Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
14. okt 2009

Tak som trochu aj rada, že nemám sama také dieťa papuľnaté. A ona to navyše všetko kričí.

meganik
14. okt 2009

fiha ret to az tak 😨 nasa Natalka, ked ju nezaujme ten s kym sa rozpravam sa bud zoberie a ide inde alebo sa predvadza, raz dva ukaze tete a ujovi ake ma topanky, ze ma ciste zuby, poprezera ake ma kto hodinky a pod. somarinky 🙂

bilushka
14. okt 2009

Mimus, ved do 19 uz budeme davno doma, prosim ta prid, tak davno som uz Alexa nevidela 😉

Kati, no ja mat tvoje vlasy tak neriesim, to mozes byt uz aj skareda do ksichtu (co samozrejme nie je tvoj priklad) a kazdy sa za tebou otoci, ze aka kocka 😵
Mne iba kazdy vravi, ze aka som vysoka, co ja teda za kompliment nepokladam 😀 😀 😀 😀

bilushka
14. okt 2009

Slavka, tak si to krasne napisala o tej laske, az ma to dojalo 😵

slavenas
14. okt 2009

bilu mne sa vysoké baby páčia 😉

bilushka
14. okt 2009

Slavka, mne aj vysoki chlapi, ja mam maleho 😀 😀 😀 😀

meganik
14. okt 2009

veru bilu kolko merias 😕 posobis vyssie, lebo si stihla jak prutik

meganik
14. okt 2009

idem sa vam pochvalit aka som obchodnicka, som konecne predala kocik po Natalke a aj celu zimnu karderobu od miminka az doteraz...najprv som vsetko zgrlosila, ale uz to nemam kde ukladat, tak ma muz ukecal nech to predam...a ma pravdu, kym my budeme mat dalsie dieta, tak uz bude zase ina moda a mozno budeme mat chlapceka...len skoda, ze peniaze sa dlho neohriali, raz dva som ich minula na Natalku 😒

slavenas
14. okt 2009

inak zuzkin Paťko je podľa mňa také dobré dieťatko , teda oproti našej Vanes sa mi to dnes tak zdalo.

bilushka
14. okt 2009

Meg, ono je to tak, ze posobim tak stihlo, lebo som taka vysoka 😀
Na vyske sme si poziciavali kratasy a sukne s kamoskou, co merala 160 cm a kazdy jej vravel, ze aka je gulka, ze rit ma poriadnu atd. a konfekcne velkostne sme boli uplne rovnake.
Ja mam 178 cm.

slavenas
14. okt 2009

meg šikovnica si 😉 😉 ja ešte stále žgrloším.

bilushka
14. okt 2009

Meg, za kolko si strelila kocik?

meganik
14. okt 2009

bilu 😀 ale vysku mas dobru-neukecavali ta na modeling za mlada 😕

bilushka
14. okt 2009

Meg, nie, ved som skareda, co s mojim ksichtom, ibaze nejaky rozsiahly retus spravit 😀

katika1
14. okt 2009

Bilu neviem, či sú až také úžasné tie vlasy, mne občas lezú na nervy 😀
si vysoká, z čoho ja mám radosť, lebo nie som sama žirafa 😀
ale aj moj chlap je nízky - teda presne taký ako ja 🙂 ale ako chlap by mohol byť aj vyšší, lebo v opatkoch si pripadám ako jeho mama

mishelin
14. okt 2009

tak nastatsie nemusime brat ATB len calcium,fenistil,stoptussin a nasivin 😝 ale mne sa to nejak nezda,dufam ze sa mu olepsi...

no a unas ty kokos,ako v snehovej krajine,vsetko uplne biele,stromy,strechy,dvor,moje auto,obloha tiez biela a sneziii co sneziiii... 😕 😝 ja som neverila ze vrstva sa udrzi,a drzi sa a ked kuknem z okna na tie nase hory je to sice pekne,ale ked si predstavim ze kukat az dakedy do marca,nic moc 😅

no a k teme kati-ja som mu presne v den jeho menin tiez dala 1x facku co ma nenormalne velmi mrzelo a a jmrzi...ale on je tiez zly a u nas absolutne ani pekne slovo,ani zle nezabera..ked dostal po riti ni si ztoho nerobil dokonca mi este odpapuloval a vracal mi to,robil este horsie..az mi jedneho dna nervy rupli uplne,a u nas teda funguj varecha 😔 ja si predsa nemozem nechat od neho skakat po hlave,ved som na neho sama takmer vzdy,ktomu z bruchom a viete ako mi pride zle ked ma nepocuva a ja "len"hukam? 😔 a ked budem mat vsak nas tu oboch vybije 😅 takze akonahle robi zlobu,ze mi pluje po zemi,trha zaclonu z okna nastupuje varecha a len ked ju vidi ukludni sa 😔

aj ja mam pootm vycitky ale ked sa inak u nas neda 😝

katika1
14. okt 2009

🙄 bilu ty si blbá nie škaredá

meganik
14. okt 2009

kocik za 120 € ale my sme mali steggi, takze sa vytesujem, ze som ho predala za taku cenu

z oblecenia som bola obcas sklamana, teda ani nie z oblecenia ako z kupujucich, lebo som predavala viac menej nove, neposkodene veci, kt. boli bud min. nosene alebo sme ich nestihli ponosit vobec a ludia by to chceli snad aj zadarmo a este aby som aj postovne platila 🙄 asi som svina, ale takychto vyjednavacov som rovno odmietala

meganik
14. okt 2009

bilu katika to napisala uplne spravne

ked som pozerala vase fotky z chipakov uplne som zirala...ake fesandy 🙂

bilushka
14. okt 2009

Kati, ja mu presne toto iste hovorim, ze som pri tebe ako matrona, ze iba chytit ta pod krk ako zajaca, nech vidia, kto tu veli 😀

mishelin
14. okt 2009

a fotky super,teda patko ozaj ako 5 rocny 😕 🙂 a ako kludne sedia,moj by tam tie stolicky uz davno bud povyvracal alebo by si ich tlacil pred sebou kym by ho nieco nezastavilo 😅

a obe velke kocky,teda vsetci ste dobre vyzerajuci ludia 🙂

katika1
14. okt 2009

meg dík 😀 aj ja som chcela predať oblečko, ale my aj tak budeme mať syna, tak sa ešte zídu 😀

meganik
14. okt 2009

mish ale zase to musi byt krasne taka zasnezena krajina, ja sa furt vytesujem ked tu v BA zacne snezit, akurat ze tu je z toho potom furt taka hnusna clapkanica 😒

zuzana76
autor
14. okt 2009

uspala som

k tym bitkam, nas nasi dost bili, teda hlavne mna a brata, sestre sa uz uslo pomenej, kedze bola najmladsia a teda manzacik, ale vobec nie je rozmaznana a mame ju obaja velmi radi a aj ako surodenci spolu drzime

A nasu maminu to este aj teraz dost skrie, ked si spomenie na to, ako nas bila, lebo ked sa sestra narodila, tak ja som mala 6 rokvo, bola som prvacka, brat mal 2 roky - teda ako nase deti teraz, tmolil sa kade tade, robil neporiadok a tak a sestra prave narodene mimino, no na nervy, si myslim a pamatam, ako mi neraz letela facka,ze - A zase je ta ciara kriva, to ju nevies napisat rovno? A ako si to nacmarala do zosita / vytrhla mi list a dala facku a ja som musela odznovu prepisovat, az kym to nebolo podla jej predstav/ a pod.

Nezazlievam jej to, lebo viem, ze toho mala dost, tri deti a kazdodenne povinnosti.

Ja sa snazim patka nestrasit, lebo on je zu od prirody dost bojazlivy, ked napr. vrtaju, niekto buchne do radiatora, hned za mnou leti. Ale vie si aj vydobijat svoje, zacne robit cirkusy, vtedy ho staci zavriet do izby a povedat mu, ze moze prist, ked sa ukludni a ze som nahnevana, ze bol zly. On sa hned nalaka, asi ze ho nebudem chciet alebo co a hned prestane a pride za mnou ze - Maminka, ja ta velmi velmi lubim, nechod do roboty 😀

Ale par krat sa mu uslu aj po zadku samozrejme, aj som nakricala na neho, ale vsimla som si, ze mame take obdobia, stav, ked som ja kludna vyrovana, zdravotne som na tom ok, vtedy ma tak lahko nerozhadze nic, ked som uanvena, fyzicky aj psychivky vycerpana, tak sa lahsie rozladim a nakricim na neho.

slavenas
14. okt 2009

presne tak bilu , na živo som ešte nevidela ale fotky o tom nesvedčia. 😉

bilushka
14. okt 2009

Ja by som sa ho varechou bala, ze mu ublizim 😔

Meg, tak to si super predala, sikovnica 😉
A co si Natalke tak vela pokupovala, ze uz si to minula?

meganik
14. okt 2009

kati ako vies, ze budete mat chlapca 😕

zuzana76
autor
14. okt 2009

no a kedze deti su uprimne, mne moj krpec povedal, ze " Si skareda " dokonca aj viackrat to poznamenal, no ale hlavne,ze ma tak velmi lubi aj taku skaredu 😀

slavenas
14. okt 2009

dakujem baby , inak to zuzka vystihla takú foto že moje dieťa akurát sedelo na začiatku a potom už celý čas vystrájala , vykrikujúc na mňa na takom vláčiku .

katika1
14. okt 2009

meg lebo junior si naordinoval brata 😀 o sestre ani počuť 😀
zuzi 😀 😀 😀