Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
10. mar 2009

to tam stoji 300eur izba na noc, no ty kokso.. 😕
aj my chceme ist na wellness, ale teda to mam dve mesacne splatky na auto za jednu noc .. to je pre nas rozpocet trosku drahe. Zuzi ak by si nasla nieco hod sem link

peta28
10. mar 2009

tak oprava, to som vybrala tu najdrahsiu suitu, najlacnejsia 165 😵

baileysa
10. mar 2009

my ideme buduci tyzden od stredy do nedele do tatier na wellness 😵 dufam, ze uz budem zdrava 🤐 a mame aj vyrocie vtedy, aj prezidentske volby budu, tak si skocime naspat asi odvolit 😅
inak vcera v radiu hovorili, ze predpokladana ucast okolo 30%,tak to sa mi zda, strasne malo 😕

peta28
10. mar 2009

Bai a co si davas na ten kasel? Ja osm muzovi naordinovala Stodal, ale uz mame druhu flasku a stale kasle .. ma taky suchy kasel , tak ani ten Solmucol nepomahal

katika1
10. mar 2009

ja som aj dúfala, že to budemimi s dobrými správami
leni 😀 😀 😀 a načo do poľska?????
Zuzi no nebol najlacnejší 😝 kedy idete a na kolko?

baileysa
10. mar 2009

ja si davam mucosolvan a bronchosan, ale ze by to dako pomahalo, neviem povedat... 😔

leni, tak som kukla diar, dalo by sa mi ist 24. marca, v utorok 😕

peta28
10. mar 2009

PP este davnejsie pisala ze ten mucosolvan je o nicom, ze to je len reklama, ale tiez ho mame doma , asi mozno osvedceny recept starych materi cibulovy caj...

A kto mi da na neho recept ako sa to vari????? Prosiiiim

zuzana76
autor
10. mar 2009

este neviem kedy, mali sme ist uz tento vikend ale nemam maleho zapisaneho v pase, tak asi o tyzden potom

len na vikedn od piatku do nedele

katika1
10. mar 2009

peťa ono to bol balík na 4dňový pobyt, mali nejakú akciu - stálo to okolo 7tis aj s masážami a podobne a izba bola malý apartmán. A bol to najkrajší hotel v akom som kedy bola!
bai to je známa a ona donedávna robila, ale odišla z tade, lebo bola čašníčka a je tehotná. V auguste čaká bábo. Tak sme sa s nou dohodli, kedže pri malom sa nenamaká a vyjde nás to ovela ovela lacnejšie. Aj teraz je tu a práve mu niečo číta 🙂

slavenas
10. mar 2009

baby my zajtra ideme s mužom do Alp ale mám strašne zmiešané pocity , lebo je to z jeho práce a je tam taký program že by sa tam nedalo byť s malou , tak ju dnes nesieme na "prázdniny " k naším . Takže ani sa asi moc neteším, lebo neviem ako to budem zvládať 😅 , ja som totižto bez malej ešte nebola viac ako 2 dni a jednu noc a toto je na 4 dni. Strašne som rozmýšľala či isť alebo nie .. preháňam či čo .... 😔

slavenas
10. mar 2009

inak ja som malej tiež kupila mucosolavan a nakoniec som sa vrátila k hedelixu , lebo ten mucosolvan vôbec nezaberal

slavenas
10. mar 2009

peti ja vôbec netuším ako sa varí cibuľoví čaj , ale tiež by som sa to rada dozvedela.

katika1
10. mar 2009

slav nepreháňaš, ja by som to vobec nedokázala!
práve počujem malého ako vykrikuje nojojožec a žifafa 😀

zuzana76
autor
10. mar 2009

slavka, aj mne by maly chybal, ale ja by som ho takto aspon v noci odstavila od prsnika, lenze nam ani nikto nechce na noc maleho postrazit

lejla77
10. mar 2009

OK, nasadim fenistil - diky za radu - ani som nevedela, ze to na to pomaha. 😉

peta:
ze rodicia si mysleli, ze to ma reakciu na ockovanie proti kiahnam. 🙄 A ked si to ucky vsimli, tak im volali.

peta28
10. mar 2009

Slavka neprehanas. Ja som bola max z domu a 2 noci ked sme mali akciu v decembri a to som stlae na malu myslela, ale bol s nou muz doma. Dat ju predpat k babke by som sa ais zosalela.. ale ja som v tomto sisi, takze podla man sa neorientuj. Dieta je sice v jaslickach, ale zvysok casu na 100 % som mnou

baileysa
10. mar 2009

kati, tak to mate super s tou opatrovatelkou 🙂

peta, ja cibulovy caj neviem robit 😒

slavi, podla mna je najhorsie to, co uz mate za sebou, teda tie dva dni a jedna noc, podla prva noc je najhorsia, potom si uz zvykne, ja som bola uz od malej prec na dve noci za sebou, a tu druhu uz mi dost chybala, tak som zvedava, ake to bude pre teba, ked budes mat program, tak ti to prejde rychlo, prides na ine myslienky, aj si oddychnes... a malej bude u vasich urcite fajne, sa s nou budu hrat a vytesovat sa, tak to je dobra nahrada 😉

slavenas
10. mar 2009

ona je s mojou maminou zvyknutá a mamina ani na chvíľu nezaváhala či ju väzme . Ale viem že budem v kuse na ňu myslieť a pozerať sa na každé dieťa ktoré tam uvidím a usmievať sa ako trafená 😅 😅 . Keď sme boli vtedy preč na 2 dni tak keď sme sa lúčili tak Vaneska vyrehotaná a ja v slzách 😔 😔 .

Dúfam ale že sa dnes dozviem tú novinku , lebo čakať do nedele to by som nezvládla 😀

bilushka
10. mar 2009

Baby caute,
boli sme cvicit a ste toho riadne popisali zatial, este nemam docitane len ako spravna Keliska musim reagovat na Majku a ja myslim, ze Letu je tehulka, ved jej predsa meskalo, nie??? 😕

Idem citat rychlo dalej, na co ste prisli vy 😀 😀 😀 😀

slavenas
10. mar 2009

zuzi, vieš čo ja si pamätám že u mojej maminy boli všetci moji bratranci a sesternice (oni sú mladší odo mna ) na odvikacej kúre od didi 😅 😅 😀 😀 .

slavenas
10. mar 2009

ja si tiež myslím že letu, inak nebola tu asi 3 dni. ...

peta28
10. mar 2009

Bilu ale tusim letu nechcela este druhe.. nieco pisala o tom ze caka pokial manzel dozrie .. ale tym vylucujeme teba ako tehu

peta28
10. mar 2009

tak mne sa paci toto a hlavne je to za hranicami , je tam detsky kutik, babysitting a dobre ceny. Asi sa dam zlakat na ten prvy predlzeny majovy vikend

http://www.hotelpiroska.hu/?

bilushka
10. mar 2009

Nic som sa nedozvedela stale 😠

Baby, nech uz vam tie choroby prejdu rychlo, neviem ci to tak vnimam a prezivam, ze aj my sme boli teraz chori, ale vsade tolko chorob okolo, aj cvicit dnes prisli len 3 deticky, vsetci sa poodhlasovali kvoli chorobam.

Peti, ja robim cibulovy caj, ze nakrajam na vacsie kusky cibulu, zalejem vodou a necham prevriet chvilu, kym to nema taku zltu farbu a pijem, este sa tam teda pred podavanim dava med a druhy recept co viem s cibulou je ze nakrajas cibulu na drobno, posypes cukrom a to pusti stavu, ktora sa po lyzickach potom davkuje.

peta28
10. mar 2009

diki Bilu, so mvedela ze na teba sa mozem spolahnut. Davas to aj malemu?

lenkamt
10. mar 2009

aj my takto robíme cibuľu - viac ten druhý spôsob 😉

zuzana76
autor
10. mar 2009

slavka, nezoberie tvoja mamina aj mojho na odvykaciu kuru? zaplatime 😀

zuzana76
autor
10. mar 2009

dufam,z e uz v lete si ho niekto zoberie, len na noc, cez den by som bola s nim ja, den uz vydrzi bez didi, ale noc nie