Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
20. máj 2009

volala mi dr. že máme prísť očkovať hexa+prevenar, tak už mám zas nerva, že ako to dopadne 😝 inak prevenar máme zadara, kvôli diagnóze a na onko povedali že to mám dať 😖

baby v grécku už je chrípka 😕

lenkamt
20. máj 2009

baby čo beriete deťom na pitie do lietadla???
lebo:
Osobitné pravidlá pri preprave tekutín

Pri sebe alebo v príručnej batožine smie cestujúci prevážať látky tekutej a gélovej povahy, iba ak:

a) maximálna veľkosť jednotlivého balenia je 100 ml,
b) súčet objemu balení nepresahuje 1 liter,
c) tekutiny a gély sú uložené v samostatnom priehľadnom a uzatvárateľnom vrecku.

Pri prechode osobnou detekčnou kontrolou je cestujúci povinný vrecko s tekutinami a gélmi vybrať zo svojej príručnej batožiny a samostatne ho predložiť na kontrolu.

Na prepravu liekov a tekutín potrebných pre deti počas letu sa vzťahujú samostatné predpisy. Viac informácií nájdete na internete alebo sa obráťte na svojho prepravcu či letisko.

ktoré fľašky majú 100ml????

😅

baileysa
20. máj 2009

Leni,detská strava ma výnimku,my sme tak leteli,oni ked vidia,ze máš dieťa,tak ti to dovolia,musíš to sice vyložiť alebo si z toho odpit,ale na palubu ti to dovolia vziať

baileysa
20. máj 2009

Mi telefón zhltol príspevok o chrípke,ze nič moc,ale ze je okolo toho asi vacsi humbuk,ako zodpoveda

lenkamt
20. máj 2009

tak beriem normálne jupíkové 🙂

Bailey - my letíme o 3t neskôr, ale už mám väčšie nervy ako ty 😀

baileysa
20. máj 2009

No ale vás ide raz toľko.ja uz potom budem ostrieľane radiť,čo áno a čo nie.

lenkamt
20. máj 2009

s tým rátam 😉

idem im dať jogurt a ideme na to očkovanie 😔

lejla77
20. máj 2009

Ahojte,
tak mame ATB - Klacid, Pamycon a Spiropent. Ze mame aj priedusky chytene. ☹ Ale maly sa tvari, ze mu nic nie je, takze v pohode. Normalne sme po vonku. Dufam, ze mu ATB zaberu a ze bude pokoj, lebo uz sa nam to dlho tahalo. 😔

peta28
20. máj 2009

Lejla tak to ma mrzi ze zase ste chory, tak snad to rychlo prejde, drzim palce

peta28
20. máj 2009

Leni docensku flasku mozes vziat na palubu, ja som mala v teska aj aj jedno Ovko a musela som to otvorit a ochutnat pred colnikom.. 🙄

adulak
20. máj 2009

caute baby 🙂
tu je nasa Olivinka 😵 😵 😵 zatial krasne spinka a papa kazde 3-4 hodky. som normalne rada, lebo Ameli papala kazdu 1,5 hod a islo ma z toho vystriet 😖 teraz normalne fungujem...len si to stale neviem predstavit ako to zvladneme bez muza ☹
porod bol supis. za 1,5 hodky bola Olivka na svete a muz to samozrejme vsetko zhrnul - "ved to nebolo az take zle" no nezabili by ste ho? to su cely chlapi

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

peta28
20. máj 2009

Adulak mala je naaaasherna.. normalne ma to zas chyta. Kranse meno aj ja som chcela Oliviu.. muz nechcel..
strdecne blahozelam !!!! nech je hlavne zdravucka. Ameli neziarli?

peta28
20. máj 2009

A konecne uz je na svete dotlac Maleho tyrana.. pisali mi z Artfora ze uz ju maju..

adulak
20. máj 2009

ahoj peti, no samozrejme, ze ziarli, ale tak normalne. uz si pomalicky zvyka. stale by len pozerala na babo 😀 😀 😀 az ju musim odhanat 😅 ale bojim sa, aby nahodou nieco Olivinke neurobila.

maji4
20. máj 2009

Ahojte jej Adulák konečne je Olívia na svete a je fakt náááásherná 😵 😵 aký bol pôrod???

mima07
20. máj 2009

cauko
som doma od zubara za chvilu vymalovane uz len upratat 😝
mimi, bilu sak pre deti toho tolko nberte ja vas pridem zbalit albo vam spravim zoznam 😀 my sme minuly rok mali asi najmenej oproti ostatnym co tam boli bez deti 😀 ja plienky beriem lebo sa mi v pohode zmestia 😀

lenkamt
20. máj 2009

Olivia je kráááááááááásna, aj ja chcem mimi 🤐 ale iba pomojkať 😀

Mima - ja deťom beriem len , zoznam na jeden kus dieťaťa:
5xbody, 2trička, 2kraťasy, 1šaty, 1tepláková súprava, 2šatka na hlavu, plavky, podbradníky, crocsy, 2plátenky

beriem aj mydlo na pranie a mini cestovnú žehličku tak to poriešim praním 😀

mima07
20. máj 2009

leni do lietadla beriem tu malu lucku alebo aqva jupik ci co to je a nie je problem ani ked mas mlieko vo flaske len to musis ochutnat u nas to chutna alex ale uz to dopije nechce vratit 😀 😀 a beriem mu aj brumikov zabalenych a presnidavku

lenkamt
20. máj 2009

dobre, tak aj ja 😀

plienky, ževraj môžem strčiť do kočíka a tak mi ich prepravia 🙂 ale ešte neviem, uvidím ako bude vyzerať batožina a podľa toho sa zariadim , kočík budem skladať tak, že striešky dole , tak plienky by som už asi nezmestila 😖 no my budeme zase za atrakciu 😠 😀

mima07
20. máj 2009

adulak mala je krasnucka nech ste obe zdrave a vsetci si to uzivajte 😉
leni zehlicku neber je to zbytocne ja beriem este taku osusku co ma kapucnu a malu deku sa zide do lietadla a 1 plienku ak zaspi v kociku

lenkamt
20. máj 2009

ježiš idem si písať ďalší zoznam - deka a plienka - ďakujem, cmuk, cmuk 😵 uteráky beriem iba dva malé pre ne, my budeme používať erárne 😅

žehličku beriem vždy a vždy aj žehlím 😀 ale okná im tam neumyjem 😀

mima07
20. máj 2009

lenka 😀 😀 😀
aj my pouzivame erarne aj pre maleho ale ked sa mi tato osuska zmesti co sa mi zmesti tak beriem
ja vela veci nezehlim ani doma tak na dovolenke isto nebudem

lenkamt
20. máj 2009

ja som dokonca vždy aj upratovala postele a umývala kúpelku 🤐 u nás upratovačky len pozametali a vyniesli smeti 😅 ale naposledy v egypte som posledné dni prestala 😀 už aj mne to prišlo že som trápna 😀

lejla77
20. máj 2009

Adulak:
mala je krasnucka. Vela zdravicka 😉

lenkamt:
mozes prist aj k nam, mna to hrozne nebavi. 😖

lenkamt
20. máj 2009

no veď ak budeme v ba čakať na lietadlo 12 a viac hodín, tak spravím kolečko a pomôžem kde bude treba 😀 ja to rada, ale iba keď mám kľud a pustenú hudbu veľmi nahlas 😅

lejla77
20. máj 2009

lenkamt:
ako mozes mat klud pri 3 detoch? 😕 😕 😕

lenkamt
20. máj 2009

no však Verča je samostatná a dvojičky sa semtam hrajú, semtam kukajú telku alebo sa im venuje tretia osoba 😀 no a vtedy varím, žehlím, upratujem s mp4 na ušiach 😀

peta28
20. máj 2009

Ja velmi odporucam cestovnu rychlovarnu kanvicu, nam sa velmi zisla v Egypte, prevarala som vodu pre malu snad na vsetko, este aj na umytie zubov

Adulak pytala som sa preto, lebo brat ma druhu dcerku, narodila sa pred mesiacom a 3,5 rocnu dcerku a ta starsia nenormalne ziarli, normalne ma svagrina problem vziat tu malu na ruky, lebo aj starsia chce a o kojeni ani nehovorim..

lejla77
20. máj 2009

lenka:
tak to je super, ticho zavidim 😉
Ja sa bez maleho ani nepohnem. 😖

lejla77
20. máj 2009

peta:
a ta cestovna je v niecom ina, ako obycajna?