Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
4. nov 2009

aj ja som zvedavá 😵

peta28
4. nov 2009

som som tu, len mam nejaku robotu.. akoze keby ste sa ma opytali co som im vravela tak neviem nic, fakt si ani nevioem spomenut
akuraz sa k nam nasackovalo 14 ludi, co u nas v zivote tolko nebolo, sa rozlozili s kamarami so svetlami, ze fakt trapas dost velky podla mna.
No a co bol uplne najvasi trapas ze sme si sadli u nas v obyvacke s tou Pribilincovou a mne praskli rifle a totalne sa roztrhli na stehne.. a stary mi vravi zo srandy ze: uz nezer tolko 🙄 romantika po 5- tich rokoch ako svina
ale to este nenatacali .. nastastie som mala taku dlhu tuniku takze vsetko som to absolvovala s deravymi gatami

lenkamt
4. nov 2009

baby kde ste???

ja som tak zo všetkého vytočená že som to pííííííííp lístkové cesto vyhodila do koša 😝 sa to tak lepilo že ani za nič vyvaľkať, no čo nemalo ma stretnúť pred mrchou a totálne nasratú na celý svet 🙄

včera mi kámoška doniesla dvd bambulky a sú tam tie posledné časti, tak prosím pekne dnes asi 15x pozerali tú časť kde boli na kúpalisku 😕 už ich fakt musím zobrať plávať 😅

a Lenka strašne rada číta mama a ja, komentuje - umýva chlavu, umýva zuby, a pod. pri tých reklamách 😀
pri umýva chlavu nezabudne dodať - neplače 😀

peta28
4. nov 2009

ja som myslela ze tak traja - styria pridu a to cela dodavka z nej povyskakovalo 8 ludi a este sobne auto .. normalne som mala 100 chuti zamknut a zhasnut svetlo

peta28
4. nov 2009

no aj u nas leni je to tak ze ked vidi Timka obrazok baba kde sa umyvaju vlasy tak hned ze neplace... a uz nastasie ani ona neplace, aspon o starost menej

lenkamt
4. nov 2009

Peti - 😀 😀 😀 a malá ako, mne by večer už malé na takýto frmol reagovali buď tým žeby revali alebo by sa blázneli tak že by som sa hanbila ako pes 😅 chlebíčky si spravila? 😀

peta28
4. nov 2009

ja som sa bala ze sa bude hanbit, ale ona total herecka ma prekvapila, spievala kom kom kominar, oli oli janko, pec na spadla, tancovala, hrala na klaviri , kocky stavala na povel, kasu papala.. no zlata,. krasne sedela na kolenach ten moderatorke co som cumela ako puk

katika1
4. nov 2009

peťa 😀
Timka to ako brala?

lenka 😀 no tiež by som ťa nechcela stratnuť pred mrchou 😅

zuzana76
autor
4. nov 2009

peti 😀 😀

ale podla mna si to super zvladla, ved hadam uvidime

peta28
4. nov 2009

18.11. to bude

zuzana76
autor
4. nov 2009

leni, ani ja 😀 a na stretko sa to ako rysuje, budes mat mrchu? ci pred? ci po? 😀

lenkamt
4. nov 2009

Kaťušik - tebe by som aj gaťky ukázala 😀

Peti - a kedy to bude v telke????

Zuzi - držíme palčeky nech to starkej dobre dopadne 😉

peta28
4. nov 2009

chlebicky som neurobila, len som take nachystala ze chipsy, tycinky a nejake sladkosti, ja som nevedela ze ci by to niekto jedol a ako to cele bude a nakoniec ani neviem kedy by som to urobila, ked som makala z prace na letnych gumach co som mala kako ako hovado a este som si ledva stihla umyt vlasy

katika1
4. nov 2009

tak 18.11 všetky čumíme do telky 😀
ja budem mať na stretku plodné dni 😀 😀 😀 tak sa tešte 😀 😀 😀

katika1
4. nov 2009

lenka však si mi ich aj ukázala.. aj podprdu už dvakrát 😀

nika07
4. nov 2009

Peta super, normálne herečky 😀

a s tými rifľami si nerob starosti, ved čím dravejšie tým modernejšie 😀

moje dieťa išlo s revom spať, at viete kedy vstávala 😠

lenkamt
4. nov 2009

sakra Kati, vyzerá že budem mať na stretku, asi si dám hneď aj druhé balenie tabletiek aby som nemala, toto som spravila iba 1x v živote v Radave 😅 a teraz 2x tiež na stretku 😅

ježiš Kati to budeš aj s nami alebo nám len hodíte Rišuľka do opatery a budete sexovať? 😀

lenkamt
4. nov 2009

malo byť Zuzi 😅 Nikine rifle asi tiež mali byť deravé a nie dravé 😀 ide nám 😀

katika1
4. nov 2009

lenka čítala som, že ked chcem babu mám sexovať pred plodnými dňami, takže pokoj odsexované bude ešte doma 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
4. nov 2009

zuzi ip 😉

lenkamt
4. nov 2009

to je pravda ja mám dvojičky počaté pred oficiálnou ovulkou 😉

nika07
4. nov 2009

lenitak sme zasa vo forme, ja idem asi radšej spať 😀

mimi.k
4. nov 2009

Ahojte 😉 ,

Peti, termín si píšem do diára, aby som nezabudla a budem pozerať 😉

Všeličo ste tu riešili, ani neviem, k čomu sa vyjadriť...

Ja už druhý deň migréna, ale dnes už celkom aj žijem, lebo musím a celú noc som poriadne nespala, lebo Adamko dostal večer horúčku, má stále...po liekoch vydrží tak 4 hodiny a má 38,5 bez odrátania.
Inak vyzerá ok, teda až na to, že je z tej horúčky taký spavejší...zaspinkal pri rozprávke, čo sa mu v živote nestalo o 11,15, tak neviem, čo náš dnešný režim.
K Dr. pôjdem možno večer, ak sa to nebude zlepšovať asi...vy by ste išli kedy? Ako dlho čakáta a zrážate teplotu, kým idete k Dr.
Ja mám totiž podozrenie, že to chytil v nedeľu u našich, lebo synovec a neter ako prišli z hrobov, zrazu dostali horúčku, boli s nimi aj u Dr. a dostali len lieky na teplotu, inak nič...zajtra už ide synovec aj do školy.

Kati, to kde tá zajačica rodí som videla tento týždeň prvýkrát, no normálka kontrakcie mala...a ako jej starý zajac pomáhal, som sa smiala, ako v reále 😀

lenkamt
4. nov 2009

píšeme rýchlejšie ako rozmýšľame, alebo naopak? 😀

mimi.k
4. nov 2009

Ja som otehotnela po menštruácii... 😉

lenkamt
4. nov 2009

Majka - zase? ☹

ja chodím až na druhý deň, ale napr. teraz by som ani nešla, lebo sú všade vírusy a tie teploty sú z toho, tak ak aj papá normálne tak len zrážaj teplotu, ak neprejde po 3dňoch tak by som šla 😉

nika07
4. nov 2009

mimi ja by som asi išla k lekárovi čo najskôr

a držíme palčeky Adamkovi, nech sa čo najskôr vylieči 😉 😉 😉

mimi.k
4. nov 2009

Leni, to k Ivke ani nekomentujem, to čo majú za systém...kocúrkovo... 😖

Mne sa tie topky Liliputi veľmi páčia, ale zdajú sa mi veľmi drahé a akoby nestabilné...neviem to popísať..ale sú krásne... 😉

nika07
4. nov 2009

ale ked tu strašia s rôznymi chrípkami, ja neviem, asi by som išla skôr

katika1
4. nov 2009

leni a kolko pred???
mimi 😀 no presne, starý zajo jej pomáha a tlačí jej na brucho, aby zajačiky vyšli 😀