Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
14. máj 2009

ahojte

tusim tu buden ten to tyzden fuurt 😀 😀 😀
dakujem za pochvalu fotky 🙂
diky baby dufam ze to coskoro prejde 😝 rozsiruje sa to stale viac

co uz mate tie kiahne za sebou plackali mali v noci? bo Simko skoro celu noc mrncal a neviem ci zo zubov ci z tych kiahni, nakoniec spal so mnou a az do 6.30, oproti vcerajsiemu 5.00 sme sa celkom vyspali 😀

a cestne hlasim ze neznasam bambulku, lebo maly by nemal problem cely den to pozerat,uz som taka ohucana 😅

bayli:si mi neodpovedala ze kedy idete do tej Prahy?uz to viete?

lenkamt
14. máj 2009

ahojte 🙂

my pozeráme krtka a ešte mi nejde na nervy 😀

inak sme spali super až do 7 🙂 🙂 🙂

Moni - mohlo ho to svrbieť a preto plačkal, fenistil dávaš?

mmem_
14. máj 2009

hej davam leni a mam este nejake homeopatika na tie kiahne tak to dufam zacne ucinkovat uz

mmem_
14. máj 2009

vidis my krtka mame tiez-jedno DVD z noviny ale toho si nepustame, idem skusit, nech je zmena

ale z bambulky je hotovy uplne 😀 😀 😀 skoro zacina mlady 😀

lenkamt
14. máj 2009

veď bambulka je v poho, mne skôr vždy vadil dedo jozef 😀

mmem_
14. máj 2009

leni 😀 😀 😀 ved on sa aj rozculuje ked tam je dedo a nie babuuu, ale ked uz po 100x bambulka pisti dedooooo jozeeeeeeef 😝 😝 😝 tak pomocccccc aaaaaaaaaaaa

no tusim ho zaujal aj krtko diky leni: tady-tady, toto,jeeee, nee 😀 😀 😀 ale zmena je zmena

no idem robit suhajdy z velkonocnych zajacov, nemate dobry recept

mima07
14. máj 2009

cauko
lenka hlasim sa 😀 😀
ja rano nestiham to vies mam jedno neposedne dieta s dvoma je to lahsie 😀 😀 😀
a vecer tu zvycajne nikto nie je a pisat si sama so sebou to ma nebavi
a buduci tyzden malujeme 😝 tak pomaly sa na to chystam mozte prist upratovat 😀 😀 ja povarujem deti

lenkamt
14. máj 2009

😀

šuhajdy nemám rada, tak neviem 😒

ja idem variť toto: http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user= + cestoviny so syrovou omáčkou, som zvedavá či tú polievku zjedia 😕

a idem umývať okná 😀 😅 tak zatiaľ pa

mima07
14. máj 2009

leni neumyvaj u nas uz prsi 😝

retaux
14. máj 2009

Ahojte!
Mmem: pekná foto 😉

Lenka: Majka tu tento týždeň nie je - vegetí u rodičov.

My krtka nemáme, musím povedať mužovi, nech zoženie, lebo Lucku už nič nebaví pozerať. Máme milión DVD, ale ju nič nebaví, sú skôr pre staršie deti. Všetko pre malé deti má opozerané. Ale tiež ju najviac držala Bambuľka.

lenkamt
14. máj 2009

Mima - už aj tu sa mračí, tak asi nejdem 😀

mmem_
14. máj 2009

tak uz sa hlasia na navstevu prvi kiahnovi turisti 😀 😝

meganik
14. máj 2009

ahojte pocasie vonku o nicom, Natalka uz nevie co so sebou, pozerame od rana kapuru, co jej nahravame 😝 ono sa to nezda, ale ja uz viem naspamät vsetky pesnicky od vychodu cez sever az tu ku nam, co pozeravame kapuru od rana do vecera 😠 keby som vedela spievat mozem ist smelo vyspevovat niekde na svadbu 😀

leni..okna cakaju aj mna po zateplovani, sa mozem tesit..uz teraz mi okna vyzeraju tak, ze by som ich najradsej cele vymenila len aby som ich nemusela umyvat 😎

a na krtkovi frcime aj my, najprv to bol macko usko, potom vcielka maja a teraz krtko...najhorsie na tom je, ze Natalka chce furt vsetko pozerat stale dokola a nam uz z toho sibe

mmem..krasna fotka v pase 😉

a prihoda dna zo vcera, mm dal Natalku na serblik lebo chcela pisat a ked uz bolo hotovo Natalka krici pis-pis, tak ju mm zdvihol zo serblika a hovori, ze ale ved si nic necikala...no tak Natalka si sadla este raz, sa snazila chudatko moje, tlacila a zase kricala pis-pis - zase ju mm zdvihol a hovori, ze tolko sa snazila a vycikala az tri kvapky - no tak co som ju teda isla utriet a mm sikovny to muz jej zabudol vyzliect gatky 😀 takze Natalka naozaj cikala, ale cez gatky toho az tak vela nepreslo...no a najhorsie som z toho vysla ja, lebo ze preco jej obliekam gatky v telovej farbe 😠 zlate nie 😵

no nic idem ja tiez upratovat a potom sa ucit 😝

lejla77
14. máj 2009

Ahojte 🙂
Kocky, to mate super, ze vam deti pozeraju rozpravky. My nepozerame nic 😠 😠 😠
Neobsedi vobec a uplny nezaujem. 😔

mmem:
my sme mali 4-5 den najhorsi pri kiahnach - mne sa vtedy najviac vysypal a vtedy mal aj trocha teplotu, ale cipok stiahol. Inac som davala len fenistil 3 x denne 20 kvapiek a to Tanno Herbal Lotio.

lejla77
14. máj 2009

meg:
😀 😀 😀 chlapi 😀 😀 😀

mimi.k
14. máj 2009

Ahojte,
tak tu je o ničom počasie...ale aspoň som už navarila, upratala a vyprala...klasické aktivity, ktoré ma napĺňajú 🙄
Dnes som varila len kurča s ryžou, to je celkom rýchle, tak to robím rada.

Meg., super s tým Tvojim mm... 😀 😉

A dnes má prísť Peťa, tak sa teším na zážitky 🙂

My práve pozeráme Bobka a Bobeka...predtým Pat a Mat...ale najradšej má tiež Krtka. On to tiež ale nesleduje nejako poriadne..on to má ako podmaz, ktorý vníma, občas sa pri TV zastaví, a keď ho to nebaví, tak si vymení DVD 😅

Lenka a čo tá krv? Nepostrehla som, či je ok.

susik77
14. máj 2009

Ahojte, my frcime najviac na Snehulienke, Krtkovi a Mach a Sebestova 🙂 a este na reklamach 😀
boli sme teraz doobeda na poste- vyzdvihnut balicek. objednali sme si s mm parfemy cez net. Ja mam Bvlgari omnia green jade-krasne sviezo vonia 🙂 a mm Armani Black code 😵

prvapomoc
14. máj 2009

Ahojte krasky 😵
konečne som sa dostala k netu |-
mali sme toho vela a dva týždne sme mali pokazený net 😝
20.4 teda malemu urobili tu plastiku uší,potom hodím fotky lebo ešte nemame všetko nainštalovane v pc,tak to musi mm dať do poriadku.
bolo to inak fakt desne,lebo po operacii hned ako ho zviezli na prebudzačku(volali ma hned k nemu)začal strašne grcať.ja som večer o 19.00 musela isť domov lebo moj muž mal nočnu a mala s ním ostať sestra.no ale malý stale strašne vracal,sestrička na nho v kuse vrieskala,že čo robí,a nevedel sa vycikať na popsteli pred nou tak zas začala na nho hučať,tak mi segra o 22.30 volala že maťko stale plače,grcia a ta puča sestrička len ziape a nechcela ho ani poprezliekať,nechala ho v dogrcanom postelnom 😠
tak ma švagor v noci viezol do nemocky,zatial svokra stražila malu a potom k nej došla na vymenu segra.ja som sa stašne pohadala s tou sestričkou aj segra pred tým,tak ho potom prezliekla a le stale mi nechcela dovoliť ho odpojiť od infuzkya dať na WC,ale potokm som ho potajme odpojila(vzala som si z našho oddelenia celu výbavu 😀 )a vycikal sa na wecku.do rana sme vôbec nespali lebo grcal á hodinu aj rano,až po vizite ked mu pediatrička naordinovala Pepsi colu,normalne po nej prestal grcať 😲 skoro som odpadla,potom už jedol všetko a poobede sme išli domov.ale ked tak v noci plakal a prosil ma nech mu niečo pichnem,lebo už nevladal,tak som 100 krat olutovala že sme sa do toho pustili ☹ nezaberal mi ani degan ani ranital,bolo to hrozne.ale traz je už fit,nosí čelenku,tak to ma zostať 3 mesiace.

inak sa mame fajn,dati su inak zdrave,len lucka mala pred dvoma týždnami dva dni v kuse 40 st teploty a neprišlo sa na to z čoho.samozrejme to začalo noc pred mojou celodenkou,a ja som celu noc davala zabaly lebo ta svina teplota sa stale držala na 39,9-40,1 ☹ a rano som išla ja po flame do roboty.ale prežila som aj pacienti,nikoho som nezabila 😀 😀 😀
takže to ma trocha trapi,lebo z niečoho to len muselo byť,ale všetko mala negat,a same to aj odišlo 😖

a ešte gratulujem novým tehulkám,mish dufam ži si sa nenahnevala za IP 😕
a adulak k malej tiež srdečne gratulujem.idem vas počitať 😉

mima07
14. máj 2009

pp super ze sa aj ukazes 😉 tak matko si uzil ja to nechapem take p... sestricky nech sa na tu robotu vykaslu a este ziapat aj po dietati ja by som ju asi zbila krava jedna 😠 nemusis to lutovat mate to za sebou a teraz uz bude veeeeeeeelmi nebezpecny fesak 😉
cakame na nove fotky aj malej a urob si aj na nas volno nech hodime nejaku kavicku

lenkamt
14. máj 2009

okná umyté - mi to nedalo 😀

PP - to ste si teda zase raz užili 😔 a cola je proti grcačke starodávny najúčinnejší liek, ja som v zime dávala aj dvojičkám a grcačky mali len jeden deň, proste slané tyčinky a cola je najlepší liek na črevné chrípky 🤐

hrstkova polievka zjedená, ale tie krupky vypľúvali 😅 ale tie nemusím ani ja 😝

Meg - som sa dobre pobavila na tvojom chlapovi 😀

Mimi - no výsledky až budúci týždeň, dali to do labáku v nemocke, lebo že ten labák niekde inde je na figu, sestrička doslovne povedala že : u nás to aspoň preženú cez centrifúgu, takže ten labák mimo nemocky je asi fakt "kvalitný" 😝

mmem_
14. máj 2009

meg: hihih sikula
PP: mna by asi vyhostili z nemocnice dostat taku sestricku pod ruky

aha co som nasla aktualna tema

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13989

bilushka
14. máj 2009

Ahojte,
Mmem, citam si tie nazory na kiahne a co som prekvapena, tak vela bab tam pise ze Tantum Verde na hrdlo je super 😲 To su figle, by mi to v zivote nenapadlo, dufam, ze si to zapamatam, kym my budeme mat kiahne.

Ja som do obeda spravila poriadok v skriniach a vysledok je, ze mam sice policky upratane, ale zem a koberec cely mokry, lebo moj Herkules prenasal kybel s vodou 😖 Takze viac skody ako uzitku, ved klasika, ked on "pomaha", ked sa vyspi musime vypadnut von, lebo scvokneme obaja.
Nechapem ludi, co nechodia s detmi von aj niekolko dni vkuse 😅

Aby som nezabudla, tak my vysledky krvi, co nam brali na gastre vsetko negativne-teda vsetko v poriadku a podla mna nam ani na tom sone-ideme bud. stvrtok nic nezistia a uzavrie sa to ako tajomstvo Aktov X, ale nevadi, aspon viem, ze nema nic so zaludkom a pazerakom, ako som si mudra vygooglila, ze to take grcave deti mavaju 😀
Teda este neviem, co nam povedia na sone, lenze ja uz si dva mesiace vsugeruvavam, ze mu nic nie je, tak mi to musia aj oni potvrdit 😀 😀 😀

PP, chuda Matusko, ale uz ma po tom a nelutuj, cim by bol starsi, tym by to bral horsie a tiez sa pytam, kedy dame kafe, alebo mi aspon napis rozpis, kedy mas volno, skocim ta na chvilku pozriet, ked bude pekne a budeme bicyklovat.

Lejla, nas to iste s rozpravkami, akoby mal poruchu koncentracie, neobsedi pri nicom, este Macko Usko ho tak na 2-3 min. zaujme, az zavidim babam, ktore hovoria, ze nechcu deti nechat dlho kukat telku, aby si nezvykli, ja by som chcela, aby si moj aspon trochu zvykol a nezaujem.

bilushka
14. máj 2009

Kde je Letu, ved ona by mala byt doma, minuly tyzden bola u rodicov, tak co sa nehlasi???

retaux
14. máj 2009

Ahojte!
Meg: tak to je riadna sila 😀

PP: to čo bolo za kravu? 😠 Nechápem, ako môže niekto robiť také zamestnanie, keď sa nevie správať ako človek. Ale Martinko určite bude fešák a rýchlo zabudne, aké to tam bolo zlé 😉

A na pobavenie:
http://www.aktuality.sk/koktejl/pikosky/dvojcat...

Ešteže sa tie Lenkine dvojky na seba tak veeeeeľmi podobajú 😉 😀 😀

prvapomoc
14. máj 2009

jej baby dakujem za povzbudenia,hned mi je lepšie.ja tiež nechapem načo take atrapy robia detske sestry 😝

no biluš v maji necie ako,lebo teraz ma msice do 22 maja volno ale ma boli hrdlo,tak uvidim čo z toho bude a ozvem sa.koncom maja zas dojde mama,lebo som jej vybavila u nas CT aj neurologa.

a ešte som zabudla že my sme asi posledný čo nenočníkujeme.Lucka ma strašnu averziu voči nočníku aj ked kedysi už do nho bez problemov kakala.takže ju nenutim a čakam ked bude teplo,dame dole plienku a hadam sa nejako naučí 😔

retaux
14. máj 2009

Dala som nové fotky. 🙂

prvapomoc
14. máj 2009

ret krasavca je lucinka 😵

no u nas neskutočne prší 😝 ja už mam taký nerv 😠 ale boli sme aspon na pol hodku von lebo lucia zas bude večer zaspavať 2,5 hodiny 😠 no idem kupať a potom sa skusime pohrať s fotkami 😉

mmem_
14. máj 2009

retaux: mala je krasna bambulka, a to v pracke sedava bezne? 😀 😀 😀

bilu: ja som si to tiez citala, no neviem ci budem davat to tantum verde 😝 , mne teraz poradili este gencianku tak uvidim

nika07
14. máj 2009

ahojte , pekný večer 😉

konečne sa mi podarilo sa sem dostať 😀 , synator ma pokazený PC, tak musí prevetrávať môj, no čo už frajerka je frajerka, tá je prednejšia ako mamine chatovanie ☹ 😅

ale teraz s mm hraju biliard, tak som rýchlo využila príležitosť

😉
akosa tu mavate, trošku som poprečitovala, aby som bola v obraze,
máme nové mimčo -gratulujem, ale aj tehulkám držte sa, hlavne teraz cez leto

aj my sme boli na Rhodose, na severe a tam bola kamenistá pláž, tiež sme sa okašľali, ale na opačnej strane ostrova sú krásne piesočnaté pláže, a je tam aj jeden krásny záliv len neviem ako sa to píše Tscabiky či ako tam je strašne horuco a veľmi príjemná teplučká voda 😎

idem pozerať telku s mojim mm, snád sa mi zajtra zasa podarí niečo prispieť 😎 , synator ide do Budapešti, 😀

tak papa a dobrú noc

mmem_
15. máj 2009

ahojte dobre ranko

baby neviete ako je to so striedanim sirupu a cipku na teplotu? ake tam maju byt intervaly medzi jednotlivymi podaniami? diky

zatial sa celkom da ale noci su hrozne, vobec sa mu neda spat, len sa prehadzuje, dokonca spi so mnou a este stihne aj zdrhnut v noci