Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
9. feb 2010

A Letu, nech to Kubkovi skoro prejde 😉

katika1
9. feb 2010
bilushka
9. feb 2010

Pekna a aj super cena 😉

Letu, dik za recept, cez vikend skusim a snad Kubkovi nic nebude.

bilushka
9. feb 2010

Peti, ved uvidite, ci vam to vyjde 😉

katika1
9. feb 2010

neviete o niekom, kto by daroval nejaký staručký kočík? Sestra by potrebovala, ale nechce kupovať, lebo to je pre tie deti, čo má ako profi a chce len taký na terasu starý..

katika1
9. feb 2010

bilu dík 🙂

bilushka
9. feb 2010

Kati, darovat neviem, ale na MMB predavaju take tie stare Demy aj po 10-30€, fakt symbolicke sumy, ved to su take tazke tanky, ale ako pises na terasu alebo dvor v pohode. A co to teraz maju, dievcatko, ci chlapceka?

katika1
9. feb 2010

teraz majú myslím troch chlapčekov - 3mesačného, 2 a pol ročného a 3 a polročného, ale tí starší dvaja idú budúci týžden domov k mame

a idem kuknť taký nejaký hyperlacný..

bilushka
9. feb 2010

Ako k mame? Tej svojej, ci adoptivnej?

Aha, aky za dvacku:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7729133

katika1
9. feb 2010

bilu super.. ukážem jej ho
a idú k svojej mame - vzali jej ich, lebo nemala kde bývať 😔

katika1
9. feb 2010

dobrááááá 😨

bilushka
9. feb 2010

To je inak otras, zena nema kde byvat ale v priebehu roka ma dve deti 😠

Tie kociky idu tak brutalne cenou dole, ze to sa fakt neoplati uz ani predavat 😝
Ja mam ten golfac Chicco uz fest zniceny, to uz iba tak za 10€ alebo do rubriky darujem.

katika1
9. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1406390

tento je super, ale ak jej napíšem, že zan dám 10 eur asi ma pošle.. 😅 😝

katika1
9. feb 2010

bilu ale nejaká cigana si nebud eplatiť antikoncepciu 😝

bilushka
9. feb 2010

Aj mne sa ten paci, taky vidiecky styl 😵
Neznasam take inzeraty, ze cenu si navrhnite vy, ved musi vediet, pod aku cenu nepojde, tak nech to tam napise, alebo potom nech akceptuje cenu, ktoru si ochotna dat ty a nevyjednava.

katika1
9. feb 2010

ved presne! nech napíše cenu normálne.. asi čaká kto jej dá najviac 🙄 😝 ja by som zan dala max ale max 20 eur 😅

bilushka
9. feb 2010

Uz si jej napisala?
Napis najskor ze 10, nezacinaj na dvacke rovno.

katika1
9. feb 2010

nenapísala.. si myslím, že ona čaká sumu 50 a viac, ked ho tak nenormálne ospevuje

bilushka
9. feb 2010

Napis jej, ze 10 a ja jej to tiez napisem...ved to je latkovy kocik, akych 50 by za to mohla chciet?
Aj v nazve ma ze lacno, idem jej pisat 😀

letuskah
9. feb 2010

baby vysvetlite mi kde najdem svojho syna, lebo toto co mam doma to je nejake cudzie dieta, on ci je chory alebo nie robi hnusobu, zlosti ma, dnes preventivne nespal, co by som chapala ze ma plny nos tak sa mu neda spat ale ten cirkus co okolo toho, jedenia a pitia dnes narobil to je az neskutocne.

vy ju normalne idete natahovat? no pekne, som zvedava co z toho bude 😀 ale taketo inzeraty tiez neznasam, ked neviem kolko mam pytat tak sa pozriem kolko pytaju za podobne veci a cenu si stanovim a hotovo...

ja som robila makove slize, boli dobre ale tolko cirkusu co okolo nich Kubko narobil mi za to nestalo, ani to nedojedol 😠

katika1
9. feb 2010

bilu 😀 😀 😀 daj vedieť, čo napíše 😀

katika1
9. feb 2010

napísala som aj ja, že 10 😀 😀 😀

bilushka
9. feb 2010

Letu, mozno ho nieco boli, chuda malinke.
Este bude iba hnusny pockaj, ked nespal 😖

Kati, ty podrazacka, ja uz som jej napisala a ty este nie? 😠

katika1
9. feb 2010

ale už hej 😀

bilushka
9. feb 2010

Ja este nemam zle hodnotenie na MMB, tak po tomto navrhu sumy budem mat urcite minusko 😀 😀 😀

katika1
9. feb 2010

😀 😀 😀 je to možné

bilushka
9. feb 2010

Uz mi odpisala, ze MINIMALNE 30€, lebo povodne za ten kocik dala 30 tis.-nech si poklepe na celo, ze za henten kocik tolko, ak jej to mam vobec verit 😖

peta28
9. feb 2010

hm.. tak to je super.. tak bud dam cenu alebo co toto..

mne sa podarilo predat vysielacky, som taka rada.. v zivote som ich nepouzila.. dala som za ne 990 sk a predala som za 25. Dobre, nie?

katika1
9. feb 2010

bilu 😲 😀 za 30tis???? neexistuje! 30 som nedala ani za Jane, nie ešte 100ročné peg perego 😝