Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
7. dec 2009

Sak ten grcaci, Slavka nechapava!!! 😀

slavenas
7. dec 2009

chi chi ja tiež čakám na budúci rok , chlap bude mať konečne vek na to aby sa v tomto unormálnil 😀 😀

peta28
7. dec 2009

Kati chlapi su divni obcas.. a najma v spolocnosti druhych ludi sa spravaju uplne inak .. kolko veci ja uz niekedy radsje ani neriesim, lebo to nema vyznam.

katika1
7. dec 2009

bilu ti závidím.. som to ja vedela, že si nemám brať takého starého.. sorry baby 😀 😀 😀

slavenas
7. dec 2009

jáááj čo som pribrzdená

bilushka
7. dec 2009

Peti, ved ty sa podla mna nemas co stazovat na svojho, on aj minule stretko aj toto vysmiaty, milucky sympatak 😵

katika1
7. dec 2009

leni ved aj ja som sa ho pýtala, čo našiel a že čo ma to zaujíma a normálne zatajoval 🤐 bilu sprav si s ním poriadky 😀

slav tvoj je mladší od teba?

Ale Peťa mne bol fest sympatický tvoj chlap.. vždy ked som sa na neho pozrela sa usmieval ako slniečko 😵

zuzana76
autor
7. dec 2009

katika 😀

ze stareho 😀

bilushka
7. dec 2009

On takyto neprijemnak, hej? 😠
To po kolkom pohari vina?

adulak
7. dec 2009

no fasa citanie 😀 ale ste sa rozbehli babuchy

takze poporiadku...teda neviem co uz som citala 😅 ale pokusim sa reagovat

samozrejme som bola milo prekvapena ake ste perfektne baby a ake krasnucke deticky mate. o chlapoch mlcim, lebo ani za svet si neviem dat niektorych do parov 😔 tak radsej budem ticho,aby som zas nieco nedomrvila a nepoparovala nesparitelne.... a to co som napisala 😲 sak sa hadam vysomarite z toho 😉

lenka, boli sme v NR v McDonalde a svina v drive nas chcela ogabat o 1€ 😠 😠 si to predstavte...tak ma to nasralo, ze som vystupila z auta a isla som jej to povedat. samozrejme prislo nejake auto a pozerali na mna, ze aka blodina ide nakupovat pesi cez drive 😅 no a ta baba mi ani nic nepovedala, len ze kolko som vam vydala? no neni trubka? takze zamerne nas chcela osrat asi 😠 😠 😠 za 1€ som potom kupila radsej ameli zmrzlinu 😝

a este lenka, akeho ivana tvoj muz pozna z vojenciny? mojeho? ci tam este nejaky ivan bol? 😕

katka, my dakujeme za pyzamko. je krasne

co sa tyka uctu, tak my sme doplacali 50€ len my sme boli aj na masazi a ivan bol v saunach. a detailne som to nestudovala, ze co sme mali na ucte, takze neviem co sme platili.

a este neviem co som chcela napisat 🤐

peta28
7. dec 2009

ano Bilu ano ano.. to mi hovori kazdy , aj kolegyne, aj kamosky ked sa stazujem ze si ani nevedia predstavit ze sa vie aj nasrat a nahucat na mna.. tak on nie ze sa vie nasrat a on to este aj takto maskuje ze aky on je kludas 🙄

bilushka
7. dec 2009

Peti, tak to by ma nasralo teda, ze na teba nahuci a na verejnosti vyzera ako slnieco pod papucou 😀

Adul, podla mna ani nas nevies sparovat, lebo moj chlap bol po cely cas zaveseny na Slavkinom a spolu pili aj sa saunovali, to uz nekomentujem 😀

adulak
7. dec 2009

jaaaj, to su ti v saune, co tam ukecavali tentovacku? tak tych si ja dobre pamatam, lebo ich poslala do aroma sauny, ze je dobra 😅 a tentovacku tam urcite nemali, lebo bola pri bazene 😝

katika1
7. dec 2009

peťa ani ja si neviem predstaviť

adulak
7. dec 2009

nie tentovacka ich poslala do tej saunym, ale ja 😀 som to tam nenapisala. ja som ju bola tiez skusat. mm isiel s malou do bazena na striedacku, tak som to vyuzila, ze pojdem sa vyhriat aj do vyrivky

katika1
7. dec 2009

adulak 😀 koho nevieš spárovať?
nemáš za čo 😎 som rada, že sa páči!!!

slavenas
7. dec 2009

ano ano adul , môj vravel že si ich navigovala správnym smerom

kati ano je 😅

adulak
7. dec 2009

peta a veru ani ja si neviem predstavit tvojho muza ako nervaci 😝 taky vysiskovany chalanisko

peta28
7. dec 2009

Bilu este aj na mojho muza si zabudla ako pili .. vsak tie vypary v sobotu rano.. ani neviem kolko promile nafukal ked malej fukal koleso na plavanie

katika1
7. dec 2009

😲 slavka to má len tolko rokov 😲 on vyzerá staršie ako ty 😲 😲 😲 kurník, si to dobre vyriešila.. aj ja si nájdem mladšieho 😀

adulak
7. dec 2009

kati, ktorych? tvojho si pamatam, aj k pete viem kto patri. a uz viem aj ktori je slavkin, tak tym padom uz mi dochadza, ze ten druhy bol asi bilushko, ze? a dalej mam trochu zmatok

adulak
7. dec 2009

idem dat olivke papat. lebo mi tu malinka umrie od hladu chudatko 😨

katika1
7. dec 2009

tak vidí adul 😀

katika1
7. dec 2009

teda vidíš 😀

adulak
7. dec 2009

co vidim?

katika1
7. dec 2009

že vieš 😀

adulak
7. dec 2009

aha 😀 😀 😀

adulak
7. dec 2009

ze som dobra? 😎 😎 😎

katika1
7. dec 2009

si 😀

bilushka
7. dec 2009

Peti, ja som nechcela ukrivdit tvojmu muzovi, lebo som ho videla stale s plnym poharom vina, len som nevedela, ci je to stale ten isty, alebo si tak vydatne stiha dolievat 😀
Ved ale klasika nase stretko: chlapi sa hned v prvy vecer zrubu 😀

Adul, posledny vecer ked sme sedeli v bare, tak baby pri jednom stole a pri druhom Slavkin a oproti nemu sedel moj, uz vies ktory?