Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
17. feb 2009

mne prišlo dnes 😉

letuskah
17. feb 2009

haj mali zvysit od januara, pojdem sa aj ja 😀 a muz hlasi ze mi dnes dosla tak som pokojna 😀

lejla77
17. feb 2009

13.2. mi doslo

lejla77
17. feb 2009

maji:
inac, tiez som myslela skor na sandalky. Teraz na doma mame take sandalky - zatvorena päta a otvorena spica na dve lepky a v skolke platenky na dve lepky.

maji4
17. feb 2009

lejla a ako tvoj muž už je to trošku kludnejšie???

lejla77
17. feb 2009

maji:
vobec nie ☹ Myslim si, ze je to beznadejne. 😔

letuskah
17. feb 2009

baby prave som zistila ze Kubko ma na pipiku taky biely husty sekret a som hned volala doktorke a ze to moze byt zapal predkozky, akoze kde take daco mohol dostat 😕 mame macat 3 krat denne v repiku aspon 5 min a natierat framikoinom, ideme do lekarne

mima07
17. feb 2009

letus neboj to moze mat ten maz staci cistit ja by som to ani nenatierala iba ten repik

mima07
17. feb 2009

letu a ma problem pri cikani? a teplotu?

bilushka
17. feb 2009

Lejla to fakt u vas stale pokracuje kovbojka? ☹

Letu, ty uz toho maleho iba pozorujes a nachadzas same hrozostrasne veci 🙂
Ja som zase nad nim stala ako nad krizom, ci ide vracat alebo nie tych uzasnych 100 g obeda-viac nechcel 😒
A nevracaaaaal!
Maly krok pre ludstvo, velky pre Bilushku 😀 😀 😀

Baby co mate chalanov, robite nieco s predkozkou-stahujete myslim.
Ja nic a na dzedzine boli z toho zhozeni 😅

bilushka
17. feb 2009

Peti a si mi nenapisal, ci beriete ATB, alebo nie.

Myslite ze mozem dat eukalyptovy olej do zvlhcovaca vzduchu, nezapcha mi to tam nejako?
Najlepsie by bolo asi dat varit na varic do izby, ale nemam dvojplatnicku,
vobec som nebola pripravena na plynovu krizu 😀

mima07
17. feb 2009

bilu to sa nema stahovat neviem do kedy ale minimalne do 2 rokov pri ottkovi to zacalo zaujimat doktorku pri 3 rocnej prehliadke
letu tu som nieco nasla inak aj alex to biele tam mal asi okolo roka ja som to len cistou vodou jemne umyla a za 2 dni tam uz nic nebolo
http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=72358
http://www.rodina.cz/clanek5274.htm
bilu ten druhy link aj pre teba

grety
17. feb 2009

caute bilu 😀 😀 si cislo !!!

ja mam tiez zvlhcovac a dala som do neho akurat sol z mrtveho mora ... zatial mu neni nic ale tiez cakam kedy chcipne.

baby - umyvate krpcom uz normalne zuby ??? Lebo ja teda neviem, ale moja mi nedovoli, tak nase umyvanie zubov je vycucanie zubnej pasty a nasledne kusanie do kefky

letuskah
17. feb 2009

bilu lepsi je vraj cajovnikovy olej, ja som to davala ked mal laryngitidu a ano furt ho pozorujem, lebo s tych ekzemov som na nervy 😠
mima nema problem cikat, ani teplotu a zrejme ho to ani neboli lebo som mu to chytala a nic
a my sme mali stahovat lebo ju mal zuzenu ale pri minulej poradni nic nepovedala tak uz nestahujem
precitam ked sa vratime, teraz sa nahaname s kusmi oblecenia 😝
dakujem

mima07
17. feb 2009

graty my umyvame len na sucho a nie pravidelne teda kazdy den ale niekedy rano niekedy na obed a niekedy vecer a obcas a 3 krat 😀

grety
17. feb 2009

mima ale tak ze ty cistis ??? alebo sam si kuska do kefky ?

grety
17. feb 2009

dnes som malej uvarila caj s medom, citronom a zvlast som urobila cibulovy odvar a dala to do toho caju - dovod - sa mi zda ze pokaslievala - skusali ste to uz ???? Nebude mat z tej cibule problem ?

grety
17. feb 2009

a este som sa chcela opytat ze tie co uz kupujete a objednavate veci na leto tak ake velkosti ... teda o kolko cisel vacie od teraz ?? My napr. nosime 80 a na leto objednavam 86

bilushka
17. feb 2009

Grety, tak to mate podobny styl cistenia ako my 🙂
Tiez najskor zje pastu a potom s nim bojujem, nech mu to aspon trochu posudlim, aj mu rozpravam, ako sa mu nastahuju cerviky do ust, ale nezda sa, ze by ho to obmakcilo, nechce mat otvorene usta 😠
Ale skusam takto kazdy den pred spanim, ze aspon trosku...

Cibulovy caj aj varievam malemu a v pohode 😉

Sa ta na facebooku chcem vzdy opytat ze ako stroj, ci cvicis poctivo 😉

Letu, to ti verim inak s tym ekzemom je to hnus, lebo sami lekari uz dnes nevedia z coho to je, este na detoch je to odpozorovatelne, ale sama viem o com hovorim, uz mam roky s tym problem na tvari a stale iba hadaju, ci je to stravou, alebo zmenou pocasia... ☹ Vsade samy bordel.

Mima, super je ten clanok 😉

A letne velkosti ja veru neviem este tiez odhadnut. Aj teraz nosime od roznych vyrobcov cisla od 74 do 98 😖

mimi.k
17. feb 2009

Grety, ja umývam večer. Teda nechce, aby sme mu zuby umývali my...len občas sa zadarí. Umývame pastou, väčšinou to ale prebieha asi tak ako u vás. Zje pastu, poobžúva kefku a hotovo 😉

S tou cibuľou neviem ako, hádam by to malo byť v pohode...veď cibuľu už môžu. Ja som ešte neskúšala ani med, len medové kaše jedáva.

Oblečenie nosí teraz väčšinou 86, ale niektoré aj 92...na leto ešte veľa nekupujem, čo som kúpila, tak na 2 roky veľkosť. Ale nechcem toho ešte veľa, lebo niečo mu možno bude dobré aj z min. leta...neviem...hlavne gate a také univerzálne veci.

slavenas
17. feb 2009

grety, my umývame len večer , ráno na to zabúdam, tiež bez pasty len z vodou ale umývam len od vtedy čo má všetky zuby (teda okrem tých uplne posledných stoličiek) lebo ked som sa pokúšala umývať ked, čo i len jeden ešte nebol prerezaný tak malá revaláááááa nechcela si dať umývať (boleleo ju to asi) tak som to radšej ani neskúšala aby s tým neskôr nebol problém . Teraz umývam ja kefkou a ona otvorí ústa - umyjeme hore a dole, potom zubky zasekne a umyjem zvonka.

oblečenie sme mali na zimu 86,92 a teraz mám na leto 92,98 podľa toho aké to má rozmery.

mimi.k
17. feb 2009

Žienky dnes ideme s Adamkom na to fotenie a ja stále rozmýšľam, čo mu obliecť - či tak slušne (k rifliam košeľa a vesta) alebo športovo...to je dilema, čo? 😀 😀

slavenas
17. feb 2009

bilushka , že nasťahujú červíky do ust 😀 😀 😀 😀

grety
17. feb 2009

mimi ved ho tam prezlec - zober aj aj

bilu - 3 x som cvicila, a dnes idem na hodinu spinningu, obkukam este nejake cviky a potrenujem doma ... muz je uz nasraty, ze co necvicim castejsie, ale ked mne sa nechce, som si usila bic na seba, teraz uz totizto nemam vyhovorky, ze neni casu .... 😒

slavenas
17. feb 2009

mimi ja som za rifle, košeľa, vesta 😉 😉

mima07
17. feb 2009

grety nas si necha umyt a potom sa este s kefkou hra

mimi ja som za sportove ale asi zober aj aj

letuskah
17. feb 2009

milujem bielu zimu, sme sa boli poprechadzat v lese, teda ja na peso dieta na sankach a bolo krasne 🙂 a radim sa do klubu matiek ktore vykydli svoje dieta do snehu, sa mi to podarilo ale prezil zda sa 😀

mimi ja som za koselu a vestu ale to zavisi od toho ako ho obliekas a aky styl uznavas

dietatko tu teraz beha s ceruzkami, pcha ich do otvorov na sroboch na stoliku a ze srob srob

no a my umyvame ked si spomeniem, dam mu kefku nech ju pozuje a potom odlozim, ale obcas sa mi podari mu posmodrchat zuby zvnutra a zvonku ale je to biedne

inak moja mudr ma stihla sprdnut ze som mala volat do 11 lebo uz mala poradnu pre dojcata ked som volala...

peta28
17. feb 2009

Bilu mame ATB.. a dvoje. 1x ako kvapky do oci a 2 x taky roztok na papanie.

Tak ja na to uz kaslem s tymi papiermi.. mne tusim prisla materksa este zaciatkom januara za 15 dni, ale ka by si to mal uplatnovat muz uz aj tak mu to nevezmu ked je po 15.2.

imka mala teraz po poobednajsom panku 38,5 ale uz asi jej zabral cipok ked to tu demoluje

adulik23
17. feb 2009

caute.
to co bolo dnes vonku? 😨
rano som ani auto nemohla najst. a ked sme sli poobede von, tak fukal priserny vietok. som bola jedina v senci, kto kocikoval. 😠
zajtra ma tam nikto nedostane. sme sa dohodli 3 kamosky, ze ked bude skaredo, tak budeme chodit k sebe. u jednej sme uz boli. deckam sa velmi pacilo. akurat, ja co som si myslela, ze mame doma veeeeeeela hraciek som pochopila, co to je veeeeeeela hraciek. oni maju rodinny dom a aj na prizemi aj na poschodi komplet vybavene herne. 🙂
zajtra pridu k nam. sa tesim na tu spust, co tu zostane. 😀 😀 😀

idem pocitat, co ste popisali - aj tak tu v takuto hodinu asi nikto nebude.

mimi.k
17. feb 2009

Tak sme naspäť z fotenia. Ale teda neviem, či vôbec nejaká fotka bude v pohode, lebo to sa tam s ním vôbec nedalo...nejako ho skoordinovať, aby bol vo vymedzenom priestore 😅