Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
7. feb 2010

mmem super link,

ja som pozrela aj stravovanie a používaju tam ten parný hrniec čo mam ja 😀 ,

retaux
7. feb 2010

Ahojte!
Tak víkend je za nami. A mňa zajtra čaká test na cukrovku 😝 a potom 3D 😵 Tak snáď sa mimi nebude schovávať a v utorok sem hodím fotky.

retaux
7. feb 2010

Ja som chodila počas prvého tehu do roboty, ale som si vystačila s dvomi nohavicami - 1x rifle a 1x tenké letné + šaty. Takže teraz ešte menej budem potrebovať. Ale zase medzitým bola aj sestra tehu, takže mi dala ešte dvoje jej nohavíc. Ale zase radosť som si spravila a kúpila som si aspoň takú košeľu a tričko. Mne sa strašne páčia tehotné v letných šatách 😵 Ale to ja tentokrát veru nevyužijem.

mishelin
7. feb 2010

caute...k tomu jedeniu moj ani chory neni a jeho jedalnicke v poslednych dnoch ze rano 250ml mlieka,potom dlho dlho nic a poobede ku veceru zhryzne jablko a vecer zas mlieko 😖 😖 nechapem vravi ze neni hladny a akoze je chudy ale ma 16kg tak neviem

mmem_
7. feb 2010

cafte
no dnes trosku viac na obed kasu z dvoch malych zemiacikov a stvrtku kolaca a na veceru nist

on chyti strasny hysak,ja ho raz natocim uz,
normalne zachvat akoby som ho isla zabit ci co, ze to je skarede a vsetko vypluva, no mam co robit aby som sa ovladla,maso zacal odmietat uplne

mish, no on ma 13,5 kg, sa skusim poradit s dr.

lenkamt
7. feb 2010

baby to robia aj naše, ale pri nich fakt neriešim, keby ste mali decko ako verča že vôbec nič a nikdy tak aj to čo vám zjedia sa vám zdá dosť 😉 počkajte týždeň potom sa uvidí 😉

Verča na lyžiarskom - prvý telefonát, sedíme v autobuse už pol hodinu/podľa nás tak max 5min/ a učky odišli, tak som sa jej spýtala čo zjedla z olovrantu, tak že pol rožka a trošku cukríkov, z diaľky som začula hlas kámošky že troškou by to nenazvala 😀 druhý telefonát - sme na izbe a nejde nám tv 😀 tretí telefonát, ideme von, na večeru čudné zemiaky s čudným mäsom /čítaj - nič som nezjedla/ a akože totálny prúser - večierka o 21.00, citujem : ako prváci 😀

zajtra ideme do tej bb, tak drže palčoky.

papa

mmem_
7. feb 2010

leni ty si balzam na dusu🙂

ale ja nechapem tie jeho zachvaty jedu,hnevu,.....

drzime palceky 🙂

a mate nejake blizsie info o bayili?

nika07
8. feb 2010

dobré ránko,

leni držíme palčeky aby kontrola dopadla OK 😉

jedenie neriešim, lebo niekedy Linda zje viac ako ja niekedy do nej nič nedostanem 😕

mmem naša zasa za každu somarinku sa rozplače, ale to nieje plač ako taký ale taký trucovitý, 😖

katika1
8. feb 2010

čaute

no nika máme podobné deti - aj jedením aj trucovaním 😝

zuzana76
autor
8. feb 2010

ahojte

Leni, ako citas medzi riadkami 😀 😀

mne sa chce stale cikat a nejako divne ma tlaci mechur 😠

maly rozbil sklenenu flasu na Sunar, uz ma len jednu, som mu povedala,ze ked rozbije aj tu, tak uz bude Sunar len z pohara aj na ranajky aj na veceru a tuto noc otrasne spal, vstali sme sice az o 9.30 ale to zato,ze do 5.30 soms koro vobec nespala 😠

slavenas
8. feb 2010

ahojte

hneď Vám píšem ohľadom stretka, takže sme sa dohodli že pôjdeme , ved nemusíme byť každú veľkú noc doma , no nie ? 😉 Potom pozriem linky čo ste nahádzali .

zuzi teba sa chcem spýtať , ty dávaš Paťka do školky , ak ano tak kam ? Lebo tento týžden je ten den otvorených dverý, a na budúci už zápis . Som sa chcela isť spýtať do školky ktorá je mimo nášho obvodu či by nebol problém keby som ju zapísala tam.

inak mne malá cez víkend nejako zachrípla a aj trochu pokašlieva, teplotu nemá vôbec, tak uvidím, nasadila som jej hned piatok calciový sirup a sirup proti kašlu tak ak nezaberie musíme k Mudr.

nika07
8. feb 2010

Manžel sleduje fotbal.
Žena ho vyruší: "Můžeš opravit světlo na chodbě? Dlouho nesvítí."
"Vypadá to snad, že bych měl na čele napsáno-elektrikář?"
"A co dveře u ledničky? Nedovírají."
"Cože? Mam tam snad napsáno - pracovník Calexu?"
"Co alespoň opravit schody? Celé se hýbou, můžeme se na nich zranit."
"jsem snad tesař s nápisem - OBI? Mám toho dost. Jdu do hospody, tam bude aspoň klid."
Po dvou hodinách v něm začne hlodat svědomí a z hospody odchází.
Vrací se domů: schody opravené, světlo funguje. Vezme si pivo z lednice - je opravená.
Přistoupí k ženě: " Teda jsi fakt dobrá. Jak jsi to všechno udělala?"
"Já ne, seděla jsem venku a brečela. Okolo šel borec a ptal se proč brečím?"
"Tak mu to povídám a on řekl, že to vše udělá, ale že se s ním buď vyspím, anebo mu upeču buchty."
"A jaké jsi mu upekla?"
" Já? No mám snad na čele napsáno Dr.Oetker?"

nika07
8. feb 2010

Slavi super, len by sme sa mali dohodnúť kam
😉

prajeme rýchle uzdravenie Vaneske 😵

zuzana76
autor
8. feb 2010

slavi, davam ho tu pri nas,na Golianovu, no ale som zvedava ci mi ho zoberu

slavenas
8. feb 2010

zuzi a prečo by ti ho nemali vziať, akože veľa detí ? Na Golianovu sa chem isť spýtať či mi ju tam vezmú 😨 😨 lebo do mc chodia detičky ktoré poznáme a tie idú tiež tam tak som myslela že aby sa poznali a tak... a by bolo super že aj vy tam budete 😵 😵 😵

slavenas
8. feb 2010

nika dakujeme

zuzana76
autor
8. feb 2010

lebo na sprave materskych skolok robi petova byvala kolegyna a vedia , ze som tehotna, ale hadam nebudu diskriminovat, minimalne zapisat mi ho musia podla mna

slavenas
8. feb 2010

aha , no vidíš a ja zasa nemám robotu a to sa tiež píše do prihlášky . Zuzi a prihlášku dostanem až pri zápise lebo ked ju treba aj Mudr. potvrdiť tak si to neviem predstaviť že ako to 😨

zuzana76
autor
8. feb 2010

az pri zapise dostanes
tam vyplnis, oni ti to podpisu a potom to ides dat potvrdit mudr. a potom zaniest do skolky kam bude mala chodit

slavenas
8. feb 2010

zuzi dakujeeeem veľmi pekne , som nevedela tú postupnosť 🙂

nika07
8. feb 2010

slavi aj u nas je taká postupnosť

maji4
8. feb 2010

Ahojte 🙂 🙂

to že nemôžme isť von keď tak krásne svieti slniečok lezie mne aj Lilianke na nervy 😖 😖

baby a ta postupnosť keď ja si tu prihlášku vytlačím cez internet normálne si ju vyplním pôjdem k lekárke tá vyplní tiež čo treba a potom ju môžem zaniesť až keď oni ich budú prímať ,že??to znamená že nebude v tom ich poradovníku?????????

maji4
8. feb 2010

leni tak ako??

peta28
8. feb 2010

Maji nie vsade sa robia poradovniky.. podla mnav BA nikde v skolke. Tu je to podla toho ako od 1.3. budu ziadosti registrovat

peta28
8. feb 2010

a som vas zabudla pozravit.. ahooojte 😉

letuskah
8. feb 2010

caute
tak my nacvicujeme spanok na velkej postely, vcera to skoncilo prelozenim do malej co stale vybiehal a hysterickym revom do 22,15... predpokladam ze dnes na obed rovnako, lebo stale nieco vymysla, takze ma poslednu sancu, inak ho nasilu prelozim, ja uz mam take nervy co je stale zly a este toto do toho... bud to dieta nedonosim alebo za par tyzdnov skoncim v nemocke s vysokym tlakom...

ale dnes sa nam aspon podarlo ist skoro po 2 tyzdnoch von bez nejakych extra nervov...

Maji mne sa zda ze v BA to tak nefunguje ako baby pisu. mne teda vraveli ze prihlasky sa davaju od 1 do 31 marca a ziadny zapis nie je, ide sa tam az ked davas prihlasku. ale mozno to aj kazdy obvod ma inak.

letuskah
8. feb 2010

robia sa len tajne poradovniky...

inak muzovi ked som vravela o vasich napadoch s podsedakmi tak mi kazal toto sem dat:
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2385-Test-auto...
http://auto.rodinka.sk/index.php?id=testy_autos...
http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kinde...

maji4
8. feb 2010

dík baby lebo už som sa normálne zľakla čiže stačí keď tam ja 1.3 pôjdem s vyplnenou prihláškou a vtedy ju aj dajú do poradovníka, že? 😉 😉

Let neoj to treba čas ved Jakubko je ešte maličký a čo keby si si tam pri neho ľahla??Aspoň zo začiatku pokým si nezvykne 😉

letuskah
8. feb 2010

maji on sa tam sam pytal inak by som este mesiac pockala a nechala ho nech si zvykne ze tam ta postielka je a lahnut k nemu to nebude spat vobec, on mi nezaspi, navyse ho nechcem na to navykat, ved uvidime, volaco si tara tak snad lezi a zaspi...

peta28
8. feb 2010

aj ja si myslim Letu ze tajne.. a to ma dost serie toto, lebo fakt nikoho nepoznam v tej skolke kam chcem dat malu.. uz som z toho chora, lebo bojim a ze ked dam na dve skolky prihlasku ze mi malu juist vezmu do tej do ktorej nechcem.. takze idem to risknut a dam len do tej jednej a hotovo