Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
24. nov 2009

do jysku pôjdem ešte raz, lebo minulý týždeň som bola slepá, oblbená alebo čo, lebo som tam záclony nevidela 😀

letuskah
24. nov 2009

moj zasadny zaclonovy problem spociva v tom ze mne sa pacia take co su akoby hackovane, take sietky alebo ako to opisat, lebo cez tie co sa teraz predavaju vsade zle vidim cez okno a stale mam pocit ze je vonku bud hmla alebo su okna zarosene. ja si to musim na zivo ochytat a okukat.
ale v kike som videla take zaclony ako sa mi pacia s motivom lodiek a namornikov ale ked sme zratali cenu 😔 😔 😔 😝 😝 😝

zuzana76
autor
24. nov 2009

dala som si poslat ich katalog, tak uvidim

letuskah
24. nov 2009

a este mam aj deformaciu po mojej mame ze zaclona do bytu musi byt zasadne biela 😕

zuzana76
autor
24. nov 2009

leni v jysku maju malo

pozri tu

http://www.jysk.sk/140/ag/catalog/

lenkamt
24. nov 2009

Letu - v quelle majú také tie povrazové, to vyzerá zaujímavokukni 😉

lenkamt
24. nov 2009

Zuzi - potom dones katalog na stretko

letuskah
24. nov 2009

leni a ty chces taku do okna a potom okolo ako zavesy?

lenkamt
24. nov 2009

v tom jysku to vyzerá dobre. musím ísť 😵 a včera som pri ňom bola 😝 truba 😝

Letu - ja mám tiež tú deformáciu, ale už to tu vyzerá moc bielo, tak to chcem oživiť, mamine som sa ešte nepriznala 😀

nika07
24. nov 2009

lenka su pekné, ja mám radšej jednoduchšie vzory, také jemnejšie, ale myslím že v Q by som si vybrala 😵

zuzana76
autor
24. nov 2009

leni, donesiem, sak zato som objednavala 🙂

http://www.jysk.sk/140/470/624/5038635/a/catalog

co tato a skombinovat s nejakou inou farbou

zuzana76
autor
24. nov 2009

aj ja mam rada jemne, nepacia sa mi velmi prilis velke vzory, ale samozrejme zavisi aj podla interieru, ja by som potrebovala nejaku do tej kuchyne a este do obyvky novu, elbo tu co mame sme kupovali narychlo a po oprati sa krci, to je taka lacna

retaux
24. nov 2009

Ahojte!
Tak záclonky preberáte - aj ja mám všade biele, v spálni mám akurát s hnedými lístkami a v obývačke mám na bielej taký oranžový záves - ale nie klasický, ale len taký, čo je v strede úplne krátky a na bokoch jemne predĺžený.

zuzana76
autor
24. nov 2009

letu pekne, ale my musime mat len site zaclony, lebo mi nemam garnizu na putka, ale musime tam davat riasiacu pasku a mame take kolajnicky

lenkamt
24. nov 2009

Zuzi - no presne tak som si to vyhliadla, béžovú a modrú ornament 😵 😵 😵

retaux
24. nov 2009

Ja nemám tiež nikde putka, ja vešiam klasicky na štipce 😝

zuzana76
autor
24. nov 2009

nika, len z quelle by jej nemuseli tie zaclony prist

letuskah
24. nov 2009

zuzi to som si nevsimla, mne tiez treba pasku a nie putka 😕

lenkamt
24. nov 2009

Bilu ma zabije, dve strany o záclonách 😀

ja tiež vešiam na štipce, len Verča má pútka, a prišla som tomu veľmi na chuť, tak preto už chcem pútka 😀

retaux
24. nov 2009

Aj ja by som radšej také chcela. Pri tých štipcoch ma poráža 😠

letuskah
24. nov 2009

my mame tie riasiace pasky a to ide na take haciky, mne sa to paci a poraza muza ked to vesia takze mna to netrapi 😵

peta28
24. nov 2009

Letu mne z Quelle z toho vypredaju prislo vsetko, tentokrat som spokona, alebo Olivier a Mustang tricka za 2,90 🙄 skoda ze vacsina panske, mne prisla skvela bundicka na jar za 7 eur .. no nekup to aj keby skrina praskla

retaux
24. nov 2009

Keby to má ten môj vešať, tak záclony nemáme 😝 🙄

lenkamt
24. nov 2009

Kati - aj tá je pekná 😵 musím tam ísť obzrieť naživo, inak chcem ich krátke, takže aj tak si ich budem musieť dať niekomu skrátiť a obšiť, takže zase problém, ja to kašlem 😀

sadnem k tomu s ivkou že čo ona nato, ona je teraz moja hlavná dizajnérka 😵

nika07
24. nov 2009

už mám dieťa hore, nedala som jej plienku a chcelo sa jej cikať, tak sa zobudila, ☹

peta28
24. nov 2009

Akurat som to Leni chcela napisat...ze sa tu nemam ani k comu zapojit.. a ze na stretku bude rozprava o zaclonach?? Tak to mozme s Bilu ozaj ist na kozmetiku ..

nika07
24. nov 2009

Peta aj mne z výpredaja prišlo dosť vecí 😉