Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
10. nov 2009

Ano, Petulka je zlata a sikovna 😵

Ja si dnes opakujem, ze vydrz vydrz, uz iba maximalne pol roka si s nim doma, ale ake je pocasie taka je aj maleho nalada, za vsetko reve, mrnka, pisti ☹
Uz mi neskutocne trieska v hlave a este plus to sero v byte, na porazku 😒

katika1
10. nov 2009

hej toto počasie je idealne na depku 😝
mohol by aspon krpec, ked tak leje dlho spať 😅

nika07
10. nov 2009

ja dufam, že Linda už spí, 😅

už mi odmietla spať v postieľke, takže spí vo veľkej posteli, už je veľká baba 😀

peta28
10. nov 2009

Dakujeem dakujem , ani spat nebudem 😀
Bilu tak co este bambusovu rohozu pre maminu??

Akoze kolegynu poprosim nech mu kupi nieco na obed , tak mi vola ze maju v Bile rizoto, tak ze ok, a ona mi dovlecie ryzu s troma hraskami co sa kupije ako priloha k masu.. takze super obed 🙄

katika1
10. nov 2009

ja idem na majkin popud robiťgranadír 😀
nika aj Riško.. povedal, že v malej postielke spia babatká a nezabudne to pripomenúť vždy, ked ide okolo nej 😀
aj ja dúfam, že už spí 😅

bilushka
10. nov 2009

Kati, tu je ta baba:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=66831

Peta, ze este bambusova rohoz pre maminu 😀 😀 😀
My ti za to budeme nosit obedy do prace, ked kolegyna ti nevie kupit, ja by som bola fest nervozna, keby som mala mat toto na obed a sediet v praci do vecera hladna 😒

retaux
10. nov 2009

Peťa: tak dnes máš diétny obed 😀

Ja dnes len vysmažím kuracie palacinky a urobím zemiaky. Už 2x som bola vyobjímať naše WC a ani tak sa necítim najlepšie.

nika07
10. nov 2009

u nás tam má ustlané veľký plyšový pes, takže Linda sa tam už nevmestí 😀

peta28
10. nov 2009

mastneee.. hnusneee.. keby som nebola taka hladna tak to smarim do kosa cele

bilushka
10. nov 2009

Ret, to co su kuracie palacinky, tie Lenkine mnamky, ktore som ja este neskusala?

Nika, ty co tu robis, sadaj s obedarom do auta a pod ku mne s haluskami na navstevu 😀
PS: Acidko mam v chladnicke, nemusis nosit 😀

nika07
10. nov 2009

bilu idem 😀

retaux
10. nov 2009

Bilu: nie. Ja som aj na tie Lenkine dnes lenivá. To si u nás kupujem v hydinárni - je to v tvare takých krúžkov hrubších a je to z vykosteného kuracieho stehna. Len to obalím v trojobale a vysmažím.

letuskah
10. nov 2009

caute ja len narychlo lebo dieta sa mi budi akurat ked som to zapla,
my mame uz druhy den naordinovaneho krtka tak mam aspon klud a mozem si v klude soplit 😝 kubko uz vie presne ktora rozpravka bude nasledovat
vecer pocitam

mimi.k
10. nov 2009

Ahojte,
ste sa poriadne rozšupli, čomu sa teším, len som vás začala čítať včera večer a teraz som pokračovala 😉

My sme mali nabitý víkend, v sobotu som mala oslavu doma a v nedeľu sme išli do BB k svokrovcom, tak sme pooslavovali aj tam a včera večer sme sa vrátili do BA.

Dnes je otrasné počasie, totálne leje...ale aspoň som poprala, vymenila posteľné prádlo a trocha upratala, aj keď, najradšej by som bola asi spala. Adamko mi so všetkým pomáhal, tak radosť, ale bavilo ho to, tak sme sa prebavili.
A poobede sa sľúbila Janka s Matejkom, tak dúfam, že prídu 😉 Bilushka?

My sme Adamkovi včera kúpili na vianoce takú plastovú autodráhu s 3 podlažiami, po ktorej si bude púšťať autíčka, to je hlavný darček. Mám mu ešte nakúpené nejaké drobnosti, mm mu kúpil Black and Decker vŕtačku a ešte by som chcela aspoň 2 knižky. To bude asi všetko, lebo sme veľká rodina a každý mu nakúpi, tak nech zasa nedostane celé hračkárstvo...mama mi tiež povedala, aby sme mu niečo vybrali, tak mm mu chce kúpiť taký hrad...je to taká stavebnica, s ktorou sa on rád hrával, keď bol malý, tak si to chce zopakovať 😀 včera ju už aj vyhliadol, len neviem, prečo sme ju rovno nekúpili, mali by sme pokoj.
Ja som si dala záväzok, že darčeky vyriešim do konca novembra, tak keby to vyšlo, bolo by super.

Ja dnes nevarím, svokra nám nabalila knedlo, vepřo...a Adamkovi polievku... 😎

mimi.k
10. nov 2009

A včera sme objednali kuchynský drez s batériou 🙂 , ale nie od týchto:

http://www.elektroexpert.sk/preview?img=15551475

http://www.elektroexpert.sk/preview?img=3558715

katika1
10. nov 2009

mimi pekné.. my máme taký istý dres 🙂

peta28
10. nov 2009

na mna sa lepia take divne zenske na tom mmb....stale chce niekto so mnou nieco len menit.. vsak ked nieco potrebujem tak si to pohladam sama co chcem
aj ja uz mam pre Timku komplet darceky, uz sa sama seba desim ze do Voanoc dalek o a urcite niecomu neodolam a potom jej to postupne budem davat az do dalsich Vianoc lebo to jej naraz dat nemozem
Ale v lacnych knihach som napriklad kupila peciatky s maxipsom fikom za 44 ak, magnetky a tak.. no tak nekup to

Mimi som pozerala vo Svete knih tie vodove omalovanky a toako fakt ze 150 skk??? v Draciku ich nemali. tak to som odmietla za to dat tolko penazi ved to je na jedno pouzitie u nas zatial

katika1
10. nov 2009

peťa my sme kúpili v dráčiku za 2eurá

peta28
10. nov 2009

no hned sa mi to zdala nejaka divna suma , ale k tomu boli pribalene aj vodovky a stetec 😕

katika1
10. nov 2009

peťa k tomuto nie sú vodovky.. tá farba je už v tom papieri.. my sme kúpili ešte štetce a maluje to len vodou a tá farba sa uvolnuje z toho papiera

mimi.k
10. nov 2009

Peti, ja som to kúpila okolo 70 Sk...a v Lacnej knihe mu mm nakúpil tiež pečiatky, pexeso, nejaké DVD a knižku... 😉

nika07
10. nov 2009

ja som tiež dnes chcela u nás kupiť ale ich nemali

práve som objednala mm darček na vianoce, vraj chce takéto niečo

http://www.ultrazvuk-ke.sk/product_info.php?pro...

a synator chce postelné návliečky nejakého športového klubu 😀

a Linde nemám predstavu

peta28
10. nov 2009

no tak ale volalo sa to ze vodova omalovanka.. este to tam bolo aj napisane tak som myslela ze to je ono
musim pozriet inde .. lebo jasne ze to teraz potrebujeme ked to maju vsetky ostatne deti

retaux
10. nov 2009

Aj ja som to u nás včera zohnala a tiež tak 2eurá to stálo. Ale maľuje sa to len čistou vodou.

nika07
10. nov 2009

pre Lindu mi dnes prišla zimná suprava z Quelle, som zvedavá aká je, ešte je na pošte

peta28
10. nov 2009

Nika ktoru si objednavala?
Daj mi link kludne aj do IP nech to tu nerozhadze ak mas chvilku.
Ja mam objednane este nejake veci z Quelle, tak som zvedava ci to pride

zuzana76
autor
10. nov 2009

ahojte, ja som si pospala

patko este spi 😀 som zvedava dokedy

zuzana76
autor
10. nov 2009

mimi, krasny drez

peta, ani my nemame vodove omalovanky a nejak specialne mi to netrha zily 🙂 , patka take nebavi, on ked uz, tak by chcel riadne farby vodove a stym pomalovat vsetkoooooooooo, ale to si moze dovolit u babiny, u nas nie, kedze sme minuly rok malovali a tie vodove, to by sa mu asi neratalo, kedze by to bola len obycajna voda

zuzana76
autor
10. nov 2009

a kedze patko este spi, tak to znamena,ze vecer pojde spat o 23.00 a to znamena,ze bude zase vecer bez sexu 😀 , my to druhe dieta takto nikdy nespravime

peta28
10. nov 2009

Zuzi ale ja viem ze Tmke by sa to velmi pacilo, ona strasne rada kresli a maluje. Obleciem jej ten mundur z ikei na malovanie a maluje o dusu a hned mi ot podava, Maminak daj to na vystavu, tak mame obrazky po celom byte