Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
23. feb 2010

a ja mám ešte viac vyrážok a nič som si z toho nerobila.. ale ak máš ty z toho komplex, asi začnem mať aj ja, alebo čo 😲 😝

retaux
23. feb 2010

Bilu: ešte som nehodila fotku ja 😝 To by si potom videla, kto je šuchta. U kaderníčky som nebola ani nepamätám a ja sa vôbec, ale vôbec nemaľujem 😅

Lenka: to MM mi povie na akúkoľvek zmenu, ktorú urobím - že vyzerám staršie. Oni tomu nerozumejú 😀

slavenas
23. feb 2010

leni super to vyzerá si kočka , sa teším naživo 😉

zuzana76
autor
23. feb 2010

no ja hladam hladam, aj FB som si kvoli lenke prihlasila a ona ma nakoniec fotku tu 😀

leni farba na hare sa mi velmi paci, fakt pekne, aj makeup super, s muzom sice musim suhlasit,ze vyzeras starsie, ale zase to kazda, ked sme namalovane, nie? vyrazky nevidno , len trosku flaky akoby , ale to moze byt pocasim, nie? nemas to akoby lisaje? ze velmi suchu pokozku?

zuzana76
autor
23. feb 2010

ret, ja sa teraz tiez nemalujem, ale na jar sa zacnem 😀 , mna to v zime nebavi 😔

zuzana76
autor
23. feb 2010

a moje haro je uplne ze strasidelne, pri patkovi som mala krasne huste dlhe vlasy a teraz nist, rovnaka slama ako predtym

retaux
23. feb 2010

Zuzi: u mňa je to jedno, či je jar a či zima 😅

katika1
23. feb 2010

zuzka a čo má zima s malovaním? 😲 😀

zuzana76
autor
23. feb 2010

katika, boze, to je strasne, chuda dievca

retaux
23. feb 2010

Ja sa na hustotu mojich vlasov sťažovať nemôžem. Mne len vadí to, že sú také nijaké - ani kučeravé, ale ani rovné.

Katika: to je nejaká blbosť, nie? 😨

zuzana76
autor
23. feb 2010

katika, nic, len ja zimu neznasam, mam depresie a nechce sa mi 😀

slavenas
23. feb 2010

mne práve príde lenka na tých foto mladšie
a ja vyzerám staršie nenamaľovaná

retaux
23. feb 2010

Ja keď sa namaľujem (raz za 100 rokov), tak sú ľudia zo mňa v šoku 😀 Lebo nie sú zvyknutí na to.

slavenas
23. feb 2010

kati ja som to už niekde videla s tou malou a vraj ona mala nejakú poruchu a normálne mala menzes ... ale akože si to neviem predstaviť

zuzana76
autor
23. feb 2010

mne sa zda,ze mna malovanie tiez urobi starsou

zuzana76
autor
23. feb 2010

teda aspon take profesionalne malovanie, ze tiene, usta, licka

katika1
23. feb 2010

zuzi ja tiež 😝
a tiež sa mi zdá Lenka mladšia 😉
a na hustotu hára sa tiež neťažujem 😀 ale občas mi lezú na nervy, že sú kučeravé 😅

zuzana76
autor
23. feb 2010

tak ked si dam len mascaru a lesk na pery, to nie

katika1
23. feb 2010

slav, no ale kto s nou chrápal v 5 rokoch 😲

retaux
23. feb 2010

No veď toto sa mi zdá divné, že akurát ona bola taká výnimka, že mala pošahané hormóny a akurát s ňou sa niekto vyspal? 😲

slavenas
23. feb 2010

no ved to tam tiež nikto nepovedal ale som si myslela že asi bola zneužívaná

zuzana76
autor
23. feb 2010

co ked to bol ten doktor, co sa o nu potom akoze staral, mzono chcel an nej nieco skumat

peta28
23. feb 2010

Baby cauko.. tak dnes som s malou doma.. som musela zapojit do starostlivosti o malu celu rodinu.. okrem starej.. myslim svokry...vcera som bola pol dnes, potom ma prisiel vystriedat muz a ja som v praci sedela do pol siedmej aby som ku koncu mesiaca vsetko stihla. No a zajtra musim ist do roboty, lebo este pred mesiacom som pustila baby lyzovat do Rakuska na jeden den.. a kto vedel ze zrovna prave teraz mi mala ochorie??

Timka uz ma ocka lepsie, este dobre ze som nevyhodila tu masticku od ocneho, kvapky som vysmarila v nedelu rano a zrovna vecer jej zacali ocak mokvat, ale ved tusim kvapky aj tak nemozu byt dlhsie otvorene tak by som jej ich ani nedala. Vcera jejocka este hnisali a dnes ich uz ma krasne, dobre ze som zacala s tou silnou mastickou a netrapime sa s framykoinom.. ale zacala mat zlte sople, takze som nasadila este dnes fenistil, gtak uvidime. Moj optimisticky plan je, ze vo stvrtok pojde do skolky, ved teplotu nema, nekasle a ked sa nam podari zbavit tych soplov.. ved uvidime.

Zajtra pride moja mama, tak nech si ja ona trosku s malou uzije. Inac toto je fakt hrozne, ked dieta ochorie a nema vam ho kto postrazit, tak vselijako to latat krizom krazom.. no neda sa to aby asi obaja rodicia mali taku pracu ze nemozu vynechavat. Uz aby mama isla do dochodku. Fakt sa obavam mat druhe dieta ked raz jedno chore a potom druhe chore, to uz rovno mozem dat asi vypoved, alebo si hladat nieco ine.

Vcera som stretla svokra ked som isla s nakupom a hned sa ma pytal ze kde je mala. Tak som mu povedala ze som bola dlho v praci a je doma s Petom a ten uz sa hned pytal ci j mala chora alebo co.. ja nechapem co je na tom ze otec dietata je s dcerou doma sam a matka pride neskor, hend uz musi byt chora , tak ja klamat neviem a som mu povedala co je vo veci a zrejme sa aj svokra uzazila co sme ju nevolali, lebo sa vobec neozvala, co som tipovala ze do pol hodiny zavola.

No a moja kolagynka je tehotna, robila si 4 testy a vsetky pozitivne, tesim sa s nou, aj ked to sice neplanovali a bola to nahoda, planovali sa snazit tak o pol roka ked sa prestahuju do svojho bytu a nakoniec to dopadlo takto, ale vsak uz par mesiacov hore dole.. lekar jej to sice esten epotvrdil, lebo ze len 5-6 tyzden, ale tesi msa ze si ipat pripomeniem vsetky tie vysetrenia a testy ktore sme absolvovali..

Leno super uces, aj sa si asi svacnem melir na jar, aj ked teraz som si dala taku dost tmavu farbu a ze oriesok a vyzera to ako horka cokolada..

meganik
23. feb 2010

caute babizne, konecne som sa dostala k pc, od vcera si tu sused zase preraba cely byt, zacne o 8:30 a konci vecer po 19-tej , 😠 takze sa musim s Natalkou furt niekam zdekovat, lebo sa tu neda pocut vlastneho slova 😝 dneska si nas uzil mm, aspon sme mu upratala kanclik, Natalka mu pokreslila cely flipchart, dali sme si super obed, pobehali obchodnu...no krasna materska 😉

akurat som dovarila papanie na zajtra, mm teraz cvici a Natalka s nim, normalne robi pri nom drepy a uz ju mm naucil aj sklapacky, no zlatucka je ako dolezito pri tom dycha, riadne nadych-vydych 😵

idem rychlo pochvalit Lenku, ze je fesanda krasna s novymi vlasmi 😵 aj Majku musim pochvalit, som sa normalne musela zahladiet na foto, ze kto je tato nova krasna tvar 😵 a aj Katiku, ze nadherne, zaujimavo vymalovala Riskovi izbu 😵 a aj ret, ze vybrali krasne mena pre dietatko 😵 ... uff snad som na nikoho nezabudla a neprehnala to s tym slovom krasne, ale ine mi tam nepasovalo 😉

asi sa vam uz poleziem na nervy s tymi skolkami, ale som zvedava na vas nazor, dneska som stretla kamosku so 4 rocnou slecnou, kt. chodi na jednu s tych skolok, kde davam prihlasku, tak som sa ich vypytovala, ze co a ako, a mala mi na otazku, ci sa jej v skolke paci odpovedala, ze nie a ked som sa opytala preco, tak mi povedala, ze tam musia stale sediet pekne na stolicke a na moju otazku ze preco, tak mi povedala, ze preto, ze im pani ucitelka hovori, ze na nich nema cas 😒 tak neviem, moze si take 4 rocne dieta nieco take prehnane vymysliet? lebo aj jej mama mi povedala, ze stale, ked sa malej pytaju, co dneska robili v skolke, tak jasne, ze okrem toho, ze boli vonku im stale povie, ze nic-len sedeli.

jaaj a este ma napadlo k hlaskam nasich deti, ze Natalka vrcholne neznasa, ked je mm pri pocitaci, lebo k nemu hned dobehne a zareve nanho tati okamzite prestan pracovat 😎 no nie su tie nase deti sikovne, takze mm nezostava nic ine, len sledovat co sa deje na nete cez mobil 🙂

tak a zdrham do sprchy, vecer mozno este nakuknem 😎

maji4
23. feb 2010

Ahojte 😉 😉

Peti to som rada ,že už je Timke lepšie 😉 😉 a toho plátania pri chorobách sa desím aj ja mne ju tu v BA nemá fakt vôbec nikto strážiť ☹ ☹

To s tým dievčatkom nejako tomu neverím to je určite nejaká blbosť 😖 😖

Leni jeeeeeeeej ty si aká kočka 😉 😉 😉 😉

maji4
23. feb 2010

KAtka hladkanie pipíka 😀 😀 😀

Zuzka to isté 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

o klincoch napichané v jablku počujem 1x 😲 😲 ale dobre vedieť, poradím mame ona má zo železom večný problém 😔

maji4
23. feb 2010

Meg no konečne si sa tu ukázala dakuje za pochavlu 😉 😉

a to s tou škôlkou ja si myslím ,že pekne sedieť majú len pri papaní ale fakt pochybujem že by celí den nič tie deti nerobili 😒 😒

Ret Miško a Gretka su krááááááááááááááásne mená 😵 😵 😵 😵

maji4
23. feb 2010

Ozaj Let tak stretko padá ale určite už na budúci týždeň sa stretneme ,idem domou k našim otec zajtra pre nás príde 😉 tak prepáč 😉 😉

lenkamt
23. feb 2010

ahojte.

ďakujem za pochvaly. fotky som už zmazala, idem dať na fb aj v tých nových handrách 😉