Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
8. mar 2010

bez dcery som neodišla 😀 mám

chýba mi diagnoza F50, mal to byť pekný život, a to minulosť ťa dostane som ani nevidela 😅 to tu ku nám ešte nedošlo? 😀

lenkamt
8. mar 2010

Zuzi , ja som už natom tak že by som prijala 3dni v posteli a kľudne aj v teplotách 😅 😝 😀

zuzana76
autor
8. mar 2010

no maly zahlasil,ze je unaveny, tak s aideme chystat pomaly spat

bilushka
8. mar 2010

Mal to byt krasny zivot si pozicaj od Mimi, som jej to dala na narodky, ale pred tym som to stihla precitat.
Krasne.

Minulost ta dostane je ten projekt, ze Slovensko pise roman.

Dosiel MM a dal mi k MDZ dosku na zehlenie 🙄
A ze nova zehlicka je na ceste 🙄
To prosim pekne sme este neoslavili ani 3tie vyrocie svadby 😀 😀 😀

lenkamt
8. mar 2010

silááááááááááááááá 😀 😀 😀

tak donieť ti tieto dve na stretko??? mi to potom pripomeň 😉

ja som dostala výkres od mojích detičiek milovaných 🙂

bilushka
8. mar 2010

Leni, dobre pripomeniem, ja ked precitam, tak ti to hned poslem postou, tie knizky su nenormalne drahe, lebo si zober ze to mas tak na jedno precitanie, uz nemas potrebu sa k tomu vracat a 200 korun len taky fukot.

Idem sa romanticky venovat 🙂

mimi.k
8. mar 2010

Ahojte,

Bilu, takže definitívne padá ten výlet, nebo co? Ani ten štvrtok po Dr. nie?
Matejko je super škôlkár 😀

Zuzka, Lenka, možno ste aj tie kiahne mali, len o tom neviete. Niekto má jednu vyrážku a koniec. 😉

Adamko zatiaľ naozaj nič...inak dnes mal super deň, totálne poslušný, spolupracoval, pomáhal aj všetko pekne papal...dúfam, že si to nevyčerpal na ďalší mesiac 😅

lenkamt
8. mar 2010

venuj sa 🙂

ja sa idem deťom 🙂

mimi.k
8. mar 2010

Bilu., ako romantickejší darček si si určite ani vo sne nepredstavovala 😀
Ja by som sa momentálne doske potešila, v dome ešte nemám žiadnu a tu mám ten molitan dosť zničený, asi od toľkého žehlenia 😀

Ret., naozaj nevyzeráš, že si tehu 😉

slavenas
8. mar 2010

tak ja som k MDŽ dostala ferrero rocher 😀 😀 tak celkom fajn ...
bilu super darček hlavne praktický 🙂 🙂 ale určite v romantickosti netronfne ten čo som ja dostala akože (okrem toho čo som si vybrala) prekvapko na vianoce 😀

ja by som kiahne mala a u malej by som radšej uvítala teraz ako ked bude chodiť do škôlky alebo cez leto a padnú naše letné plány 😀 😀

slavenas
8. mar 2010

dievčatá prosím poraďte mi , z Vašich skúseností, dobré cestovné kancelárie , ďakujem 🙂 🙂

bilushka
8. mar 2010

Slavka, ja ta milujem, kukla som konverzaciu s tvojim kamoskom na fb a on ze na lave alebo na prave a ty ze na obe...ale lica, OK? 😀 😀 😀 😀 😀 No tak som sa schuti zasmiala 😀

Mimi, hej, pada to, nechce sa mi takto nasilu nahanat...

Leni, doma som nasla od kasla len Trifed (to je nejaky silny lektvar, mam to este z cias nasho akoze ciarneho kasla) a potom skorocelovy od kasla-tak som mu dala ten...inak taku mam v tebe doveru, ze ked som volala s nasimi, tak uz som sa ich nepytala, ze ako postupovat 😉

A ste trapne, lebo vam mam odkazat, ze doska nie je hocijaka, ale Vileda extra stabilna znackova 😀 😀 😀
Ja neviem, preco som si nezobrala normalneho muza 😀 😀 😀

slavenas
8. mar 2010

bilu 😀 ... extra stabilná značková ... tak ten môj mu na to odkazuje že , "mu fandí a nech len zotrvá v tomto praktickom stave " že ved ty to časom oceníš 😀 😀 😀

zuzana76
autor
8. mar 2010

baby, tak ja vyzeram strasne, tu bradu mam totalne flakatu, akoby lisaje, tak neviem ci to z toho tehu, alebo len tak 😕

no zajtra budem teda pekne vyzerat u gyndosa

lenkamt
9. mar 2010

dobré ráno.

my kašleme hrozne 😝 zajtra asi výtvarka nehrozí ☹

Slávka - ja mám najlepšie skúsenosti s medinou 😉

Bilu - furt lepšie žehliaca doska ako nič 😉 ja som zvedavá či dostanem niečo v piatok 😕

Zuzi - môžeš to mať aj zo zimy 😉 mne už brada odčervenela, inak som si všimla že mne najlepšie zaberá vypiť aspoň dva litre žihľavového čaju a natrieť si to pytiolom 😅

no a radte čo dnes robiť , však sme len druhý deň doma a ja už mám depku 😝

nika07
9. mar 2010

Dobré ránko,

tu ešte nikoho, my sme hore od 5,45 ☹ 😢

sme chorí už pomaly všetci, otras,

a pridávam sa k fľakatým pubiškám, ja mám celý ksicht červený, a zodratý nos 😝

dodatočne sa pripájam ku gratuláciam ku včerajšiemu MDŽ, ja som dostala , tak ako Slavka Ferrero, mňam 😀 a od synačika Merci 😵

Bilu, maš super praktikuš manželika 😀

ideme k dokimu, nech dá niečo na ten kašeľ a aj potvrdiť prihlášku do škôlky

lenkamt
9. mar 2010

som neviditeľná 😀 a to som schudla len 2kg 😀

nika07
9. mar 2010

Slavi dobrý je Hydrotour, ale je najdrahší, my keď sme cestovali do Tuniska, tak cez Kartago,

ale toto leto ideme cez rakusku TUI /odlet z Viedne/., ale je dobrý aj Gulet.

lenkamt
9. mar 2010

inak toto je naša škôlka:
http://www.lettrichacikovo.sk/index.php?zobraz=...

a hotel do ktorého ideme má už officialnu stránku, rátam s tým že tráva ešte nebude, a kedže ho otvárajú v máji tak všetko čo je na stránke je len virtuálna podoba 😅
http://www.eleon-grand-resort.gr/

nika07
9. mar 2010

Leni, no kým som ododslala môj príspevok, tak si sa tu vtierkla 😀 😀 😀 , aby si bola prvá 😀

retaux
9. mar 2010

Ahojte!
Zuzi: ja som mala cez prvé tehu také hnedé fľaky na tvári - tiež akoby lišaje a po pôrode zázračne zmizli.

Bilu: ja tiež nemám v lekárničke asi ani nič na kašeľ ani fenistil kvapky a veľa vecí, čo tu spomínavate 😅

Lenka: asi neporadím, lebo ja nedokážem byť doma. Ešteže Lucka nebýva chorá, lebo by ma asi vystrelo, keby s ňou musím byť napr. týždeň doma. A pokým nemá horúčku a "len" kašle alebo soplí, tak sme vonku každý deň. 😅

lenkamt
9. mar 2010

no a tieto izbi s vlastným bazeníkom sú supiš perfiš
http://www.eleon-grand-resort.gr/node/24

možno nejakú vyhádam 😀 ak budú prázdne, naučím dvojičky robiť špeci oči a budeme tam 😀

lenkamt
9. mar 2010

Nika - 😀 😀 😀
a skoré uzdravenie 😉

Ret - keby bolo teplejšie tak ideme, ale je fakt hnusný studený vzduch, to by im asi na ten kašeľ nepomohlo 😅 uvidíme ako zajtra, dnes začali odkašliavať, rána bývajú najhoršie, tak možno to už bude lepšie 🙄

zuzana76
autor
9. mar 2010

ahojte

leni aj ja si myslim,ze asi od zimy, ale uz si davam krem s bambuckym maslom od Alverde, na noc som si dala a je to trosku lepsie, aj teraz rano som si dala

aj my sme hore od 6.00, lebo vcera mlady panz aspal o 18.30

dnes idem do poradne, drzte palce nech je svetko ok a uz by sa aj mohlo ukazat

lenkamt
9. mar 2010

my s príchodom jari vstávame 6.30, ale už o 12.00 tvrdo spia a večer tiež zaspia do 15min. keď ráno "vyspávali" do 8, tak obed sa posuval na 13 a večer vymýšľali aj do 21.30 😝 😝 😝
týmto "milým" opisom som chcela vlastne skonštatovať že mi 6.30 vyhovuje 😀

retaux
9. mar 2010

U nás je síce zima, ale aspoň už nefúka ten hnusný vetrisko. 😝

My našťastie stále rovnako tak okolo siedmej vstávame. A aj to sa mi nechce. Nejako som zlenivela. Veď sa ja rýchlo v máji naučím 😀

Ja idem zajtra na sono (dr. ma poslal ešte raz, lebo sa mu nezdalo, že bábo je zrazu o 2t menšie).

nika07
9. mar 2010

leni ja som strááááááááááááášne zvedavá ako sa ti tam bude páčiť, lebo mne sa ten resort pozdáva, veľmi 😉

lenkamt
9. mar 2010

Nika - od grékov čakám nejaký "ofajč" lebo keď sme boli na rhodose tak to vyzeralo úplne inak ako na officiálnej stránke 😅 no ale za tie prachy, čo by som chcela 😀

zuzana76
autor
9. mar 2010

ret, ach, o 2 tt mensie, ja sa toho tiez desim, babatko kopka, ale dufam,ze bude aj rozmerovo ok a nebudu ma plasit, dufam,ze aj tvoje to dohnalo

lenkamt
9. mar 2010

baby ale veď oni to určujú podľa jednej kostičky, keď je bábo skrútené tak to dá vždy iný tt. my sme boli tiež jeden týžden +2tt, druhý týždeň -2tt a tak stále dookola. 😉 nebojte 😉

vyžente ma aspoň vybrať špenát z mrazáka 😀