Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
24. feb 2010

bilu, veru , na kazdeho zabera nieco ine, mna okamzite posadi na wc kava 😀

zuzana76
autor
24. feb 2010

a do albumu som sid ala veci, co si chcem kupit - tehu veci na mna

bilushka
24. feb 2010

Zuzi, krasne, mne sa aj ta vanicka na kocik paci, to je na aku znacku, Jane?

Oblecenie je milucke, najviac sa mi pacia tie posledne saty, tie si musis objednat, to je taky dievcensky styl, co mi k tebe ide 😉

zuzana76
autor
24. feb 2010

Bilu Jane, ale je velmi mala, na dlzku len 66 cm co som sa docitala

tie saty chcem, aj tak potrebujem nieco take slavnostnejsie, lebo v aprili bude mat svokor 60-tku

bilushka
24. feb 2010

Mmem, ako druhe meno? Ved to bude mat to, co sa dava pri krste, ale v oficialnych dokladoch sa nikde nepise, ci som ta zle pochopila? A ake ste Timkovi vybrali?

Letu, to co je elektrolyt ochuteny, ja mam doma iba Kulisek-uz mozno aj po expiracii, ako nas uspesne tieto grcave virozy obchadzaju, moj mi to vracanie vynahradzuje priebezne 😖

Zuzi, z ktoreho shopu si objednavas tie saty?
Teraz mi napadlo, ze by sa ti hodili aj tie saty, co som si ja objednala z Ameriky, mam ti poslat link na ne, mne su velmi kratke, neviem, ci ich mam predat, alebo nosit k elastakom...

zuzana76
autor
24. feb 2010

tie prve tri su - ma-ma
druhe tri - moja-moda

bilushka
24. feb 2010

Ja ze ake druhe tri a ty si tam este pridala fotky 😀

zuzana76
autor
24. feb 2010

daj ten link bilu

katika1
24. feb 2010

zuzi také biele capri gate som mala aj ja 😉
sú krásne všetky 🙂

katika1
24. feb 2010

bilu kludne ich nos s čiernymi elastakmi 😉

zuzana76
autor
24. feb 2010

bilu aj ja by som ich nosila s elastakmi po kolena, bud biele alebo cierne

su pekne

zuzana76
autor
24. feb 2010

ono si viem predstavit,ze su take dolu dost siroke a ked sa zohnes, tak aby ti nebolo daleko vidiet, ale podla mna sa k nim take leginy daju nosit

zuzana76
autor
24. feb 2010

ti saty co mam v albuem stoja 40 eur, to je dost, ale su bozske, tie druhe 18 eur, sukna 16 eur, tricko biele 21 eur a to cervenocierne 26 eur, takze - 121 eur 😀 😝 , no som zvedava ci mi to svetko prejde 😀

zuzana76
autor
24. feb 2010

a este som zabudla tie beile gate, tie tusim 18 eur

bilushka
24. feb 2010

Zuzi, tie moje vysli na 20€, ale aj tak by ti boli asi volne cez prsia, lebo som si objednala L-ko, aj ked su dost prisposobive na telo tym, ze maju maslu nad bruchom.
Alebo ich budem nosit k tym elastakom.
Kati, som zvedava, ci tebe nebudu tie tvoje satenove tiez kratke, aj ty si vysoka a oni maju take skratene dlzky.

zuzana76
autor
24. feb 2010

no, ved toto je to riziko objednavania cez net, ta predajna ma-ma je nastatsie v mlynoch, tak si veci pojdem kupit tam a tie druhe 3 asi risknem

zuzana76
autor
24. feb 2010

len ja by som si tie tvoje saty teraz aj tak nevedela vyskusat na to pavucie brucho 😀

zuzana76
autor
24. feb 2010

ved ak ich nechces, dj ich do bazaru, ale podla mna su pekne, len tie elstaky k nim a budes kocka

peta28
24. feb 2010

Bilu tie su krasne tie saticky, ale neviem si ich velmi predstavit s elestakmi.. ale mozno nazivo je to ine 😉

volam domov a mala sa pogrcala, zrejme pohltala v noci privela soplov a vsetko vygrcala.. ani za svet jej nastriekat olynt do nosa.. to je horor s touto babou, ani do oci ani do nosa a fajt sam i v noci o 3.30 s nou nechce natahovat ked ledva stojim na nohach ..

mima07
24. feb 2010

caute
rychla otazka; objednavali ste niekto oblecenie z magnetu ak ano ake tie veci boli

peta28
24. feb 2010

Zuzi tie bodkovane na obrazku 12 su krasne aj s tymi cizmami.. mne by boli dobre aj bez baba v bruchu.. boze ja mam taku slaninu.. ale hrozna som lebo dojedam po malej lebo mi je to luto vyhodit, ale uz nebudem vysmarim vsetko

peta28
24. feb 2010

Mima nie, ale akurat dnes rano mi mama donielsa katalog tak som ho narychlo prelistovala a ani nebudem objednavat ,sa mi to vidia take handry

lenkamt
24. feb 2010

Bilu, čo tak kúsok bulváru? 😀

http://dnes.atlas.sk/dnes-atlas-sk/showbiz/6306...

tá ho rýchlo klofla 😀

zuzana76
autor
24. feb 2010

mima, ja som neobjednavala

peti, to som vcera citala, hnus a Billa dopadla najhosrie

bilushka
24. feb 2010

Peti, to je mi luto s Timuskou, snad nebude mat este aj nejake sople s tym ockam...

Saty asi hodim na MMB a ked nie, tak som si vymysela, ze ich mozem nosit ako suknu, lebo tu take elasticke, ze tam kde mali byt prsia sa mi natiahnu na pas a su konecne dlhe potom po kolena, ako som si predstavovala, neviem co to tak debilne usili, ved k takemuto strihu sa podla mna ani mini dlzka nehodi, ale tak okolo kolien...

Leni, to co? Im sibe?
A si mi nepovedala, ze dnes bol hokej a s kym sme hrali.
Musia mi ini vraviet 😀 😀 😀

retaux
24. feb 2010

Ahojte!
Bilu: no to sú letné šaty, minulé leto som si ich kúpila a nosila som ich. Ja som ich nazvala plážové. Ale keďže boli jediné z dvoch, čo som ešte obliekla a tieto sú dlhé až po päty, tak som to riskla 😅

Zuzi: pekné šaty si si povyberala. Len ma štve to, že sú tieto tehu veci také predražené 😠 Ide ma z toho poraziť! Ja si tentokrát to obliekanie moc neužijem, lebo budem väčšinou skrytá pod vetrovkou alebo nejakým kabátom/svetrom na jar. Jedine, že by sa rýchlo moc oteplilo.

Lucka má 37,6 tak som ju uložila skôr. Veď aj tak v noci poriadne nespala. Ale už negrckala.

retaux
24. feb 2010

Náš teplomer dnes ukazoval 16°, keď naň zasvietilo slnko a teraz, keď nesvieti, tak 12 😵 😵 😵 Juj, bodaj by už bolo takto.