Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
7. máj 2009

No bude to zaujimave. No, ja by som na mojho muza maleho nenechala. 😝

peta28
7. máj 2009

tak lepsie na muza ako na svokru, vsak nech sa trosku potrapi a myslim ze ze im zivot vo dvojici pomoze
Prave som zistila ze som si zabudla zabalit nabijacku na mobil.. no super

lejla77
7. máj 2009

To urcite, aspon nech si to aj on uzije. Bude si ta viac vazit. 😎

lenkamt
7. máj 2009

baby, tak normálne som na nervy, v utorok ideme do bb na kontrolný odber krvi kvôli tomu markeru, onkologička je zásadne proti očkovaniu a pediatrička zásadne proti tomu aby sme šli na dovolenku , keď nie je zaočkovaná, no ja neviem ale čierny kašeľ, mumps a záškrt môže chytiť aj doma 😔

lenkamt
7. máj 2009

a proti prasacej chrípke nám tieto očkovania predsa nepomôžu 😠 idem k tej kaderníčke nech sa mi zlepší nálada 😔

mmem_
7. máj 2009

ahojte

leni: diky ♥♥♥ , booze to je jak s tou sliepkou a vajcom, asi by som dala skor na onkologicku,no neviem 😢

lenkamt
7. máj 2009

Mmem, ja som našej hneď povedala že nie som zástanca očkovaní a že sa do turecka nebojím ísť, zostala zarezaná, tak neviem či ma nedá na prešetrenie sociálke 🤐 😅

ona že hlavne prevenar, lebo chrípka+pneumokoky môžu byť smrteľné - no ale veď ja som pneumokoky vôbec nechcela dávať 🤐 kovbojka 😝

mima07
7. máj 2009

cauko
lenka drz sa onkologicky aspon ja by som sa a ked este ani neies ake mate vysledky
inak ja mam asi prestudovane vsetky recenzie na turecko a nasla som aj ako boli s malym detskom v nemocnici a len zirali co vsetko mu porobili aby vylucili nieco zavazne a na kazdom lepsom hotely je lekar neviem asi nebudes odkladat dovolenku do 6 rokov ☹ chytiti nejaku pliagu moze hocikde 😠 ja som sa minuly rok tiez bala dlho som bola zastanca ze len autom aby sme sa mohli vratit ale asi by ma porazilo 6 hodin v aute a nemozno sa ani pohnut netreba na to mysliet a nic privolavat sak more im moze len prospiet 🙂 🙂
peti uzi si thajsko ticho zavidim aj ked tu cestu moc nie

baileysa
7. máj 2009

ahojky,

leni, to mas riadne nervy s tym ockovanim 😖 mozno je obvodacka len prilis opatrna 😕 ale nezavidim ti 😔

mmem, vsetko naj naj naj, hlavne nech ta simonko poslucha, ze mu odkazujeme 😉 😵 uzi si oslavu 🙂

peta, prajem prijemnu cestu, este prijemnejsi pobyt, hlavne vela fot, nech sa mozme aspon kochat 😉 a muz s malou to zvladnu, ved im nic ine neostava 😅 a nabijacku si este stihnes aj kupit, ved to stoji okolo 200 korun, ja mam takto asi 4 nabijacky, co som si vzdy zabudla zobrat z domu a kupovala som si potom 😅

maji4
7. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂

leni bože ty máš teraz inú dilemu 😒 😔 😔 🤐 🤐

Peti prajem ti štastnú cestu a ak sa bude dať a práca pustí tak si to hlavne uži 😉 😉

mmem aj ja sa pridávam a všetko najlepšie k meninám hlavne vela zdravíčka a nech ta poslúchajú 😉 😉

Aj ja som od včera krásna som si konečne zafarbila vlasy 🙂

maji4
7. máj 2009

Peti ved tam asi nejdeš sama a možno ti bude pasovať nabíjačka od nejakého kolegu -kolegine 😉
A prinajhoršom si kúpiš 😉 😉

maji4
7. máj 2009

Ja mám dilemu neviem či mám ísť dnes na tú rozlúčku alebo nemám...už len kôli malej ako vždy večer vyvádza... 😔 😔

bilushka
7. máj 2009

Ahojte,
v prvom rade dakujem Bailuske cicuske za IP, mam par faktickych, ktore ked sformulujem,
tak ta nimi zavalim 😀

Monicke Mmemuske vsetko najlepsie k meninkam, na tvoju pocest som dnes mala dilemu v Lidli ze ci pangasa, alebo tresku, ale si ma nakopla, ako sa drzis aspon ty zdravych rad, tak som aj ja kupila tresku-to je moj darcek pre teba, ze akym si mi vzorom 😀 😀 😀 😀

Leni, aj ked ti to odobria vsetci v BB, tak tiisto bude matat hlavou tvoja pediatricka, tak nezavidim tu dilemu😔
Ja sama neviem tiez co by som robila 😔
Turecka sa nebojim ani ja, tento rok-ak pojdeme, tak asi tam, tym viac hviezdickovym all inclusiv hotelom ja verim.

A Prevenarom mozes byt zaockovana, ked chytia male akurat nejaky kmen, ktory to ockovanie nepokryva, tak si tam, kde by si bola aj bez ockovania...no neviem, fakt.

Na moje dieta sa ma uz nepytajte, ze co robi a dokaze, lebo jasne ze sa dnes pokakal do gati, ako som ho chvalila vcera, ze mame plienku iba na spanie, a este k nocnikovaniu som chcela Mimi.k napisat, ze vy nemozete chodit este aj na zachod, aj citat, to by si moc od neho chcela...si si vybrala sikovnost v citani, tak musis davat plienky, ber to tak 😀

Katika, beriem ta za slovo a uz sa tesim 😵 😵 😵
A chod sa uz prosim ta ucit, nech mame co oslavovat 😀

baileysa
7. máj 2009

maji, ja by som asi sla, ved kedy zase budes mat prilezitost 😔 a vsak keby bolo moc zle, tak sa vratis a potom pojdes znova, ci to sa neda? 😕

bilush, uz sa na fakticke tesim 😉

ja pangasa davam aj tak,ni moc casto raz za pol roka to asi vyjde 😉

katika, drzim palce na tieto tri tyzdne, tfuj tfuj tfuj 🙂

mmem_
7. máj 2009

dakujem za blahozelania ♥♥♥

bilu 😀 😀 😀 tak ja ho asi zajtra vytiahnem z mraznicky a urobim bo mi len zavadzia, muz ten clanok necital tak jeho to trapit nebude 😀 a musim ta sklamat- uz si musis hladat iny vzor vo vyvolavani fotiek bo uz som to celkom zanedbala mam velke resty 😝 😝 ale aspon som napalila nejake veci

baily: tak dnes som skusila to pevne objatie

maly mal obedovat,spravila som len polievku ze ved to spapa, tak mi vsetko povypluval zeleniu cestoviny komplet, vsetko sedacka stol koberec uplne zadr.... a maly uplny hysak tak som skusila podla rad to nejak uhrat, no najprv som si myslela ze vyskocim s nim z okna, taky zachvat 😝 😝 😝 trvalo to dobrych 15 min uplne mokra hlava, az vzklykal a potom normalne na mne zaspal, to sa nikdy nestalo teda od cias ako bol babatko, tak som ho prelozila do postele a on okamzite hore,
a skoncilo to tak ze zjedol nakoniec skoro 2 misticky polievky aj s cestovinami a teraz spi 😲 😲 😲 😲 😲 😲
nezazijem neverim, urcite to skusim este

a ta kadernicka by sa zisla aj mne vyzeram ako strasidlo uz

mmem_
7. máj 2009

maiji ja by som sla tiez

maji4
7. máj 2009

ved uvidím keď ma tu večer uvidíte tak som nešla 😒 😒 ale fakt neviem ....ved to aj ja si myslím ,že kedy bude ďalšia príležitosť 😒 😒

bilushka
7. máj 2009

Mmem, to v objati na tebe zaspal?
Krasne 😵

Inak Bailey si to krasne napisala vcera o tom objati, mne sa najviac pacila stat o soploch 🙂
Ako bez srandy teraz pisem.

No a uz ked ste to nakusli, tak som sa ta Bailey chcela opytat na jednu hlavnu vec, lebo tu Prekopovu som citala aj co si sem hodila link, tak som vedela, ze az do konca vydrzat, len co mna trochu brzdi s tym zacat je, ze ved (podla mna) logicky sa tam dieta vzpiera, ked mojmu je aj za stavu kludu neprijemne, ked ho tak silno objimam a drzim, teda ak mu nieco nebudem chciet dat, on bude pistat, smierat sa o zem a ja ho chytim a budem drzat, tak bude este viac vytoceny akoby som ho nechala tak....ci ake su tvoje skusenosti 😕

A my ryby vseobecne malo jeme, malemu sa este snazim davat, ale nas velkacov zanedbavam.

baileysa
7. máj 2009

mmem 😵 si sikulka 🙂 presne to som pisala, ze je to brutus, ale ten pocit na konci sa mne pacil, ze take zlepence mokre ale uplne kludne, afekt odoznel, hlavne som mala dobry pocit z toho, ze sme to zvladli "spolu" 😵 sa tesim aj za teba 😅

aj ja chcem ist ku kadernicke, aj ked chcem si nechat trochen dlhsie vlasy, ale forma a farba by sa im hodila 🤐

baileysa
7. máj 2009

hej o tych soploch sme sa aj my bavili, este ked nam to 80rocna velavazena prekopova takto doslova hovori, tak to je vzdy kopec smiechu okolo toho 😀

bilush, ano bude viac vytoceny, bude uplne zurivy, az neuveritelne zurivy, a ty mu tym pevnym objatim ukazes, ze moze sa hnevat, ze ty vidis aj citis, ze sa hneva, ale za ho aj tak lubis a vydrzis to s nim aj tak, ze aj ty sa hnevas, ked on sa takto hadze o zem, ale ze niektore veci proste nemoze mat, a ze sa kludne preto moze hnevat, a ze ty ho lubis a tak stale dokola, mne to tiez niekedy bolo dlho, ze som sa modlila, nech uz to skonci...
ja to ale nerobim vzdy, ked sa mi hodi o zem, uz som to vlastne dlho nerobila, ked sa len tak plesne, tak jej poviem, ze ano, vidim, ze sa hnevas, ale proste toto teraz nedostanes, bodka.

bilushka
7. máj 2009

Bailey, kokos ty si lepsia jak Steelka a Vasilkova dohromady, ked to citam, normalne ze slzy v ociach 😅
Vyskusam urcite, poslednu dobu je nejaky rozumny-je mi jasne, ze to este dnes budeme skusat aky zachvat chyti, ked som to tu napisala-ze je dobry, ale fakt je zlaty, aj ked mu poviem, ze no no nemozes, tak si zopakuje, ukaze prstikom no no a nerobi to, alebo aj ked je nasilne odvleceny z miesta cinu, tak nema velke hysaky.

Prekopova ma 80 rokov? 😲
Si ma teraz sokla.

mima07
7. máj 2009

aky zivot 😲 😀
bilu akurat vcera som citala ze ryby az od 2 rokov 😀 😀 takze zatial nic nezanedbavas
ja som objatie este neskusala mozno nieco pravdy na tom je ale neviem ci by som mojho udrzala snad obdobie vzdoru nejako prezijeme

mima07
7. máj 2009

maji len sa chod pekne zabavit nech si aj muz trocha hysakov uzije netreba to brat tak tragicky 😉 a budes prekvapena ako lili v pohode zaspi oni totiz deti cvicia vacsinou s tym u koho si to mozu dovolit a my maminky kedze sme nezne stvorenia tak zvycajne viac dovolime sak su este malinky 😉

mmem_
7. máj 2009

mima mas uplnu pravdu, ten nas zasran presne vie ako na koho, u mna mu staci ten tooon G 😀 a konec a u manzela je ako zlatko, pekne drzi za ruku,netriska sa o zem spapa

bilu,bay: mne sa ta cast o soploch tiez velmi pacila 😀 😀 😀 a zurivy je slabe slovo,
normalne zaspal a este aj jedol, si viete predstavit aky bol ked ani bambulka nezabrala 😀
ja sa tiez tesim a hlavne som neverila ze bude jest este 😝 a ked sa zobudil tak sa normalne usmial 🙂

a len neviem ze kedy to aplikovat - ci len ked je uplne v amoku alebo zo zaciatku aj pri mensich hysakoch - naprk ked mu 15 poviem ze nie a este ho aj odvleciem a on pride aj 16x?

a idem sa najest vecer sa ukazem este papa a diky cmik

baileysa
7. máj 2009

bilush, tento rok bude mat, ideme na kongres do prahy pri tej prilezitosti 🙂 a na aute jazdi ako drak, normalne sama si odsoferuje z nemecka sem 😨

mmem_
7. máj 2009

bay a ona ta ucila? a ked budetete na tom kongrese to sa stavite ne??? ja som od prahy kusok po metro mam max 30 min

mima07
7. máj 2009

asi by som mala ist spat baily tvoj prispevok som citala 3 krat nez som pochopila o com je rec 😀 😀 😀 alebo ze by to nebolo z unavy 😲

slavenas
7. máj 2009

Ahojte, ja zasa len z mobilu čítam. Ale ste ma dostali s tym objatím, baily prosim preposles tu IP aj mne. Dakujem . Este, peti šťastnú cestu a uži si to, leni sestre gratulujem, mmen vsetko najlepsie.

slavenas
7. máj 2009

Baily si zlata, dakujeeeem 🙂

retaux
7. máj 2009

Ahojte!
Ja tu už sedím vyše pol hodinu a čítam a čítam a čítam a...A už ani neviem na čo všetko som chcela reagovať.

1. Ivke blahoželám 😉
2. Peti, želám šťastnú cestu a teším sa na fotky a zážitky. Uži si to poriadne.
3. Meg, Natálka je riadna šikovnica. Ja sa k plienkam už ani nevyjadrujem. Lucka je tu zo všetkých najstaršia a cikať, ani kakať do nočníka nechce. Len ráno a poobede, keď sa vyspí, tak tam sedí a keď sa vykaká alebo vyciká, tak len preto, že tam už sedí, ale inak nechce. 😢 Jediné, čo ma teší, že už aspoň ten dudel my nemáme.
4. Mmem: všetko najlepšie 😉
5. k dovolenkám sa ani nevyjadrujem, lebo tento rok asi nikam nepôjdeme (blbá kríza 😖 ) Ja len pevne dúfam, že v júni ešte bude mať MM robotu 😖 😢
6. ja nedávam očkovať nič navyše okrem prevenaru, ktorý som ale tiež dala až po 1. roku, aby dostala menej.

A už fakt neviem, čo som ešte chcela. Zabila som celý Luckin poobedný spánok a v byte máme bombu 😅 😔