Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
6. okt 2009

Ahojte,

baby dik za podporu, alebo je potom asi moja dcerá taká netýkavka už od malička 😀

kati krásne fotky, baby vyzeráte super na tých fotkách 😎 ,
a mima sa tam kde nabrala 😠

ja som na zimu boty malej kupila v Rakusku v Ecco, tak ako minulý rok, len boli trošku drahšie, ale máme aj zdedené, takže to neriešim, 😵

a súpravu som ešte neobjednala 😔

zuzana76
autor
6. okt 2009

Biluuuuuuuuuu 😀 😀

no teda, tak ma dvojnika patuch a este aj menovca 😀 , este keby sa ta baba na mna podobala 😀

teraz spi asi preto,ze je taky nachladnuty, tak je unavenejsi, ale inak fakt uz vobec nespi

bilushka
6. okt 2009

Nika, ved mala ma pravdu, co si ma nechat susuru od detstva omakavat 😀 😀 😀
Nas si takto nechce dat umyvat zuby, neprehanam, rok sa trapime-musi si lahnut na zem, ja si nad neho cupnem a paralyzujem ho a tak aspon trochu mu to suchnem, stale mu dohovaram, ze nech sa nebrani, ze aj tak vie, ze mu to umyjem a on uz fakt vyse roka som mnou takto bojuje 😒

Neviem co sa divis, ved kde by uz len Mima mohla chybat 😀

Boli sme aj v Eccu ked sme boli v Parndorfe a mali cizmicky od tych 50 € a moc nas chalanske nenadchli, babske mali pekne skoro vsade, aj v Batovi by som si vybrala, keby som mala dceru...

Zuzi, no neviem ci uz sme rozmaznane, ale aj mne sa zda, ze v BA nic nemaju a stale porovnavame H&M kolekciu s Rakuskom alebo Nemeckom a tu je velmi okrajovy vyber a to uz nehovorim o C&A, to som tam malemu este nikdy nic nekupila, ake su tu otrasne veci a kamoska co mi nosi zo Svajciarska veci z C&A, tak take chutnucke a hlavne lacne kusky, u nich je to klasicka obchodakova znacka, nie ako u nas ze nieco extra a nahodia k tomu take ceny 😝

nika07
6. okt 2009

bilu pre baby je asi lepší výber ☹
bola si aj v tom čisto detskom obchode, neviem ako sa volá, maju tam dosť pekné veci a značkové /myslím v Parn./ja by som tam vedela malú obliecť a hlavne zladiť 😀

ale dnes som bola v Tescu a som jej nakupila pekné handry 😀

bilushka
6. okt 2009

V tom Kids by som aj ja vedela obliect maleho, tam sa mi skoro vsetko pacilo 😵
A mne sa tiez paci ta Tesco kolekcia pre deti, sice trochu opakuju po Nexte, ze tiez maju na kazdom tricku opicu, ale nevadi, aj ja tam rada nakupujem.

Co si sa neozvala, ked si bola v BA?

Idem ulozit maleho a kukat vazenkyne, cafte.

zuzana76
autor
6. okt 2009

bilu, tak umyvanie zubov, u nas tiez take, ze maly si to chce len sam a od nas si nedovoli umyvat

nika, ja mam chlapceka, takze neviem poradit, ale nas okrem zubov ma problem aj s umyvanim hlavy, tiez su to revy na cely barak, akoby sme ho z koze drali a este si aj dopredu pove, ze - Umyjes mi hlavu a ja budem plakat

Bilu , asi je to rozmaznanost, s tymi znackami , ked bol male babetko, tak som si na to az tak nepotrpela, nemal nejake frajerske kusky, viac menej len dupacky a kosielky nosil hadam az do 7. mesiaca a sem-tam nejaku supravu, ale ziadne riflicky, mencestraky a tak- na to ogrcanie a za.ranie sa mi fakt nechcelo kupovat mu nejake drahe veci. No a teraz, mu uz kupujem lepsie aj drahsie veci, ale tiez si niekedy poviem, ze je to zbytocnost a mam vycitky svedomia, napr vcera som mu kupila v Takku nohavice za 17 eur, no a Cherokee som mohla mat za to dvojo nohavic 😒 , ale inak v C and A som patkovi uz kupial pekne kosele letne aj tricka a aj rifle, ale samozrejme v madarsku, tiez tam mali lepsi vyber ako u nas

zuzana76
autor
6. okt 2009

A este niekedy pozeram aj v kenvelo Kids, uz som mu tam jedny rifle kupila a aj Reserved ma pekne veci, ale samozrejme take drahsie, tam sa oplati, ked maju vypredaje

zuzana76
autor
6. okt 2009

A este Marks and Spencer maju, ale lepsi vyber je vzdy pre dievcatka

A este som nebola v Mana, aj tam maju vraj nieco detske

v Avione maju aj v Zare detske, ale nie je to moh styl, tam sa mi vzdy zapacil len nejaky ojedinely kus, ale celkovo nic moc a tiez drahsie

nika07
6. okt 2009

zuzi ja som malej v Kenvele kupila vo výpredaji na leto pekné veci, kedže ona je taký malý štupeľ, tak ju určite počkajú 😎

zuzana76
autor
6. okt 2009

ja som tento rok nenakupovala nic vypredajove, enjak som nemala chut, furt som po tych lekaroch chodila, som mala okrem tej dovolenky v spanielsku, take nijake leto

zuzana76
autor
6. okt 2009

No a Next, peknyyy, ale fakt drahy, a viem,ze sa to da aj vselijako lacnejsie objednavat z netu, ale to sa mi zase nechce

zuzana76
autor
6. okt 2009

No a uplne super som mu teraz nakupila v Lidl, pancuchy za 2 eura

tento stvrtok budu mat pyzamka za 4,49 eura a buduci tyzden aj zupany za 9,99 eura, ponozky za 1,99 a 1,49 eura balene po 3 pary

zuzana76
autor
6. okt 2009

a este aj mame som tam kupila taky bezovy rolak pleteny za 9,99 eura uz na vianoce, este jej nieco pokupim, nejake spodne pradlo, a pod.

bilushka
6. okt 2009

Zuzi, dobre si to zhrnula, ja presne tak isto ako ty, ze uz ked beha viac po vonku a nie iba v kociku sedi tak som ho zacala nejako obliekat, inak ma grcacky a lezanie v kociku mi bolo jedno, co ma na sebe, ja som sice vela podostavala aj takych frajerskych rifliciek malych ze c. 62 a pod. ale to sa tak neprakticky oblieka, ze sme to nakoniec s mini kosielkami vyuzili iba na fotenie 😒

Ja som tiez jelen z toho Nextoveho objednavania cez MMB a hlavne na zaklade dvoch fotiek v katalogu sa ja neviem rozhodnut a hlavne co sme mali par Nextovych veci, tak velkostne mi absolutne nesedia, ciapka c. 92 mu na jar bola ako baretka ze fakt len na vrch hlavy, ani pol ucha mu to nezakrylo a mikiny 86 nosi doteraz 😕

bilushka
6. okt 2009

Blahozelam aj tu Grety k meninam a aj Meganikinej Natalke a uz fakt padam!

mima07
6. okt 2009

bilu cizmy u nas v senci este rozmyslam nad snehulami boli take original na lyzovacku a tusim 22 eur
a supravu nie tu bledu ta mi este neprisla ale taku modru a tmavo modre otelovacky boli k tomu stalo to 40 eur ale je to super teple a bunda je origos lyziarska

mima07
6. okt 2009

inak alex ma tiez z minuleho roka cizmy 23 a 24 ale to mu je uz male

zuzana76
autor
6. okt 2009

jej, naozaj, dnes som poslielala sestre sms pre malu nataliu k meninam

tiez aj nasim Nataliam zelam vela zdravicka a vsetko naj k meninam- Grety a Meganikinej Natalke a tusim este aj Kutina ma Natalku, ale ta sem uz nechodi a tusim uz ani do Ziliny nie, som ju strasne davno nevidela prispievat, mozno tiez uz aj druhe babo cakaju

zuzana76
autor
6. okt 2009

patko mal cizmy cislo 22 a boli krasne s takou kozusinkou, stali 800 sk, tak som zvedava co zozeniem teraz a tiez neviem ake cislo, topanky nosi teraz cislo 24 , ale ktovie ci tie 25 by mu neboli velke, to sa dopredu aj zle kupuje obuv, oblecko este ako tak, to sa da odhadnut, ze aky bude asi o rok velky, ale obuv to neviem odhadnut nikdy

zuzana76
autor
6. okt 2009

my este nespime 😠 , normalka chlapi kukaju futbal na Cechoch

zuzana76
autor
6. okt 2009

dobru noc vsetkym

retaux
7. okt 2009

Ahojte!
Peťa: tak ja by som sa určite rozrevala, keby sa mi stane to s tými skúmavkami 😅 Ešteže to dobre dopadlo.
A si mi vzala otázku, ja som sa tiež chcela Lenky opýtať, či ešte objednáva pneumatiky.

Včera nešiel celý deň kôň, tak ste si to večer vynahradili, čoooo? 😀

Ja som Lucke kúpila zimné topánky za 7 eur 😀 Tu u nás rušili jednu predajňu, slovenský výrobok je to. Nie sú síce nejaké extra pekné, ale má aj také pekné snehulky, tak bude mať na výmenu. Ja v značkových obchodoch skoro vôbec nekupujem, len keď sú tam výpredaje, tak nabehnem a sem-tam kúpim jednu, dve veci. Inak môj naj super obchod je Tesco. Tam nakupujem pre Lucku asi najviac vecí. A ešte keď bola kamoška v Anglicku, tak mi nosila z Nextu veci.
Akurát mi ešte chýba nejaká vetrovka a otepľovačky. Snáď sa mi podarí zohnať niečo pekné.

A dodatočne všetko naj všetkým Natálkam. 😉

peta28
7. okt 2009

tak som prva? no super vcera to strasim a dnes uz do rana...

Maji nerobila som si srandu 😉 vsak dnes si ta este raz obzriem, zavolam ti tak taku normalnu hodinu ze co a ako.

Zuzi ja som pre malu objednavala z Bon prixu velkost 104 a je to dost velke, na jar jej to bude a ceny sa mi zdali taka primerane cca 10 eur ze leginky s trickom a fakt to nie je ziadna handra.
Da sa to aj bez problemov vratit. Z Quelle mam objednanu zimnu kombinezu a dnes tam este budem volat ci to vobec pride, lebo nie ze pride november a ja nebudem mat malej co obliect ked pride mraz. Minuly rok to tusim tiez tak posielali dost neskoro.

Baby ja som sa vcera tak pochytila s mojim nervakom muzom, ze dnes som bola nachystana ze normalne sa pobalim a prespim u nasich, fakt ma sere. Steka na mna ako na psa, tak vsetko taham sama a este bude aj hubovat. A nespravila som mu desiatu, necj si pekne kupi do vlaku bagetu.

Maji my sme prisli rano na odbery (inac Timka akoze hlavu dole ani nemukla ked jej brali krv a to dve skumavky) a potom sme cakali 3 hodiny na doktora.. poradie ziadne, volali si ako chceli

peta28
7. okt 2009

tak druha pokial som to dopisala

mishelin
7. okt 2009

caute dodatocne vsetko naj natalkam 🙂
ja tu strasim uz od rana
kebyze byvate ta mdke ja nenakupovali by ste inak ako cez net resp.by ste si museli zajst do 80km vzdialenoh mesta BB kde sa aspon co to da kupit inak u nas obchody ze 😝 😝 😝 vsak lazy 😝

ja malemu vacsinou zMMb niekedy sa mi podari dostat pekne kusky z nextu,ale ja nejako specialne ze musi byt znackove nekupujme lebo naco aj na dvor,my inde nechodime..ine by bolo kebyze sme v meste ale tu medzi 10 ludi sa mi to neoplati 😅 ved ja ked ho pustim na dvor tak pride ako jedno prasa,minule zamazany od farby na drevo lebo sa natieral plotik 😅 no a kebyze to ma znackove tak by ma svihlo,takto ked znici handru za malo aspon ma nemrzi...

no dnes je azse super pocasie 😝

katika1
7. okt 2009

ahojte 🙂 Peťa to s chlapom je blbé.. ale nevšímaj si to 🙂
baby ja mám podozrenie, že moje dieťa je ffarboslepé 😨 😝

mishelin
7. okt 2009

kati a nato si ako prisla? 😕
peta-moj jectiez hrozny nervak,on dokaze do mna skocit kvoli kazdej kravine a tiez si neuvedomuje ze taham sama..pre neho je podsatne aby vzdy boli plne hrnce a poriadok 🙄 uz ked je vsade kopa hraciek uz chodi pomedzi ne a somre si ze je bordel,ale zeby ich pozbieral ho ani nenapadne 🙄 takze radsej si to nevsimajme takych hundrosov 🙂

mishelin
7. okt 2009

a este konecneeeee mi tam nabehlo aspon ze 37 tt,ze uz nie 36 😀 cize chvaaaaalabohu uz len 3 tyzdne 😀 😀

katika1
7. okt 2009

mish ja neviem.. furt tresne blbú farbu, aj ked všetky ovláda.. proste sa mi tak zdá

lenkamt
7. okt 2009

no čaute 🙂

dočítam cez obed, aj keď predpokladám že toho veľa nie je 😀

víkend v Blave supeeeeeeeeeeeeer, ešte raz ďakujem všetkým zúčastneným a špeci Majke za pohostinnosť, budeš musieť Majka prísť ku nám aspoň na dva týžde aby som ti to oplatila 😉

a už ma tu deti ťahajú že mám robiť kolo kolo, tak teda idem 😀