Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
21. okt 2009

katka to nemôžem ☹ na to aby som to urobila ho veľmi milujem a rešpektujem!

maji4
21. okt 2009

Tak ako on mna 😉 som zabudla dodať 😉

katika1
21. okt 2009

maji to je dobre 😉 😀 len taká bud.. už si takmer vyhynutý druh 😀

mishelin
21. okt 2009

maji moj by ma poslal samu aj na mesiac 😅 jemu je to "ukradnute"kebyze cchem dade takto ist 😅

mishelin
21. okt 2009

ale u nas je to tiez viac menej otazka financii 😉

maji4
21. okt 2009

katka 😀 😀 😀 😀

katika1
21. okt 2009

mish aj moj, ale my sme obaja zastancovia osobnej slobody a nedovolíme si jeden druhému rozprávať do toho, ked niekam chceme ísť, lebo sa navzájom rešpektujeme 😉

maji4
21. okt 2009

katka ved o "slobode" o tom potom to mám aj ja keby som ju nemala tak by som nemohla chodiť ani von na kávu bez neho 😉 a s let alebo s nejakou kamoškou von ani nehovorím 😉 😉

mima07
21. okt 2009

caute baby
katika si skryty talent sa mi ta mlynarka pozdava
😉

mishelin
21. okt 2009

boze baby ja som sa tu skooro pocikala na malom..pozeral si svate obrazky a prisile ku mne s obrazkom jezisa a vravi mi ze toto je herkules 😀 ale oni sa tam ozaj podobaju..ja ked kuknem na obrazok idem puknut od smiechu 😀 😀

katika1
21. okt 2009

mish 😀 😀 😀
mima 😀 vedela som 😀

letuskah
21. okt 2009

mish moje dieta pred par dnami vyhlasil ze je Jezisko, predpokladam ze preto lebo zacal vytahovat betlehem co maju nasi na vianoce a som mu hovorila kto je kto tak on toto vyhlasil, ale uz je medzi tym jastericka, korytnacka, opicka 😀

maji4
21. okt 2009

mish 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

let 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letuskah
21. okt 2009

inak cely den dnes presedel pri knizkach lebo k nasim som nebrala, dako som zabudla tak tam mal len take velkacke rozpravkove a uz vcera zacal a dnes pokracoval v prezerani tych svojich leporiel a vsetkych kniziek a zabavil sa tak skoro cely den, ani spat nechcel ist co mal rozcitane o mickey mousovi na obed 😵

letuskah
21. okt 2009

dokonca s jednou is iel aj spat 🙂

maji4
21. okt 2009

let jej zlatý 😵 😵 😵 to aj my ked prídeme od našich tak ako prvé uteká do stanu a kontroluje si svoje hračky či ich má všetky a tiež všetky knižky musíme dokola čítať 😵 😵 😵 😵

letuskah
21. okt 2009

jaj a my sme mali minulu nedelu prve vyrocie svadby 😕

peta28
21. okt 2009

ja som dnes kupila malej cizmy.. obehla som 3 obchody a nakoniec o 3/4 na sest som nabehla na Racko kde sme kupili minuly rok a bohovsky vyber.. asi 8 parov sme skusali, predavacka ma uz skoro zavrazdila ocami ze jej ujde vlak.. ale mala mi pomoct krava, ked videla ze si neviem vybrat. Tak som nakoniec vybrala jedny a este mi dala zlavu 20 percent ze minulorocna kolekcia, tak za 600 skk mam krasne cizmicky. Este jej kupim jedny take snehulky ak by sa do 500 skk podarilo tak by bolo super.. jaj tesim sa.. cizmy mam suprava na ceste.

Dnes mi prisla dalsia cast zasielky z Bon prixu a vsetko super.. tiez sa tesim

Akoze ta svadba snov dobra traposina, dufam ze to nebude mat sledovanost a zrusia to po 3 tyzdnoch a ani sem nepridu.. fakt nie som z toho nadsena ze to cele po 5 tich rokoch vyhrabali, teraz by ma tam uz nikto nedostal

mima07
21. okt 2009

peti ak niekde uvidis lacne snehule pre chalanov daj vediet aj ja chcem

mima07
21. okt 2009

let gratulujem k vyrociu a aspon ste ho oslavili?

letuskah
21. okt 2009

mima dakujeme, ja u nasich perd superstar a muz v nemecku na hoteli 😀

peta28
21. okt 2009

Mima ja cakam ze tie z Quelle by mi mohli este prist, tie malej super sedeli tie 24, ale bala som sa ze do zimy by jej boli male, tak snad 25 este pride
Inac v lidli budu mat od pondelka snehule, ale len velke cisla

http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200910...

peta28
21. okt 2009
maji4
21. okt 2009

Peti a kde tam na račku aj ja zajtra asi skočím??

maji4
21. okt 2009

Let prajem prekrásne prvé výročie a cez víkend si to naplno užite 😉
Ako sa ti podarilo prežiť prvý rok??

ešte stále si si nezmenila to motto 😉 😅 😅

mima07
21. okt 2009

peti tie su pekne ale topanky ja radsej odskusat uz sa mi stalo ze ho tlacili vpredu aj ked boli na zips
letu sak aj tak sa da oslavovat 😀
peti kolko je ludi prihlasenych do tych dudiniec?

retaux
22. okt 2009

Ahojte!
Mish: Herkules nemá chybu 😀 😀 😀 😀 Tie naše deti sú úplne perfektné, keď takto vymýšľajú 😀

Leni: presne takéto sedačky sa mne páčia. A mne sa páči aj tá farba na obrázku 😉 A čo muž nie je spokojný? 😕

Letu: tak si to nejako vynahraďte, keď sa muž vráti a poriadne oslávte 😉

My sme boli včera s Luckou u kaderníčky, dala som ju ostrihať. Normálne je z nej chlapček 😅 Krásne sedela ani len nemukla. Som sa bála, že zrúti celé kaderníctvo. A zase ma raz prekvapila. Poobede pridám aj fotku.

peta28
22. okt 2009

zavazne: lenka, bilu, slavka, katka, mima

Maji je to obuv belle sa tusim vola a je to na tej ceste co spaja raciansku s pionierskou.. kusok od racka smrom do race ako keby si isla k policajtom ale este blizsie k racku.. no snad ti tento zvlastny opis pomoze , ale vedla je aj DM a slovenska sporitelna

nika07
22. okt 2009

Ahojte,

Peta a ktorá ide aj s chlapom 😀

katika1
22. okt 2009

nika ja 😀