Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
8. mar 2009

Alebo meg este to zmedializovat, mam kamosa z jojky,robi reportaze v hlavynch spravach, ked chces mozem mu dat tip na reportaz, jojka ma taketo medziludske vztahy rada.

lenkamt
9. mar 2009

dobré ráno 🙂

Meg - ☹ teda, to je riadny debil 😠 a keď si písala o aute a pivnice - hneď ma napadlo že to on 😕

my sme spali /nejdem písať ako/ ale zas do 6.40 - objavila som super gel na ďasná - mundisal - natrela som pred spaním a v noci 1x a spali ako zabité 😅 dnes ideme s Lenkou na kontrolu, dúfam že tam niečo nechytíme 😖

prvapomoc
9. mar 2009

čyute,
idem na skok,už som na nervy.zas sme všetci chorí 😠 v stredu dobrali antibiotika a od soboty zas maju zelený sopel aj zapal očných spojiviek.tak sme zas na pamycone ☹ ja som dieť mimo,bolí ma strašne hrdlo tak idem nech sa preliečim aj ja aby sme si to zas nepinkali medzi sebou.a zajtra mam celodenku tak som zvedava ako to zvkladnem.
idem teda a ak je niekto tiež chorí tak prajem skore uzdravenie,potom počítam 😉

lejla77
9. mar 2009

Ahojte,

nikde nikto?

Vsetkym choruckym rychle uzdravenie zelame.

peta28
9. mar 2009

lejla caoku, ako ste na tom boli rano??? my sme prisli cca 8.20 a nepocukla som plackat Stanka

peta28
9. mar 2009

pp to mi je luto ze ste takto vsetci zalahli.. my to uz mame nastastie za sebou a snad uz do jari vydrzime. tak sa skoro uzdravte 😉

katika1
9. mar 2009

Čaute kočky.. 🙂 čo je tu nové? My sme ok, len ja som včera chytila takú chrípku, že ledva žijem. V noci som budila chlapa nech ma láskavo zohrieva, lebo som mala horúčku a triasla som sa zimou 😝 a to som mala chrípku už 4krát tento rok!!!! Inokedy ju nemám aj 4roky vkuse a tento rok.. no katastrofa!!! malý zatial ok, ale predpokladám, že to chytí aj on.. 😔
Inak už nechodí do jasličiek, lebo som našla babu, čo sa o neho stará, je to takto oveľa lepšie. Aj s ním som oveľa viac. Je šikovný, vie už zaspievať kominára, kukulienku a jednu riekanku.. jasné, že mu občas niektoré slovíčko vypadne, ale je hrozne šikovný. Aj počítať do 5 sa naučil a pozná 4 farby. Bála som sa, že ked nebude v jasliach nebude tak napredovať a naopak, odvtedy vie ešte viac. Tá baba sa mu venuje naplno a aj keď je so mnou, stále ho niečo učím.
dúfam, že ste všetci ok 🙂

maji4
9. mar 2009

Ahojte 🙂 my noc super 😵 😵

PP rýchlosa uzdravte ☹ na vás sa to nejako často lepí ☹ ☹

Lenka super ,že vám gél zabral a neboleli ju to dasienka 😉 😉

maji4
9. mar 2009

Katka aj tebe prajem skoré uzdravenie 😉

A super ,že Riško ej taký šikovný a rýchlo si zvykol na opatrovateľku 😉 😉

katika1
9. mar 2009

maji dík 🙂

maji4
9. mar 2009

katka a tá baba je u vás doma alebo Riško je u nej??

lenkamt
9. mar 2009

no čafte 🙂

kontrola ok, všetko v poriadku, fungujeme ďalej 🙂

PP, Katika - skoré uzdravenie 😉

Kati - kuk do stretka, naša Verča spomína Riška každý druhý deň, že ho chce počuť ako rozpráva a pod. 😅 😀

katika1
9. mar 2009

maji je u nás 🙂
leni skvelé, že ste ok!
zas sa rieši stretko???Kedy? kde? ako?

lenkamt
9. mar 2009

v stretku 😉 zatiaľ len ja s Majkou 😀

baby, čo znamená toto: Sehr geehrte Damen und Herren,ich befinde mich bis einschließlich 09.03.2009 im Urlaub. také niečo že dnes nie je v ofici??? 😀

lenkamt
9. mar 2009

a toto???
Julia hat uns leider verlassen müssen.

Da her weiß ich nichts von einer Kunden neu aufnahme.

Bitte füll das beiliegende Formular aus und schicke es mir zurück. Gerne schaue ich was ich für dich tun kann.

akože milujem , keď ja píšem po anglicky a odpoveď mi príde po nemecky 😝 😀

lenkamt
9. mar 2009

inak Bilu asi stále sedí na fb, lebo jej zviera je už preborník, normálne je už aspoň v 20levely 😀

mima07
9. mar 2009

cauko baby
leni s nemcinou nepomozem ale ten gel na jasna som ospevovala uz davno a nikto nic
katika ze sa aj ukazes a chceme riska natoc a hod nam nejaky link ukazem alexovi mozno aj on sa nauci nejaku basnicku lebo on je len na somariny 😀 dnes pred domom som ho isla vybrat z autosedacky a kukam on spi som nechapala lebo este minutu predtym som ho kontrolovala a bol hore 😲 tak ked ho rozopinam on zacal chrapat on si zo mna robil prdel 😲 😀 😀 ale oci mal tak zavrete ako keby spal

katika1
9. mar 2009

leni prvé je že je na dovolenke

lenkamt
9. mar 2009

Mima - no vidíš , ja som ho kúpila až teraz , lebo sme mali babydent a calgel, ale toto je fakt 100% lepšie 🙂

Alex - bude herec 😀 mne zas Lucka zaspala o 10 😅 postojačky len hlavu mala na sedačke 😀 fenistil zaberá 😀 ešte dnes a zajtra vysadím, nepotrebujem doma závisláčku 😅 teraz už zase spia 😅

maji4
9. mar 2009

mima aj naša to robí ,že ma tak klame akože spí 😵 😵 😵 😵 ale zlaté to je že? 😵 😵

lejla77
9. mar 2009

peta:
super, to si ma potesila. 😵 😵 😵
Rano plakal, ked som ho niesla. Ale v piatok bol super, ze plakal iba rano a potom varil a krmil vsetkych naokolo. Tak som bola cela happy. 😵

lejla77
9. mar 2009

A prisla som v piatok o 15.00 a Timka akurat vstavala. 😎

katika1
9. mar 2009

leni - že julia ich musela bohužial opustiť, preto nevie o zákazníkoch niečo a že máš vyplniť formulár a poslať ho späť.. že uvidia čo môžu pre teba spraviť

lenkamt
9. mar 2009

Kati - 😕 😕 😕 to ako opustiť??? že ju vyhodili? či čo? mňa drbne, no vybavuj niečo, keď sa to takto serie 🙄

mishelin
9. mar 2009

caute baby,ja len ze zijem 😉
ako mam doma muza nejak nestiham,stale robota,ale citat vas chodim 🙂 len uz pisat nestiham 😅 😔

chorusikom prajem skore uzdravenie... 😉

adulik23
9. mar 2009

ahojte. 🙂

zase mam neprecitanych 100 stran. 😠 😨 😀 😀

leni - aj my mame mundisan. ja som asi citala pozornejsie, ked to mima chvalila. 😎

katika - ze basnicky a riekanky. 😕 😕 😕 moje trdielko este ani 2 slova nespoji. zato krici o 106, ked mu nieco nerozumiem. 🙂

chorusikom aj my prajeme skore uzdravenie. 😉

vcera sme boli cely den v gyori a bolo supeeeeeeeer. taketo vikedny by som brala aj castejsie. 😎

mishelin
9. mar 2009

ani mi nehovorime,ale nevadi,raz zacneme 🙂

mishelin
9. mar 2009

ozaj a meganik teda,to je nestatsie co sa vam prihodilo ☹ kreteni 🙄

meganik
9. mar 2009

ahojte..tak som tu..baby dik za slova utechy 😉
peti velky dik za moznost zverejnenia...za inych okolnosti by som to brala, ale po vcerajsom susedovom vystupe a mnozstve vykonstruovanych klamstiev, kt. si na nas vymyslel, ako prekrutil skutocnosti, kt. sa stali...je tato moznost pre nas pase..mm je v zamestanani, kde si tc nemoze dovolit nejake skandalozne medializovanie sa, takze skoda 😖 😢
od vcera zijem v strachu ani si neviete predstavit..take veci, co vysli z tej chorej susedovej hlavy..no akoze mam dost..neverila som doteraz a teraz uz absolutne neverim v institut spravodlivej, ludi chraniacej policie ☹

takze dneska alebo zajtra zasadne rodinna rada, kedze mam este sestru, kt. mi treba financne vysporiadat a ak vsetko pojde ako ma, tak sa cochvila stahujeme z tohto bordelu prec...ja viem, ze je to otrasne riesenie, ale momentalne pre nas zrejme najrozumnejsie

meganik
9. mar 2009

no a aby som uz presla na inu temu a neotravovala vzduch s nasimi problemami, tak sa pochvalim, ze som v sobotu zmakla skusku na B..a aj z tej predoslej mam B, takze sa vytesujem. Inak sme mali skusku s Tkacom z HZDS...a najprv vyzeral ako totalne prisny profak, ale na skuske sa zachoval uplne super ( teraz odhliadnuc od politiky ), takze fajn..sa vytesujem, lebo s nim mam este jednu skusku a uz viem, co sa pri nom da dovolit 🤐 😎