Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
19. mar 2009

kľudne ma bojkotujte 😀 ja rešpektujem to že dotyčná vám to chce oznámiť sama 😉

Lejla - dotyčná má dôvod prečo to nepovie, malo to byť tajomstvo ibaže Majke to nejako ušlo /sa tešila/ teraz je tu z toho zbytočné haló.

uvidíte že keď sa to vyjasní tak si butete všetky vravieť že aha veď to bolo jasné 😉 🤐

mima07
19. mar 2009

leni a dokedy to ma byt tajomstvo ked sa este neunuvala to povedat?
majka ma verejne pokarhanie
letu moje fotky nie iba ak by vyzerali celkom v pohode

lenkamt
19. mar 2009

Mima - ja neviem 😅

tak čo prídete do toho penziónu??? 😀

bilushka
19. mar 2009

Lenka a chodi tu medzi nas, ci je stale mimo?

Mima, na mojich fotkach si vyzerala skvelo, ale Mekac je Mekac 😀

mima07
19. mar 2009

jasne ze prideme len zariad nech uz nesnezi 😀 leni a este otazka a ta dotycna tu odvtedy uz bola?

mima07
19. mar 2009

bilu jasne mozme ho dat aj buduci tyzden podla pocasia ak bude na figu mozme ist do avionu a odtial do mekaca 😉 obetujem moj smetanovy pohar 😀

mima07
19. mar 2009

bilu ked budes mas cas by si mi mohla fotky poslat cez skype

bilushka
19. mar 2009

Mimus, dam spat maleho a poslem ti ich 😉

peta28
19. mar 2009

hej tak toto by som aj ja chcela vediet: chodi dotycna medz inas???? lebo fakt uz tu boli vsetky.
podla mna tu bola a dobre sa na tom bavi.

lenkamt
19. mar 2009

ježiš zase aké pátranie, nepoviem nič, nemôžem aj keď ma svrbí huba 😀

bilushka
19. mar 2009

Takze vraciam sa k patracke:
Moje tipy:
1. Letu je tehotna-Letu ak si a vcera si to nepovedala, tak mas problem 😀
2. Mish je tehotna alebo sa ide vydavat
3. Bailey neviem co 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
19. mar 2009

Peti - nebaví sa na tom, nie je to jej chyba že to vyletelo von v 1/2 verzii 😉

Bilu - Bailey šla na wellness 😀 😀 😀

mima07
19. mar 2009

takze k patracke uz tu odvtedy bola cislo 2 sa mi pozdava

lejla77
19. mar 2009

lenkamt:
aha, takze tak. A dokedy to bude tajit? Nemoze to este povedat? 😀 Alebo neche? 😕

lejla77
19. mar 2009

Kedy to z nej vylezie? 😎

lenkamt
19. mar 2009

Lejla - 😀

asi budúci týždeň - to je všetko čo k tomu poviem. hawk 😀

idem radšej spať 😀

peta28
19. mar 2009

tak ale vsak ked je to dobra sprava, tak kde je potom problem ze sa nechce podelit????

peta28
19. mar 2009

Dievcata a kam ja pojdem,.. prave mi volal jeden chlapik nas partner a ako jedna z 12 som dostala pozvanku na Fam trip do Thajska v termine 7.-14 . 5. .. a bohovsky program je tam, este aj na ostrovy tam pojdeme a do dzungle. Zrejme teraz asi zabudnem na moje materske pudy a pojdem.. juchu chu .. videte ako som ja kolegyalna hned sa podelim s dobrou spravou.

mima07
19. mar 2009

peta tak to ti zavidim nemas volne miesto?

peta28
19. mar 2009

tak podme teraz patrat po tom, ze ktora tu bola a vobec sa nazucastnila debaty co je to to tajomstvo a koho je to tajomstvo.
A teraz ked uz Lenka nadznacila ze povie buduci tyzden, tak to moze byt aj to tehu mozno, ze ta dotycna napriklad cakala pokial to bude mat fakt potvrdene... ze by Bai ???? To by vysvetlovalo preto to vie Lenka.

mima07
19. mar 2009

peti mne najpravdepodobnejsie pripada mish lebo si skypuje s majkou a asi aj s lenkou alebo si aspon posielaju ip

peta28
19. mar 2009

este aj na slonoch budeme jazdit.. inac to je dobra ironia ze raz za sto rokov sa ideme utrhnut zo stereotypu s muzom a objednam wellnes v Madarsku na 8-10. 5 a zrovna tot mi pride do toho terminu.

peta28
19. mar 2009

tak ale preco by tajila ze sa ide vydavat? alebo potom je tehu mish...moze byt , uz tu dlho nebola, lebo je jej to ais blbe ked tu o tom stale tliachame.. boze ja som detektiv

peta28
19. mar 2009

jezisi prave mi pise jedna baba zas na inzerat na jedny saty ze ci jej ich nevymenim za nieco.. no ja sa z toho pototo

slavenas
19. mar 2009

peti, odpíš že vymeníš za eurače 😀 😀

a to thajsko a slony môže byť 😉 😉

bilushka
19. mar 2009

Jasne, ze niektora je tehu a caka na vysledky od lekara-asi ide bud. tyzden podla Lenkinych slov, a ked bude vsetko OK, tak uz to napise aj nam ostatnym, mna teda na tom najviac mrzi, ze niektorej to poviem a niektorej nie ☹

Peti, ze Thajsko 😲
Uz som ti minule po tej flaske vodky co ste stiahli chcela napisat, ze ty mas zamestnanie snov 😀

letuskah
19. mar 2009

caute sme spet z mesta
fotky nepridam lebo bud mi blbne fotak alebo pocitac lebo mi to nechce prekopirovat takze pockam na muza. priklanam sa k pocitacu lebo uz dlhsie blbne 😠

bilu som sa nasmiala, podla mojich doterajsich informacii tehotna nie som, to uz by som roztrubila vsade po svete neboj, ale zajtra idem k mudrovi na prehliadku tak mozno mi povie nieco ine 😕

ja sa priklanam k vydavajucej sa mish, uz som to tu aj niekde pisala
a idem citat

bilushka
19. mar 2009

Letu, mas stastie, lebo po tom, co si ma vcera odhovorila od kupy klobucika by si toho mala uz na hlave vela 😀

Ja tiez vravim nieco s Mish, bud svadba-co mi je nepochopitelne ze preco by zapierala, takze skor asi to tehu.
Boze Lenka ako mozes pri takychto nervoch spat 😀

Idem robit babovku.

zuzana76
autor
19. mar 2009

ahojteee

no neuveritelne sa zabavam, ako zase patrate, Lenka,ze svrbi ta huba, aj mna by svrbela 😀

inak aj ja si myslim, ze Mish alebo Baily, ale netrufam si povedat o co ide 😀

peta, no teda,ze thajsko, hned by som bralaaaaaaa, aj ja by som zabudla asi na svoje materinske pudy 😀

zuzana76
autor
19. mar 2009

no na wellness poslite rodicov, a ty chod do Thajska, len tvoj muz chudak schyta este aj Timku na starosti 😀