Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
20. jan 2010

ja idem na podporu, chcem byť toho polroka doma, kým sa adaptujú a prejdú chorobami, lebo muž v keli tak by som to určite nezvládla. budem robiť z domu . už to mám dohodnuté 😉

už sme hore, ideme pre Verču a na chvíľu von, kým svítí slunce 😀

zuzana76
autor
20. jan 2010

ahojte

teda dnes ste uz toho postihali popisat, uz si nepamatam komu som co chcela odpisat, lebo je toho tak vela, esteze sa mozem zase vyhovarat na tehotensku demenciu 😀

mimi, Dominik sa mi paci velmi, ale MM neschvaluje, no ale ked mi urobil toho chlapceka a nie dievcatko ako sme sa dohodli , tak mu poviem,ze aspon meno nech necha vybrat mne 😀

leni, uz aj tu to zacina byt otras s robotou, moja sestra dostala v piatok vypoved, vratila sa z materskej do roboty a ze rovno sa moze zbalit, teda rozisli sa v dobrom, segra by ich aj mohla dat na sud, lebo vraj ona je v prave, ale nechce sa jej vlacit po sudoch a minat dalsie prachy, ale dali jej aj nejake odstupne, tak par mesiacov este preziju a potom ktovie co bude, ale bude si hladat robotu, len v Spanielsku je ta situacia este horsia ako tu a v prvom rade uprednostnuju domacich a az potom cudzincov do zamestnania, takze jej sance su mizive

ja len dufam,ze toto tehotenstvo bude v poriadku a ja budem este doma s babetkom, mne sa do roboty nechce vobec ist

zuzana76
autor
20. jan 2010

mimi, hmmm tie lieky asi zadrziavaju vodu v tele, ved uvidis ako budes na ne reagovat

moja babka dostava teraz chemoterapie, ma nador na pankrease ako mal Swayze, ale strasne zle znasa tie chemo a to este len prvu davku vybrala

lenkamt
20. jan 2010

no a kým som sa zabávala na Matejkovom cife tak Lucia vysypala celú misku rizota Lenke do vlasov 😝 😀

zuzana76
autor
20. jan 2010

leni, fuuuha kosovo, tak tam radsej nech nejde, ja by som sa bala, sice moj muz pracoval mesiac v Irane, strasne som sa bala, ani mobil internet tam nemohol mat

letu, tak my sme mali vcera taku povodnovu pohromu, zacala nam striekat ta hadicka co vedie vodu do WC a zacalo to nejako v noci, lebo rano bolo vo wc normalne kupalisko, a muz odisiel do roboty, tak ja som len zastavila vodu a dnes ide kupit tu novu hadicku

zuzana76
autor
20. jan 2010

baily, aj ja som strasne zvedava ci to bude Zina alebo Teo, halvne nech je zdrave a vela statsia pri oponetskom posudku

Maji, tak som rada,ze to nic vazne nie je a krvacanie preslo, asi to bolo fakt z tej Dany

zuzana76
autor
20. jan 2010

a este chcem vediet kde objednavate next a ako sa objednava na ebay - mne sa v tom nechce nejako nurat, ale tomuto abbetku by som chcela aj nejake take vecicky objednat

mimi.k
20. jan 2010

Zuzka, ja som Next ešte nikdy neobjednávala, tak Ti neporadím. Ja som tam pár vecí kúpila normálne vo výpredaji, mne sa tam vecičky páčia, ale hlavne dievčenské...tie sú krásne.
Babka nech sa drží...moja mama to už ani neráta, už takto funguje tri roky. ☹ Medzitým mala len 2 mesiace voľno, a to sa jej vždy pohoršilo, tak trpí takto. Funguje zhruba tak, že týždeň jej je zle, dva dobre a tak stále dokola.

Dobre, idem už ja, chcem ešte niečo porobiť...

zuzana76
autor
20. jan 2010

mimi, veru je to hrozne tie chemoterapie a 3 roky, to je uz fakt velmi dlho ☹

bilushka
20. jan 2010

Jeeeeeeeeej, no ako tu mame lesklo, som sa snazila co najviac toho tekuteho prasku zo zeme, policiek a stien zuzitkovat, tak som vsetko vydrhla. Ja mam momentalne velmi lutovacie obdobie typu, cim som si ja toto zasluzila, ze mam take dieta, tak mi az do placu bolo, ked som videla tu spust.
Malemu sa dnes nepodarilo zaspat, tak uz sa tesim na Mimikovcov, nech mi spravia naladu.

Meg, ty si sa este pytala na tu Linzbotku, my to mame dost od ruky, na peso ani nie, ale autom v spicke rano a vecer by sme tam dobrych 20 minut stratili, tak tam ani neuvazujem ze ho dam, ja mam stale v plane len tuto skolku u nas v kruhu a vobec neviem, aku nahradnu si mam este zvolit, predsa len jedna prihlaska pri tomto skolkarskom natresku sa mi zda byt velky idealizmus, ale zase kde inde by ho mali zobrat...ked som volala s tou riaditelkou, tak povedala, ze uprednustuju deti, co k nim patria podla ulic a nezistuju, ci maminka robi, alebo je s druhym dietatom na materskej, co sa mi paci, kedze ja by som pri kolonke zamestnavatel musela asi dat ze nezamestnana 😖

Inak ta nasa vychyrena Kameliova zase nie je az taka spicka, co pocuvam od mamiciek, ale ani tu asi nebudem skusat.

bilushka
20. jan 2010

16:30 a maly zaspal 🙄
No fakt, cim som si ja toto zasluzila, ze mam take dieta.
Pol hodinu ho necham 🙄

lenkamt
20. jan 2010

Bilu - živel po tebe 😀 😀 😀

ja sa každým dňom utvrdzujem že 2,5ročné deti patria do škôlky, my im už asi nestačíme, lebo to čo vedia vymyslieť je neskutočné 😀

Lenka keď sa vyzlečie tak Lucka skonštatuje že je pokrájaná a ujo doktor ju nožíkoval 😀 to na tú jazvu, nožíkovanie má od Riška 😀

zuzana76
autor
20. jan 2010

my sme tu mali deda - mojho ocina

maly sa hned predviedol, ze : " pozri dedo, akeho mam velkeho pipika!" a dedo sa pyta: " A preco mas takeho pipika? " patko " lebo som si ho ponatahoval" 😀 😀

no uznajte, co tie deti nevymyslia

potom sme sedeli, mna bolelo brusko a tak som mu vysvetlovala,ze tam mam babetko a brusko mi teraz rastie a boli ma a Patko sa ma spytal - A ako vies,ze tam mas babetko?

No tie deti tusim normalne premyslaju 😀

lenkamt
20. jan 2010

Zuzi - 😀 😀 😀 inak aj naše vykrikujú že majú malinkého pipíka 😀 si našli klitoris a odvtedy majú pipíka 😅 tak dúfam, že nezostanú pomýlené navždy 😀

pofotila som ich v next vecičkách, hodím fotky na fb 😉
Peti - tie rifle taká teplojarná až letná záležitosť, mne sa páčia boli aj s tými bielymi tričkami, ale pri jasnom rozume by som to neobjednala / ja mávam semtam také záchvaty že objednávam bez rozmyslu to čo sa mi páči, ale môžem si to dovoliť, lebo my máme ozaj máličko vecí 😅

zuzana76
autor
20. jan 2010

noooo a moj ma zase videl cikat, to on niekedy tak znenazdajky otvori dvere a teraz vsade rozprava,ze aj maminka ma pipiak, uz aj svokrovcom to zvestoval 😀

lenkamt
20. jan 2010

no a na dovolenku zháňam parťákov čo by mi na papieri zobrali Verču do izby /bola by s nami/ lebo inak musím zaplatiť dve izby 😝 😝 😝

maji4
20. jan 2010

Ahojte
Lenka pipík 😀 😀a nožíkovanie je tiež super fakt su tie deti šibalské 😵

Zuzka aj Patko je s pipíkom svetový 😀 😀

Biluš neboj sa bude ešte aj horšie 😀 😀

Mne dnes Lilianka vonku hovorí že :musím si strážiť aby my to Jakubko nezobral (Letuškin) a ja sa pýtam čo si musíš strážiť a Lilianka sa chytila za šušku že šušku 😀 😀 som sa skoro pocikala 😀 😀 😀

Lenka kosovo 😲 😲 ach jaj 😖

maji4
20. jan 2010

no a zajtra idem s Liliankou plávať tak sa teším 😵 😵 Lilianka poslúchala už teraz večer ako med ked som jej povedala ,že ráno pôjdeme 😵 😵

letuskah
20. jan 2010

ja som sa skoro pocikala co tu pisete o detoch 😀 😀 mne dnes akurat kubko pri utierani oznamil ze ma pisulaka a na otazku naco mu je mi povedal ze na hranie 😀
maji tak si to uzite 😵
a teda dievcata su ozaj popredu, kubka by nenapadlo Lilianke take veci brat 😀 😀 😀

tema skolka vo mne vyvolava paniku, Bilu ako zistim kam podla ulice patrime?? musim to uz aj ja obvolat... co si sa jej pytala? ci len ako su na tom s miestom ?

letuskah
20. jan 2010

Leni to Kosovo uz dnes nie je take riskantne ako pred par rokmi aj ked uplne kludne tiez asi nie, a ved muza nemozu bez jeho suhlasu vyslat na zahranicnu misiu ci hej? 😕

maji4
20. jan 2010

let počkaj o pár rokov a mám taký pocit že ho to aj napadne 😀 😀 😀

maji4
20. jan 2010

Lilianke brať 😀 😀 😀 😀

letuskah
20. jan 2010

😀 😀 😀 😀 to hej teda, o par rokov

katika1
21. jan 2010

ahojte 🙂
nečítam dozadu velmi.. tak len vás chcem pozdraviť, aby ste vedeli, že žijeme 🙂

peta28
21. jan 2010

Cauko cauko,
baby to je horor davat tie kvapky a masticku, ved to nejde ani po dobrom, ani po zlom..takto ten zapal spojiviek budeme mat az do dalsich Vianoc..

Teraz pekne pozera krtka.. tak mam chvilku klud. Celkom odbre mi rani padlo podriemat do do 8.30.. to je iny luxus, to uz ja ani nepoznam co je to takto byt cez tyzden doma s malou. Dnes mam navarene, tak sa tesim, nemusim ani v kuchyni skakat, akurat upeciam opiteho izidora, Petov oblubeny kolac, ked uz ma zajtra tie narodky. Zajtra idem do prace, pride k malej moja mama, aj ked ako pozeram na to snezenie, tak neviem ci sa sem k nam vobec dostane a ci ja sofer zaciatocnik vobec vytiahnem auto z garaze..

Pisala mi pani ze uz moja zastena je hotova, poslala aj fotku,, tak sa tesim, doobjednala som si k tomu aj obliecku na vankus, spolu ma to vyslo 61 eur aj s postovnym.. nuz celkom dost, ale co som pozerala na mmb na tie zasteny tak to vsetky baby mali asi v takej cene a ja som si dala usit vacsi rozmer a nie molitanovu ,ale vatelinovu. Tato baba ich mala asi zo vsetkych najkrajsie aj to uchytenie na stenu mala vyriesene velmi rozumne ze nemusim ziadnu garnizu montovat, lebo su tam vzadu len take kovove kruzky. A predsa len je to taka vec co sa neda dole cely den, tak to ma mala svoj kutik pekny, ked uz nema celu svoju izbicku, tak aspon kutik.

Leni dik za info o gatach, tak my letne ozaj nepotrebujeme, skor take teplejsie, snazim sa malej obliekat len taketo nahovice kvoli tym ladvinam, ale je velky problem zohnat take nohavice v nasej velkosti a navyse ked mam mala brusko tak ich neviem na boku ani zapnut..
S tym Kosovom blbe..ale snad uz to teraz nie je take dramaticke ako niekedy a asi prachy navyse dobre padnu.. tada pokial siu este misie tak dobre platene ako niekedy. Mam kamarata ktory robil v misii na Cypre, takze viem ze si tam zarobil pekne peniaze a to bol len Cyprus co je vlastne bezpecna krajina.

Kati a co tvoje brucho? Uz lepsie, lieky zabrali?

Bilu to fakt su skolky podla ulic? To som ani nevedela, ja som myslela ze podla obvodov. Inac vcera som cakala v cakarni u lakarky a prisla tam taka mamicka ze si chce dat potvrdit prihlasku pre dieta do skolky a ze nech jej to doktorka da bez datumu. Tak mi povedzte ze odkial ma prihlasku, ked v skolky by ich mali oficialne rozdavat az po 15.2. a prijimat po 1.3., ale zrejme je to opat tak ze nie su vsetci rovni...

katika1
21. jan 2010

peťa, prestala som brať lieky, lebo však bábatko..
no a už asi tri týždne klop klop mi netrplo 🙂 bohvie prečo..

peta28
21. jan 2010

Zuzi ja som si nasla na mmb babu ktora ma najlepsi kurz a jej som poslala cisla tovarov zo stranky next ktore som chcela. Ona ti to potom objedna v UK a ked jej to pride tak jej posles prachy na ucet a ona ti to posle. Urcite je to vyhodnejsie ako priamo v predajni next, to su vsetko zdieraci, az ti je zle ked vidis ze nejaka anglicanka si kupi gate za 20 eur a ty si mas to iste kupit za 35.
ebay netusim, na takej stranek som este nebola. Ja som teraz urobila zas mega objednavku z noveho katalogu bon prix, tak som zvedava, ale objednam vzdy radsje viac, lebo polovica z toho je vypredana. Prvy krat som si objednala a topanky, tak som naramne zvedava ako to bude vyzerat nazivo, lebo na fotke boli krasne a ci mi vobec budu sediet.. ale neva ak nie poslem spat

peta28
21. jan 2010

Tak super Kati, len nech to vydrzi, mozno je to aj o psychike a nejaky vnutorny stres alebo co.. neviem

katika1
21. jan 2010

peťa je to možné. no ale podla nervov a stresu by mi trplo aj teraz o 106 😝

lenkamt
21. jan 2010

čaute 🙂

to Kosovo ma ani tak netrápi že nebezpečie ale skôr, že fasa pol roka sama na tri deti 😅 a v dnešnej dobe to nie je ani moc dobré platené. Letu - ak ho vyberú tak musí ísť, hold štátna služba, s podpisom sa zaväzujú plniť rozkazy 😅 ale podľa mňa nepôjde, však čo by tam taký kancelársky kapitánik robil 😅

no a deti hviezdia, vravím Lenke že nech nesedí na šerbli dlho lebo ju bude bolieť riťka a ona mi na to : robím hovno, tupá????? to čo už má byť 😨