Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
12. dec 2009

let bože už zasa ten tvoj neštastý chrbát ☹ ☹ ☹

tak kedy dáme stretko večerne kedy bude muž doma??

maji4
12. dec 2009

Katka a gratulujem ku skúške 😉 😉 šikulka si 😉 😉

letuskah
12. dec 2009

leni v pohode, my sa chvilu zabavime s tym madagaskarom a ked sa muz vrati tak mu nakazem nech zozenie, mame to od kolegu tak by sa ten kolega mohol este trosku posnazit 😀

letuskah
12. dec 2009

maji tak vecerne zatial nehrozi, mozno pride v piatok ale to je len mozno, ale na tie trhy by som sla, teda ja pojdem isto lebo som tam videla par tipov na darceky len som nemala prachy, a rano na 9,30-10,00 je to super lebo tam nikoho niet

maji4
12. dec 2009

let tak super ,v pondelok alebo v utorok sa môžem stretnúť ok dám vedieť aj meg 😉

maji4
12. dec 2009

baby pridala som pár fotiek a pozrite akú perfektnú kuklu som lilianke v Jisku kúpila 😉 http://picasaweb.google.sk/Maji4Martincova/Lili...

letuskah
12. dec 2009

maji paradna kukla, ja mam strikovaci sklz kvoli tym nasim chorobam a chcela som Kubkovi ustrikovat tiez
no ideme sa umyvat a snad aj spat, vcera sa o 23,00 zobudil ze chce kakat a pritom nechcel ale nebola som si ista tak sme sa vadili do polnoci 😝

maji4
12. dec 2009

let jakubko aj papuluje 😅 😅 no musí byť zlatučký 😵 😵

ved stála 4.99 € a nekup to to sa ani neoplatí štrikovať 😉 a mali aj modrú 😉 😉

letuskah
12. dec 2009

no neoplati 😀
vie a este ako a teraz mal dalsi zachvat zurivosti, akoze ja cely tyzden po nom len vrieskam a posielam ho vyrevat sa, ved to nie je normalne uz... teraz reve v postielke lebo chce kvapky do nosa ktore pred chvilkou vylial, no vysvetli mu ze sa neda 😠 😠 😠
on ma dva super tyzdne a potom jeden ktorym vykompenzuje vsetko...

peta28
12. dec 2009

Maji krasne fotky, Lilianka je strasne zlata a to co ma na tej fotke 6, to su traky, alebo to patri ku gatam?

Baby my ideme teraz pred Vianocami vymenit malej postielku za velku postel, ale mozme ju dat len ku stene, chcela by som dat nieco na tu stenu aby nebola taka studene, nemate nejaky tip, nejake hniezdo vo vacsom co sa da dat na stenu? My ked sme boli deti tak sme mali s bratom velka postele taku drevotriesku hroznu horznu, ani neviem odkial to otec mal ale vtedy to malo viac ludi.. fsakt neviem co sa teraz dava

letuskah
12. dec 2009

Peti nam otec spravil taky ram z list akoby na obraz a mama to potiahla vatelinom a dakou latkou, ale dakde som videla na stene tyc ako garnizu a na tom navesane vacsie tensie vankuse, ja chcem take volaco pre Kubka, len sa bojim ze sa na tu tyc bude vesat. inak netusim ci nieco vobec dostat, to len asi co si kto doma vyrobi

idem dat fotky do albumu a zistila som ze v tom mam neskutocny bordel, takze poupratujem a pridam

letuskah
12. dec 2009

😵 😵 😵 http://picasaweb.google.com/helena.krivanova/Ja...
http://picasaweb.google.com/helena.krivanova/Ja...

som si pozerala stare fotky a nasmiala som sa, nechapem ako mohol byt kubko taky tucny 😕

asi tu svietim sama tak idem spratat medovnikovu spust, caute

maji4
12. dec 2009

let jej Jakubko je aký šikovný 😵 😵 musím aj ja niečo vymyslieť s medovníkmi tento rok možno ju to tiež chytí ako vaše detičky 😉 😉

Peti to nie sú traky to je našitá gumička na pančuchách nemala som tenšiu a takto sa potom sama poobliekala keď sa vycikala 😵 😵

maji4
12. dec 2009

let a ne tej prvej fotke ako ma vyplazený jazýček je strašne podarený ako sa sústredí 😵 😵 😵

maji4
12. dec 2009

Let čo tučný náhodou bol krásne bacuľatý 😵 😵 😵 a ja zasa nechápem ako si ho ty také drobné žiena dokázala non stop vláčiť s tým tvojím boľavým chrbátom 😔 😔

maji4
12. dec 2009

Peti my sme akurát dnes boli v ikei a mali tam tú tyč čo spomínala let je to podobné ako na záclony a tiež tam boli ovešané také látky ale celkom to bolo pekné a aj účelové na tých hrubých látkach boli ešte aj vrecká na hračky alebo na flašku...

lenkamt
13. dec 2009

ahojte 😵

Ret - tebe aj tvojej princezničke prajeme všetko najlepšie k meninám 😵

ja dnes pokračujem v domestosovaní, aj keď dochádzajú zásoby 😠 😀

katika1
13. dec 2009

ahojte
kočky, mám už asi dva mesiace taký divný pocit v bruchu. nikedy to mám celý den a niekedy to necítim aj týžden. Je to také trpnutie vedla pupka napravo. Presne ako ked sme boli tehotné a babatká nam vytlačili ruku, alebo nohu z brucha von. také zvláštne. No a dnes to cítim ešte o dosť viac, Chystám sa zajtra k dr. Ale mám fest strach, čo to je 😔
čo myslíte?

letuskah
13. dec 2009

caute
Luckam zelame krasne meniny, male nech su hlavne zdrave a velke nech su tiez zdrave 😵 Ret a Tebe nech to krasne a bez problemov odsypa 😵

Maji bol tucny 😠 zial je to tak, vtedy som si to nepriznala ale dnes uz ano a ten moj chrbat je len dosledkom 😅
inak zasnem ako sa Lili poobliekala, wow 😕

Kati ja netusim ale chod a uvidis, hlavne nech to nie je nic zle alebo nic co sa neda lahko vyriesit, drzim palce 😉

a my sme napiekli, teda medovniky jasne ze uz posli ale rano som dala dokopy tu chalupku, kuk do albumu 😉 som na ceba celkom pysna, viem ze mohla byt krajsia ale na prvy raz pre taku cukrarku ako som ja je to dobre 😵 no a jasne ze jedine co zaujimalo moje dieta ze ked bude hotova ze ju spapa 😠

no a vstavali sme o 9,12 😕 😕 😕

katika1
13. dec 2009

dík letu.. mne z toho lepí 😔

zuzana76
autor
13. dec 2009

ahojte

katika, to moze byt vselico, ja som mala iste obdobie, ze som mala akoby zastavene plyny a trvalo to asi pol roka, teda nie stale, ale objavovalo sa to niekedy niekolko dni za sebou , potom nic a potom zase, no a takto dost dlho, potom ma poslali na kolonoskopiu, nic nenasli nasatastie, odvtedy som to uz nemala potom, ale neviem ci to nesuviselo s problemami s krvou, lebo toto bolo v roku 2002 a v roku 2003 mi diagnostikovali ten typ anemie - perniciozna a to som uz mala krce v celom bruchu, nohy ruky obcas a aj tvar - to bolo z neokyslicenej krvi, teda uz nevladala transportovat kyslik do organov, takze neodkladaj a hned zajtra doktorovi pekne - nemusi to byt nic , ale moze, to fakt takto neviem povedat .

zuzana76
autor
13. dec 2009

jaj a este som chcela povedat,ze tiez som mala na jendom mieste akoby stvrdnute a take nafuknute to brusko

vsetko najlepsie vsetkym Luciam k dnesnym meninam, hlavne nech su zdrave

katika1
13. dec 2009

zuzi, si ma potešila.. isto aj mna pošlú na to vyšetrenie, ale radšej, len nech to nič nie je. Ono to je nepríjemné, lebo fakt to miesto stvrdne a je ako skala.
inak robili mi sono brucha pred mesiacom, ale pre niečo iné a nič nevideli, tak snáááád
A tiež sa cítila podobný pocit, ako ked sa bábo vydúva z brucha???

zuzana76
autor
13. dec 2009

kati, no ja som vtedy este nebola tehotna, tak som nevedela, ake to je, ked sa vyduva babetko, ale teraz si tak matna spominam,ze asi ano.

A raz mi bolo tak zle z tej hrce, sa mi to stalo cez hodinu a nemohla som ani pokracovat v uceni a zacalo ma to strasne boliet.

Ale ako vravim na tej kolonoskopii nic nezistil a kazal mi len pit menej bublinkoveho a nejest naduvacie veci

zuzana76
autor
13. dec 2009

pocuvaj, ale ci to nesuvisi s tymi tvojimi zapchami, ze aj niekolko dni nejdes na velku

katika1
13. dec 2009

zuzi 😝 no som zvedavá 😝
včera som na večeru jedla soté s kukuricou a šampinonmi a tie nadúvajú, takže dnes je to ešte horšie 😔
len nechápem, že to je len na jednom jedinom mieste a nebolí to, len tlačí.

zuzana76
autor
13. dec 2009

no iste ta posle na gastro ☹ , no ale zase prezit sa to da, nie je to az take strasne vysetrenie, podla mna bola horsia sonda do zaludka

zuzana76
autor
13. dec 2009

ja som to mala tiez pri pupku na pravo

zuzana76
autor
13. dec 2009

skus si davat Espumisan