Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
7. dec 2009

takze mala dostala pamycon a len sirup na kasel, v stredu mame poradnu a mali by byt aj vysledky z vyteru.
Ja osm len naramne zvedava ako sa do konca tyzdna rozdvojim aby som bola aj v praci lebo jedna kolegyna pn na atb, druha laryngitida na atb .. muz musi nutne dokoncit nejaky projekt do sutaze do konca tyzdna takze zajtra je uz v praci.. fakt mam nervy

Zuzi neboj prachy ti poslem, len si to musim dat cele dokopy

katika1
7. dec 2009

NO my už zaspávame.. sa musím sa učiť na sobotu na skúšku.. no vobec sa mi nechce 😝

lenkamt
7. dec 2009

naše zase zaspali za 10min 😠 to čo tam mali za problém??? 😠

Kati - uč sa pekne, nevymýšľaj 😀

katika1
7. dec 2009

zuzka, prosím si recept na tú tortu, čo máš v albume, mnaaaam 😀

zuzana76
autor
7. dec 2009

kati 😀 😀

daj mi email, poslem ti tam, lebo to mam prefotene z knihy
inak je to jednoduche 😉

lenkamt
7. dec 2009

aj ja si prosím 🙂

zuzana76
autor
7. dec 2009

ja som ju robila bez tej cokolady do cesta, muz to tak nechcel, povodne to ma but cokoladovo-tvarohovo-visnova torta

zuzana76
autor
7. dec 2009

idem ju robit na stedry den

bilushka
7. dec 2009

Dobry den sa praje,
tak som sa konecne vyspala vo vyvetranej miestnosti, hned mam lepsiu naladu.
MM aj vravel tomu prevadzkarovi ci majitelovi, ze tam maju otrasne teplo, ze sa na tych izbach neda zit a on ze uz to zacinaju regulovat, ale zase ze odchadzal pred nami nejaky starsi manzelsky par a ze ti sa stazovali, ze mali na izbe zimu, ze je tazko kazdemu vyhoviet 😒

Zuzi, ja si myslim, ze si sa rozhodla spravne a ved my ta prideme pozriet aj s Mimi, niekedy po Novom roku, aj Slavke som to uz spominala na stretku, uz teraz sa tesim 😵
Recept prosim ta posli aj mne, ta torta vyzera super a ja milujem tvarohove cesto.

Peti, ved my sme ti chceli urobit radost, to nebolo len za to, ze si nam vybavila zlavu, ale ze si sa o nas postarala a zabezpecila komunikaciu s nimi. Ja som chcela, aby si si ten balicek zobrala domov a s Petom ste na nas s laskou spominali, ale aj ty si to dobre vyriesila, kazdy sme mali z toho osoh 🙂

Baby, ja som si po Lenkinom implulze, ze mala nejaky divny ucet pozrela ten nas a my ho mame teda uplne divny, kopec veci nam tam nezapocitali, ani co sa pitia tyka a ani napr. co sa boli chlapi saunovat, tak to malo stat 8€ a my sme neplatili nic, mne je to luto iba kvoli tomu personalu, lebo ten chlap bol uplne zlaty a ostal s nami v bare aj po zaverecnej a nakoniec teda z toho moc nemal, alebo to nablokoval niekomu inemu? 😕

katika1
7. dec 2009

inak ale ten chlap si ani nepýtal čísla izieb a neverím, že si nás všetky pamatal 😕

bilu my sme na izbe tiež mali zimu..

bilushka
7. dec 2009

Tak ale potom sa ozvite, ktore ste mali zase vysoky ucet, to ste platili aj za nas, vyrovname sa 😉
Mna to ani nenapadlo kontrolovat, ked sme odchadzali, este ze muz hned nevyhodil tie blocky, ale som si hned povedala, ze 25 € za skoro tri dni je nejaky maly doplatok 😅

lenkamt
7. dec 2009

tak to bolo fasa stretko 😀 keď nenapočítali to čo mali 😅

Kati - mne napočítal tie giny z večera, mne chýbajú len 3x vinea a mám navyše 3kávy, tak ma napadlo či tie viney nenarátal ako kávy, lebo sa mi nezdá žeby niekto pil 3viedenské a to som vás poctivo sledovala že čo kto pije 😀

katika1
7. dec 2009

lenka.. Rišo pil viedenské a my sme platili vašu vineu asi 😀 to lebo ste mali 105 a my 205 😀 😀 😀

katika1
7. dec 2009

no ale nám gin nezapočítali..

katika1
7. dec 2009

bilu my sme mali 28 a tiež som čakala viac

bilushka
7. dec 2009

Ano Leni, vieme ze ty sledujes vsetko, preto aj ked som odchadzala prvy vecer tak poznamka, ze no ides prva spat, ale najviac si toho vychlastala 😀 😀 😀

Viedensku myslim fakt nikto nemal, vsetci sme si davali tusim preso alebo latte.

lenkamt
7. dec 2009

asi 😀 😀 😀 no ešteže mi nenarátali to víno z piatkového večera 😀

ja už len ogabať kúpelku a víkendové práce mám úspešne za sebou. zajtra maľujem - domaľovávam stenu a žehlím 😝 no a konečne mám opravenú rúru tak snáď niečo upečiem 😵

bilushka
7. dec 2009

Leni, hod foto tvojej steny, ze ci sa oplati muza nechat castejsie doma 😉

lenkamt
7. dec 2009

no veď gin mám všetok ja 😀 ešteže sme boli také "slušné" nie ako Bilu 😀 😀 😀 jej účet by som nechcela platiť 😀 ale nie, Bilushiatko pekne slušne vypila čokoládku, pivko a vínko a šla spať 😵

katika1
7. dec 2009

jáj, tak ťa pozvem na drink nabudúce ja! som sa pýtala Riša, kolko mal viedenských, tak vraj jednu.. takže dve sú od niekoho iného 😕

bilushka
7. dec 2009

Toto je iny bordel 😀 😀 😀
Co to za nas vsetko zaplatila Mima? 😀

Leni, nemozem ti nadavat, lebo si krasne vyretusovala cervene oci 😉 😀

letuskah
7. dec 2009

no musim pozriet aj ja ten blok ale chlap ho zbalil so sebou do nemecka ale vravel ze to nebolo az take strasne tak predpokladam ze tiez nam nenaratali co bolo treba...

Kubko je uz zda sa lepsie, vypil uz dva pohare striku, rozumej kulisek:cierny caj: voda v pomere 1:2:1 a spapal vareny zemiak a zatial to tam drzi v sebe. vstal az o 10,30 co bol z noci unaveny ale celkom fajn nalada a sa aj vypytal uz spat. idem aj ja lebo som totalka dnes 😝

lenkamt
7. dec 2009

ty ma nepozveš, ty prídeš pekne s fľaštičkou ku nám na prázdniny, Slávka môže prísť s citronmi 😀 som Ivke rozprávala ako Peťo natáčal Mikuláša 😀
baby poďme aj na Veľkú noc, čo budeme trapasiť doma, a boli by sme tam 4 slovom štyri dni 😀

som to nafotila, ale je to zle vidno, u nás je celý deň tma a pri bodovkách to je úplne iná farba 😝

bilushka
7. dec 2009

Moj este stale nespi, my sa musime prestahovat do Mlynarky, tam bol v priebehu 15 minut tuhy, tu vymysla uz pol hodinu, asi potrebuje bazen kazdy den. 😠

lenkamt
7. dec 2009

my zas spíme doma dobre 😕

no a koňa volajú každá inak Lucka Pejko a Lenka Kikino - to fakt neviem kde zobrala 😀 podľa mňa podla psa v bambuľke ten je dikino 😀

slavenas
7. dec 2009

ahojte 😉

bilu tu saunu si predsa chlapi vybavili u "tentovačky" spýtaj sa on ti to vysvetlí 🙂 🙂 a v Nitre Vás samozrejme čakám

leni ty si zlatá ja som normálne v rozpakoch , tak pekne si o mne ... 😵 😵

vino z piatka máme na účte my, ale ved to aj môj chlap objednával 😀 tak to je všetko v najlepšom poriadku 😉 😉

ja už teraz súhlasím s budúcim stretkom 😉 🙂

lenkamt
7. dec 2009

tentovačka sviňa si robila kšeft mimo podniku 😀 sa mi hneď zdala "inakšia" 😀

slavenas
7. dec 2009

zuzi ja chcem tiež tú tortu prosím

slavenas
7. dec 2009

práve že to bolo zadara tak tentovačka sa nevyzná 😀 😀 ... našťastie

bilushka
7. dec 2009

Slavka, ale ved tentovacka im vysla v ustrety, ze tam ostane kvoli nim dlhsie, ale zaplatit si to mali, ale pokial ja viem, tak neplatili nic, tak je jasne, ze si to odmakali vo virivke 😀 😀 😀 😀