Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
17. mar 2009

ja zajtra mozem, kedy a kde a ja tam budem 😵 😵 😵 😵

letuskah
17. mar 2009

slavi veru aj z neho pomaly ale isto 😎

mishelin
17. mar 2009

caute,som na skok...

akurat sa napchavma nanukovou tortou puncovou,uz som zjedla skoor celu a sama 😝 😅

bilushka
17. mar 2009

Baby, ja som mala ist zajtra na navstevu, ale skusim si to prelozit na stvrtok, ked vam to viacerym vyhovuje na zajtra a stretli by sme sa zajtra 😉
Nesiel mi net cely den, som musela cakat doteraz na muza ako na spasenie 😀

meganik
17. mar 2009

ahojte..sorry, ze sa ozyvam len tak onicom, ale fakt neviem kde mi hlava stoji..no ale kedze sa zo mna stava mierny zavislak na spravach, neda mi nepozriet sa v ramci kontroly mailov aj na mk..sak ked uz mam ten net zapnuty 😀
no ale k veci..ja nemozem na stretko ani zajtra ☹ zajtrajsok stravim so seniormi pri vyplnani mojho dotaznika k mojej bc praci 😒 no a kedze som sa dnes presvedcila o extremnej rychlosti seniorov pri vyplnani tu u nas v klube dochodcov..zajtra zrejme stravim cele poobedie v domove dochodcov 😝 tiez som si mohla zvolit inu temu 😠
aj napriek tomu..hoci sa opakujem..zelam prijemne stretko...tak snad niekedy inokedy

mimi dik za drzanie palcov...ty si take slniecko..na nikoho nezabudnes hm... 🙂 a uz neviem na co som chcela reagovat, tak sorry ze som vas tu odignorovala..pokracujem dalej v povinnostiach...pekny zvysok dna...paa

mima07
17. mar 2009

pozeram ze bilu to neuzavrela 😲 odkedy nie je sefka tak to nejako flaka 😲 dufam ze aspon volno na zajtra si vybavi 😉 asi pojdeme teda do toho presporkova sak zajtra bude pocasie asi tiez nanic a tam zacinaju od 16 ja sa tam budem motat asi skorej tak ak aj niekto ini sa budete nudit tak dajte vediet mozme dat niekde kavu

lenkamt
17. mar 2009

čaute 🙂

Peti - 😀 dúfam, že si šla, keď už bola sukňa 😀

Lejla, Mimi - 😲 ☹ opísané zážitky vám nezávidím.

mňa nejako divne bolia oči, ako na jačmeň 🤐 a tiež ma zaujíma čo je s Ret 😅

Meg - moja ségra dávala dotazníky vojakom a tiež to nebolo bohviečo 😀 zväčša si nevšimli že to má dve strany 😀 šikovní, naozaj spoľahliví 😀

bilushka
17. mar 2009

Mimus, uzavrela, prelozila som si kamosku na stvrtok, tak zajtra ked sa budem blizit k Tescu, tak ti zavolam 😉
Cas neviem a neslubujem nic, ved vies, zakon schvalnosti v spani bude urcite platit, ale okolo tretej tam uz snad tiez niekde budem oxidovat.

letuskah
17. mar 2009

no my zvykneme spat do 14,30 takze na tu 16 by sme teoreticky stihli aj ked posledne dni spi malo a uz o 13,30 je hore ale urcite prideme. mam namierene aj do teska tak prip vas tam zastihnem

meg no to musi byt zuzo vyplnat dotazniky s dochodcami, staci ze ja musim daco vyplnit a trva mi to a nieto stary clovek 😕 zelam ti vela trpezlivosti na zajtra. a ides aj s natalkou ci sama?

lenkamt
17. mar 2009

zajtra sa pofoťte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! už som dávno nevidela Bilu /ani na fotke/ 😠 tak makajte hééééééééééj 😀

letuskah
17. mar 2009

leni ak mi decko nevyberie fotak z kocika mam ho tam este z dneska tak snad daco pofotime 😀

bilushka
17. mar 2009

Lenuska, zajtra ti hodim nejaku extra speci sexi pozu 😀 😀 😀 😀

zuzana76
autor
17. mar 2009

ahojte

ako sa mame?

zuzana76
autor
17. mar 2009

tak cez vikend ideme na ten wellness, dufam,ze bude vsetko oki

zuzana76
autor
17. mar 2009

nakoniec ideme pri balaton

zuzana76
autor
17. mar 2009

a novinka - patko pozna pismenka A, O, I, N, S

zuzana76
autor
17. mar 2009

som zvedava co sa bude ucit v skole

zuzana76
autor
17. mar 2009

prave tu tancuje a spieva - sladke mameni

lenkamt
17. mar 2009

a špeci si poprosím Mimuškine vlásky, tie som tiež nevidela 😠
Peťu v sukni ak bude, môže byť aj bez 😀

aaa v tescu som dnes kúpila tri kartóny mlieka za nejakých smiešnych 11,niečo sk/l 😕 a gaťe pre baby čo sa mi páčia stoja 32zlotých, tak som to horko ťažko prepočítala a vychádzajú o 100sk lacnejšie ako u nás v tescu.
ja sa tam vyzúúúúúúúúúrim 😀

Zuzi - sa máš 🙂

zuzana76
autor
17. mar 2009

leni, no vybojovala som si, lebo potom 2 vikendy bude muz zaneprazdneny, bude Coneco, tak bude v blave

zuzana76
autor
17. mar 2009

uz mam maleho aj zapisaneho v pase, pre info, tak teraz zapisanie dietata do pasu stoji 3eurovy kolok, vybavenie noveho pasu dietata 8 eur

lenkamt
17. mar 2009

ježiš, veď aj ja musím ísť dať zapísať kofky 🤐 ešteže mám koňa 😀

dúfam, že sa Bailey bude každý deň hlásiť z tatier, že čo mali na raňajky, obed, večeru, čo pili, koľko mala masáži a tak 😀
ja chcem ísť na wellnes, ale sama a stačia mi dva dni 😅

už je ordinácia??? 😕 😀 idem kuk.

čaute 🙂

zuzana76
autor
17. mar 2009

a neviem ci som pisala, ale uz sa nam rysuje detska izba, objednali sme valandy, plus teraz hladam po internete nejake doplnky

zuzana76
autor
17. mar 2009

ved aj my ideme na 2 dni, ale staci nam aj to

a na co idete dat zapisat deti? leni, kam chces dvojky prihlasit? nieco mi uslo

mima07
17. mar 2009

leni moje vlasy nebudu lebo vyzeram hrozne a kadernicke idem az v pondelok ☹
zuzi sak daj link kam idete bńech mame co zavidiet

mishelin
17. mar 2009

tak baby,uzite si stretko,a aj ja by som sa cchela pozret na foto 🙂

zuzka joj ale vam bude fajne 🙂 a to je teda patko riadne sikovny ked uz pozna pisemnka 😕 😵
no a lejla,mimi-strasne situacie,dobre ze nedopadli horsie 😔
a aj ja mam maleho v pase,aj ked neviem naco,ked my s avycestovat tak skoro nikde nechystame 😅

no a co som este cchela,ze kde je ada 😕 a tu sneziii co sneziii 😝

no asi na dnes vsetko,tak dobru noc vam 🙂 ak som na nieco zabudla,dokoncim zajtra 😉

zuzana76
autor
17. mar 2009

http://wellness.holidayhungary.com/albavillaapa...

sem ideme, z obrazkov to vyzera byt super, ale nechcem sa dopredu tesit

mishelin
17. mar 2009

hmm no z obrazkov to vyzera fakt dobre 🙂 sa maaaas 😅 😎 🙂 😉

zuzana76
autor
17. mar 2009

mish, ved taaaaaaak davno som nikde nebola, naposledy asi tiez v madarsku v roku 2006 pri balatone a potom este vyzdvihnut buduceho svagra vo viedni na letisku a potom este prednedavnom na nakupoch v SCS vo viedni a to je za posledne 3 roky vsetko 😒 , takze aspon nieco