Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
23. okt 2009

katika, aj patko bude chodit do obyc. skolky tu pri nas, ale tu skolu uvidime, ze ake budu moznosti , ale to je este daleko, ale rozhodne chceme, aby sa rozvijal - vyzera to tak,ze ho bude bavit geografia, bude rad citat, mozno bude nejaky cestovatel 😀 , no ale ved ma byt po kom, petov ocino ten velmi rad cestuje, my tiez s petom, ale len kolko nam financie dovolia, takze obmedzenejsie ako svokor

katika1
23. okt 2009

zuzi mne geografia nikdy nebavila a vyštudovala som ju 😀 😀 😀 a cestovanie to už hej 😵 to by som brala 😵
riško má zas sklony k autám a pretekárčeniu 😔 ja mu také nikdy nedovolím, takže ma porazí ak bude chcieť pretekať na niečom 😔 aj ked taký plat ako v F1 by mohol mať 😀 😀 😀 a sponzorovať rodičov 😀 😀 😀

zuzana76
autor
23. okt 2009

katika, to aj patko, auta, to je jeho, tiez ma to nejako nenadchyna, pretekat to neviem, obcas si s dedom pozre aj formule, hadam pretekar nebude

zuzana76
autor
23. okt 2009

a vyera ze bude lavak , zatial sa to tak rysuje, po tatinovi

katika1
23. okt 2009

jáj a ešte jazyky mu velmi idú 🙂 preto by bodla tá školka, že tam s nimi len anglicky hovoria.. no ale to sú nekresťanské prachy 🤐

katika1
23. okt 2009

zuzi aj mne sa zdá, že bude lavák 😕 no je to jedno, len u nás nikto nie je 😕 alebo bude ako ja - pravák, ale jesť ako lavák

zuzana76
autor
23. okt 2009

katika, mozno si preucena lavacka

katika1
23. okt 2009

zuzi neviem o takom nič 😕 ale jem opačne a inak to držať neviem
podla mna som sa len zle naučila jesť 😅

zuzana76
autor
23. okt 2009

ale ved zase , nemusi to mat on zdedene

ale napriklad v petovej rodine, vraj jeho babka bola preucena, teda pisala pravou, ale napriklad jedla lavou, krajala nozom lavou rukou
peta uz nepreucali v skole, je lavak a patko bude asi tiez

katika1
23. okt 2009

to dakedy preúčali???

letuskah
23. okt 2009

caute
ja mam dnes dieta na zabitie, ani sme von nesli co robil cirkus pri obliekani tak som to vzdala a potom za mnou chodil a pistal ze jakubko je uz dobry ideme von, no ale nesli sme a kym prisiel cas na spanie tak mam o milion sedivych vlasov viac 😝

kati hej preucali, moja mama je tiez preucena lavacka, pise pravou ale ostatne robi lavou a ma obrovsky problem so stranami, mysli napravo a povie nalavo a naopak, ono sa kedysi myslelo ze lavaci nie su celkom normalni, ze je to choroba alebo co tak preucali nasilu 😝

zuzana76
autor
23. okt 2009

ano, kedysi ano, mozno este aj z mojej generacie niekoho

letuskah
23. okt 2009

vecer mi dojde chlap, zajtra mam volno, som myslela ze daky dobry obed zajtra navarim ale po dnesnom doobedi sa mi teda nechce nic aj dobra nalada ma presla 😔 takze zajtra sa vyparim z domu a vratim sa az ked bude kubko ulozeny vecer na spanie 😎

zuzana76
autor
23. okt 2009

a potom zistili, ze tym,ze niekoho preucia, tak napachaju este vacsiu skodu, tak sa od toho nastastie upustilo

letu a co mas zlu naladu? ci z pocasia?

katika1
23. okt 2009

fakt?? a viete, že aj ja aj moja mama, aj sestra nevieme strany??? Dlho musím rozmýšlať, ktorá je ktorá a na vodičáku, ked povedal neskoro niektorú stranu, tak som len tipla.. lebo ja si musím najprv v hlave povedať, ktorou rukou píšem 😝 to asi ja nie som normálna 😅

mmem_
23. okt 2009

ahojte,

zuzi pozerala som videjko a maly je uzasny, my tiez pozname pismenka ale tak pekne ich nevie vyslovovat,ale my sme sa len prednedavnom rozkecali,on vie vela prikladov T ako TAto a tak, ale Patkova ikea bola najlepsia

a prekvapilo ma ze kolko si toho pamata, u svokrovcov ma taku skladacku ze cisielko a k tomu ake cislo tolko zvieratiek a hrali sme sa tym asi 2 x a teraz ked bol u svokrovcov tak si to normalne pamatal ze mal cislo 6 a hladal k tomu kukuja - 6 kuriatok 😀 , a lego si zacal skladat podla farieb, to sme ho tiez nikdy neucili,
a strasne lubi take knizky kde sa da nieco otvarat,skladat,vytahovat,
no ale basnicky to teda nie, moja snaha mu citat rozpravku skonci vzdy u hrani sa s autickom 😀

mima: mima neboj nie ste posledni, my sme tiez este s plienkami,ked ho posadim tak sa vycika, ale nepyta sa, alebo len povie ked si nalozil do gati, ale nie pred, tak ja ho necham, ved nebude mat hadam do 5 rokov plienku,
a ja sa teraz s nim nebudem stresovat 😝

baby a ja som strasne hladna, neviem co by som zjedla asi vsetko 😀

a zuzi tysi tu minule davala taky recept na zemiakove placky, mate to niekto po ruke?

letuskah
23. okt 2009

Zuzi Kubko zo mna vycucal vsetku silu 😔 vcera b ol dobrucky, sme sa spolu hrali ale dnes o 180 stupnov, zly, umrncany, upistany, sto krat sa ho daco pytam a on sa tvari akokeby nepocul a podobne 😝

inak robila som poriadok a chcem sa spytat ci by ste nechceli niektora
kasu nestle ryzovo mrkvovu spotreba je do konca decembra 2009
stavu mrkvovu Hipp spotreba do konca novembra 2009
masovozeleninovy prikrm Hami so sampinonmi, spotreba je este dlho dlhho ale nebudem to malemu davat, muz to davnejsie omylom kupil, tak ak niekto uz davate detom huby tak vam to posuniem

a chcem sa opytat ci mate niekto DVD Matko a Kubko, vsade je to vypredane, by som napalila malemu a tiez Bambulku

lenkamt
23. okt 2009

čaute 🙂

tak Verči to len pozrel 🤐 a objednal ju na 30.11. 😀 chápete??? tá celú noc nespala, úplne biela vystresovaná a takto ju "odložili" 😅

Zuzka - supeeeeeeer, je šikovnučký Paťko. ja som poznala chalana čo tiež vedel takýto malý čítať písmenká a v škole fungoval normálne 😉

no máte šikovné deti, som vám chcela napísať aj ako my vieme básničku ale teraz normálne že hanba 😀 ale nie sranda je to: učíme ich pláva kačka po jazere vo vode si šaty perie, tak to vyzerá takto:
my - pláva kačka
deti - kačka
my - po jazere
deti zborovo - ňoooooooooooo 😀 😀 😀

mmem_
23. okt 2009

letu: no ja som vcera takto vypenila a riadne ☹ , som sa ho 2 hodiny snazila obliect,mali sme ist do hernicky ale proste sa len vzpieral,kopal okolo, no som normalne revala ze ake to ja mam decko, cely den len knucal a dosiel tatinko tak ako vymeneny 😠 , ja neviem co mu je posledne dni fakt,
pocitac ani nezapinam, lebo pride a zabuchne mi ho ze buva

letuskah
23. okt 2009

mmem Kubko tiez nevydrzi pri rozpravke, bud obracia listy dalej alebo zakryje presne pasaz ktoru citam, netusim odkial vie kde akurat som... ale ked mu daku basnicku alebo pesniku spievam tak si pri hrani spieva alebo rozprava, sice skomolene a pomota aj dve tri ale aj tak a teraz ako su vecernicky bambulka tak si stale dokolo vyspevuje a co bolo dalej a skatulka nebola previazana 😀

lenkamt
23. okt 2009

ani ja neviem ktorá strana je ktorá 😅 tiež si najprv musím dať hore ruku ktoru píšem 😀

mne vymýšľajú so spaním 😖

katika1
23. okt 2009

lenka dobrá básnička 😀 😀 😀 😀
letu 😀 😀 😀

letuskah
23. okt 2009

Leni chuda verca, zbytocne nespala 🙄 ale sa mi nezdalo ze vam to hned spravia...

Mmem mne zas postuka klavesnicu a tlacitko ktorym sa vypina to vypne a potom pisti ze zapnut matka kubka tak tiez radsej nezapinam 😝

Kubko minule chcel ze "mama zaspievaj jacmenu" a on myslel tu kde sa spieva
kac kac kac kac kacena nasypem ti jacmena 😀

katika1
23. okt 2009

leni to sme na tom rovnako 😀

letuskah
23. okt 2009

kubko dnes chcel ist spat uz o 10,30 a sme sa normalne hadali ze este nemoze a on ze moze, a dokola...

maji4
23. okt 2009

Ahojte no perfektné básničky ste tu podávali aj Lilianka si popri hre rozpráva básničky a tiež 4 schomolí dokopy 😵 😵

Let mne sa včera Lilianka už od 5 pýtala spinkať a tiež sme sa hádali ,že ešte nebol večerník na dvojke že ešte si sa nekúpala ....

Let neboj teraz keď sa vyspinká bude dobručký 😵 😵 😵

Lenka tak teda dobre vás odpinkali...chuda Verča takto sa stresovala ... ☹ ☹

maji4
23. okt 2009

Let ja mám aj bambulku všetky časti aj maťka kubka dnes mi príde brat tak mu poviem nech mi napáli a budúci týžden ked prídeš teda mohla by si už konečne prísť ti ich dám 😉 😉

letuskah
23. okt 2009

maji jej dakujem, dakujem dakujem 😵 😵 😵 inak ja som sa tavcera zabudla spytatze by sme dnes dosli no ale uz je to pase a aj tak bol zly ale buduci tyzden prideme 🙂

zuzana76
autor
23. okt 2009

mmem, neviem ake zemiakove placky?

tie z varenych zemiakov? sa robievaju ku kyslym polievkam- zemiakovej, sosovicovej, fazulovej

uvarit 2-3 velke zemiaky 3-4 male , v supke, potom ocistits, rozmagas, do mysi das 1-2 vajcia, rozmagane zemiaky a polohrubu muku, tej muky dosypas aby sa ti dalo urobit cesto na valkanie, vyvalkas asi na hrubku 3-4 mm, alebo hrubsie, ako sa ti chce a vykrajujes poharom koleiska a tie vyprazas v oleji

mmem_
23. okt 2009

leni: chuda verca, basnicka dobra, my ani taku, jedine co vie je, ze - - simonko bolo - - - z kde bolo tam bolo, bol raz jeden simonko

a dvd - to je zase ina kapitola, on si vymeni a 10 minut dvd,najprv maja potom krtko,potom druhy krtko........
ja som napalila bambulu mimi.k tak sa skus s nou dohodnut, ja na sK tak skoro nepojdem

kati . a ako sa vola ta restika? je to taka pekna pri kraji cesty?

ja strany celkom poznam, ale mam ine nedostatky 😀