Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
4. mar 2010

inak teraz to stoji 45 eur a staci priniest len uterak, CD aj s fotkami daju

bilushka
4. mar 2010

Mimi, zlata si, ale vies ked maju teraz obaja nieco v sebe tak by to nebolo najlepsie, keby si to povymienali medzi sebou...ale napadlo mi to uz tiez...

Zuzi, takto nejako ako ty pojdes, okolo toho 24 tt. Oni to mali vtedy tusim aj na webovke napisane, ze uz potom neskor je tam babatko natlacene, ze ho uz tak pekne nie je vidiet. A tebe tvoj Dr. este nepovedal tusaka, co ma, ved uz by to mal aj on vidiet...

mimi.k
4. mar 2010

Jani, veď hej...a čo tá Marta? Nepostrážila by Ti ho na chvíľu, aby si ho nemusela trepať so sebou MHD...

nika07
4. mar 2010

tak sme naspäť, samozrejme že doki ma dovolenku, ved su prázdniny 😠 , tak som kupila Solmucol

zuzana76
autor
4. mar 2010

bilu, nic mi nepovedal

mne zase praveze povedali v tom Hlohovci, ze najskor beru od 22 tt 😕 , ze skor 3D nerobia a inak budem len v 23 tt, ja to mam o tyzden posunute dozadu, ta sestricka tam to brala podla PM

nika07
4. mar 2010

aha čo som našla

http://www.linda.sk/plavky

lenkamt
4. mar 2010

no a kde ste????

my sme tu s Ivkou doteraz vyberali kuchyne 😀 😀 😀

lenkamt
4. mar 2010

a ja teda rezané kvety nemusím , ale na mdž musia byť tulipány, tie jediné zbožňujem 😵 ostatné sviatky dostávam namiesto kvetov salko 😀

baileysa
4. mar 2010

tu sme 😎

a aku kuchynu ste vybrali????

bilushka
4. mar 2010

To do Ivkinho domu kuchyne?

Ja uz som aj doma s bordovym vypalenym fejsom 😖

lenkamt
4. mar 2010

vybrali sme ich asi 50, kým dostavajú tak to okrešeme 😀

Bilu - bolelo? 😔 a to teraz sa ti olúpe koža a budeš pekná či na akom princípe to "pracuje"?

nika07
4. mar 2010

som tu, robila som zemiakové placky,

linda konečne zaspala 😵

bilu , ako tí tvoji stolári 😅

lenkamt
4. mar 2010

Kaťušinka - kukala si to mýto? som ti písala že 45min to máte vy, to ako poobednú vychádzku zvládate, už len kvôli darčekom ktoré všetky donesieme Zinuške 😀 😀 😀

lenkamt
4. mar 2010

no a verča doniesla domov zo školy martinské noviny a tam info že sa ide stavať ďalšie nákupné centrum a pozoooor - budeme mať mekááááááááááááááááč 🙂 🙂 🙂

bilushka
4. mar 2010

Leni, ano ako pises, uz teraz chodim a odpadava mi koza, ja fakt zajtra nikam nejdem ☹
Uz ma to ani nebolelo ako prvy krat, ja uz tam mam taku vypalenu a zhrubnutu kozu na tom 😢

Nika, stolari na mrtvom bode, ani po tyzdni co tu bol MM sam ze to vyreze on to nie je, asi mi to fakt bude musiet Mimikin stolar narezat a potom to uz snad namontuje, ved toto nie je normalne uz 😠

slavenas
4. mar 2010

ahojte

tak už aj ja hlásim príchod, boli sme v centre, ja na kávičke a malá sa pohrala na takom "ihrisku" ktoré je súčasťou kaviarne tak nám bolo super obom 😀 😀 bol problém ju odtiaľ dostať preč lebo v poslednej dobe je blázon do detí a v kuse chce byť s nimi .

Leni pozdravujeme Ivku a že nech dobre vyberiete 😉

nika mnam zemiakové placky

bilushka
4. mar 2010

Najlepsie ze prisli sme k lekarovi do cakarme, maly uz hysaky, ja neviem co sa tych lekarov tak boji, ved mu nikdy nic zle nerobili a tak ze ma pocka v cakarni...normalne tam sedel a pockal, kym mi to vypali a vysla som taka bordova a maly ze mama, ved to tam este mas, lebo som mu povedala, ze idem za ujom, nech mi da vyrazky prec 🙂

slavenas
4. mar 2010

bilu a ako dlho ti bude trvať tá "kúra"?

nika07
4. mar 2010

bilu to si maleho nechala sameho v čakarni, ja by som sa bála

lenkamt
4. mar 2010

naša Lucia tiež nechodí vôbec po doktoroch a keď náhodou tak vrieska, u zubárky ani ťuk otvoriť ústa 😝 Lenka po tom všetkom pohodička na sone porozprávala aj to čo nemusela, herečka prevracia očami a dôležito vysvetľuje že kto ju krájal a že má nožíkované brucho 😀

nika07
4. mar 2010

u nás u lekára hysák, dostať do nej lieky otras, rev ☹

bilushka
4. mar 2010

Nika, to je take sukromne centrum, tak v cakarni nik nebol a nechal mi pootvorene dvere, to trva tak 5 minut, mozno aj menej...

Uz som zjedla aj Bounty pri vas-to mi dal inak vcera Majuskin chlap, este dve take navstevy ze ona kvety a ja cokoladu a asi sa zamilujem nebo co 😀

mimi.k
4. mar 2010

Lenka a aký štýl kuchyne chce? Najhoršie na tom všetkom práveže je, že musíš mať všetko dopredu premyslené, najneskôr keď Ti robia rozvody, elektriku a spol., lebo potom Ťa čaká ďalšie sekanie a tak dokola.

bilushka
4. mar 2010

Som rada, ze aj u vas su hysaky u lekarov...my uz iba ked sme prisli na recepciu sa zaregistrovat, tak maly zacal cuvat...pritom my mame taku zlatu pediatricku, ze to fakt s detickami vie, len to by jej muselo moje dieta dat sancu sa pri nom prejavit, lebo on slzy v ociach ako tam prideme, ani slovo z neho vydolovat, no otras.

bilushka
4. mar 2010

Prisla vam ta DM-zlavnena knizka na kozmetiku pre zeny?
Super su tam ceny a ked som tam dnes nabehla tak uz klasika vsetko vybrakovane, aspon spiralu som si kupila, aj to uz mali len hnedu, lebo cierna bola vypredana.

mimi.k
4. mar 2010

Bilu, 😀 😀 😀

lenkamt
4. mar 2010

mňam bounty 🤐

kuk do albumu , zatiaľ premýšľa len nad rozmiestnením , presne kvôli tomu aby vedeli kde odpad, kde elektrika, kde voda a tak 😉

bilushka
4. mar 2010

Mimi, ta 50 je taky styl ako mate vy, ze?

Krasne su obidve.
Kokos, kuchyna s rozlohou nasho bytu pomaly 😕 😀

mimi.k
4. mar 2010

Krásne kuchyne...áno, máme niečo podobné... 😉

lenkamt
4. mar 2010

asi to bude mať ako tá 50, a presne nad stôl jej vyjde okno, no proste paráda 🙂

Bilu - my piati v 3i a oni dvaja v dome, budú musieť makať na deckách aby to zaplnili.

ale Paličko zlatý, že musí byť stôl min so 6stoličkami, lebo že keď prídu Vicenovci 😀 , a detskú zatiaľ prispôsobia pre moje deti aby mali kde spať keď prídu na prázdniny 😵 😵 😵