Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
13. nov 2009

Bre ranko

Leni sprchu uz mam doma 😉

Som s hrozou zistila vcera ze ten zoznam vianocny co mama pre malu nie je komplet, leob este v praci mama pre nu schovany Teco laptop, este taku hru drevene rybycky ktore maju magnet a treba ich chytat na udicu co ma tiez magnet a este mama tabulu na kraslenie.. takze chora som komplet, lebo mam aj kratku pamat

Mish ja ti teda neviem poradit, lebo ja som kojenie vzdala velmi skoro a dodnes to strasne lutujem a ak by sa to dalo vratit fakt vstavam aj kazdu hodinu a snazim sa rozkojit, ale asi je to ine ked uz mas dve deticky a potrebujes cez den silu. A mozno si len Tobiasko navykol cuckat a potrebuje byt na prsniku aj ked nepapa

zuzana76
autor
13. nov 2009

kati, ono ja som vyskusala len par krat ten nutrilon ked bol babo , len vtedy raz to malo taky uspech ale to uz bol asi vyhladovany strasne a potom uz Nutrilon ani nechcel a ani Francuzske, vobec nechcel ani flasu

peta28
13. nov 2009

Kati mrknem, zatial som oznamila kazdej co mi prislo 😀

Dnes je piatok 13 - teho 😕 😅

zuzana76
autor
13. nov 2009

fakt piatok 13. 😀

katika1
13. nov 2009

peťa včera bolo poslané 🙂

peta28
13. nov 2009

Letu prajem skore uzdravenie 😉
A ja idem pracovat ,lebo sa mi to tu nakopilo, vcera slabota a dnes od rana ma tu bombarduju... klasika piatok

lenkamt
13. nov 2009

baby ozi ako idete riešiť mlieko na stretku??? ja asi zoberiem sunar a na noc skúsim kúpiť tie hotové kašičky, snáď nám to tam ohrejú

katika1
13. nov 2009

lenka tak ako v Turecku 😅 tam som brala 6litrov mlieka, tak teraz vezmem 2litre 🙂

lenkamt
13. nov 2009

to berieš aké? krabicové? a ako ho ohreješ?

peta28
13. nov 2009

kati prasule prisli.. dikkk

peta28
13. nov 2009

Timka uz mieko nepije, tak ja mam vybavene , este dve skatule sunaru mam a cakam kedy na nu pride miminkovske obdobie ze si vypyta mlieko. Cez vikend jej rano zorobim 150 ml a nic nevypije

lenkamt
13. nov 2009

Peti - tie rybičky som obzerala aj ja včera, vyzerá to super 😉

a ja som včera "vymäkla" a kúpila im plastelínu 😅 😝

katika1
13. nov 2009

leni neohrejem.. je síce zvyknutý na ohriate, ale bude musieť vypiť aj neohriate
peťa super 🙂

zuzana76
autor
13. nov 2009

ozaj , teraz v DM to bude fungovat tak, ze ked nazbieram urcity pocet bodov, tak si to zamenim za nejaku poukazku 50-100-150 bodovu a len to mozem kupit so zlavou co je v tej poukazke?

tak to je naprd, lebo predtym nam davali aj poukazky a aj ked som nazbierala tych 15 kuponov, tak som mala 10 percentnu zlavu na nakup

lenkamt
13. nov 2009

ja zoberiem ten sunar, dám si prevariť vodu do termosky a bude. aj v radave sme to tak robili aj v turecku. a keby nechceli tak majú smolu však sú už veľké musí im stačiť aj normálna strava 😅

zuzana76
autor
13. nov 2009

ja asi zoberiem rychlovarnu konvicu a ohrejem mu na izbe a zarobim sunar

katika1
13. nov 2009

aké je to zvlaštne počuť pri takých velkých detoch, že sunar 😅

tintinka
13. nov 2009

dobre ranko vsetkym
mish, v prvom rade gratulujem k malemu tobiaskovi..s tym um, ja som kupila malu krabicu nutrilonu a z casu na cas dam malej normalne jednu davku z flase..mam skusenost, ze mi tak lepsie zaspi a pospi troskudlhsie ako ked ju nakojim..vacsinou ale ked ju dam do kociarika na balkon..na vzduchu sa jej spi lepsie..drzim palce, nech sa tobi napravi a nech je lepsi spavec ako patko

zuzana76, ani mne sa nezda, ze je tym um lepsie zasytena, len zaspi skor sa mi zda ako pri kojeni (teda viem to porovnat len cez den, na noc som este nedavala). mozno je to tym, ze z flasky to ide rychlejsie ako z prsnika.

lenkamt
13. nov 2009

super Zuzi, zober konvicu, priživím sa 😀 však ako vždy a všade 😀

zuzana76
autor
13. nov 2009

leni, ok 😀

tintinka, mas zlate deticky a vidim,ze Kristinka je presne na 2 roky po Tomaskovi

katika1
13. nov 2009

jasné Lenka 😀 aj sa mi zdalo divné, že ešte nezhánaš, kto ti čo donesie na stretko 😀 😀 😀

tintinka
13. nov 2009

dakujem leni, dva roky a 15 dni..nevyslo to presne na toho 8.8. aj ked som chcela..termin som mala 2.9., ale tak aspon to zelanie mi splnila, ze je augustova 😉

tintinka
13. nov 2009

teda pardon, nejak mi tu preskocili prispevky..dakujem zuzka 😀

katika1
13. nov 2009

tintinka sú prekrásny 😵

lenkamt
13. nov 2009

Kata - 😀 😀 😀

už mi Peťa predsa nesie vianočný darček a Letu nákrčníky 😀

idem do tej školy s tou nešťastnou desiatou 😖

peta28
13. nov 2009

Kati ja uz mam obrovsku skatulu pre Lenku doma.. ked som to videla ake je to obrovske a ja malu na rukach, kabelu cez place a auto daleko som myslela ze ju necham v tom obchode 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
13. nov 2009

peťa 😀 😀 😀

zuzana76
autor
13. nov 2009

tak ideme do DM

co myslite , ktora poukazka sa viac oplati? ja som chcela tu za 150 bodov

katika1
13. nov 2009

zuzi ja sa v tom nevyznám 😝
idem ja baliť veci .. sa tak teším na mamu 🙂

lenkamt
13. nov 2009

Peti - 😕 😕 😕 to sranduješ? však som neobjednala zubárske kreslo 😅