Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
6. máj 2009

my s vlasmi vo vani v pohode celkom si dá bože musím zaklopať lebo hneď od zajtra sa to pose.ie 😒 klop, klop, klop

zuzana76
autor
6. máj 2009

leni, ty to tu hned zorganizujes 😀 , co nam budes aj lampasikom svietit, nech sa podari? 😀

jaj, na ten august sa tak nejako zameriavam a nemala by som, lebo potom to iste nevyjde

mmem_
6. máj 2009

bayli:i idem kuk,
hej bolo super,je tam aj baby sitting v cene,babybuffet ale plienky sme si brat museli 😀 😀 😀
je to drahsie trosku lebo musis aj za dieta platit,ale inak by si si nezalyzovala a oni sa ti o neho postaraju,nakrmia uspia,idu na prechadzku, tu chvilku tam zvladne

Bai a da sa to uz aj teraz nejak vypozorovat?

leni: ta tvoja verzia sa mi paci viac 😀 😀 pristup bez deti 😀 😀 😀

bilu: no poslem ked chces 😀 to bude smradu kym to pride do BA, vybusnina by sa zisla obcas,mozno zopakujeme akciu co ty na to 😀 😀 😀 😀 😀 a co hovoris na prasaciu chripku? 😝

idem aj ja zalahnut

peti zelam krasny oddych, budes mat konecne cas pre seba,vycistis hlavu

baileysa
6. máj 2009

zuzi, v auguste nam to musi vyjst, lebo mame po chlebe od lenky 🤐

zuzana76
autor
6. máj 2009

aj my neznasame umyvanie vlasov

beily, no ved , ja velmi tuzim po majovciatku , ale hlavne po zdravom babetku

lenkamt
6. máj 2009

Zuzi - svietiť nebudem, budem na vás noc čo noc intenzívne myslieť aby to poriadne vyšlo a nebola som tu sama s troma deťmi 😀

zuzana76
autor
6. máj 2009

leni 😀 ja by som brala aj dvojicky

zuzana76
autor
6. máj 2009

ale radsej dievcatka, alebo dievcatko a chlapceka

zuzana76
autor
6. máj 2009

a mojmu muzovi sa najnovsie paci dievcenske meno Vivien

lenkamt
6. máj 2009

dnes bolo o tej novej chrípke v správach - volal chlap z kanady, že to prežil v pohode, tak som si spomenula na Akvabelu, že ako sa majú, no a PP tu tiež dlho nebola, ani nevieme ako Maťko s operáciou ☹

lenkamt
6. máj 2009

Olivia a Vivien 😵 😵 😵

zuzana76
autor
6. máj 2009

aj ja som na PP myslela, ze tu davno nebola

Olivia a Vivien by mohlo byt 🙂

lenkamt
6. máj 2009

papaj veľa tej kyseliny listovej či ako sa to volá, ja som to jedla pol roka a až neskôr som čítala že vedci prišli nato, že po dlhom užívaní je vysoká pravdepodobnosť dvojičiek 😉

zuzana76
autor
6. máj 2009

🙂

tak jem od januara calibrum baby plan, samotna kyselina listova sa da kupit? pred prvym tehotenstvom mi ju nechceli predat, ze je len na predpis

lenkamt
6. máj 2009

ja som ju mala normálne samostatnú 😕

chlapovi už prišla výplata 😨 a nejako veľa 😀 tak idem čítať novú Emu, že čo mi treba, aby som bola sexi a trendy 😀

dobrú noc 🙂

mimi.k
6. máj 2009

Baily, aj mne pošli, plíz 😉 ďakujem.

baileysa
6. máj 2009

ja uz mam kyselinu predpisanu, aj vybratu z lekarne, len neviem, kde som ju dala 😕

ano, pp, ani akvi tu uz dlho neboli ☹ a vela dalsich ☹

mmem, na ten autizmus som normalne zobrala mudru knihu, tak pisem:
uz sa to daj teraz rozpoznat pri niektorych formach, su tam take napaditosti vo vyvoji,
v reci: nastup reci byva taky, ze nehovori skoro vobec alebo vobec, a zrazu zacne hovorit v celych rozvitych vetach, ale ta rec nesluzi na dorozumievanie, je to take akoby iba opakoval, co pocul, proste neplni funkciu dorozumievania...
v zaujmoch: velmi specificke zaujmy, vacsinou preferencia nejakej cinnosti, autisti byvaju velmi specificky zamerany, casto technickym smerom,
v hre - to iste ako pri zaujmoch, su to vacsinou len stereotpne cinnosti, ktore dokola opakuju
v socialnom kontakte - ocny kontakt chyba, alebo neplni svoju funkciu /ze teda pozera na teba, ale v podstate ta nevidi/, chyba tam ten "socialny" rozmer...
velmi casto maju odpor k urcitym "hmotam", napr. neznesu blato a podobne,
velmi vyhranene stravovacie navyky tu tiez mozu byt a podobne...

musi byt pritomnych viac z tychto kriterii, aby mohol byt diagnostikovany autizmus

preco sa pytas?

lenkamt
6. máj 2009

chlap mi obsadil kúpeľňu, že je prestávka vo futbale 😝

takže ja musím byť pri pc 😀

zuzana76
autor
6. máj 2009

leni 😀

aj ja som vo vyhnanstve 😀

katika1
6. máj 2009

čaute krásavice 🙂
čo tu chystáte stretko, či čo??? Ked niečo zorganizujete, poprosím ip 🙂 🤐 o tri týždne končím školu, prídem vás viaceré pootravovať naživo..
prvá vyvolená bude Bilu 😀 tá ma už dávno pozvala.. potom Lenuška 😀 nech sa Verča poteší súrodencovi ako je Riško.. ak by mala náhodou málo pišťania a trucu 😝

lenkamt
7. máj 2009

Moničke všetko najlepšie 😵 😵 😵

ja dnes idem ku kaderníčke, nech som krásna 🙂 zajtra zaviesť ivku na chatu, to zoberiem aj deti a chvíľu pobudneme 🙂 v sobotu oslava 50 🙂 v nedeľu tu budú švagrovci z handlovej 🙂 a v pondelok ide chlap konečne do roboty 😀

peta28
7. máj 2009

Leni blahozelam Ivke k statniciam.. ten super pocit si spred dvoch rokov ako som ja koncila pamatam.. jeden z najkrajsich momentov v zivote..

Zuzi ja ked som bola tehu brala som toto. Normalne v lekarni bez predpisu:

http://www.prirodna-lekaren.sk/Kyselina-listova

peta28
7. máj 2009

Bail aj Timka takto raz za pochodu vracala.. bola normalka v pohode a zrazu sa len pogrcala a isla dalej. Mozno jej len nieco nesadlo, alebo jej bolo tazko od zaludka, alebo crevna chripka.
Tiez ked vracia vecer tak ma este nestravene jedlo niekedy aj od ranajok a doktorka mi povedala ze to je normalne, ze niekedy sa jedno travi aj 2 dni.. ale co je na tom pravda neviem.

Meg gratulujem k uspesnemu nocnikovaniu.

Maji to vase zaspavanie je tiez zahada, nemoze to by ze ked mate cez den nabity program tak sa jej nejake tiez zazitky motaju v hlavicke a preto place??

Inac vcera cely vecer bola Timka na mne zavesena ani pustut sa ma nechcela a ani s tatom sa nechela hrat. Ako keby tusila ze odchadzam. Strasne hysaky ked ju chcel tato okupat, no nedalo sa, tak som sa balila len tak narychlo a ani neviem co mam v tom kufri a ci mam vsetko. Rano ma tiez nechcela pustit z auta von, stale mi len tym malym prstekom ukazovala ze hacaj hacaj .. jaj smutno mi je uz teraz.

peta28
7. máj 2009

ten hotel vyzera inac fakt bohovsky.. ta cane nie je az taka hrozna, 60-70 eur na osobu, ved to su normalne standartne ceny ..teda ak som sa tam preklikala k tomu cenniku spravne. Dnes uz malokedy dostanete dobry hotel pod 50 eur a este s all inclusive. Poslala som to aj muzovi a ten je namotany uplne.

lejla77
7. máj 2009

peta:
to ty si nam dala do skrinky cokoladku? Dakujeme, ale nemusela si si robit starosti. 😉

peta28
7. máj 2009

hej dala, 3 dni som ju nosila v taska blba.. vzdy som ju zabudla vylozit 😉

lejla77
7. máj 2009

A kedy sa vratis z Thajska?

peta28
7. máj 2009

14.5. doletime do Viedne 8.45, potom idem hned do prace.. 🙄

lejla77
7. máj 2009

Tak nech vsetko OK dopadne, uzi si to tam. A muz bude s malou ? Nema strach?

peta28
7. máj 2009

No ma, som mu hovorila ze ke nebude vediet co jej ma dat jest tak v ikei maju teraz akciu na kuracie rizota za 50 centov tak mi povedal ze ci som zosalela ze on sam s nou do okei nejde.. chlapi . este ani svokra nevie ze idem prec, urcite sa mi bude cely tyzden ckat ako bude na mna nadavat