Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
12. feb 2010

inak Lejla je furt na fb a tu ani nenakuk 😕 my musíme byť iné skety keď tu chodí čoraz menej báb 🤐 😖 😅

lenkamt
12. feb 2010

Kati - baby z dvojičiek chodili , ale zväčša samé bez detí a ona im radila ako sa v akých situáciach majú zachovať 😉 ale neviem aké oni mali problémy 😔

no a mňa ide seknúť takže k obedu tabletka dorsiflexu 😝

mamina už 2x za tento týždeň na vyšetreniach v nemocnici lebo vysoké horúčky a nikto nevie čo jej je 😔

hviezdy tak vymýšľali že nechcú spať že po uložení zaspali za 3minúty 😀

zuzana76
autor
12. feb 2010

kati, ale podla mna z toho strachu vyrastie, tak patko sa boji momentalne aj takeho stareho rozbiteho auta -skodovka tusim este nejaka 150 😀 a nechce vychadzat tym vchodom, kde je zaparkovana, dnes sme isli tade, lebo sme isli do obchodu, ale ked ideme len tak von, tak sa vyberie vzdy inym vchodom a ta skodovka tam furt stoji a blokuje miesto, ta uz asi ani velmi nejazdi, len v lete sa v nej vzdy nejaky chalan zvykne hrabat a opravovat.

Bal sa aj kamosky, ktorej vyberali asi 7 sosovic a bola cela polepena leukoplastami, strasne sa jej bal a musel byt v detskej s jej detmi, do obyvacky ani nahodou, lebo tam bola ona. A na druhy krat, ked uz nemala ziadny leukoplast, tak nechcel od nich odist .

katika1
12. feb 2010

no sestra chodila s malou tiež ale povedali, že to (nočné mory a strach) má z babatkovského veku z detského domova. A že jej niekto asi ubližoval, kým neprišla k nim. 😔 No ale Riško má to isté a jemu veru nikto neubližoval 😔

katika1
12. feb 2010

zuzi, máme podobné deti.. aj on si niečo zmyslí a potom sa toho bojí 😝 chvalabohu, ked som chodila s rozbitým nosom a sádrou na ksichte sa ma vobec nebál 😅

lenkamt
12. feb 2010

ja by som radšej šla, lebo ani tie nočné mory nie sú bohviečo 😔

no a báť sa niečoho reálneho je normálne, ale stále sa k niečomu vraciať a mať z toho des je už príliš. veď nejakého uja v okuliaroch mohol zazreť v obchode pre dvoma týždňami a teraz kvôli tomu ani nezaspí 🤐

zuzana76
autor
12. feb 2010

kati 😀, ty si jeho mama, ani mna sa nebal, ked som mala zalepene to oko, po vybrati sosovice z viecka a kedy si mala rozbity nos 😕

zuzana76
autor
12. feb 2010

leni, ved jasne, mama musi zhodnotit, ale patko skonstatuje, ze sa boji a stale ma obdobie ze sa boji len jednej-dvoch veci, v noci sa niekedy rozplace, ale to skor take ze - neber mi to auto, nechaj ma 😀 , takze skor sa mu nieco sniva a z toho, ale nie zeby mal mory z nejakeho auta

nika07
12. feb 2010

ani moje dieťa nechce spať, už sa dvakrát vyzliekla 😎 😀

Kati a do Senca to máte moc ďaleko, tam je lepšie, ako Mima písala v Galandii je fest studená voda
😔

katika1
12. feb 2010

zuzi po operácii pred rokom a pol 😉

lenka asi ano. Mám jednu známu psychologičku. Teda sestrina kamaratka to je. POviem jej nech sa jej popýta, čo s ním.

zuzana76
autor
12. feb 2010

kati, aha

katika1
12. feb 2010

už spí 😝

Riško má aj mory, lebo niekedy sa tak rozjačí, že sa ho nedá ukludniť a treba ho úplne prebrať a to máva asi od 7 mesiacov 😝

mishelin
12. feb 2010

kati moj mava presne to iste,on sa akoze neboji nicoho aspon mi nic take nevravi len sice to ze sa boji certa ale to je vnorme 😅 len v noci zaCNE VYKRIKOVAt bludy zo sna,jaci ako pises az ho treba prebrat 😝 😝 😝

zuzana76
autor
12. feb 2010

to mava niekedy aj nas, ale tak mzono raz do mesica

mishelin
12. feb 2010

no moj to mava dost casto do mesiaca,a muz si snim siel prave lahnut kedze on este sam nezaspava 🙄 rucka musi byt a granko tiez 😅 on mi povie vypijem granko a mam ta raaaad ako vtej reklame 😀 😀 😝

katika1
12. feb 2010

máme nejaké precitlivelé detiská 😅

mima07
12. feb 2010

kati ked nieco vidi a popise ti tak povedz nahlas ujo chod prec a nech to aj maly zopakuje a potom sa opytaj ci odisiel

zuzana76
autor
12. feb 2010

a to este bude, ked nastupia do skolky, ked ich tam zbiju, alebo im budu brat hracky, sa mame na cotesit, ved teraz nema doma ziaden stres

lenkamt
12. feb 2010

naše to nerobia, to asi iba chlapi 😅

katika1
12. feb 2010

mima skúsim! sa vyznáš 😕

katika1
12. feb 2010

chlapi sú najväčší poserovia..malý aj velký 😅

mima07
12. feb 2010

katika pytala som sa jednej co sa vyzna lebo maly mi zacal zaspavat len pri svetle a vraj deti do 3 rokoch su schopne vidiet vselico a potom tu schopnost stratia, musis si to co vidi dat popisat a vraj by to malo fungovat ked nebude tak sa jej znova na to opytam

slavenas
12. feb 2010

ja mám opačný problém s tými hračkami jej vysvetliť že hračky sa druhým neberú , ale to si myslím že ani nie je problém ale také detské doťahovačky nie ? 😨 😉

zuzana76
autor
12. feb 2010

slavka, jasne, no ale vysvetli decku, ked sa s niecim organizovane hra, teda nas maly s autickom, ma rozohrane nieco s autickami a teraz by tam prisiel druhy chlapec, rozhadzal mu to tam a vzal auticka, no tak to verim,ze by bol patko nastvany a plakal by

slavenas
12. feb 2010

zuzi jasné to nevysvetlíš to ono samé musí zistiť že aj také existuje a deje sa 😔 😔 😔

slavenas
12. feb 2010

práve som musela dávať cikať bábiku na nočník 😀 😀 malá si zmyslela že ide spať s nou a vykrikovala že "bábika ciki "

katika1
12. feb 2010

tvoja s bábikou, moj dnes spí s dvomi vlašskými orechmi 😀 😀 😀

bilushka
12. feb 2010

Nejako ste sa rozkecali, to je vidiet, ze dobre deticky uz buvaju 🙂
My sme boli von na boboch a teraz konecne k tej lekarke a novinka dna: volala som dalsiemu stolarovi z Ivanky, tak ze pride sa na to kuknut 😵 To uz stvrty, dufam, ze stvorka bude konecne stastne cislo.

Mimoza, no vitaj ty pracujuca zena, si nas riadne zanedbavala...
Alexovi skore uzdravenie prajem.

mima07
12. feb 2010

heft mojho syna : doktorka mu hovori alex ty si nejaky rozmaznany a on na nu nie ja nie som rozmazany

bilushka
12. feb 2010

Lejla je zavisla od farmy, aj Adulak, musia obrabat zvery, vies kolko to da prace, ja ako hnojarka ich chapem 😀 😀 😀