Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
22. jan 2010

110 pre Riska? Tak to aj my potom take potrebujeme 😀
Ved ja mam najvacsieho Golema z levicatiek 😀

katika1
22. jan 2010

bilu.. no úchylák, čo ti poviem 😀 no gentleman to je, to mu musím uznať 🙂 aj kytice furt dostávam také, že wow - 25 a viac ruží 🙂 ja by som bola žgrlava dať za to prachy 😀 😀 😀

katika1
22. jan 2010

hej pre neho.. 104 sú mu dobré, ale v lete a na jesen určo 110

katika1
22. jan 2010

toto je už aké zlaté 😀 http://www.keklovacska.hu/

bilushka
22. jan 2010

Preco ti kupuje 25 a viac ruzi, ked si taka standa?
To nech si necha na neskor 😀

katika1
22. jan 2010

som nevedela, že to aj v hu 😕

katika1
22. jan 2010

čo ja viem, asi sa hanbí povedať predavačke, kolko rokov má jeho žena 😀

bilushka
22. jan 2010

No maly ze chce ist zase von, mna porazi, dve hodiny som rozmrzala a teraz zase do tej kosy 😖

zuzana76
autor
22. jan 2010

kati, hej, konik je aj madarsky a bude aj nemecky, francuzsky ci aky atd..

fuuuha, ze 25 ruzi, to by moj muz urcite nevyhodil tolko za kvetiny co zvednu 😀 , akoze kupil by mi vslico co by som si vypytala a ukazala, nech je to aj drahe, ale za kvety by asi tolko nedal 😀

mimi.k
22. jan 2010

Ahojte 😉 ,

len narýchlo...

Kati, aj ja som zvedavá 😀

Bilushka, už som dožehlila 😀 😀 😀 a dali mi nový termín 😀 😀 😀
A krásne nohavice 😉

Zuzka, krásne bruško 😵

Ret., my sme tak išli minule s mm po 100 rokoch na Avatar a nemali lístky, že vypredané 😀 a vtedy bol vypredaný aj Sherlok 😀

😀 k tehu kilám - ja som pribrala 17!!! 😀

zuzana76
autor
22. jan 2010

mna od rana boli hlava, ale to vraj z hormonov

katika1
22. jan 2010

ved ja ho chudáka furt zdrbem, že načo za to tolko dá, ked za týžden to hodím do koša 😅
inak mám tušenie, čo bude tento darček.. no obávam sa, že si to vyložil inak - myslí si, že to chcem, ale zas až tak to nechcem 😀 potom vám poviem, čo som si myslela 😀

ale na vianoce som dostala prekrááásnu kabelku a sám ju vybral a páči sa každej žene a každá sa čuduje, ako ju mohol vybrať chlap 😀
a malý mi práve vraví, že mami ty si šampionka 😀

katika1
22. jan 2010

tie čo ste pribrali pod 20 sem láskavo nepíšte kolko ste pribrali 😠 😠 😠 že mimi 😀

zuzana76
autor
22. jan 2010

katika a ty si nebodaj pribrala viac 😀 , ved ty si tiez vychrtlina 😀

no tak mojho teda vobec nenapadne co mi kupit, take zenske veci ako kabelku a tak to by si ani nahodou netrufol kupit sam

katika1
22. jan 2010

22 🤐 😝

katika1
22. jan 2010

zuzi, ak správne tipujem, čo mi kúpil teraz, tak aj toto bude totál antiženské 😀

zuzana76
autor
22. jan 2010

kati, no tedaaaaaaa, to by som netipovala,ze si pribrala az tolko, no ale hlavne,ze si schudla a vyzeras sexy

antizenske 😀 , no som strasne zvedava

maji4
22. jan 2010

AHojte 😉 😉

Katka takže ešte raz všetko naj naj najlepšie 😵 😵 a aj ja chcem vedieť čo si dostala 😵 😵

môj síce nezabudne na moje sviatky na žiadne ale on je strašný žgrloš fakt baby ...takže mne donesie bude len čokoládu alebo dezert alebo max nejakú kyticu ale to mu tiež musím povedať že chcem kvety 😝 😝
Ale inač je v pohode 😅

baileysa
22. jan 2010

ahojky 🙂

este sme pokope, nerodila som na vincenta 😀 aj tak asi nebude vinco, normalne som v pomykove z tea, ked dakomu poviem to meno, tak sa ludom paci a ja som zvyknuta na rozpacite reakcie pri nasich menach, uz pri gretke to zacalo 😀 😀 😀

ciny a vyroky nasich levicatok nemaju chybu 😀 😀 😀 my sme tiez vo faze, ze gretka vravi, ze jej pipik narastie, ked bude velka, no ak sa narodi chlapcek, tak neviem, co potom vymysli 😀

gretka tiez vsetko vykeca, minule mi jeden nas kamarat doniesol kvietok, lebo mm bol asi 4-5krat za tyzden ho viezt na chatu, lebo on sa tam svojim autom nedostal, tak mu mm pomahal, tam vozit veci a podobne, tak potom aby som sa nehnevala, ze ho furt vola, tak mne doniesol kvietok, tak som chcela taslera natahovat, ze odkial mam kvietok, no ale len co si odomkol, tak gretka dobehla a hned mu povedala: miro tu bol, doniesol kvetiny, zaklopal, som otvorila... a to este mm nemal zobute ani cizmy a uz vsetko vedel 😀 😀 😀 som vravela, ze sak ani frajera by som teraz nemohla mat 😀 😀

katika, vsetko najkrajsie a najlepsie k narodkam, hlavne nech sa ti vsetko plni, po com tuzis a na darcek som aj ja zvedava 😉

gretka bola dnes prvykrat v kine 😕 na toystory 3D, som bola zvedava, ako to vydrzi, aj som chcela ist s nimi, ale nakoniec som si povedala, ze musim vyuzit jednu z poslednych chvil sama doma z vylozenymi nohami 😅

leni, akoze chlap precna pol roka, no koniec... to aby si ty potom isla niekam na polroka na wellness 😅 dufam, ze ho nevyberu a keby ho vybrali, nech si vybavi nejaku pn alebo co...

tehotenske kila: ja teraz asi 15, ale posledny mesiac zeriem ako sialena, nejdem sa dojest, tak dufam, ze tak rychlo ako nabehli, pojdu aj dole... 😅 ale musim si robit zasoby na kojenie, takze kazdy den aspon jednu cokoladu, a vsetky jedla, co potom nebudem moct 😅

skolky: my sme zacali uz minuly rok vybavovat, ze kedze ostavam doma, ze nam ju nebudu chciet vziat, tak mm pre jednu skolku robil zadarmo web s tym, ze chceme, aby nam ju teraz zobrali do sice inej skolky, ale oni sa tu vsetci poznaju, a mame tu jednu skolku, ze prejdem cez cestu a sme tam, tak by ju mali vziat, mm je ochotny aj im robit web, tak uvidime,ci bude treba...

maji4
22. jan 2010

bai jej Gretka v 3d super potom napíš ako sa jej páčilo 😵 😵

baileysa
22. jan 2010

maji, ze pacilo, ze hodinu sa ani nepohla, ze si sama drzala tie okuliare, lebo jej padali 😵 potom ze sa postavila, ale ze dalej kukala 😵 takze kino mam otestovane 😅

maji4
22. jan 2010

bai jej o musí byť super 😵 😵 😵

maji4
22. jan 2010

ked vieš že to dieťatko zaujalo ja fakt silne pochybuje že by ju to bavilo...lebo ona je taký strachoprd a ešte keby si myslela ,že to ide vedla nej ...ved vieš čo myslím tak by sa tam určite rozrevala na celé kino a nič by som z toho nemala ani ja a ani nikto...

lenkamt
22. jan 2010

čavme 🙂

Kati - čo to bolooooooooooooo??? 😀

Bilu - kariéristka 😀

ja som obidva razy pribrala 22kg 😀 Katika sa už len opakuje 😀

Grétka aká veľkáčka že v kine 😕 naše sú dnes také zlé, že normálne čakám že sa chlap zbalí a odíde 🤐 😝

zuzana76
autor
22. jan 2010

ahojte

som nasrata, muz isiel kludne oslavovat, a mna boli cely den hlava, este k tomu ani maly nespi, ani cez den nespal, dnes 2x capol a udrel si hlavu, no paradny den za mnou

ale inak je zlaty, dnes mi tolkokrat vyznal lasku a objal ma a povedal mi len tak spontanne,ze dakujem 😵 😵

baily, este si zapapaj kym mozes 🙂 a oddychuj

zuzana76
autor
22. jan 2010

a ani v telke nic 😠

katika1
23. jan 2010

baby baby, v telke ide Peťa 😀 😀 😀

lenkamt
23. jan 2010

čavme 🙂

Peti - super ste boli. aj mi slzy vyhrkli 😵 najviac sa mi páčilo ako si sa tvárila keď Peťo rozprával ako ste prerobili vrch rodičovského domu 😀 Timka zlatulinká, baby sa hneď pýtali či ide na koníka 😀 a že kde je Kubko a či ma Vaneska koleso 😀 😀 😀 a dúfam , že tam pri notebooku si koňovala 😀

Kati - čo ten darček????

katika1
23. jan 2010

mne sa najviac páčilo, že aké vzťahy máte s rodičmi.. a peťa taký ksicht, že no dobrýýý 🙄 😀 😀 😀
darček je antiromantický, ale velmi som ho chcela - profi terč a profi šípky 😵 dúfala som, že to bude luk a terč, ale aj šípky potešia 😀

lenkamt
23. jan 2010

😀 😀 😀 ježííííííííííííííííííííííííš super darček 😵 😵 😵 ja chcem stolový hokej 😀 a aj tel luk a terč ma láka, len neviem kde by som chodila strieľať.