Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
2. mar 2010

Fakt-tema obliecky a periny-pekne a lacne maju v Ikey-ale tam maju speci rozmery-teda ked si kupite periny u nich, sediet na to budu len navliecky od nich a opacne...

Ret, nesedia tie mena, lebo ja tam mam, ze Jany posobia na okolie ako zvedave a klebetne zeny 😲 😲 😲 😀

katika1
2. mar 2010

Bilu on je strelec 🙂

lenkamt
2. mar 2010

Jany určite nie 😀 😀 😀

nika07
2. mar 2010

bilu 😀 😀 😀

náhodou to sedí 😀

katika1
2. mar 2010

no a na teba to teda faaakt nesedí 😀

retaux
2. mar 2010

Bilu 😀 Ale veď zvedavosť je dobrá, nie? Kto je zvedavý, veľa sa dozvie 😀

lenkamt
2. mar 2010

idem sa dať do poriadku a pôjdeme asi von 😵 dnes to vyzerá na pekný deň, preto poobede ideme do mc 😀

bilushka
2. mar 2010

No ja to uzatvaram tak, ze to nesedi, lebo ked ja mam z toho vyjst ako klebetnica a moj chlap: "Osobným číslom tohto mena je 9 - Génius" tak to uz kde sme 😠 😀 😀 😀

bilushka
2. mar 2010

Leni, este pockaj, srdce mi vcera prestalo bit, ked som sa dozvedela, ze nas Johny Kolenik nebude tancovat, lebo si zranil koleno. Strasne poleno ten nas chlap 😀

mishelin
2. mar 2010

bilu vsak mi hovor 😔 ja som bola ako rak,ale on toto nikdy nerobi vies,len tam mal taky strih 😝 ale citila som sa ako sprostana co nevie decko naucit ani len meno povedat... 😔

oni mi ze to je normalna reakcia deti co su od mala doma s rodicmi zavrete 😝 😔 a on nikdy nebol s detmi a inymi ludmi..

a nakoniec ze nebojte sa mi si to dame od septembra do poriadkui 😅 😔

mimi.k
2. mar 2010

Ahojte po čase...
min. týždeň som musela neplánovane zostať v ZA, tak teraz dávam do poriadku byt, keďže mm tu hospodáril sám. Nie je to až také hrozné, ale predsa...

Inak očakávame kiahne, neter ich dostala v plnej paráde a kým sa vysypala, A. sa s ňou stále hral a ešte aj potom nejaký čas, tak uvidíme, čo z toho bude. Mám z toho aj strach, aj to už chcem mať za sebou.
Inak sme tiež bez príčiny teplotovali od piatka večera do soboty večera, potom dva dni nemal teplotu a dnes v noci dostal laryngitídu, tak sme už hneď ráno boli na Kramároch, dali nám čípok, nainhalovali ho a tak...inak vyzerá úplne v pohode...akurát teraz ho akoby prehnalo, ale neviem, či to nie je z toho čípku. Uvidím, čo bude ďalej.
Bol veľmi dobrý, nechal sa pekne vyšetriť, pekne inhaloval, ani sa nepohol, tak dostal až 3 diplomy za statočnosť 🙂 .

Idem niečo poupratovať, a keď ho uložím spať, hádam aj dočítam, čo ste popísali.

mima07
2. mar 2010

caute
tak myto je uz plne ☹ ☹ ☹
bilu dakujem sme alexa uz aj oslavili aj vylet na lyzovacku sme mu spravili 🙂 chcel ist aj na lyze ale boli peplnene skoly tak na buduci rok
mimi daj recept na jablcko s klincami. Ake klince kolko a podobne 😀

mimi.k
2. mar 2010

Mima, normálne klince (nie také kratučké, ani veľmi dlhé), 6 kusov, povaríš vo vode 20 min. Potom ich každé ráno napicháš do jablka a podvečer ich vytiahneš a jablko zješ. (klince už potom len oplachuješ vo vode, je na nich taký povlak). Jablko chutí úplne normálne, akurát že sú tam tie diery, ktoré sú sčernané. Je to v pohode. Robí sa to zvyčajne mesiac, raz mi to kázal robiť mesiac, 2 týždne prestávka a ešte raz mesiac.

mima07
2. mar 2010

mimi diky to je pre kolegynu nejako jej hapruje zelezo tak skusi

katika1
2. mar 2010

čaute
boli sme v mc a hned vedla neho je školka.. a šla som sa opýtať, či by mi nedali prihlášku skor a že dali, ale mám si dobre rozmyslieť, že či chceme, aby šiel tam malý, lebo vraj to aj tak zistia a vylúčia nas zo školok, ak dám do viacerých 😕 a ja že no nie sme na 100% rozhodnutí, ale ak je šanca, že ho vezmú že ho určite dáme tama že aj moj muž tam chodil- A tak sa spýtala Riška ako sa vola a on povedal, to ste mali vidieť tú zmenu 😲 jeeej vraj a tvoj otecko je Riško a ja som ho učila a ako sa má a tak 😀 takže by sme to mali mať zaistené 😅 😎 😀

letuskah
2. mar 2010

caute
Mimi tak skore uzdravenie Adamkovi 😉
Nika aj Linduska nech je cim skor fit 😉
my sme prekaslali noc ale sople uz nema velmi tak snad to coskoro odide, sme boli vonku nakupit slivkove stavy a vyzivy aj sa pohrat na piesku trochu tak snad som to nepohnojila.
inak Kubkovi davam pit rano nalacno slivkovu stavu a ponej stiahne 250ml mlieka a nic, normalny clovek by sa asi dosr.....l a on aj dva dni nejde, nechapem 😕

Meg takze ked postavite tak bude ta skolka? 🙂

Mish Kubko povedal lekarke ked sa ho na meno spytala ze je len chlapcek a ani za svet nepovedal ako sa vola, tak sa netrap, ved oni sa zo dna na den menia a zas to bude inak 😉

nika07
2. mar 2010

kati ,tak super a to ma koľko rokov ta učiteľka ked učila tvojho muža 😅

letuskah
2. mar 2010

Kati dobre ako malo staci 🙂
inak nam sa na jesen nedarilo lebo som to chcela stihnut kym som s Kubkom doma aby som nemusela ist do prace a ked sa nedarilo tak som si povedala ze na to kaslem, zmierila som sa s tym, ze bude medzi nimi velky rozdiel a aspon na rok sa vratim do prace a hned sa zadarilo, psychika je svina vec tak sa netrap a nechaj to ist svojou cestou 😉

nika07
2. mar 2010

letu ani naša nepovie ako sa vola, iba že je "veľká baba" 😀 , počítam , že v škôlke pri zápise tiež z nej slovko nedostanú 😅

nika07
2. mar 2010

Linda zaspala, sa teším 😵

letuskah
2. mar 2010

ja dufam ze ked pojdeme odovzdat prihlasku tak rovno do riaditelne a von lebo ked sa ten moj cert dostane do triedy k detom tak koniec, uz ho odtial nedostanem 😔

a musim sa pochvalit vcera som konecne po dvoch rokoch zalozila fotky, z 350 vyvolanych som musela vytriedit cca 100 na zalozenie, teraz uz len povyvolavat dalsie 😔

letuskah
2. mar 2010

Kubko urcite poukazuje ucitelkam svetla, ziarovky a podobne, ako tomu Mikulasovi v dudinciach 😀

katika1
2. mar 2010

letu hej hej, to len včera som depkovala 😀 dnes som ok a verím, že sa podarí 😎 ved zatial sa vždy zadarilo na 1krát 🙂

no a tá učitelka má zo 60 rokov 😅

letuskah
2. mar 2010

tak uz nedepkuj, nikomu to neprospieva 😉 ja myslim ze vsetko pride vtedy ked ma a nie vtedy ked chceme a zrejme to ma nejaky vyznam 😉

katika1
2. mar 2010

určite 🙂

jaj a ešte sa má pýtali, či aj malý je taký lotor ako bol jeho otecko 😀 a ja že jasné 😀

letuskah
2. mar 2010

a to ho aj napriek tomu budu chciet? 😀 ktovie ci skolky kam sme s brchom chodili este funguju 😅

katika1
2. mar 2010

no hádam hej 😀 ale každý kto poznal mm ako dieťa hovorí, že to bol grázel, ale že bol z neho každý namäkko 😨 a to on aj teraz vie tak s ludmi mávať, aby z neho boli namäkko 😀 a malý je celý on 😀 😀 😀

nika07
2. mar 2010

u nás bola už škôlka do ktorej som chodila ja zbúraná, tá do ktorej by mala ísť Linda má asi 10rokov

katika1
2. mar 2010

táto má 30.. lebo moj muž tam mohol nastúpiť- taká bola podmienka- ak príde jeho otec zadarmo na týžden ju stavať - pomáhať pri stavbe. Takže ju staval aj Riškov dedko. Skoda, že ho Riško nezažil 😔

katika1
2. mar 2010

wow wow- táto charakteritika totálne sedí na mojho otca 😲
Tvrdohlavý Svetozár nikdy nedá pokoj svojmu osudu, vždy sa ho snaží zmeniť a upraviť. Bojuje a nevzdáva sa, nikdy neviete, čo spraví skôr a ako sa zachová, pretože jemu ide v prvom rade o jeho záujmy. Je veľmi sebecký a všetko si dvakrát premyslí, len aby sa vyhol zbytočnému plytvaniu svojím časom. Jeho osobným číslom je 7 - Tajomnosť, preto teda málokto vie o jeho zámeroch a plánoch. Býva dosť náladový a aj v citoch sa mení ako aprílové počasie. raz ste jeho obľúbencom, potom nie, raz vám podá pomocnú ruku a o chvíľu vás nechá potopiť sa. Toto meno je vhodné pre znamenia Baran, Lev, Vodnár a Strelec, vhdonou farbou je červená. Aj keď býva Svetozár málo chápavý, niekedy v strede jeho života ho stretne udalosť, ktorá zmení jeho názory na svet a začne konať inak, ľudskejšie a súcitnejšie.