Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
25. feb 2010

Leni, Peta, mam taký dijem , že naši su pri chuti, tak pôjdu aj na Kanadu 😀

nika07
25. feb 2010

zuzi ja som včera robila ražniči, si mi spravila chuť, tvojim nápadom z predošlých dní, a zostalo aj na dnes, len spravím nejakú polievku.

idem žehliť posteľné a pôjdeme von, konečne sa dvihla hmla 😝

bilushka
25. feb 2010

Ahojte,
ake ste podarene s tym hokejom 😵

Peti, precitala som si to a super clanok, konecne clovek nema pocit, ze bojuje s veternymi mlynmi a ze sa oplati byt aktivny...

Uz neviem, co som chcela, dufam, ze chorkacom je lepsie-Peti-nezachytila som, Timka je uz v jasliach dnes?
Slav, aku ste mali noc, co Vanes?

My super, maly na dvore a ja pri kompe 😅
Uz som popridavala vsetky fotky, porobila poriadky a stale este iba polka tyzdna za nami 😅 😀 😀 😀

peta28
25. feb 2010

Bilu je v jaslickach, rano bola taka trosku zahuhnena po noci, tak dufam ze je ok a nekopnu ma do prdele poobede ucitelky
tak ale zas nadcha zas nie je ziadna katastrofa, kvoli ktorej by sme mali doma sediet.

lenkamt
25. feb 2010

Bilu pekné od teba že máš poriadok v pc, ale kto nás bude informovať o pikoškách typu že rakovskej decko sa bude volať tokyo??? 😕 😀

a to včera s tou podlahou bol čistý ryp zo srandy, ja tu mám taký bordel že liečenie ozaj nepotrebujem 😀

my ideme poobede plávať 🙂 🙂 🙂

letuskah
25. feb 2010

caute
no konecne, kon mi nesiel akurat som si stihla clanok precitat 😠
tak prdelku ma zaparenu, nema trhlinky takze to moze byt zo zaparenia, mame kupat v repiku a natierat kalciovou mastou, plus zmekcit stolicu a ak sa to cez vikedn nepolepsi tak na kozne na vytery ci tam nema kvasinky alebo nieco...
ale bol zlaty, pekne cakal a u dr okrem toho ze na otazku ako sa volas, odpovedal ze iba chlapcek tak bol v pohode, pozeral co tam maju polepene na oknach a na stenach obrazky, komentoval, vysetrenie prezil, ku koncu uz sa mu to nepacilo ale dr bola uvelicena aky je dobry, ze vacsina deti robi cirkus este sa ani nevstupia. a kecal cely cas co sme tam boli, aj v cakarni aj u dr...
a ja som bola uvelicena z dr lebo taku milu, dobru lekarku detsku co sa s dietatom aj bavi som teda este nevidela. nemame sice take skusenosti tak nemam velmi s cim porovnavat ale fakt som bola z nej hotova 😕
no a cakali sme 1,5 hodiny co nie je take zle ale je pravda ze sme sa predbehli lebo sme mali cislo a cisla pred nami tam neboli ale kym na nas prislo tak tie cisla sa tam zrazu nahrnuli ale som si povedala kaslem vam na hlavu, mali ste tu sediet a som sla dnu 😅

letuskah
25. feb 2010

este pol hodku sme behali po nemocnici a obzerali vsetky tie atrakcie na mince plus na urgente chirurgickom sme museli pata a mata pozerat 😔 ale som ho vydezinfikovala aj seba tak snad ok...
jaj a doma sa vyvalil na gauc ze je chory lebo vonku ochorel a papal liecik = lizatko a zapijal to vodou, vypil tak asi pol litra vody co sa len tesim, este aj zakryt sa kazal 😀 😀

Maji hej davam mu bio gaja uz druhy tyzden, no neviem ci pomaha, nemam ten pocit 😔

zuzana76
autor
25. feb 2010

letu tak super, ze je svetko v poriadku

nakoniec som si vyprazila syr, boli len 2 chabe platky tak MM na veceru mat nebude a krpec mal gulas zo vcera

retaux
25. feb 2010

Juj, porazí ma, nezobralo mi to príspevok 😠

bilushka
25. feb 2010

Strasne to dnes blbne 😠

katika1
25. feb 2010

čaume.. ja som bola na masáži a cítim sa ako znovuzrodená - úúúúúžasné!!!
a dnes je krásne vonku 🙂

aaa poobede si idem kuknúť jedny gate - hrooozne sa mi páčia, no som zvedavá na cenu 😅 😝
mm mi isto povie, že v nich vyzerám ako pubiška 😀

bilushka
25. feb 2010

Kati a to kam si ides kuknut tie gate?

Leni, ved ja som tvoj ryp pochopila, to len ty mas v poslednej dobe pocit, ze ti nerozumieme 😀

Peti, aku flautu kupila mama Timke? Taku hrackarsku nejaku, ci uz taku napodobeninu normalnej, ako mali minule v Lidli?

retaux
25. feb 2010

Tak, posledný pokus:

Letu: teší ma, že Kubkovi nie je nič vážne 😉

Aj my sme boli dnes u dr. (Lucka ešte grckala) a dala jej len nejakú svoju tabletku a ten prášok čo sa zarába do litra vody.

retaux
25. feb 2010

HURÁ!!!

bilushka
25. feb 2010

Letu, dobre ze ste tak dopadli a Ret, u vas je to uz otazka casu, kedy bude Lucinka fit tiez 😉

zuzana76
autor
25. feb 2010

dnes to blbne, aj hlasili vypadok 😉

pridala som nove vanicky do albumu

katika1
25. feb 2010

bilu do mesta.. videla som vo výklade, ale ponáhlala som sa 😉

bilushka
25. feb 2010

Zuzi, ty sa mi pacis, ako to prezivas 😵
Idem ti kuk album.

katika1
25. feb 2010

ja nekuknem, ja žiarlim 😔 😅 ale nie.. 😉 zuzi, jane ma všetky vaničky malé.. no ale v podstate všetky vaničky už teraz robia male

retaux
25. feb 2010

A ja zase toto tehu nejako menej. Už to nie je to, čo 1x 😅 Ale na miminko sa teším rovnako, ba možno aj viac, keď si spomeniem na to ako Lucka bola maličká 😵 😵 😵 Len nejako ma už tie vecičky a čačky-mačky a super najnovšie vynálezy pre miminká neoslovujú 😅

letuskah
25. feb 2010

mne sa to tiez paci ako to zuzka preziva 🙂 ja by som tiez ale mna vzdy mm zbrzdi ze naco, tak bolo aj pri Kubkovi tak je aj teraz, som z toho sklamana ale cakala som to 😔

zuzana76
autor
25. feb 2010

bilu, ja som pri prvom nemala ani ziadne vychadzky, bola som stale doma zavreta, len kontroly u lekara , tak teraz si to chcem uzit a pravdepodobne je to moje posledne tehu

bilushka
25. feb 2010

Mne sa nezdaju tie vanicky extra male, asi taky rozmer, ako som mala aj ja na hlbokom a to v pohode stacilo dokonca aj mojmu nadrozmernemu dietatu.

Vicenky uz aj kraula plavaju a moj este stale nespi 😠

Letu, ved sa nedaj schladit a rob si radosti 😉

Kati, vy ste momentalne v akom stadiu-snz., ci kaslacky na to?

letuskah
25. feb 2010

zuzi ja by som pri letnom babetku vanicku neriesila, kym bude zima uz bude velke a v pohode ho prevozis aj v kombinovanom kociku
ja sa dako netesim, aj kvoli tomu mojmu debilnemu tlaku, aj preto ze este nie je treti mesiac za nami a neviem preco, pri Kubkovi som skakala od radosti ale teraz je to ine...

no idem decko je hore, majte sa pekne 🙂

retaux
25. feb 2010

Katika: oproti našim malé sú, ale nájdu sa aj kočíky s veľkými vaničkami. My sme takú teraz tiež hľadali, lebo som sa bála, aby mi tam to mimi vošlo cez zimu a ešte zababušené. Aj pri Lucke som hľadala taký kočík, ktorý mal najväčšiu vaničku. Nič iné ma nezaujímalo.

katika1
25. feb 2010

bilu momentálne v štádiu velmi usilovného snaženia 😀 😀 😀

zuzana76
autor
25. feb 2010

kati, ty budes tiez oendlho vozit neboj sa 😉

ved ja som sa chystala na tehotenstvo uz od januara 2009, som brala vitaminy , ale vedela som,ze este nie,ze az po tom auguste , no a to sa mi nakoniec posunulo az na ten november. Proste niekedy musime cakat na to, po com tuzime

zuzana76
autor
25. feb 2010

letu, aj ja sa bojim, stale nejake stresy, AFP, sona a tak, no ale snazim sa vytazit co najviac , velmi sa na malinke tesim

zuzana76
autor
25. feb 2010

letu, aj mna muz brzdi, ale uz sa nenecham 😀