅 😔

lenkamt
25. nov 2009

ale vyzeráš tak 😉

moje deti včera dostali kuchynku , tak o nich od včera neviem, varia, umývajú, normálne to vydáva aj nejaké zvuky, no aká fajná vec 😀

lenkamt
25. nov 2009

tak idem aj ja variť 😀

katika1
25. nov 2009

ja sa idem dopovať kávou 😅
naobed zaomím s krpatým 😅

letuskah
25. nov 2009

caute
Katkam vsetko vsetko najlepsie prajeme 😵 😵

ja som zase od 4 hore lebo ma brutalne hlava bolela, ani nie hlava ale v jednom bode, kde byvaju certovske rozky tak neviem ci mi aj nejaky nerastie 😕 ani pilula nepomohla,
od rana bieleho nam tu montuju branu tak sa zase musime zdekovat, uz by sme aj boli len nemam nic navarene tak rychlo dovarim a letime prec

a chlap mi pred chvilou volal ze asi ostanu aj cez vikend v nemecku takze pride az stvrtok pred stretkom, a to bral veci len na tri dni 😝 my aj keby sme neviem ako chceli druhe dieta tak neviem kedy ho urobime ked vlastne cele moje plodne dni bude prec a postarku mame babu tak idem asi hladat ine 😀 😀 😀

letuskah
25. nov 2009
peta28
25. nov 2009

Vsetko najlepsie Katkam 😉

leni ja som od tej Oldy objednavala uz pred dvoma rokmi magnetky a super je to. Idem vybrat nejaku foto a dam urobit aj tento rok.

peta28
25. nov 2009

Baby este mi od dvoch chyba uhrada za tie Dudince, tak sa len tak nevinne pripominam ze aby sa na to do toho konca novembra nazabudlo, oki?
diiik