Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
21. mar 2009

no a my trenujeme Natalku, aby sa ucila trochu viac na babku a dedka..aj ked som bola v tom domove mm bol s malou u nasich, ale Natalka ma vsade hladala, vobec sa nechcela hrat, nic nepapala, nepila len behala po byte a kricala mama mama..tak mi mm po 2 hod. volal, aby som sa ponahlala, ze mala im tam furt len place 😖 tak dneska skusime zase..Natali s mm vydrzi aj sama, ale len u nas doma..akonahle su niekde inde, tak je to des

meganik
21. mar 2009

no a s nasim stahovanim je to na mrtvom bode..boli sme na ohliadke rod. domceka 25 km od BA, vsetko by bolo super, dali by sme nas byt a este nejaky doplatok..ale my by sme chceli byvat o nieco blizsie pri BA, chceme aby mala chodila do skolky a aj do skoly tu..a kym by sme sa vsetci povyzdvihovali z roboty a zo skolky a prisli domov, tak by uz bol mozno aj vecer a pod...takze sme ten domcek zatial nechali tak

inak s predajom bytov je to otras, je velmi zla situacia...a este aj tato nasa lokalita 😝 no budeme mat co robit, takze sa tak utesujem, ze zachvilu uz bude vonku teplo, budeme chodit s Natalkou viac von a den nam rychlejsie zbehne...inak momentalne sused pocuva hudbu tak v znesitelnej intenzite..ale nechcem to zakriknut 😖

no co by som vam este povedala...zas nam niekto oskrel cely zadny naraznik..az na plech..niekto zo susedov nevie vychadzat z parkoviska 😖 opakujem sa, ale ludia su dneska hrozne bezohladny ... niektorych by som normalne bila palicou, aby sa uz spamatali 😠

meganik
21. mar 2009

no uz som vytapetovala pol strany..dnesny limit prispevkom mam vycerpany 😀 tak sa mi tu majte krasne
ps: leni kukla som fotky, deticky su krasne bambulky 😉

meganik
21. mar 2009

jej PP krasne fotecky 😉 🙂 mala sa na teba velmi podoba
aj Natalka uz objavila ceruzky a kreslenie..kresli same carbanice, uz mam pocmarany cely obrus..lebo na ten sa jej paci kreslit viac ako na papier 🙂

no a uz fakt miznem..idem sa kraslit 😎

akvabela
21. mar 2009

Ahojte, este som neprecitala vsetky posledne udalosti, ale zachytila som, ze Timuska, ma kiahne, tak nech maju lahky priebeh a ak ich chytia aj ostatne levicatka, nech tiez prebehnu lahko. Peta, diky za recepty 🙂

Bilush, vsetko len to naj, naj, najlepsie zo vsetkeho k Tvojmu sviatku!!!

Meg, gratulujem ku skuskam 🙂

Musim koncit, prijemny vikend!

bilushka
22. mar 2009

Ahojte,
dakujem vsetkym za blahozelania.

Nevieme o Bailey ako sa maju v Tatrach? Ved to uz by sa dnes mali aj vratit, nie?

Baby, este k tym kiahniam, Letu-ako ste prisli na to, ze nas to neminie? ☹
Teda podla toho co tu Peta hodila ten clanok, tak je to riadne infekcne, to fakt nemusime ani riesit, kto bol s Timkou v domceku, ale lahnu asi vsetci, este aj tie male babatka 😔
A aj ten drzy chalanisko s pribrzdenou mamou 😅
Peti, ako to znasa mala, uz ma aj teploty?
Ja teda asi zavolam na to nase cvicenie, ze nebudeme teraz chodit, lebo mi je trapne tam dva tyzdne chodit po celom MC a nakazit vsetkych, ved to by mohlo coskoro aj centrum docastne zatvorit ako Timkine jaslicky-fakt teda cakam, ci aj Stanka to skoli.

Meg, gratulujem ku skuske.
Som ta na stretku spominala, ze ktovie ako ste dopadli na obhliadke domu, ked ani nic nepises...

bilushka
22. mar 2009

No a volit sme boli cela rodina, tak len hlasim Lenke, ze som si svoju povinnost splnila 😉

Potom sme isli do Madarska, ale teda nejako ma to nenadchlo, lebo do Gyoru je to strasne daleko a v sobotu poobede to nebol zrovna najstastnejsi napad tam ist-hrozne vela ludi a este aj nejaku akciu tam mali, takze maleho som absolutne nemala kde polozit, lebo tam nebol ani jeden detsky kutik, gulicky, nic... Tak ale obchody ako HM, CA mali pre deti minimalne 2x vacsi vyber oblecenia, tak som malemu bundu kupila nakoniec tam, aj mikinu, ciapku, plavky a sebe dve jarne budny v HM a inak uz iba potraviny.
Maly bol totalka zmoreny, tak zaspal uz po ceste naspat v aute a ani sa nezobudil ako som ho prekladala.

Dnes by sme mali ist na ten slavnostny obed, ale som este taka vystavena po vcerajsku,
ze sa mi normalne nechce 😅

katika1
22. mar 2009

ahojte, tu to žije 😀 babyyy kiahne sa nám rozšírili? chudatká 😔 ale bilu minule bola kamoška s malým u chlapčeka čo na druhý den dostall kiahne a jej malý ich nechytil 😉
bilu aj my sme boli v HM v Gyori vo štvrtok..
čo je to nové???? a kde sú fotos zo stretka????

mima07
22. mar 2009

caute
my sme boli v Gyori v piatok treba oznamit dopredu kedy idete mohli sme dat kavu 😀
bilu co sis is dala dobre na obed
co robite s detmi v tomto necase ja sa snad dobreho pocasia ani nedockam ☹
katika fotky ma tusim letu v albume a v augustovkach su

peta28
22. mar 2009

Jaj baby fakt ma to tak mrzi.. teraz a kvoli nam musite aj obmedzovat a rusit svoj program. Ale aj keby ste to dostali, tak aspon ze teraz ked ste na MD. Ja dufam, ze to nebudeme mat dlhsie ako 2 tyzdne, lebo na OCR nejdem a zatial mam dovolenku od utorka do konca marca a potm svokra. Zajtra som este v praci, musim si podokoncovat nejake veci. Tak si opat pripomeniem casy ako mi bolo doma. Dost zacinam mat horor z kazdodenneho varenia, lebo to som si ozaj odvykla, takze privitam rychle recepty na obedy 😀
Inac horucky zatial nemame, Timka je uplne v pohode, len akurat taka bodkovana.. tak dufam, ze sa nam to neskomplikuje.

Letu dik za ten nazov tej maste, mne doktorka povedala do telefonu nejake hermalocio , 3 x mi to zopakovala a ja som chodila v piatok po lekarnach ako idiot a hladala hermalocio a o nicom nevedeli.. pri robote mame taku lekaren kde ta lekarnicka nic nevie, tak sa vlastne ani nedivim ze nevedela poradit do na kiahne okrem fenistilu.

Mag vy mate taku smolu v poslednom case, drzim palce nech to uz vsetko nejako vyriesite a nech uz je len a len lepsie. A s tymi nehnutelnostami to mas pravdu, ja som vcera listovala taky ten casopis z realitky ktory je na kazdej zastavke mhd a strasne to islo dole. Najme dolne hony , vrakuna, uz 3 izbak a 2,5 mil, to je aspon o milion menej ako pre rokom.
Vcera som hovorila svokre ze som vyprala perinky ktore mi pozicala a ze jej ich vratim a ona ze ich mam vyhodit ze ich nepotrebuje ze ved my uz druhe dieta mat nebudeme (vestica, neviem odkial to vzala), tak ja som jej na to ze bohuzial nebudeme, lebo v tychto podmienkach bytovych to nie je mozne, ale ze my by sme chceli aj druhe, lebo ze najkrajsi dr aky moze rodic dat dietatu je surodenec.. a hlucha nema ako keby to ani nepocula.. roztahuje sa v 3 izbaku a ani za nic na svete nevymeni..

meganik
22. mar 2009

baby ja som sa vcera tak vysantila 😎 na stretku zo ZS bolo supeeeer...akurat, ze mochito nechcem riadnu chvilu ani vidiet 😝

peti no na nas sa smola lepi uz dlhsie...uz uvazujem, ze nas niekto zabosoroval alebo co
a super, ze mate zatial taky lahsi priebeh kiahni..teda myslim tym, ze nemate vysoke teploty a pod 😒 takze teraz budes s malou doma ako za starych cias hm...teda ani nie jak za starych..lebo ved Timka sa uz odvtedy dost zmenila 🙂

bilu...tak ty si ma na stretku spominala...a ja ze preco sa mi tak ckalo 😅
inak do madarska na nakupy sa oplati ist cez tyzden a najlepsie v doobednajsich hodinach...to je overene info..vobec ziadny ludia a pohodicka na nakupovanie 😉

baby mam otazku..myslite, ze by som mala nieco podniknut vo veci, ze este vobec nic Natalka nerozprava 😕 teda okrem mama, mnam, babo, tata a zvuky zvieratiek nepovie nic...ked jej poviem, aby povedala havo a pod. tak len kyve s hlavou, ze nie - nie...viem, ze sa deti nemaju tabulkovat a ani to nechcem robit, ale vsade citam, pocuvam co uz vedia ine deti a ze sa s detmi treba stale rozpravat a pod. akoze cvicenia, no a my to vsetko robime...tak len som zvedava na vas ,,odborny " nazor 😕 😉

meganik
22. mar 2009

inak peti - tvoja svokra ma super splechy 😀 najlepsie su svokry vestice...mam v rodine nieco podobne 😀

no nic idem daco zjest 😎

baileysa
22. mar 2009

ahojte,
sme doma, nestiham vas precitat ☹ dufam, ze sa mate vsetci dobre...

len toto som chceu:

bilush, fb mi tyzden do hlavy blikal, ze oslavujes, tak takto oneskorene, happy a mery 😀 dufam, ze si riadne oslavila a dostala kooooooooopu darcekov, cim sa vlastne aj zvedava pytam, ze co si dostala 😅 😀

a este, leni, vsetko plati, dufam, ze uz kvalitne stresujes 😉 😀 v utorok o 9tej na dohodnutom tajnom mieste 😀 tasler mozno nepojde, tak dufam, ze idete so mnou aj tak 🤐 😀

lenkamt
22. mar 2009

čafte, žerem buchty čo som si napiekla a čakám či sa mi Bailuška ozve že sa vrátila do normálneho života 😀
oki, vrátila zajtra pečiem bábovku 😀 mne je jedno s kým pôjdem , hlavne že tam budem, aj keď Taslera škoda 😀 zajtra ti zavolám doobeda a dohodneme sa čo a ako 😀

Bilu - má jediná verejnú pochvalu že zahlásila voľby 😀

Meg - ani my nič nerozprávame, fakt málo slov, ale "odborne" majú detičko až do troch rokov čas, ja sa začnem obávať po 2,5roku, lebo Verča začala v 2roky aj 4m tak to musia zopáknuť, nie ako s plienkami 😠 za celý víkend jedno vypýtanie 😠

lenkamt
22. mar 2009

no a zachvíľu na joj začína ten nový serál, tak kukajme 😀

lenkamt
22. mar 2009

no a ešte: Ivka bola v sobotu s novým frajerom v Ba 😠 😀 teda, mohla sa vzdať romantiky a zobrať aj mňa 😀 a ešte ju zobral aj do austrie do nejakého obchodného centra, tak ste sa Bilu možno aj obchádzali 😉 ibaže ona je ako ja - veľa obchodov a veľa ľudí nemusí, takže ho odtiaľ hnala preč 😀 možno z toho niečo bude, však to by sa chlapovi malo páčiť 😅 no a v blave boli na nejakom zraze bmwákov, no a dievka sa vďaka praxi pri mne v práci vyznala tak chlapci čumeli 😀

tak aspoň toto zo života mojej sestry, lebo ja v poslednej dobe "nežijem" 😀

lenkamt
22. mar 2009

a ešte som sa vrátila, lebo je počasie:
dnes som v rádiu počúvala že do piatku hnusne, pršať/snežiť a od piatku južné prúdenie takže sa pomaly oteplí a prvé dva aprílové týždne bude teplo 🙂 ževraj aj 20C 😕 🙂 🙂 🙂
tešite sa??????????? 😀

maji4
22. mar 2009

Ahojte tak sme doma z "dovolenky" 😵 bolo super a každý deň som spala do 9-tej až na sobotu lebo v sobotu sme boli na zabíjačke.... 😉

A ten seriál no tak to asi nebudem môcť pozerávať to bolo strašné tak som revala ako malé decko lebo aj môjho brata takto zrazilo auto a bol v kome ale naštastie len 5 dní , ja som bola decko a všetko som to videla ako sa to stalo ...strašné čo vám budem hovoriť ☹ ☹

no a nestíham čítať...len som niečo zazrela ,že bilušky mala narodeniny tak všeeeetko najlepšie a ,že sa konalo stretko tak super sa teším ,že ste sa stertli až na tie kiahne ...ale radšej teraz pokým ste na materskej než potom z roboty tolko vynechávať... 😉 😉 ktoré dieťa to buď mať prvé okrem Timky sa nasáčkujem na návštevu 😅 😅

A výsledky stále pozitívne tak zajtra ideme pre papier a potom na kramáre držte place čafte 😉

gogos
22. mar 2009

ahojte kocky, vam vstupujem uplne nadrzaka do debaty, ale chcem vas poprosit, ktore mozte a nemate tam svoju favoritku, PROSIM zahlasujte za mna, som cislo 12

http://www.jemnemelodie.sk/zmenaren

velmi pekne dakujem

letuskah
22. mar 2009

caute
hlasim volby a chcem pochvalu, donutila som aj chlapa

zvysok zajtra, idem spat, majte sa

lejla77
23. mar 2009

Ahojte 🙂

No, Stanko cez vikend hnackoval, tak dufam, ze uz to mame za sebou a ze to nie je nic vazne. Zasa ma napada bezlepkova dieta. 😖 Dufam, ze to bol len nejaky virus. Ale bolo to dost desne. Dookola som ho len prezliekala. Mal taku skor zltu, velmi riedku stolicu - a strasne vela. Neviete, co by to mohlo byt? Dufam, ze dnes uz nebude.

peta28
23. mar 2009

Baby tento tyzden cakam na nasledovne dobre spravy:

1. Lili nema salmonelu
2. Matejko, Alex, Kubko a Adamko nemaju kiahne.
3. Zahadna dobra sprava od dotycnej

Moja Timuska je uz ako lienka... kopec kopec kopec bodiek, chudatenko na hlavicke, na suske, vsade...nastastie stale bez teploty a bez skrabania. Ale stale mi ukazuje ze ma bobo na suske a zacina ma to dost znepokojovat.

Meg uplne v pohode podla mna, ved Natalka si ide svojim tempom, uvidis potom bude taka ukecana ze nebudete stihat 😉

peta28
23. mar 2009

Baby keby ste boli niekedy v aivione alebo v auparku mrknete mi v nexte ci nemaju tieto panciusky? Pani mi ich nedodala a nedala mi vediet ze nie su ked ich objednavala. Vtedyi ch este nejake baby predavali a uz teraz ich nema nikto. A ja mam jablckove tricka ap otrebujem k nim nutne tieto pancusky 🙄

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4855264

peta28
23. mar 2009

Lejla ako sa drzite inak okrem hnaciek?

lejla77
23. mar 2009

peta:
chudatenko Timuska 😔 Nech to rychlo prejde, aby ste mali pokoj. Myslela som na vas cely vikend.
My okrem hnaciek v pohode - kiahne zatial nie su na obzore. 🤐 A dufam, ze tie hnacky uz presli, ze to bol len nejaky virus. Ucka mi dnes povedala, ze Stanko uz 2 dni kakal na zlto. 😖

zuzana76
autor
23. mar 2009

ahojteee

co to necitam? mame kiahne? 😕 a az tolko chorych deticiek? tak vsetkym skore uzdravenie a nech ich to nesvrbi a nemaju teplotky a priebeh je lahky

my sme sa vcera vratili z wellness, hotel odporucam, bolo skvele, idealne pre rodiny s detmi

http://wellness.holidayhungary.com/albavillaapa...

tu sme boli, neskor niekam aj hodim fotky

idem nieco porobit, mam prace vyse hlavy 😝

peta28
23. mar 2009

Zuzi zatial ma kiahne len Timka.
Super ze ste boli spokojni 😉
Lejla tak snad vam to prejde, hnacky su hnusne, Stanko musi hlavne vela pit

zuzana76
autor
23. mar 2009

aha, jaj ja som to pochopila, ze aj oni maju uz kiahne, tak timuske nech sa jej to krasne zahoji prajeme

letuskah
23. mar 2009

ahojte
Peta no to je jasne ze k jablckovym trickam potrebujes take pancusky 😀 ja mam tento tyzden cestu do Auparku tak ak nezabudnem pozriem ich a brnknem ti

no boli sme na nakupe, protikiahnovu vybavu mam nachystanu 😀 ale skoro nas odfuklo, to aj v meste je take vetrisko ci len tu u nas na horach??? a jasne ze mi decko zase zaspalo v kociku, ja uz to vidim tak ze sa vratime k dvom spankom lebo sa najnovsie budi o 6,15 😠

peta28
23. mar 2009

Letu diik nmoc, ja som od zajta uvaznena doma v karantene... to bude asi na to celom to najhorsie ked sa neda ist von. Ja sm rano v lakarni objednala do tanno hermal lotion a okolo 14.00 to budu mat, ze to nikto nekupuje tak to neobjednavaju.. chapete..
tak ju dnes tym namazem, citala som o tom aj recenzie a vyzera to dobre