Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
23. nov 2009

Leni, o com clanok?
O darcekoch pre muzov?
Sprav vycuc, prosim. 😉

letuskah
23. nov 2009

ja mu chcem kupit nieco taketo http://www.pixmania.sk/sk/sk/919420/art/beka/pi...
n.html?srcid=7865&Partenaire=najnakup&CodePromo=oui&aftrack=TWpJMk16czJNRFEwOzEyNTg5NzgzNTA7

ale je to dost drahe

katika1
23. nov 2009

bilu asi o keškách článok😉
lenka kukla som ako sa rozhorčuješ na tej teme 😀

lenkamt
23. nov 2009

Bilu - článok o keškách 😉 a keď túži mať doma veci na kešky, tak mu sprav balíček s keškami, chlapi sú ako deti a hračky ich potešia najviac 😉

dúfam že sa to volá keška 😀 😀 😀 bo som sa snažila pôsobiť znalá v odbore 😀

bilushka
23. nov 2009

Jej, Letu ta kanvica je krasna, taka stylova 😉

Leni, no a ty nevies ze keseri profesionali uz nedavaju do skrys hracky, ale drevene mince so svojim nickom a obrazkom? 50 evry takato chujacina stala 😠 😠 😠 Ani neviem kolko ich tam je v tom pakli.

peta28
23. nov 2009

Bilu to presne sa ani nepaciilo mne..a muz na to tiez frflal ze to musi byt v elektorke, je aj taky ramik ktory sa dobija?

katika1
23. nov 2009

moj sa pred dvomi rokmi potešil autičku na dialkové ovládanie ako malé dieťa 😀
a teraz by chcel motorvý čln na dialkové 😀 😀 😀 ale až ked budeme mať bazen 😅

retaux
23. nov 2009

Ahojte!
To sa tu fakt chystajú na MK takéto zmeny? 😖

Mám stres po prečítaní vašich príspevkov - ja som na tom biedne s nákupmi na Vianoce. Už síce niečo mám, ale veľa vecí mi chýba a čo je najhoršie, ešte ani neviem, že aké darčeky (teda niektorým osobám) 😖

My sme s Luckou už aj vlani piekli medovníky. Tak sa tešila z nich a každému ich ukazovala 😵 Dokonca si to asi aj pamätá, lebo keď listujeme v časopise, tak ukazuje na medovníky, že "takéto budeme robiť" a ja som jej na to povedala, že také koláčiky upečieme? a ona "mami, to sú perníky!" 😀 Teším sa na to.

katika1
23. nov 2009

bilu 😲 😀

letuskah
23. nov 2009

bilu hej? ja som bola v tom ze kinderkove hracky a podobne, sa to pohlo o krok dalej co to nesledujem...

letuskah
23. nov 2009

kati to by sa aj mojmu pacilo, on uz minule vianoce chcel akoze Kubkovi auticko na ovladanie kupit a tento rok autodrahu tiez samozrejme pre Kubka...

letuskah
23. nov 2009
lenkamt
23. nov 2009

Bilu - to fakt??? šak v tom článku o tom nič nebolo, podám sťažnosť, no ešteže si ma upozornila, však by som sa strápnila pred tvojím mužom 🤐 😀

Peti - sú aj dobýjacie rámiky 😉

retaux
23. nov 2009

Bilu: ten tvoj aspoň povie, čo by chcel, ale môjho keď sa opýtam, tak zahlási "ja nič nepotrebujem" 😠 A minule, že veď mi kúp také, čo sa mužom kupuje. Tak som sa ho opýtala, že čo to je a on, že slipy a ponožky 😠 🙄

bilushka
23. nov 2009

Ano, je to keska, on je keser alebo keskar a cele sa to zgrupuje na geocaching.sk alebo com.
V Adamovi je clanok o nich? 😲
To uz je fakt ako mor rozsirene.
Mne Juraj stale hovori, ked idem hladat s nim, ze som moc napadna a ze vsetci nas pozoruju a ja mu ze prosim ta kto uz by sa len o taketo debiliny zaujimal a fakt sa nam par krat stalo, ze sme stretli skupinku inych keserov a hladali to tiez 😅

Tak ale chapete ze tu ide o princip, mne nedovolil si na auto dat nalepku MC Drive, ze to je sedlacina, ale teraz on chce nejakeho pavuka ci chrobaka na cele okno aby si ho mohli ostatni keseri zalogovat, ked ho vidia, lebo tym padom sa aj nase auto stane vlastne keskou...

Inak sa ospravedlnujem za siahodlhy opis hobby mojho chlapa, hlavne tym, co vobec netusia o co ide...


Peti, asi su aj take co sa iba nabiju ako mobil a funguju bez snury, ved aj Lenka pisala, ze taky ma jej mamina.

letuskah
23. nov 2009

ret ja by som mu kupila a nabuduce by si rozmyslel co ti povie 😉

katika1
23. nov 2009

letu a sranda bola, že to sme ešte nemali krpca, ešte som nevedela, že som tehotná (takže to už boli tri roky 😲 ) a ked som to vyberala, odchytila som takého otecka so synom, nech mi poradia, ktoré autíčko na dialkové je najlepšie a vraj kolko má synček rokov a ja že 30 😀 a potom mi dali vyplniť v obchode taký lístok, že pre koho to kupujem, či syna, alebo dceru.. som dala, že pre syna a meno Richard 😲 a to som netušila, že Richarda už mám v bruchu 😵

katika1
23. nov 2009

bilu 😀 ešte kým z teba nerobí kešku je dobre 😀 😀 😀

lenkamt
23. nov 2009

Kati a presne pre toto si nemala Hanku, takže teraz bacha , lebo Lenka musí byť 😀 aj keď viem že Rišo robí len chlapcov 😀

letuskah
23. nov 2009

kati a vtedy ta urcite ani vo sne nenapadlo nejaka suvislost 🙂

bilushka
23. nov 2009

Kati, ved vy mate doma aj tu vymakanu autodrahu, to si tiez Riso kupil sam pre seba zatial.

Kde je ta tema o zmenach?

katika1
23. nov 2009

lenka som mu to povedala a povedal, že už len nepriek Tebe spraví Lenku 😀 aj jeho otec furt robil Moniku a bol Henrich a Richard 😵 inak fest dobrý vkus na mená mal ten jeho otec.. škoda, že som ho nepoznala 😔
velmi by som ho chcela poznať a aj aby mal malý satrého otca.. vraj miloval deti 😵

letu veru nie 😅

inak teraz pojdem do dráčika a napíšem, že pre Lenku to kupujem, tak bude možno Lenka 😀 možno to číta Dedo Mráz a pošle mi ju, ako mi poslala Richarda 😀

katika1
23. nov 2009

bilu hej 😀 ale dal to na povalu, lebo malý mu to ničil a citujem "takú k.k.tinu už nikdy nekúpi" 😀 😀 😀 hlavne, že to kúpil ročnému dieťaťu 😀

vo fore modrykonik

katika1
23. nov 2009

a moj svokor je na obalke zámockých novín ako štrngal na namestí pred 20rokmi.. sila.. je tam aj s inými ludmi, ale vidno ho pekne.. Rišo skoro odpadol, ked to videl 😔

letuskah
23. nov 2009

aspon ze si to uznal 😀 my tak mame doma vlacik pre 5 rocne dieta co kubko dostal minuly rok a aj mne sa tazko davaju vagony na kolajnice nieto este jemu

retaux
23. nov 2009

Letu: veď ja už to mám kúpené 😀 Len by sa zišlo ešte niečo okrem toho.

bilushka
23. nov 2009

Uz to citam, ale fakt ma podla mna ta Diddi pravdu s tym inzeratom 😅
A nie admimi.

Kati, ved bola namakana, co sa mu na nej nepaci?

Baby ja idem dnes na pedikuru, ale nie kvoli krase a stretku, ale ze uz nestiham kupovat silonky, ake mam paty 😖

katika1
23. nov 2009

Bilu to že to bola hračka pre Riška, ale Riško sa k nej nemohol ani priblížiť 😀 ked sa jej dotkol, tak chla infarktoval, že to doničí 😀 😀 😀 a to nebolo pre malé deti vobec.. ved ja som sa s tým nevedela hrať, aké to bolo ťažké prejsť..

lenkamt
23. nov 2009

bože, ja som sa stále neobjednala ku kaderníčke 😀 mohli by mať tam, to by bol relax 🙂

Bilu - to s tými inzerátmi by som aj chápala, ale že sa nejaká "matka" obuje do nás že sme nasraté na celý svet za to že bereme len jeden rodičák, tak to je fakt sila 😠 😝

asi vám tu začnem nadávať, lebo beriem tie isté prachy čo vy a detí mám viac 😀

letuskah
23. nov 2009

idem strikovat malinky pulovrik ako nazval tie nakrcniky moj synacik 😀