Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
7. júl 2009

Slavenas: Lucka je tiež každý deň celé poobedie v bazéne. Tiež sa bojím, aby neprechladla, ale nedá sa odtiaľ dostať, len s plačom vždy ideme von 😒

baileysa
7. júl 2009

inak este bilush, so zistite, ake hracky beru v tom mc, my sme napr. plysakov nechceli... deti sa s tym malo hraju, len na to sada prach 😔

mimi.k
7. júl 2009

Baily, plyšáky nechcú veľmi ani do detských domovov, čo som počula...

letuskah
7. júl 2009

ja sa chystam tiez triedit aj hracky aj oblecko, mame tu jednu pani susedu ktora ma moznost poslat tie veci kamsi na vychod, aj detske aj dospelacke tak jej chcem nejaky balik nachystat

mimi ja musim kremovat lebo odkedy som mu raz dala cipky tak nechce ani za svet nic do ritky tak ho nakremujem a ani nevie ze ho tam ma, pretriem liehom alebo alpou a vec je vybavena

myslim ze na kazdeho pride ten cas kedy bude chciet dalsie dieta, niekto skor, niekto neskor, nie si preto ina ani divna

mimi.k
7. júl 2009

Baily, tak to Ti mm upiekol tortu už keď si bola tehuľka, že? Pekné od neho 😉 😀

lejla77
7. júl 2009

Kocky dakujem za podporu 😉 Nestiham citat, prave som mala pohovor so sefovou. 😠 😠 😠 Krava 😠 😠 😠 50% z 13-ho platu mi strhla - ze nic nefunguje a kolko veci mi ona povoluje, atd... A ze kde ma zoberu s malym dietatom ???? Uz jej lezim v zaludku.... ze sa nehanbi. Som na nervy. Najradsej by som dala vypoved. 😖

letuskah
7. júl 2009

ani sa nedivim, sak plysaky len pozieraju prach a roztoce, my ich tiez mame na tisice a rodina si neda povedat, vzdy musia daco Kubkovi kupit, nehra sa s tym a len to zabera miesto inym hrackam

retaux
7. júl 2009

Jéj, toto by sa určite Lucke veeeeeľmi páčilo. Ona miluje teletubbies 🙂
http://www.familymarket.eu/index.php?main_page=...

baileysa
7. júl 2009

mimi, ano, v ten den, ked som ho vtedy nasla, som to aj zistila, tak som na neho aj vykricala, tak bol asi 3 dni v soku ci co 😀

lejla, a co ta tvoje sefova nema deti, ci co? 😕 krava

letuskah
7. júl 2009

lejla to si na teba dovoluje prave preto ze vie ze mas male dieta a nie moc velke sance zamestnat sa, ti zamestnavatelia vedia byt svine a len vydieraju matky s detmi 😠 😠 😠 krava

baileysa
7. júl 2009

inak mam tip na super hracku: pan zemiak... poznate to? mala sa s tym tolko vyhra, ze nechapem 😅

retaux
7. júl 2009

Lejla: to mi je ľúto 😢 A čo ona nemá deti, keď to nevie pochopiť 😠

mimi.k
7. júl 2009

Lejla, vydiera Ťa, lebo vie, že si to môže dovoliť. Hrozné....veď Ty sa môžeš v najhoršom vrátiť na rodičovskú a byť doma so Stankom... 😒

letuskah
7. júl 2009

bai hehe chudak tak to musel byt v riadnom soku 😀 mne to vtedy aj napadlo ked ti tu tortu piekol ale som to nejak zahnala ze to je blbost 😀

letuskah
7. júl 2009

bai nie, prosim si link 🙂

retaux
7. júl 2009

Baily: to čo je 😨

mimi.k
7. júl 2009

Baily, tak to je super... 😀 😀 😀 😵 musela mať poriadne výčitky, že tehuľku vystresoval 😉

mimi.k
7. júl 2009

"musel" tam malo byť 😉

Ja som o tom zemiakovi len počula, ale neviem, čo to je..

letuskah
7. júl 2009

ja chcem Kubkovi kupit k meninam taku tu klasicku kacku do vane co je v guli s tekutinou a takymi tymi farebnymi blbostami a nejaky vacsi bager do piesku, ale nie ten velky co za nasich cias bol ale taky stredny, aj tak toho podostava od familie, od svagrinej lego, a urcite zas hromadu plysakov tak ja len tak poskromne. este mu chceme kupit stol a dve stolicky do izbicky a koberec, tak to bude mat od nas prakticky dar

baileysa
7. júl 2009

http://www.zlacnene.sk/detail/playskool-pan-zem...

toto, moze hocijako tam pripinat, oci, usi, ruky, nohy, fuzy a pod.... strasne sa je to paci, sama si to v obchode vybrala, ja ze aka blbost, ale funguje to, aj ked nechce ist odniekila domov, tak poviem, ze pan ju caka a uz slape hore schodami, ze pan pan pan 😅

letuskah
7. júl 2009

teda k narodkam ze ano, ale sak my to mame pohromade tak je to jedno 😀

bilushka
7. júl 2009

Bailey, dnes mi ta sefka volala, ze ma pozyva na otvorenie, a ja som sa jej pytala, ze co potrebuju a ona ze zo zaciatku uplne vsetko co sa hraciek tyka, ze aj plysaky mozem doniest, na to som sa jej extra pytala, lebo viem, ze s tym byvaju problemy a nikto sa aj tak s tym nechce hrat...

Pana zemiaka poznam, len som to vzdy obchadzala, ze by to maleho nezaujalo.

Lejla, to ako si moze dovolit???
Krava a ze kde ta s malym dietatom zoberu? 😠 😠 😠
Vidite, taketo je zmyslanie v BA a potom sa nemam bat si hladat o rok pracu ☹

retaux
7. júl 2009

Baily: to je milé 😵 To by sa asi aj Lucke páčilo. Majú to v dráčiku alebo aj v obyčajných hračkárstvach?

letuskah
7. júl 2009

bai a na akom principe to funguje?
aspon mam dalsi tip na darcek

retaux
7. júl 2009

Ja už padám žehliť radšej.

bilushka
7. júl 2009

Ret, ja som to videla aj v Draciku aj v All Toys.

letuskah
7. júl 2009

bilu mna v nasej firme minule povedali ze oni vitaju matky s detmi, ale mne sa to zda dost pokrytecke lebo viem ako to tam funguje a mam dojem ze je to prave preto aby tu zenu mohli vydierat...

baileysa
7. júl 2009

ret, u nas v draciku sme to kupili, za nejakych smiesnych par eur, tusim 5... ked to prislo ako novinka, tak to vraj stalo 600 korun 😨

letush, na tom "podklade" zemiaku su dierky a ostatne diely maju take tycky a tie sa tam zastrkavaju...

baileysa
7. júl 2009

bilush, tak super, ze to chcu... my sme hned od zaciatku nechceli 😅

letuskah
7. júl 2009

bai aha, to je dobre teda, sa mi to paci 🙂
ja som to nasla za 249sk na volakej stranke