Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
11. aug 2009

zuzi ja vobec netusim odkial to ma, to je taky vozik co mame v kupelni a tam mam vsetko k prebalovaniuu a obliekaniu a dnes sa rozhodol ze bude vyyvazat babiku 😀

leni o tej Handlovej som nepocula, ale dufam ze sa uz nikomu nic nestane 😉

lenkamt
11. aug 2009

😵 😵 😵 krásne 😵 😵 😵

zuzana76
autor
11. aug 2009

letu, viem aky, ale super, ake myslenie, ze to vie tak vyuzit, tie nase deti su take mudre, mna tiez maly vela krat prekvapi, ze co ho napadne

letuskah
11. aug 2009

zuzi hej to je pravda ze uz vedia skombinovat vselico v hlavicke a neopakuju len to co videli nas robit 🙂

katika1
11. aug 2009

😢

letuskah
11. aug 2009

je to smutne, viem ze frantici pozatvarali vacsinu bani aj kvoli moznym tragediam, u nas sa tie bane asi pozatvaraju same takymto sposobom...

mima07
11. aug 2009

caute
vsetko najlepsie matejkovi k 2 rockom a zuzke k meninam 😉
leni tak ty si ina pekarka 😲 sa nezdas aka si skromna sak si mozes otvorit zivnost
letu jakubko je bombovy
leni ze doktorky ale moze byt 😉

baileysa
11. aug 2009

ahojky 🙂

vsetko naj naj naj, vela radosti z piesku a blata, prajeme dnesnym dvojkacom matejkovi a gretke 🙂

a vsetko naj naj naj, vela radosti z rodiny prajeme nasim zuzankam 😉

aj ja si prosim katikine oznamko 😉

leni, snad uz tam budu davat pozor a nic sa nestane 🤐 ja mam tiez jednu celu rodinnu vetvu banikov, uz su vsetci na invalidnych dochodkoch po pracovnych urazoch, je to strasne nebezpecne povolanie 🤐
ta tragedia je hrozna, ja furt pri tom placem, ani pozerat to uz nemozem 😢

a este ma trapia aj tie sarisske michalany, podla mna to je hrozne nebezpecne, ked sa obcania pridaju na stranu extremistov... 😒
koniec mojej depky

bilush, tak to beru ozaj zodpovedne, ked sa aj pohadaju 😉 a kvoli comu? okolo toho je inak tolko nervov a vybavovaciek a vsetkeho mozneho, ze sa ani necudujem... my mame nastastie dost vonkajsich nepriatelov, takze drzime spolu proti nim 😅

leni a ta torta!!!! 😨 😨 😨 klobuk dole, velmo lutujem, ze peciem az po tebe 😅 😀 ale snad zvladnem nastokat tam tych panacikov 😅 musim najst postup, ako sa to dava na tu okruhlu tortu, ved to ti tam "prevysuje" material, nie?

inak ret, tu davno nebola, nemate niekto skopirovane tie plnky tortove, co nam pisala??? ja som si slavnostne zalozila priecinok na recepty, lebo potom furt len hladam a listujem... 🤐

akvabela
11. aug 2009

Bai, myslis toto http://www.zorka.estranky.cz/clanky/recepty/kremy ?

Vsetko najlepsie Matejkovi a Gretke ku krasnym 2 rockom! A Zuzkam k ich dnesnym meninam!

lenkamt
11. aug 2009

Bailey-

https://www.youtube.com/watch?v=osC5SRtEg5k

ale mne to tak nešlo, ja som tam mala záhyby zamaskované 1x srdiečkami a teraz kvietkami 😀

a teda ak ty neprídeš vo štvrtok , tak prídeme my 😀

krémy neviem ktoré myslíš, ale určite rob taký kde je iba maslo, lebo s herou je to 😝

baileysa
11. aug 2009

akvi, dakujem za tie recepty, neviem, ake vtedy pisala ret, ale pisala ich sama, nedavala linky, ale skusim z tohto vybrat, dakujem 😵 a som ti pisala charakterisitku marie, neviem, ci si citala, hodim ti aj do ip pre istotu...

leni, dakujem 😉 len tam si myslim, ze na bokoch mi toho ostane dost vela nie? nebude to pokrckavene? no kazdopadne som zvedava na tie nervy 😅
stvrtok neviem, ako bude, ocko ma ist s autom do servisu, tak neviem, ake ma plany, ze ci bude u nas ci ako, ozvem sa urkite 😉 a este ti uz odkedy sme boli v brne, ze aby ste nekupovali little pet shop chobotnicu... dufam, ze nemate 😉

lenkamt
11. aug 2009

mame 😅 takú ružovú či fialovú 😅

nezostáva toho až tak veľa , ale záhyby vzniknú, šak nalepíš nejaké kvietky ako ja 😀 ak to budeš mať stuhnuté tak by sa ti to nemalo tak trhať, ja som to mala v tom teple úplne roztopené 😝 fakt na tie verčine torty mi to šlo 100x lepšie 😕

baileysa
11. aug 2009

tak uz mame chobotku aj my 😅 😀 😀 😀

strcim to teda v piatok do chladu... a oblepim 😉

lenkamt
11. aug 2009

tento krém je super, už som ho tu písala:
2dl mlieka,100g pr. cukru, 20g maizeny/zlatý klas/ 1žltok - rozhabarkovať a uvariť hustý puding, nechať vychladnúť, občas premiešať a potom vymixovať s 150g masla
môžeš pridať orechy, kakao....
ja som na 1 mini tortu robila dvojitú dávku 😉

korpus ideš robiť aký?

baileysa
11. aug 2009

korpus neviem aky... aky mam robit??? sak ja som total amater a take zlozite sa ma pytas 😅

tu plnku som si uz ulozila medzi recepty 😉

baileysa
11. aug 2009

to katikine oznamko je super 😀 😀 😀 😀 😀

mne sa naposledy pacilo, co sme dostali s textom: ze x a y vtedy a vtedy a tam a tam uzavreli vzajomnu dohodu a neutoceni a vzajomnej pomoci 😀 😀 😀

lenkamt
11. aug 2009

no ja som mala rada tento, lebo som ho piekla naraz a len rozkrojila na tri časti:
5vajec
250g pr cukru
9lyžic horucej vody
300g pol muky
1pr do pečiva
klasika žltka s cukrom, muka,voda, sneh

ibaže rúra mi to odmietla tentokrát upiecť a musela som to piecť na 2x, aj to nebolo ono , takže musím piecť na 3x a to budem robiť podľa tetuškinho receptu, ona robí najlepšie torty na svete:
3žltka
3lyžice pr.cukru
3lyžice pol.muky
1/4pr dopečivy
5lyžic vody
3bielka sneh
/podľa vôle 1lyžica kakaa alebo 2lyžice orechov/

baileysa
11. aug 2009

ulozene 😉

lenkamt
11. aug 2009

Bailey tak kuk cestu do miesta kde budeme vyvaľovať oči 😀

lenkamt
11. aug 2009

mne to z mt vyhodilo 170km - to si dobre pokecáme 😀

baileysa
11. aug 2009

😀 😀 😀 tak to hej 😀 😀 😀 ja dufam, ze pojdem, ze budem vladat 😉

lenkamt
11. aug 2009

no ty si úžasná, však ja už s tebou na 100% rátam, si mi povedala že v pohode aj na otočku, ja som chcela ísť spať k Mime 😅 a teraz už je to 50%?????????????????? 😠 😕 😨 🙄 😔

letuskah
11. aug 2009

no po zhliadnuti videa si definitivne na obalovanie netrufam a ostavam pri klasickych tortach...

moje dieta dnes pri kukani cez okno ako prsi vyblakovalo na plne hrdlo a potom stichol a skonstatoval "zavrel hubu" akoze netusim odkial to ma, a kedze jeho otec je vychodniar tak kubko kde tu vopcha do vetu "ta ne"

lenkamt
11. aug 2009

konečne zaspali - sú ešte krajšie ako obyčajne 😀

Letu - 😀

maji4
11. aug 2009

let 😀 😀 😀 😀

Lenka to poznám aj ja som niekedy taká štastná keď spí 😅 😅 😔 🤐 😔 😔 😔

baileysa
11. aug 2009

leni, tak sorry, ale posledne dni sa necitim bohvie ako... 😒 tak ratam aj s takymi moznostami 😔

letu, ta ne 😀 😀 😀

maji4
11. aug 2009

Ozaj Let ty si ma úplne od-ignorovala 😠 som sa ta pýtala ,že či Jakubko vládal bežkať po tých kopcoch a potom ešte aj o stretku 😔

baileysa
11. aug 2009

letush, som kukala fotky, tak som videla, ze ste nebisli ani havranok, chvalim, my tam skoro vsetky navstevy vytrepeme 😅 🤐 😀

lenkamt
11. aug 2009

tak budem šoferírovať ja ak sa nebojíš 🤐 ty mi budeš iba vravieť - doprava /to je ruka ktorou ješ/, daj prednosť, môžeš prejsť do ľavého pruhu a podobne 😀