Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
10. mar 2009

svokrovci sa boja ze bude plakat a moja mamina je mimo- stara sa o nevladnu babku

slavenas
10. mar 2009

zuzi 😉 😀

zuzana76
autor
10. mar 2009

peti, aj ten Piroska sa mi pacil, ved este uvidime a mozno sa tam aj stretneme 😀

katika1
10. mar 2009

náš už spal mimo 3krát, ale len na jednu noc a to som tam už ráno stepovala, lebo som bola nervózna a chýbal mi 😀
a načo je dobrá tá cibula????????

slavenas
10. mar 2009

nám sa včera pokazila pračka , nechápem ved má asi iba 4 roky 😲 😲

slavenas
10. mar 2009

kati ten cibula je na kašel.

slavenas
10. mar 2009

"ten" cibula 😀 😀 😀

slavenas
10. mar 2009

ja ju tu v kuse objímam a bozkávam až mam pocit že je z toho nervózna . 😅 ale ved musím si nadrobiť ... 😀

peta28
10. mar 2009

Zuzi uz by si si mohla dat nejaku fotku, stale ma pletie ta ruzova hlava ze kto mi pise, vsak si si tam mohla nechat aj tu staru , ved bola krasna 😉
ja som tam uz pisala ci maju volno od 8.5.- 10.5, 2 noci nam stacia. Dobre by bolo mat romantiku s muzom, ale pre mna je nerealne ist bez malej
Kati cibulovy caj je dobry na kasel
Slavka dnes robia tak elektrospotrebice, ze su na kratkodobu spotrebu aby si si kupila nove. To uz nie su tie pracky ktore vydrzali 20 rokov.

katika1
10. mar 2009

slav 😀 a keď kýcha a má soplíky, pomáha???

bilushka
10. mar 2009

Volala som s kamoskou pol hodiny uz mam spotene ucho.
Maly vysava 😀 😀 😀

Kati, na sopliky to nepomaha, maly ma zase?
A tebe je ako?

bilushka
10. mar 2009

Peti, ten hotel v Madarsku vyzera fantasticky 🙂

slavenas
10. mar 2009

no ved s tou pračkou je to tak že ani netuším koľko bude stáť oprava , tak či dať opraviť alebo radšej kupiť novú .
Letu mala tuším pokazenú , keby sa ukázala tak by som sa aj spýtala že aké sú ceny

aj mne sa ten hotel páči , akurát som si len pozrela obrázky lebo ostatnému nemrozumiem ... 😅

peta28
10. mar 2009

Bilu a este ti daju do izby aj prebalovaci pultik, vanicku a plienky 😀

slavenas
10. mar 2009

no tak som teraz zistila že sa tam dá prepnúť jazyk , 😅 😅 radšej na to prísť neskôr ako vôbec ... 😅

letuskah
10. mar 2009

caute
clovek sa na tri dni nenapoji na mejl a najde tam 240 spamov 😅 😕 😕

tak mame opravenu pracku, a helenka cela natesena isla prat, ze vyperem dnes vsetko a buch utrhla sa odpadova hadica z pracky a zasra........la mi celu kupelnu, tak som surovala kupelnu ako debil a 45 min stala pri pracke a drzala hadicu namieste aby voda co bude vypustat isla prec a nie do kupelne, decko nechalpalo co robim tak ma furt nervozne tahalo za ruku ze prec 😅

a mame opravenu aj umyvacku ale normalne mam strach ju pustit

a druhe babo sa nekona, dva testy mali jeden pasik (chlap nevedel pockat kym pojdem k mudr) a dnes som dostala mrchu 😝

no a Kubko okrem toho ze je zlaty, mily, dobry, pekny atd ma nadchu, v noci nespal a ma sopliky, zvysenu teplotu ale to len preto ze sme bojovali pri odsavani, kupila som mu nasivin tak to som zvedava ako mu to dostanem do nosa ked dvaja sme mali problem mu v noci odsat sople 😝 😝 😝

letuskah
10. mar 2009

slavi 😀 telepatia?
za pracku sme dali cca 100EUR, menil vyhrevne teleso a babral sa stym lebo ju este cistil a nevedel to stare dostat von lebo bolo zapecene a za umyvacku 18 eur lebo stacilo precistit privod vody. ale hovoril ze ak je pokazena elektronika ze opravy neodporuca lebo prilozis par stovak a mas novu kvalitnu pracku a ostatne sa oplati opravit, no my sme ju mali pokazenu prvy raz za 10 rokov co ju mame

peta28
10. mar 2009

Letu tak ani to nie je ta dobra sprava, ze by so bola tehu??
S tou nadchou poznam ten boj.. a nezavidim. Nechapem odkial berie dieta tolku silu ked ho musia dvaja drzat.

Kde je Majka??????????, Nach nam okamzite vysype o co ide

letuskah
10. mar 2009

jaj a popri tom som sa dozvedela ze tam kde byvame je problem z dakou bakteriou vo vode ktora robi plesen, ze treba prevarat alebo kupovat vodu na pitie 😝

letuskah
10. mar 2009

co sa deje? idem citat do zadu

bilushka
10. mar 2009

Letu tak teraz si ma sklamala, som mohla ziskat cenu detektiva Orieska 😀

Potom uz ostava len jedina otazka, co je ta super sprava? 😕

Peti, vy tam idete urcite?
Potom podas referencie, mne sa to tiez zapacilo velmi a vobec musim ist aj do Madarska ist nakupovat, dnes mi jedna baba na cviceni vravela, ze boli tam v Tescu a tie ich plienky teskacske fialove tam stali 190 Sk na nase 😲

baileysa
10. mar 2009

letush, nech kubkovi rychlo prejde...

bilush, ja mam tiez okolo seba kopec chorych, a preto ma riadne prekvapi, ked niekto je zdravy, ze idu plavat, alebo cvicit, alebo do mc, alebo hocico 😕 ako sa rychlo meni uhol pohladu 😀

peta, majka nam nepomoze, ved majka ma zakaz, to potrebujeme, aby prisla ta dotycna, ale ked precita to patranie, tak neviem, ci bude mat odvahu sa nam zdoverit 😀

baileysa
10. mar 2009

ale majka to dobre spravila, dnes to tu zije 😀 😀 😀

bilushka
10. mar 2009

Mishelin je tehotna, to je jasne 😀 😀 😀 😀

Bailey, tebe som zabudla napisat, ze uznavam tvojich rodicov, lebo mali svadbu o 6 ludoch a na Vianoce boli pri mori
😀 😀 😀 😀 😀

baileysa
10. mar 2009

no dietatko vyzera, ze spi, idem sa hrat na wii, ked uz som ten marod 😅 muz vcera pri pohlade na mna povedal, ze by chcel byt chory 😕 🙄 😀

inak vzdy zabudnem. gretka uz par dni zobrala na milost zase nocnik, nechce chodit na wc, ale na nocnik ide v pohode 😕 a teraz skusam, ze jej davam uz plienku len na spanie, tak mam trochu viac veci na pranie 😅 😀

bilushka
10. mar 2009

Moje dieta dnes ani nepojde spat ani nebude jest, lebo tu budem sediet, kym sa to nedozviem 😀

baileysa
10. mar 2009

bilush 😀 😀 😀

bilushka
10. mar 2009

A ja tomu preco zase nerozumiem, ze Tasler pri pohlade na teba chce byt chory? 😅 😀 😀 😀
To akoze si tak schudla, ci tak dobre vyzeras? 😉

baileysa
10. mar 2009

nie, lezim na gauci a hram sa na wii 😀 😀 😀
a on sa vcera o mna staral, aj navaril, aj vsetko, tak asi preto 😉 dnes je prec, tak to uz nie je take žúžo 🤐 ale idem sa rychlo hrat 😀

peta28
10. mar 2009

Tak je to urcite mimi .. ale otazka je co je Majka s Mimi v kontakte. Mimi je asi u rodicov, ze?

Bilu ked vudu mat volne tak pojdeme, cakam co mi odpisu.
Kolega bol minuly vikend nakupovat v Gyori a ze veeelmi lacno. Teraz je 10 HUF - 1 SK.