Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
2. feb 2010

ja tiež žijem v tom že chlapec 😀

katika1
2. feb 2010

ret ano, už sa nočkuje v 3! iba v 5 😉

katika1
2. feb 2010

nočkuje 😀

a ja ked budem čakať, tak vám to nepoviem, nech mriete od zvedavosti 😀

katika1
2. feb 2010

no som fest zvedavá, či sa trafíme! tipoval jej niekto dievča?

lenkamt
2. feb 2010

ja že aké nočkuje 😀 normálne som /dosť dlho/ rozmýšľala že o čom to tu Katika píše 😀 preboha idem si dať ďaľšiu tabletku a ležať 😀

katika1
2. feb 2010

a dnes podvečer tu všetky budeme nalezené a šmírovať, či nejaká infoška od nej nedojde 😀

slavenas
2. feb 2010

ahojte

držíme palce baily , ... ja si myslím že to bude baba 😔 😅 😅

kati držte sa na tej krvičke
.... môj najhroznejším zážitok bol druhý pohľad na moje milované dieťa ked malo napichnutú hadičku v hlavičke a ja som netušila, ubolená po pôrode, že čo sa deje odvtedy nič nebolo až také hrozné a zvládam v pohode , určite kôli tomu šoku .

leni a už si v pohode ?

ret tiež som to už počula

retaux
2. feb 2010

My sa ešte v pohode zmestíme. Aj v zime a naobliekaná. A ešte sa aj dlho zmestí 😀

debbie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
retaux
2. feb 2010

Tiež si ako najhoršie spomínam na to ako mi Lucku strčili na ruky po operácii a mala obviazanú komplet celú hlavičku a straaaaaašne plakala ☹ ☹ ☹ Radšej na to ani nemyslieť.

bilushka
2. feb 2010

Fakt sa ma to ockovanie v 3 rokoch posunut o dva roky?
A preco?

Kati, ty budes mat babu, to vieme uz teraz 😀

slavenas
2. feb 2010

kati k tej čašníčke 😠 😠 😠 no hrozné ... my sme mali v bare s čašníkmi podpísanú aj dohodu o hmotnej zodpovednosti a odr.....li aj tak (nekradli peniaze ale tovar) , brrr až ma striasa ked si pomyslím že aj také sme riešili a som šťastná že už je to minulosť

katika1
2. feb 2010

bilu a to vieme odkial? 😕 😀 podla lenky nie! 😀
neviem prečo, ale nám dr vravela, že to sa zrušilo a očkuje sa až v 5 rokoch!

slav ani mi nehovor 😔

bilushka
2. feb 2010

Slavi, kradli tovar-teda chlast a cigarety? 😨
Ja by som im ruky za to poodtinala...

Tak super s tym ockovanim, tak nas najblizsie 3 roky nic necaka, ziadny pichanec 🙂
Opytam sa na to svojej lekarky, ideme si buduci tyzden pre potvrdenie do skolky.

slavenas
2. feb 2010

bilu všetko chlast, cigarety sme tam nemali , nealko ale aj ovocie oriešky , všetko na čo mali chuť alebo sa dalo predať načierno 😠

tiež mi o tom očkovaní vravela aj dr pri našej poslednej návšteve

slavenas
2. feb 2010

leni ten podsedák fakt vyzerá mäkko 🙂 🙂

katika1
2. feb 2010

mám straaašnú chuť na niečo sladké, ale držím dietu, čo mám robiť? 😀 😅 😝

bilushka
2. feb 2010

O sladkom mi nehovor, ja som dnes mala nakup v Bille ako skolacka ked sa dostane k peniazom a nakupi si kilo sladkosti-zhrniem: 3 Snickersy, 2 sojove kmene, Mila, Mata, vajecne venceky....a vo mne je uz Snickers, sojovy rez a Mata 😔 ja fest neviem, co mi je, taky mam roztiahnuty zaludok...a vcera na veceru 4 chleby s pastetou 😝

katika1
2. feb 2010

bilu aj ja tolko žeriem 😔 no neodolala som a šlahla som si Milu 😅 😝 no takto velmi neschudnem 😝

zuzana76
autor
2. feb 2010

teda vy ste tu toho popisali a akurat si krpaty vyzaduje pozornost

zachytila som,ze Baily je v porodnici, tak duuufam,ze teda dnes to bude a tfuj tfuj, nech to ma cim skor za sebou a malinky je zdravy - aj ja si myslim,ze to je chlapcek

Bilu, babka je zmierena, ze bude musiet odist, ono tito stari ludia to uz nevnimaju tak tragicky, teda vacsinou, ona je uz velmi unavena a 6 rokov len leziaci pacient, to nie je ako ine stare babky, co sa premavaju este vyondulovane po meste a chodia na zakusky, ona uz v podstate nemoze nic jest, len urcite potraviny, ma prisnu dietu, tazku cukrovku, chore srdce a pluca a teraz aj ten nador, takze my myslime pozitivne , ze sa raz vsetci stretneme 😉 Inak jej objavili ten nador uplne nahodou, kvoli tomu ze zozltla, co mala zo zlcnika a poslali ju na CT a tam to nasli a dozvedeli sme sa to v novembri, ked sme my pocali dietatko.

A ta sila autosugescie je fakt velka, ze ma motivaciu vydrzat do toho augusta aspon, kvoli mamine a aj babatku.
Petovi stari rodicia - teda jeho dedko zomrel v septembri 2003, ked mal 84 rokov, on bol celkom zdravotne ok na svoj vek, nemal nejake extra problemy, rad pozeraval telenovely, aj v ten den, povedal, babke,ze nech mu urobi caj,ze o 30 minut zacne jeho oblunbena telenovela,ze si este dovtedy lahne - zaspal a uz sa nezobudil. No a babka, bola o 4 roky od neho mladsia, tak sa velmi bala septembra 2007, vtedy ona mala 84 rokov, v podstate bola presvedcena, ze aj ona zomrie v septembri o 4 roky po dedkovi a tak aj bolo, este poznala nasho Patka. 😵

zuzana76
autor
2. feb 2010

ja dufam,ze Baily porodi cim skor a este dnes sa dozvieme co to je 😵

zuzana76
autor
2. feb 2010

ozaj a nejaky podsedak chcem kupit aj ja, tiez som vedela,ze hranica je 15 kg a 3 roky, ale minule ma otec zmiatol,ze az 7 rokov, lebo ze uz podsedaky pozeral a ze tam bolo napisane 7 rokov 😕

zuzana76
autor
2. feb 2010

ozaj a este si predstavte,ze ako som otehotnela, tak od novembra otec dostal vypoved, rusili fabriku, tak bol doma a ma vozil po vysetreniach - bolo toho vela a strazil maleho a aj babku s mamou vozil po lekaroch, normalne to bolo ako keby tak naplanovane, ale od vcera zase zarezava v jednej firme, ale zase od februara dali muzovi robotu navyse, okrem toho co robi - produkt manager, tak este bude robit aj obchodneho zastupcu pre NR a tak ak budem potrebovat k dokimu, tak ma bude moct zaviezt a postrazit maleho.

zuzana76
autor
2. feb 2010

kati, aj moj je taka citlivka, on sa rozplace, ked sa niekomu ublizuje, ked niekto place, najma deti, a odber krvi, to tiez preplakal a doteraz to spomina,ze ako ho to bolelo 🙂

akvabela
2. feb 2010

Jeeej, Bailey, tak, ked ste sa vybrali uz do nemocky, verim, ze co chvila je miminko na svete 😵 Ret, aj vy nas budete napinat az do konca? Suzanne gratulujem k tehu a k dievcatku!

Katika, nech Riskovi bolesti, co najskor prestanu!

Sranda, s Yvett a jej rovesnikmi zaciname riesit skolky a Majkini augustovi rovesnici a ich maminy riesia, ci daju svoje deti teraz do skoly alebo odlozia skolu o rok. Maria je teraz v kindergarten, co je ako nulty rocnik a od septembra ide do grade 1. Prihlasili sme ju do Montessori programu, takze pojde do novej skoly, kedze v jej terajsej tento program neponukaju. Yvett by som chcela dat od septembra do skolky, co bude v Mariinej novej skole. Skusili sme zacat skolku uz minuly mesiac, ale Yvett sa bala byt sama, takze pockame este.

Inac u nas prsi a je okolo 10C a to tu mame mat o chvilu ZOH. Na Whistleri je sneh, ale na Cypress Mountain je s tym problem... Chcu tam poposuvat sneh z vrchu kopca, no mozno sa este trochu pocasie umudri.

Ozaj Zuzi, aj nasa Maria ma orkem inych Marii, meno aj po mojej babke a prajem nech to Tvoja babicka dobojuje a vydrzi, ako si naplanovala...

Pekny den vsetkym!

zuzana76
autor
2. feb 2010

ahoj akvi,ze sa aj ukazes
dakujem za prianie

bilushka
2. feb 2010

No co ta Bailey???

katika1
2. feb 2010

ahoj akvi 😵
aj ja čumákujem, čo je s bai!!

maji4
2. feb 2010

Ahojte bai držím palce aby všetko dobre dopadlo 😉 😉 a tipujem chalana 😵 😵

Dnes som išla k lekárke na to očkovanie a už ked som bola pred ordináciou tak mi volala sestrička že teraz pozerá do karty a že ešte to neni presne pol roka že my chýbajú 20 dní na to aby mohla očkovať....no som sa zbytočne premotala 😠 😠

Let tak čo??

Aj ja si pamätám chvíle v nemocnici strašné ani myslieť na to radšej 😔 😔

bilushka
2. feb 2010

Akvi ahoj, super, ze si sa ukazala 😵
Montessori skola super, ze vam ponukaju taketo alternativy, aj to je nejako spoplatnovane, ci si ako rodicia mozete vybrat skolu, ktora vam najviac vyhovuje?

Nas tu aj bordel zasype a umrieme hladom, lebo nic nerobim len tu kukam, ci uz Bailey porodila 😀