Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
8. mar 2010

prsiel muz domov, ale za hodinu odchadza do Piestan, tam sa ma stretnut s Francuzmi, zajtra maju nejake jednanie a on tlmoci , tak sa idu dohodnut,ze co a ako, ach budeme sami doma , lebo predpokladam,ze najskor pride o 22.00-23.00, najskor 😖

no a zajtra cely den bude tam a potom je 2 dni uplne prec ☹

lenkamt
8. mar 2010

Zuzi - my sme takto stále 😅

Lenke sa už pustili sople a odkašliava, takže od zajtra solmucol. Lucia to má stále niekde sadnuté a chripí 😔

a ja mám totál červenú bradu, nič iba proste očervenela 😝 vyzerá to divne 😝

zuzana76
autor
8. mar 2010

leni, asi je nieco vo vzduchu, uz sme vsetky flakate, ty, Bilu, aj ja 😀

tak to ti nezavidim, ja sa vzdy tak tesim, ked pride Peto domov, aj maly sa na neho tesi a aj tatino sa tesi na maleho, uz vidim,ze si ho uziva, ze ma syna, strasne sa vedia spolu blaznit

dufam,ze dvojky budu skoro fit

bilushka
8. mar 2010

Leni, este ze pises o kasli, tak uz ten hlien povolil a kasle a sopliky tiez trolinku priesvitne, tak som mu skusila dat Sinupret, alebo co mam teraz nasadit-skor na ten kasel ako sopel, ten nema skoro ziadny...

A som vam zo soku z jazyka aj zabudla povedat dnesnu story u kozneho: klasika mlady panko ma cakal v cakarni, dnes tam bolo vela ludi a on si sedel na tej kozenej sedacke a rozpraval ujovi oproti (uplne nenormalny sympatak ten chlap, ale co ked mam ksicht ako krvava fasirka cerveny, aj som sa hanbila na neho usmiat 😀 )ze ja uz chodim do skolky, mam tam kamaratov a vozime sa na auticku 😕 😀 😀 😀

Som rada, ze ste sa dali so mnou do partie, co sa tyka flakov, v nudzi poznas priatela 😉

Slavka, super, ze si sa aj ty v piatok vyventilovala 🙂

bilushka
8. mar 2010

Ten Mimikin Adamko nema este ani jednu kiahnu, uz mam z toho nerva, ci to stihame otocit do stretka ☹

lenkamt
8. mar 2010

Bilu a ako kašle??? sucho či vlhko?

inak Peťa a Katika tu už dosť dlho chýbajú 😕 na Peťu od piatku intenzívne myslím, lebo som kúpila v lidli slivkové gule 😀

zuzana76
autor
8. mar 2010

bilu, inkubacna doba je az 21 dni, takze neviem presne kedy bol so svojou sesternicou, ale ked len pred tyzdnom, tak to je malo, zvacsa to byva az 14 dni

lenkamt
8. mar 2010

nebudete mať kiahne 😉

a my dnes už 35x dumbo 😝 😝 😝 už nechcú čítať, kresliť ani plastelínovať 😔 ešteže prišla verčina kámoška, robia si diskotéku v izbe - čiže 35x lady gaga bad romance 😝 😝 😝 😀

zuzana76
autor
8. mar 2010

leni 😀 😀 lady gaga, no to mas pestre

zuzana76
autor
8. mar 2010

a bilu , kebyze to aj adamko dostane, tak vy tiez az tak mozno o 2 tt, tak to je skoro cely mesiac

lenkamt
8. mar 2010

sila, tak to chytíme v mýte aj my, Vanesska, Alex, Linda...... 😀 ja 😀 😀 😀

zuzana76
autor
8. mar 2010

leni, ani ty si kiahne nemala 😕

ja som myslela,ze takych dospelych je malo a len ja musim byt furt vynimka

bilushka
8. mar 2010

Leni, skor sucho...
Ale nedrhne ho, ze by ho az natahovalo...v spanku kaslal, myslela som, ze ho to aj zobudi, ale spal dalej.

Dumbo je co?
My kukame len ako Matejko taha tatrovku, Matejko sa smyka na sankach...totalny narcis to dieta, kuka iba videa, kde je on 😕 Uz by mohol byt aj on vacsi, nech podchytim tie radiove hity aj ja, sak taku lady Gaga ani nepoznam 😨

Zuzi, no ved si aj myslim, ze kym sa Adamko osype a potom kym sa osype moj maly tak bude akurat cas ist na stretko a nie kiahnovat 😖

zuzana76
autor
8. mar 2010

ja sa asi dam potom zaockovat, lebo deti nechcem dat, aspon pokym budu male, a ak to patko nedostane do nejakych 15 rokov, tak potom by som ho mozno dala zaockovat

bilushka
8. mar 2010

Leni, no to by sme do Myta urcite nesli, hlavne Mima viem, ze po kiahnach netuzi, to uz je predsa len ina kava, ako tvoje lightove grcacky 😀

zuzana76
autor
8. mar 2010

bilu, tak ked sa adamko osype, tak budte mimo, lebo potom bude stretko ohrozene, ale mozno to vobec nedostane ani Adamko

lenkamt
8. mar 2010

Bilu:

https://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I

Zuzi - no nemala, a to som bola "nasadená" k všetkým deťom čo to mali + som to prežila s Verčou 😅

Bilu - no ale však raz to tie deti musia mať, mne osobne by to nevadilo 😉 ja radšej teraz ako v lete 😝

zuzana76
autor
8. mar 2010

ozaj a dieta je infekcne uz 48 hodin pred osypanim sa a potom v case ked sa tvoria tie vodnate pluzgieriky, az ked sa vsetky vodnate pluzgiere premenia na chrasty, tak to uz nie je infekcna faza ochorenia

bilushka
8. mar 2010

Ak to nedostane ani Adamko, tak potom uz neverim reciam o vysokej infekcnosti kiahni, teda reci typu ako staci ak niekto s kiahnami prejde po schodoch a vy prejdete dve hodiny po nom a aj tak to mozete chytit...ved Adamko sa s tou sesternicou bozkaval na usta a vtedy ked sme boli v MC s Timkou, co sa na druhy den vysypala...teda uz bola infekcna...a ziadne dieta to nechytilo...

zuzana76
autor
8. mar 2010

leni, ani ja, tiez to mali uz naokoli, lenze teba ked by to draplo spolu s detmi, tak mozes ocakavat horucky az 40 stupnov, osypana vsade od genitalii po ustnu dutinu, proste u dospelych je to strasne

lenkamt
8. mar 2010

Bilu - ja by som už dávala len stoptussin na utlmenie kašľa a dávala ešte niečo do nosa aby zmizli aj tie posledné sople 😉 no ale musela by som ho vidieť 😀 takéto ordinovanie na diaľku je o ničom 😀

niekto proste tie kiahne nedostane, tak ako ja a Zuzka 😀

zuzana76
autor
8. mar 2010

bilu podla mna zalezi aj od imunity dietata, niekto je na to nachylnejsi, niekto nie

inak ked matka kiahne neprekonala, tak ani jej babatko do veku 3 mesiacov nie je imunne, matky , ktore kiahne prekonali, aj ich babatka su imunne do tych 3 mesiacov veku

bilushka
8. mar 2010

Aha, tak tu Lady Gaga poznam, len som nevedela, ze to spieva ona a ze sa to tak vola 😔
Leni, este si mi nenapisala, co si si od Evity kupila-ake knizky, som ti mohla pozicat, ja mam skoro vsetky z jej vydavatelstva...

zuzana76
autor
8. mar 2010

leni, no len aby, tfuj tfuj, ja ich nechcem

zuzana76
autor
8. mar 2010

najnebezpecnejsie je to v tehotenstve v prvych 3. mesiacoch a potom pred porodom, to sa prenesie aj na dieta a moze zomriet

lenkamt
8. mar 2010

písala 😠 si mala svoj nepozorný deň

tamara tainova - je to inak mami.... o gayoch
eva bacigalova - čistá nuda

obidve som už prečítala jasná vec 😀 a to som bola v sobotu úpne mimo, takže za 2dni 😅

bilushka
8. mar 2010

Leni, no to mi povie aj moj ocino, musis byt predsa len trochu flexibilnejsia a mat vacsiu predstavivost 😀 😀 😀
Vsetci by ste len maleho chceli kukat 😀
Stoptussin tiez nemam doma, ja a Ret sme najprirodnejsie zeny, my mame len Paralen v lekarnicke 😀

lenkamt
8. mar 2010

Zuzi - mne je to jedno, aj tak furt vyzerám ako s kiahňami. 😀

bilushka
8. mar 2010

Jeee, ja take nemam...na stretku vymenime...
Mas minulost ta dostane a Bez dcery som odisla?

zuzana76
autor
8. mar 2010

leni, no ale ta teplota by stala za to, ja teda po nich netuzim