Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
19. okt 2009

no jasné tam je to tiež namáhané, ja idem tiež len kvôli tomu že to jedno sa mi furt "obtiera" o podprdu a to druhé o pás nohavíc 😝

katika1
19. okt 2009

aaaach vás zabiť je málo.. ja hrdo, že len jedno by sa zišlo vybrať a už som našla tri a radšej už ani nehladám 😅
tiež mám také jedno odstávajúce, čo sa mi trie o ramienko podprdy 😝

retaux
19. okt 2009

Nejako okolo 1000,- za všetkých 5, ale presnú sumu už neviem. áno, aj to na podošve je veľmi namáhané.

lenkamt
19. okt 2009

ja idem upratovať 😝 zatiaľ čavme

retaux
19. okt 2009

Aj ja idem. Pôjdeme do mesta na nákup, lebo doma ništ... Lucka je teraz zapozeraná - má novú mániu Mickey Mouse klubík 😅 Je z toho úplne hotová.

katika1
19. okt 2009

aj ja idem upratovázni, kým je Herkules - malý sa ani nedýcha, ked ho vidí 😀

zuzana76
autor
19. okt 2009

dobre ranko

ja som neplatila nic, kedze som mala indikaciu tu zmenu farby a robili mi to v nemocninici na ocnom oddeleni

moj muz si daval vyberat tiez znamienka, take velke aj o priemere 1 cm , ma aj 2 stichy na kazdom, jemu vyberal len 2 na jedno "posedenie" platil za tie 2 okolo 1200 sk, neviem presne a robil mu to sukr. chirurg tu v NR DR. Magyar - alebo maďar, neviem ako sa pise, ale teda vidno mu to dost a to uz su 4 roky co si to daval odstranovat, na krku , tam kde sa sucha golier kosele, tam mal 2, jedno na chrbte a jedno na prsiach, ja by som teda spokojna nebola, keby mi to tak bolo vidno na tvari, ale vraj krk sa nedal lepsie urobit, lebo tam sa tym stale hybe a prsia a chrbat tiez nie, lebo to vraj mal strasne hlboke tie korene, ci co. Ale ja by som chcela ist asi nejakemu plastickemu chirurgovi, lebo predsa tvar je tvar.

zuzana76
autor
19. okt 2009

mna nastastie nebolelo, ked minul ucinok injekcie umrtvovacej, som myslela,ze to bude boliet, predsa len viecko, ale nebolelo, ale bolo to male znamienko 3,5 mm

zuzana76
autor
19. okt 2009

uz tam mam celkom peknu chrasticku, tak uvidime o tyzden idem na vybratie stichov

katika1
19. okt 2009

ozaj kočky.. ako mi vybrali mirenu, tak mi doki kukol maternicu a vaječníky a vravel, že teraz tam je trochu hlien, čo je normálne a že potom o pár dní príde menštruácia, ked sa to vyplní krvou, že ešte tam nemám žiadnu krv a zrazu dva dni na to som dostala takú silnú mrchu ako nikdy pred tým, ale mala som ju len tri dni
no divné, nie ? 😕 to budem mať zas pekne rozhádzaný cyklus 😝

maji4
19. okt 2009

AHojte 😉 😉

Katka a ty si si to dala vyberať mimo menzesu??

Ďakujem za privítanie 😉 😉

Lilianka v noci celkom OK až na mna ja som mala takú zimnicu že som sa nevedela ukludniť a strašne ale strašne ma bolí pravý bok ako keby ladvina a preráža mi to až cez brucho, je mi z tej bolesti na tičku čo nemôžem nič jesť......tak sa kurírujem doma a pijem urologický čaj..dúfam ,že mi zaberie.
Ja som to nikdy nemala a teraz sa strachujem lebo aj môj otec z ničoho nič nepriechodná ladvina.... 😔

maji4
19. okt 2009

No idem si ľahnúť tak čafte

katika1
19. okt 2009

maji ano, prečo?
maji lieč sa 😨

lenkamt
19. okt 2009

no ako?

stále mi neodpísali z toho hotela 😝 tak neviem či sú dosť seriózni pre nás a naše deti 😠

a vďaka ivkinej oslave obedujem tortu a koláče 😀

katika1
19. okt 2009

leni v tom hoteli robila kamarátka dosť dlho a skúša vybaviť zlavu 😀 ale inak neviem prečo neodpisujú 😕

lenkamt
19. okt 2009

no neviem 😅

mishelin
19. okt 2009

mnam dajaky kolac by som si veru dala 😝 😅

lenkamt
19. okt 2009

Miška ešte si tu? 😀

mishelin
19. okt 2009

jaj leni veru ttu a eviem dokedy tu este budem 😖 urcite zo 2 tyzdne

bilushka
19. okt 2009

Ahojte,
Mish tak to mas ine nervy pred porodom takto riesit, najskor na naplasia cisarskym, potom ked sa na to psychicky pripravis, tak ti povedia, ze ti ho neurobia, ja byt tebou tak to riesim ako pise Mima, zazmluvni si nejakeho porodnika, sice su to prachy navyse, ale aspon budes vediet, co sa s tebou bude diat 😉
Inak si neviem predstavit toto riesit, ked mas kazdym dnom rodit a zrazu take komplikacie.

Moj chlap ma cely tyzden volno, tak tu budem poredsie, lebo ze vraj som zavislacka, tak mu dokazujem, ze nie som, teraz isiel do obchodu, tak som si vas rychlo zapla 😀 😀 😀

Katika a ty pekne upratuj, zajtra podam Lenke hlasenie,
ci ste mali zase vydomestosovany zachod ako minule 😀

Zuzi, super, ze sa ti to tak rychlo hoji...nech to tak pokracuje...
Inak tie sumy co pisete za znamienka su stale smet oproti tomu, co som si ja pozerala, ked som bola pred svadbou na striekani bronzu v jednej sukromnej klinike a tam ze za kus 500 korun a to uz su skoro tri roky dozadu, tak mozno este aj viac je to dnes. V ambulancii sa snad tolko vela neplati.

Leni, aka Ivkina oslava???
A co praca, uz ju niekam vzali?

mishelin
19. okt 2009

jaj bilu veru mas pravdu 😖 a keby si vedela aky to ma dalej priebeh no hrozne...ocnam i musi rychlo poslat novy paier so slovkom INDIKUJEM,ona uz vo stvrtok odchadza do ameriky,mne ho jasne ze nema kto vziat z bb..

dalej v bb im absoluten takito ppaier nestaci treba mat potvrdenie od toho najvyssieho "boha"z nemocky,teda az dvoch "bohov"a potm aj tak vela spekuluju 😖 mam jednu kocku ktora mi to zajtra zisti u zastupcu primara a ze co on nato povie..no a este dost omacok kolo toho je..ti poviem ze som na nervy 😖

bilushka
19. okt 2009

Mish, a ty co mas konkretne s ocami? Ci ide o to, ze pri porode by sa ti mohol vratit stav pred operaciou, takze by to boli vlastne vyhodene prachy, ci ti hrozi aj nejake trvale poskodenie zraku? 😕

Inak tieto porodnice su uplne na hlavu postavene, ide o to, ze oni si posielaju do nejakej statistiky, kolko % porodov bolo ukoncenych cisarskym-a cim menej tym lepsie, preto sa tomu tak brania 😒

mishelin
19. okt 2009

aha tak to preto su taki psy,no ano moze to mat take nasledky ze bud sa to vrati vsetko spat alebo este viac zhorsi,a ja teda riskoat zrak nebudem,ono to vsetko zalezi od dioptri a je jasne ze baby co maju nizsie tak tie v pohode ale ja s -7 neviem neviem..a kto mi zaruci ze mi ho neposkodia,a co su si vsetci taki isty ze druhy poord budem mat lahky 😖 ved male je dost velke,a aj hlavku ma vacsiu gyn vravel a mna potom vakuovm stale bolia urcite miesta 😔

bilushka
19. okt 2009

Mish, tak to si mala riadne silne dioptrie, snad sa umudria pakovia...

mishelin
19. okt 2009

ved to bilu ved nech sa kus uvedomia preboha...ja tiez nie som nadsena ale zas riskovat nemienim 😔 ja som bez okuliarov uz nic nevidela len farebne flaky 😔 😝

katika1
19. okt 2009

bilu 😨 sned mi nejdeš kontrolovať dom 😀 ja nestíham upratovať 😀
a kedy asi dojdete????

zuzana76
autor
19. okt 2009

mish, coze? oni ti nechcu dat cisarsky? no to su hajzlici, tak naco vlastne spekuluju a povedz im,ze ked sa ti zhorsi zrak, tak ich zazalujes a budu ti platit dalsiu operaciu oci, ja by som sa im vyhrozila, teda akoze -7 to uz su strasne dioptrie , su sice lekari, vedia co sa ma a nema, moze a nemoze stat, ale teda naco riskuju, aj cisarak je operacia , ale ked ti nedaju celkovu narkozu, tak az tak vela neriskuju, predsa len najvacsie rizika su v suvislosti s uspanim .

bilu, nastastie sa hoji, inak muz co platil, tak jemu jedno znamienko vychadzalo tiez na 500-600 sk , lebo on platil na jedno sedenie vyse 1000 sk a teraz neviem ci 1100- 1200, takze tiez riadna palka a este chce pokracovat, este asi zo 2-3 znamienka si chce dat vybrat

leni, ty si vravela,ze ja nemozm na chatu, lebo mam problem s muzom, ja mam problem s odvozom, teda ak by muz neisiel, tak ma nema kto vziat, a on to chape tieto akcie, ze sak co tam on bude zavadzat klabosiacim babam, ale ved hadam ho spracujem, aj ja uz chcem ist na nejake stretko s vami

katika1
19. okt 2009

zuzi spracuuuuj 😉 ved tam budú aj chlapi 😨

zuzana76
autor
19. okt 2009

katika ved ja viem,ze budu chlapi, len on je niekedy taky mumak, ze co tam bude on robit ked nikoho nepozna a tak, tak by si mala dosjt aspon dopredu ty k nam na navstevu, nech teda niekoho spozna 😀 , mozno aj so Slavkou sa stretne, ak pride na navstevu

bilushka
19. okt 2009

Kati, jasne ze nie, to bude len rychla kava, lebo nechceme ist domov za tmy, okolo jednej vyrazime od nas, teda plus cesta a kym to tam porobime...dajme tomu, ze najskor o stvrtej sme u vas, alebo sa mozeme stretnut aj niekde v Zamkoch, nemusime chodit k vam 😉