Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
12. nov 2009

vidím že v bratislave je viac kur..v čo majú dvojičky a odkladajú ich kadetade 🙄
ja to nechápem, však ak si niekto z rodiny dokáže zobrať jedno z detí do výhradnej starostlivosti, tak snáď dokáže chodiť aj pomáhať každý deň, či nie????

ja teda 1000x ďakujem mojej mamine za pomoc, ale keby som musela tak zvládam aj tak 😔

slavenas
12. nov 2009

ved to leni stačí požiadať niekoho o pomoc , prečo odkladať dieťa ...

lenkamt
12. nov 2009

ona podľa mňa fakt robí niekde nejakú.... a musí sa vyspať aby vyzerala 😝

bilushka
12. nov 2009

Ahoj zeny, co riesite? 😕
Ja som si chcela ist lahnut s malym, ale neda sa mi zaspat, je mi zle, vcerajsia oslava u Majky mala rychly spad, zapijala som jej zdravie tak intenzivne, ze na svoje som nemyslela 😔
Uz sa mi davno netocil cely svet, ked som si lahla do postele 😝
Tak ale Mimi som povedala, ze uz nemoze byt chora, ani mat migrenu, lebo ja som jej to poistila 😀

Dnes sme na dielnickach robili krasne obrazocky na stenu.
Kati, tu su fotky z divadielka, vidno tam len teba a Mimu, ja som stale na ciernej listine, tak ma veduca ani do fotaku nevzala 😀 😀 😀
http://www.facebook.com/album.php?aid=10752&id=...

katika1
12. nov 2009

ved ale píše tam, že jej mama ma doležitú prácu či čo.. kedy sa stará o dieta potom?
a že mame by malá chýbala? kurník kto ju porodil ona, či mama?
no dosť už, lebo ma mrdne

Malá sa na nu aj tak vyprdne, ked si už uráči táto koza zobrať ju k sebe naspäť 🙄

lenkamt
12. nov 2009

Kati - vieš čo je najhoršie? že nevyprdne, mojho muža a jeho bratov vychovávali ujo s tetou, lebo pani svokra sa tiež potrebovala k....ť a chlapci ju stále žerú, že je to ich MAMA 😝

Bilu - idem kuk fotky, kde nie si 😀

nika07
12. nov 2009

Ahojte,

tak som si to aj ja prečítala, to čo je za..................trubku, a ešte boh vie s kým tie deti má 😝

my sme boli dnes konečne vonku, som myslela , že mi dieť zaspí ako drevo, ale som sa veeeeeeeeeeeeeeľmi mýlila, zaspala až o 13,30 😠

kati super zoznam pre Ježiška,

Peta nás zasa všetky predbehla 😀 , a ešte Teba musia v STV milovať, včera pozriem večer, v programe že či zasa strávim čas pri PC a pozerám , že zasa Peta v časopise 😀

mne zajtra privezú vianočný darček 😀

na dnes toľko, idem sa obliekať a padám Maťovi na rodičko 😀 sa teším

letu prajem rýchle vyzdravenie, máš super rodičov, že ti takto pomohli, je to super 😉

katika1
12. nov 2009

jeeej bilu super 😉
kuknite ako sa krpatý pomenil
http://www.facebook.com/photo.php?pid=3280744&l...

bilushka
12. nov 2009

Peti, ty si zase v casaku?
A co robia uputavku na ten program?
Tak to predsa len nezrusili 😵

peta28
12. nov 2009

kde som v casaku? ja sa uz prepadnem pod zem od hanby..

katika1
12. nov 2009

ide vám ten album, či len jedna fotka??

slavenas
12. nov 2009

tiež prajem letushke skoré uzdravenie 😉

slavenas
12. nov 2009

kati mne to ide

bilushka
12. nov 2009

Peti, podla mna si ta stale vyberaju na promo fotky, lebo dobre vyzeras 😉

peta28
12. nov 2009

Bilu asi ine fotky nemaju.. skor preto, vsak uz je to trapne stale tie iste fotky a ani sa na seba uz nepodobame, taky sme tam boli chudi a mladi

nika07
12. nov 2009

kati je stráááášne zlatý,

bilu Peta je v časopise, aj v telke davaju upútavky aj napriek tomu, že to už nevysielaju 😀 😒

slavenas
12. nov 2009

zlatý je Riško , tiež niekedy pozerám foto a nechápem ako sa Vanes zmenila

katika1
12. nov 2009

dakujem 🙂

bilushka
12. nov 2009

Fakt to uz nevysielaju, ani vcera to nebolo v telke? 😕

Tak zase ti to Peti vyslo, 200€ aj kozmetiku mas a v telke nebudes 😀 😀 😀

lenkamt
12. nov 2009

Riško je krásny , super si to spravila 😉

na fotkách z divadielka z vás moc nevidno 🙄

nika07
12. nov 2009

mne ide len jedna fotka

peta28
12. nov 2009

ja inac presne preto si nerada pozeram stae fotky a ani stare videa ktore mame nahrate, je to asi divne, ale mne je vtedy nenormalne smutno ze uz Timke nie je babatko

katika1
12. nov 2009

nika a ty nie si na fb???
počkaj skúsim dať ešte raz

lenkamt
12. nov 2009

baby v dvojičkove máme maminu - dvojičky 14r, dvojičky 2r, a teraz čaká chlapčeka 😕 hodila aj album, laura a lilien 😉 akože klobúk dole 🙂

bilushka
12. nov 2009

Sak lebo ta krava predsednicka ma neznasa, tak Matejko nie je ani na jednej fotke, lebo mi sedel na kolenach a nas nebrala 😢
Pinda.

Uz som si precitala tu vasu temu, ved ale skareda je ta zena ako noc a ten jej pizi-zub chlap je tiez grc a ved ona je slapota, sa k tomu priznala...ale kaslat na to aki su skaredi, ale aki su sprosti, ze to spravili tym detom 😒

katika1
12. nov 2009

nika teraz???

katika1
12. nov 2009

bilu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

peta28
12. nov 2009

Bilu si to zhrnula 😀 😀 😀 😀

lenkamt
12. nov 2009

Bilu - to jej tam napíš 😀 😀 😀