Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
5. okt 2009

no pravze brucho mam velke,ale ked nemam na vyber ked niekde ideme tak si ich musim dat,lebo v teplakoch predsa ist nemozem 😅 ale to tak ze v aute rozopnem v civilizacia rychlo zaonem ale sa vnich tlacim poriadne 😝 ..

ved mam uz 70kg,ja som tolko este v zivote nemaal tak si to uzivam 😀 😀 😅
no kebyze to rychlo prejde,ale uz asi tyzden stale dokola hovorim ked sa ma pytaju ze kolko este do konca a ja furt ze mesiac,a fut len mesiac a nejak neodbuda ztoho mesiaca 😅

tintinka
5. okt 2009

to ti verim, ten koniec sa zda neuveritelne dlhy, ale ked budes mat potom, tak sa ti to zas bude zdat, ze ako rychlo to zbehlo. ved uz ti staci vydrzat tie dva tyzdne, a potom uz si oficialne v termine tak mozes ist kedykolvek 😉

katika1
5. okt 2009

bolo super! predstavenie fakt úžasné - pre tie menej odviazané - so striptízom to vela nemalo.. skor s tancom, spevom.. chlapíci boli fakt dobrý
a sme sa zhodli, že keby to robili naši synovia, nevadilo by nám to 😀
nakolko to bola show na úrovni 🙂

zuzana76
autor
5. okt 2009

ahojteee

mish, ty nosis normalne oblecenie? pocuj, neposlem ti nejake moje tehu oblecko? mam jedny cierne gate, take hrubsie a na vyssie stadium tehotenstva

peta28
5. okt 2009

Lejla ja som praveze pochopila ze my budeme dostavat to co dostavame, preco by sme o neho mali prist?

peta28
5. okt 2009

Lejla toto som nasla, takze mi to vychadza ze RP dostavat budeme tak ako dotaraz

takže maminy poberajúce RP
1. pred 1.1.09 (t.j. podla zákona účinného do 31.12.08) môžu pracovať aj na prac.pomer, dohodu, szčo a majú nárok na RP v nižšej výške
2. podla zákona účinného od 1.1.09, ktoré začnú poberať RP pred 1.1.10 môžu pracovať na dohodu o prac.činnosti a vykonaní práce a majú nárok na RP v nižšej výške
3. podla predkladaného zákona, ktorý by mal byť účinný od 1.1.10, t.j. začnú poberať RP po 31.12.09 nemôžu pracovať ani na dohodu, ani na PP, ani ako szčo, aby mali nárok na rodič.príspevok.

lejla77
5. okt 2009

peta:
tak to si ma potesila, ja som si myslela, ze sa to vztahuje aj na nas. Ked bezime po starom, tak super. 😉

maji4
5. okt 2009

Ahojte 🙂 Lilianka aj napriek soplíku dnes v noci spala bez prebudenia to sa jej už dávno nestalo aj ked bola zdravá vždy niečo hladá či je to dudel alebo plienka...

Jej Kati tak super ,že ste sa zabavili 😉 😉 muselo byť super ....
A kde sú ostatné chypasáčky??

Mish hlavne sa drž a keď môžeš tak daj Paťka ku svokre aby si si čo najviac oddýchla 😉 😉 ja ti verím ,že tieto posledné týždne boli najťažšie aj u mna a to som sa o nikoho iného nemusela strať len o seba....

Všetkým tehulkám a už dvojnásobným maminkám ....hlavne sa držte baby ja vás obdivujem ,že to zvládate a ,že ste sa na to dobrovoľne dali 😔 😔 ja som asi moc mäkká ale ja by som to asi psychicky nezvládla 😔 😔

katika1
5. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀

chypasáčky neviem kde sú 😀

bolo super veru 😵 a musím pochváliť Mimikinho Adamka - je strašne podarený 😵

ozaj baby, taki sa teda pripájam na to divadielko.. Bilu kupuj lístok 😵

bilushka
5. okt 2009

Ahojte zienky,
tak chypasacka dalsia sa hlasi, Lenka ma asi stale pokazeny ten pocitac, no fakt ako pise Katika bolo uzasne preuzasne, strasne som rada, ze sa akcia vydarila, ze baby prisli do Blavy a ze sme za zabavili na jednotku s hviezdickou, bolo super sa takto vyvetrat a zabavit, akcia ako sme predpokladali na urovni, ziadny trapny striptiz ale kvalitna show, este sme sa potom stretli aj s Mimou, tak super, ze sa aspon jedna mamina utrhla a pridala potom k nam, nehovorim, ze mi vcera bolo vsetko jedno a ze som nemala deficit spanku, ale jednoznacne by som si akciu zopakovala, tak vas beriem divosky za slovo, ze o rok ked tu budu nasi chlapci,
tak pridete znova 😵

Kati, tak to si ma potesila, super super tesim sa!!!!

Inak som malemu skusala tie vecicky od teba a ako sa mi zdali stresne velikanske tak su mu viac menej dobre (trosku este mame rezervu ale to je len dobre) a som totalne nadsena kvalitou tych veci, fakt som myslela, ze ked to bude take lacne, tak to bude nejaka priesvitna bavlna ale toto super hruby a kvalitny matros, ked budu mat zase nejake novinky tak mysli na nas 😉

katika1
5. okt 2009

bilu to som rada 😵 ja som vravela, že to je dobrý materiál, tak mi láskavo ver..ved moje dieťa len v takom chodí 😉

aj jua by som zopakovala 😵 😵 😵

bilushka
5. okt 2009

Verila som ti Kati, ale este je to nad moje ocakavnia dobre 😉

Ja mam este teraz na stole ten listok hodeny a s laskou spominam, ze ako bolo a je otrasne, ako to rychlo ubehlo, stale sme len bezali aby sme nieco stihli, ale konecne sme sa poriadne porozpravali a ked sme ti kyvali pri vlaku tak sme zase zhodnotili, ze aj tak sme dostatocne vsetko nerozobrali, lebo tvoju svadbu nevieme do nechutnych detailov a o svadobnej noci tiez nemame info 😀 😀 😀 😀 😀

bilushka
5. okt 2009

A moji chlapi ako behali po tom lese tak doniesli kliesta, maly ho mal za uchom, ale este ani nie prisateho, len takeho zakusnuteho, vobec nenasateho, este ze som si to vsimla ale aj tak som mala hysak, lebo ja mam paniku z kliestov, co vsetko prenasaju plus ci ho vytiahnem dobre 😔

No a neviem co mi vcera bolo tak zle, ved sme ani nepili moc 😕 🤐 😀 😀 😀 😀

katika1
5. okt 2009

ja mám na stole chippácke tangáče 😀 😀 😀
a svadobná noc? to ťa ozaj nepoteším 😀 zaspali som ako telce 😝 😅 😀
fuj kliešte
a aspon našli čo hladali??????

nika07
5. okt 2009

Ahojte,

tak ste sa super zabávali 😀 😀 😀

bilu aj si Matejkovi toho kliešta vybrala, lebo ja by som tiež hysačila, môj synator mal tiež a musel mu ho vyberať mm, ja som nemohla , som normálne stresovala ☹

my sme už dá sa povedať vonku so soplíkov, ale zasa to schytal mm, dúfam, že nebude druhé kolo ☹ 😠

baby , mám jednu otázku, moje dieťa si nechce dať umyť šušurku, a občas ju máva červenú, čo s tým ☹ normálne neviem

retaux
5. okt 2009

Tak ste si to teda riadne užili, čoooooooo? 😀 A to tangáče dávali ku každému lístku? Alebo má len Katika 😀

Nika: a neumyje si ani sama? Teda ja viem, že to je oničom umyté, ale lepšie ako vôbec 😅

bilushka
5. okt 2009

Kati, hej nasli to 😀
Svadobna noc teda bola ako u nas, plus ja som si to este odrevala ako som ti uz hovorila vplyvom tehotenskych hormonov....

Nika, ja som mu ho vybrala, ale tiez mi nebolo vsetko jedno 😒

S tym umyvanim ti ja neporadim a preco si ju nechce dat umyt?

Ret, iba Katika ma tangace, no prekvapuje ta to? 😀 😀 😀

katika1
5. okt 2009

jasné, jediná úchyláčka 😀
ale keby ste videli Bilu a Lenku, ako si hlasy išli vykričať 😀 😀 😀

bilushka
5. okt 2009

Kati laskavo nebonzuj a napis, kto nas tahal pod podium, aby sme sa ich dotkli 😀
Fakt baby, akcoska roka, ja ked som to popisovala MM na druhy den rano ako sme stali pod podiom a spievali s Chippakmi we are the champions a dotykali sa ich tak mi neveril, ze som takeho niecoho schopna 😀 😀 😀
A vlastne ja som si tiez o sebe mysela, ze tam budeme sediet a pozerat len.

katika1
5. okt 2009

bilu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 spievali we are the champions - to ma dorazilo 😀 😀
ale definuječ radšej miesta - dotýkali smen sa ich RÚK! 😀 😀 😀

katika1
5. okt 2009

Mojmu chlapovi sa najviac lúbilo, že pri pohlade na chippakov si aj tak myslela na neho a kričala jeho meno 😀 😀 😀

maji4
5. okt 2009

Jooooooooooooooj baby supeeeeeeeeer že ste sa mali senzačne 🙂 🙂 🙂 🙂 ja to poznám že to urobí velmi dobre ked sa človek takto odviaže 😉 😉

maji4
5. okt 2009

nika ja ti neporadím s týmto Lilianka si ju aj sama a a potom aj ja poumývam 😒 😒

A nebolí ju keď si ju nechce umyť??

katika1
5. okt 2009
peta28
6. okt 2009

jaj baby dnessme boli u toho nefroloa, mame vsetko ok, cakali sme tam 3 hodiny skoro ma piclo. Na nervy som som bola aj rano, lebo som potrebovala 2 skumavky mocu , tak sme rano pekne vo vani nacikali do skumaviek, odlozila som ich do kuchyne, tak som ich pekne oprela aby sa nic nevylialo.. poobliekame sa, idem sa ucesat a v kupelni pocujem.. "Sa vylialo.." tak ta Dorota otvorlia obe skumavky (dotaraz neviem ako) a vsetko vyliala na zem , si neviete predstavit ako som sa nasrala, uz sme mali ist z domu, lebo 3 mesiace sme cakali na termin a ona vyleje obe skumavky. Tak som ju rychlo vyzliekla, naliala do nej celu flasku caju a horko tazko nova nacikala do jednej, do druhej nacikala az na zachode v nemocnici, ale skoro ma slak trafil. Uz ani nepamatam kedy ma tak nahnevala
Ale ako vytiahla ten vrchnak to nechapem a nechaem ze vyliala jednu skumavku a potom chytila a otvorila druhu a vyliala a ze az potom povedala ze sa vylialo, keby ze jedna tak pochopim ok.. chcela vyskusat ale nasralo ma ze najprv vyleje jednu a potom este druhu a az potom sa ozve a ked vie ze rano sme vo vani stali cakali ze kedy sa vycika pre doktora, vsak ona nie je blba ona si vsetko pamatala ked som jej vcera vravela vecer ze odnesieme pisinu k doktorovi tak rano si to pamatala

peta28
6. okt 2009

potom prideme domov, rychlo navarim, konecne ju ulozim spat, ja som si lahla na postel a zadriemkala som a o chvilku sa prebudim a kukam ako sa natiera kremom , tak vstanem , ze jej to idem zobrat a posrata, ale tak ze to hovno jej z gatiek vyliezlo aj hore a dole, komplet od lopatky az po patu a ona v tom kludne sedi a nic nepovie, tak som ju musela celu osprchovat a vsetko oprat.. uz sa fakt tesim do roboty zajtra, to je asi jedine miesto kde si oddychnem aj ked roboty kpec. Mne nikto s tou malou nepomoze, muz cely den prec, pride v noci odchadza este skor ako vstaneme, cez vikend je na mne mala nalepena.. som tak minule rozmyslala ze odkedy sa narodila tak oni jeden jediny krat mi ju sam nezobral von, ze oddychni si dve hodinky. A ked sme boli naposledy na Zeleznej tak kopec chlapov s kocikmi, to bolo pre mna fakt ako sci fi

peta28
6. okt 2009

o dva mesiace ideme znova do nemocnice, idu jej este zistovat ci nema zrasty na oblickach, tak snad to nebude nejake komplikovane vysetrenie, ze to trva 3 dni 😕
No a dnes bude mala v tom test magazine na STV 2, budu to davat nejaka cca o 22.00 tak ktora budete nahodou pri telke
A vcera som stretla Majku, ja som ju normalne ani nespoznala ako je schudnuta, iba podla LIli som ju spoznala 😀 ale tak som utekala pre malu ze sme nemali ani cas si pokecat, ved ja som v jednom pohybe stale a kila sa na mna len lepia.. nechapem

peta28
6. okt 2009

Leni mozno trepenem sprostst ale ty si niekedy nepredala pneumatiky? hladam teraz zimne gumy ..

peta28
6. okt 2009

Mala uz je hore ale este si mrmle a nevolala ma, tak este stihnem napisat ze vcera mi prisiel ten bon prix a super vecicky su to fakt super kvalitka za dobre ceny

peta28
6. okt 2009

Nika ja ti tiez neporadim, ale dnes mi ten profesor hovoril ze ori dievcatkach treba dbat obzvlast na hygienu a utierat vzdy po cikani, aj vecer dobre poumyvat, lebo ze sa cez susku moze dostat lahko infekcia dnu a potom su caste zapaly. My musime davat kontrolovat moc pri kazdej nadche, ale prechladnuti lebo mala je na ot zvlast nachylna