Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
10. feb 2010

je to úúúbohé, že na velkú noc si dajú príplatok!
bilu zavolaj, nech sa uvedomia.. ja som napísala, že som sklamaná z takých služieb 🙄 😔 😝

bilushka
10. feb 2010

Peti, ale taketo si uz zazila?
Lebo je pravda, co pisali baby, ze to co oni davaju akoze gratis je len nafuknuta bublina, ale aby mali na stranke napisane 189,- a realne je to 237-aj tak stale nevysvetlili tu sumu, ako k nej prisli 🙄

katika1
10. feb 2010

peťa 😝 😔

letuskah
10. feb 2010

caute
tak ja som po siesta, dieta este odfukuje ale necham ho, vcera co bol zly to bol principialne aby sa nepovedalo, poobede uz na neho dolahla nadcha aj unava tak bol chuda taky zubozeny, aj mal teplotu tak sa len na mne vyvaloval a mojkal, ale v noci lepsie spal a uz nema take sopliska tak dufam ze do babkoveho divadla sme fit, karneval radsej neriskujem...

rano som bola na EKG, tak super, sestricku skoro pislo ze aj na tehotnu je to prilis zle ekg, tlak 150/90 takze ma rovno objednala k doktorovi. tak sa tesim. ja som tusila ze toto tehotenstvo nebude celkom po maslo a mala som pravdu... no nic uvidim co mi povie mudr, este mam ist k obvodacke a internej a potom ku kardiologovi 😔

idem docitat

mimi.k
10. feb 2010

Ahojte,

pozerám, že vo veľkom vyberáte 😉

Bilushka, ja si myslím, že sto eur je normálne pýtať za tú Romerku, lebo my sme ju myslím kúpili za 5,5tis. v tej akcii vtedy, ale inak stála cez 7 tis., tak prečo nie? 😕
Navyše keď vyperiem poťah, vyzerá naozaj ako nová...

Maji, držte sa, musí to prejsť, skús Dr. aspoň zavolať, čo máš dať alebo čo.

bilushka
10. feb 2010

Kati, zavolam, poviem jej, ze sme si uz dnes pisali spolu a nech mi vysvetli na ktorej strane drotu sedi nechapavec, lebo mne toto fakt nejde do hlavy 😔
A priplatok za Velku noc je strasna sedlacina, co vtedy tam maju v bazene inu vodu, alebo budeme spat na inych posteliach? Nie, nenazrati podnikatelia zanuchali prilezitost a takto amatersky idu po prachoch 😠

katika1
10. feb 2010

bilu presne.. ale odpovie ti, že ups, stal sa omyl a drcli sme tam inú cenu na web 🙄 😝 chcem grcajúceho smajla! 🙄

mimi.k
10. feb 2010

Letu., to s tým tlakom 😖 musia to dať nejako do poriadku, nech si fit.

katika1
10. feb 2010

slováci nevedia podnikať 😔

letu to prečo taký tlak? 😕

bilushka
10. feb 2010

Peti, to je strasne v tom Poprade 😔

Ja uz som jej napisala, ze jej ju predam za 80€, my ju mame dost znicenu.

peta28
10. feb 2010

Bilu to vsade tak robia ked su sviatky je priplatok .. neseriozne ze mali nepravdive udaje na stranke.. ale na Slovensku je cestovny ruch specificky vo vsetkom.. tak co je inde automaticke, tak u nas nefunguje vobec

No utekam pre dieta, dnes idem muz hrat squash.. tak neviem keam s nou pojdem.. asi vybeheneme do polusu na vlacik. to mame po caste.. uz tuto zimu neznasam..

mimi.k
10. feb 2010

Peti, strašné 😔

mimi.k
10. feb 2010

Peti a chodievaš ráno cvičiť, ako si spomínala?

katika1
10. feb 2010

ja viem, že viacerí nechcete, ale mne sú tie dudince najsympatickejšie 😝 aspon vieme, čo možme čakať.. a v lete možme vymyslieť niečo iné.. napr. ranč u bobiho.. tam je pekne 🙂

letuskah
10. feb 2010

tak som vas docitala, zabavila som sa na vcerajsom vecere a zelam pevne nervy pri vybere 🙂

ja som pri Kubkovi tiez mala vyssi tlak ale az tak v 6 mesiaci ale evidentne je tehu pre moje telo zataz ... ja sa len desim ak budem musiet polihovat v nemocnici, pri Kubkovi som si to mohla dovolit lebo som sa sstarala sama o seba ale teraz nemozem, navyse ak to bude len o tom ze do mna budu liat magnezium infuzkami tak ani nevidim vyznam, no vec uvidim co na to mudr. tlak mozno klesne lebo mi ho merali hned ako som prisla ale ze to ekg by nebolo lepsie po oddychu

letuskah
10. feb 2010

Maji urcite zavolaj lekarke aspon ked sa to nelepsi, nech ti nieco poradi lebo to uz by mala byt po tyzdni viac menej fit ak je spravna liecba, drzime palce 😉

bilushka
10. feb 2010

Uz som tam zavolala, tak tych 8€ je priplatok na den, tak to preto tolko vychadza, lebo to je vlastne 24€ na osobu, teda skoro 1500 korun na rodinu to vychadza...
Takze tak.
Uz nemam vobec chut niekam ist 😔

Letu, to mas riadny tlak teda a to preto ta posielali na EKG, ze si uz pri Kubkovi s tym mala problemy?

maji4
10. feb 2010

Ahojte

Leni muž mi kupil ten Solmucol ale kupil mi 200 môžem jej polovičku sáčku dať??máte s touto 200-skusenosti???

A ja až potom na letáku pozerám že je aj 100 😔 😔

letuskah
10. feb 2010

bilu hej preto

to su riadni zdieraci, velkonocny priplatok 😕 😕 😕

letuskah
10. feb 2010

kubko este spi ale nechce sa mi ho budeit lebo muz pride az okolo 18,30 ale asi musim lebo mi pojde spat o polnoci 😔

katika1
10. feb 2010

fuj humus.. aj mne vzali chuť veru 😝

bilushka
10. feb 2010

Letu, ja som mojho tiez o stvrtej zobudila, tak to tiez vidim na dlhy vecer.

A ty si kvoli tlaku nemala ist cisarskym, ci kolko si mala pri prvom?

suzanne
10. feb 2010

ahojte 🙂

ja som dnes bola doma s malym, tiez je nejaky chory - nadcha (ta sa mu uz vlecie dlhsie ale teraz to ma take skarede huste) a navyse si asi infekciu zaniesol aj do ociek a dnes mal aj trochu teplotu. Este zajtra urcite zostane a v piatok dufam ze bude moc ist do skolky...

inak tiez este spi ale ja ho necham nech sa vyspi poriadne ked je chorusik. rano tiez spal dlho, do 8. co je u nas teda nezvyk a som si myslela ze poobede mi vobec nezaspi a zaspal dokonca sam co inak nezvykne...

a vcera som bola aj ja u dr. a mala ma uz 2300g 😕 😎 ale podla jednej stranky to zodpoveda 33tt tak snad hej. inak vsetko ok neotvaram sa co som rada lebo niekedy uz take tlaky citim ze az

letu drz sa, snad to s tym tlakom bude ok, tiez by som si nevedela predstavit byt v nemocke snad to nebude vobec potrebne

zuzi netrap sa ze babo sa zda byt mensie, neboj ono dorastie, mozno je to fakt princeznicka 😵

zuzana76
autor
10. feb 2010

ahojte

suzann vdaka za upokojenie, dufam,ze svetko bude ok

zuzana76
autor
10. feb 2010

letu, tak vidim,ze aj ty mas problemy

mna dnes bolelo podbrusko, tak som polihovala viac-menej, samozrejme maly furt daco chcel cikat, papat, pit a tak, takze to bolo take polihovanie nepolihovanie

ale to ma asi bolelo, lebo vcera ako ma vysetroval ten doktor, teda moj gyndo je citlivejsi

maji4
10. feb 2010

Ahojte 🙂 🙂

baby tehulky dávajte na seba pozor 😒 😒

let veru vtedy si to človek mohol dovoliť ked doma nemal žiadne dietatko ja sa tiež desím že čo ak náhodou sa mi niečo stane a bude musieť isť do nemocnice....ved Lilianka by to neprežila a nedaj bože že akurát by mala maminkovské obdobie ako teraz má, tak koniec sveta 😒 😒

Zatial som jej ten solmucol nedala neviem čo mám spraviť 😖 😖

lenkamt
10. feb 2010

Maji - už jej ho ani nedávaj, to sa dáva len do 17 hodiny aby ju na noc nadráždilo na kašeľ.

Letu - 😔 to mi je ľúto, že máš takéto problémy

baby, mne by ani ten príplatok nevadil, lebo ak ma to vyjde 234 tak furt lepšie ako mýto za 448, ale ak teda nechcete toto tak to vyzerá tak že Katika je jediná proti mýtu, Bilu jediná proti dudinciam - takže si vy dve strihnite 😀 😀 😀 ja už fakt nevidím iné riešenie 😅

maji4
10. feb 2010

lenka a môžem dať zajtra tu 200??

lenkamt
10. feb 2010

idem pozrieť akú mám ja

lenkamt
10. feb 2010

no nemám doma už ani jeden 😅 a čo píšu v letáku??? aké dávkovanie, lebo ja som mala taký že som babám dávala polku sáčku 😉