Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
10. júl 2009

Dnes je tu nejako mrtvo. Prajem pekny vikend 😉

nika07
11. júl 2009

Dnes nikoho 😠 ?

tak pekný zvyšok večera 😉

adulak
12. júl 2009

caute. jedna mala otazocka. ameli este nema poslednu davku prevenaru. musi byt 100% zdrava? lebo nejako kycha, ale nic ine nema. sice sem tam zakasle 😖 v utorok by som mala ist k mudrej. mam?

lejla77
13. júl 2009

ahojte 🙂

adulak:
ja by som isla a uvidis, co ti povie. Ja si myslim, ze ju zaockuju.

peta28
13. júl 2009

Lejla este sta doma?
Dnes sme isli po 3 tyzdnoch, som sa bala, ale mala bola v pohode, akurat rano sa jej nechcelo vstavat, tak snad dnes zaspi skor a dostaneme sa coskoro do nasho rezimu.
Nasla som si aj fakturku v skrinke a napriek tomu ze sme tam posledne 3 tyzdne a mala 3 tyzdne chybala ziadnu zlavu nam nedali a platim plnu sumu, tak to uhradim, ale na konci jula ked budu robit vyuctovanie, som naramne zvedava ci mni poslu spat prachy

lejla77
13. júl 2009

peta:
ano, este sme doma - dnes je u svokry 😖 A od zajtra si chcem zobrat dovolenku do konca tyzdna. Tak som zvedava, ci mi ju da.
Faktura - hej, v dalsom vyuctovani by ti to mali vratit - sa ti prekryvali mesiace, to preto. Ja si ho chcem tiez este tento tyzden nechat doma a potom bude 2 tt a mali by nam tiez nieco dat dole. Nechce sa mi byt v praci, je to tu na nervy. 😖 Ja len dufam, ze mi tu dovolenku podpise. 🤐

peta28
13. júl 2009

No len my tam uz v auguste nebudeme, takze uz nebudem mat dalsiu fakturu, tak snad to vratia

lejla77
13. júl 2009

peta:
no, tak snad ano.

lejla77
13. júl 2009

Fu, tak mam podpisanu dovolenku 🙂 Takze tento tyzden tu nebudem.

peta28
13. júl 2009

super, tak si to uzi 😉

maji4
13. júl 2009

Ahojte 🙂 🙂 tak sme doma sme doma už do soboty večera lenže Lilianka posledný den dostala také horúčky, že 39,5 a podobne ,že som nechápala ešte ,že to boli posledné dne včera nič a dnes zasa horúčky tak zajtra s nou idem k lekárke ☹ ☹

Ale inač bolo super každé doobedie nám pršalo a poobede bolo kráááásne teplo a teplá vodička aj sme boli nešťastný ,že tak prší ale čo už nemôžeme mať všetko.....Lilianka sa jašila v mori aj v aqvaparku bola na takom velkom tobogáne s tatom ja som si myslela ,že bude revať o dušu keď sa s nou spustí a ona ,že ešte tak bola asi x vie krásne plávať s rukávnikmi táááááááááák strašne drží hlavu nad vodou len aby sa nenamočila 😵 😵 😵

Cesta tak ušla super Lili aj ked bola hore tak neplakala ale tichučko pozorovala okolie ....ale naspäť no čakala som niečo horšie ale asi keďže bola tak oblbnutá tou horúčkou tak bola relatívne kludná....len pri každej prestávke nalepená na mne...ale ved neni čudo aj teraz je umrnčaná ved ked je chorá... ☹ ☹ ☹

nina87
13. júl 2009

chuda Lili,dufam ze jej to rychlo prejde.prajeme jej skore uzdravenie 🙂
my mame dovolenku este len pred sebou a nastastie "len" do chorvatska 🙂

nina87
13. júl 2009

inak som vam zabudla napisat ze som pred tromi tyzdnami vybrala emmke kliesta maleho ako spendlikova hlavicka,vybrali sme ho celeho a aj napriek tomu dostala borelyozu a priznaky sa objavili az po dvoch tyzdnoch,spravil sa jej okolo vpichu taky velky cerveny flak s priemerom cca 3cm! 😖
nastastie je to "len" borelyoza 1.stupna,takze musi brat 21 dni lieky a nemoze byt dlhsie na slnku lebo by sa vyhadzala 😒

maji4
13. júl 2009

bože nina chudiatko Emka hlavne sa držte

ďakujem.

Ozaj a to čo to má tak pravdepodobne chytila od tých ďalších 2 detí čo sme boli spolu lebo oni mali také horúčky a kašel tesne pred odchodom a ešte trochu pokašliavali tam, a ja som sa tešila ,že chvála bohu nič od nich nechytili a posledný den puf 😔 😔

Nina inač pekná fotky v pase 😉

maji4
14. júl 2009

Ahojte to čo všetky ste sa išli kúpať ☹ ☹ len my musíme trčať doma s ATB dala nám klacid ZASA to sú už naše 6 ATB ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ aj som protestovala a mi povedala ,či chcem riskovať aby Lili dostala zápal priedušiek 😔 😔 tak som len kývla hlavou a už som bola ticho 😔 😔

letuskah
14. júl 2009

ahojte
maji to ma mrzi tie atb, hlavne nech je Lilianka rychlo zdrava, ved konecne sa oteplilo a uz ani komarov neni tolko...
ja som rano vyprevadila svokrovcov tak si uzivame prazdny byt a ticho. svokra je strasne ale strasne ukecana a to uz je niekedy na nervy, este den navyse a kupila by som si stuple do usi.... 😝

chodite niekto do rosnicky? mne sa nechce ist samej s kubkom, by sa mi zisla daka partacka.

letuskah
14. júl 2009

nina som citala na fejsbuku. a po tych 21 dnoch idete na nejaky kontrolny odber este? a budu ju aj nejako dlhsie sledovat ci ked sa vylieci tak je pokoj? no hlavne aby ste to prezili v klude lebo ked nemoze na slnko tak dakujem pekne v lete...

a mas pekny uces 🙂

maji4
14. júl 2009

Let dík 😉

A užívajte si ticho 😉 😉

My sme dnes 1x papali tie ATB celkom pekne ich spapala ale teraz pred odchýlkou sa zobudila a očividne ju asi niečo bolelo asi bruško 😒 😒 a ozaj už teraz večer nemala ani teplotu takže už som ako-tak kludnejšia 🤐 😔

mishelin
14. júl 2009

baby caute,kde ste vsetky 😕 lenka,bliu,bai,

dnes mi dok povedl ze uz na 99,9% to je chlapce..tak uviidime o par mesiaocv...
len neviem mena,velmi sa mi paci simon 😵 len muz vravi ze titio lazosi ho budu volat ze šimon 🙄 🙄 🙄 ale tak hadam nie,no a druhy tip pootm tobias,a muz chel andreas lenze to ho zase len Ado zavolaju a to sa mi nepaci 😅 🙄 tak ktore,neviete?asi simon ci?alebo povedzet tipy vase na inspiraciu 😅

letuskah
15. júl 2009

mish mne sa paci aj simon aj tobias a ani by mi nevadilo keby ho volali šimon, jedine by mi vadilo šimi, ale inak...ale straaaaaaaaaaasne sa mi paci meno Timotej, keby bol chlap v menach povolnejsi tak Kubko je na isto Timotej 😀

maji tak to je dobre ze horucku nema, nech sa jej ani nevrati.... a to brusko ju moze aj z tych ATB boliet, hlavne nech vam to skoro prejde

peta28
15. júl 2009

Mish , mne sa teda Andreas vobec nepaci, to z skor ten Simon. Ja som vzdy chcela Tomaska, ale ak by sme mali chlapca este neiekdy nahodou tak bude Timotej ak ma muz nezabije . Budeme mat Timku a Timka

peta28
15. júl 2009

Maji skoro sa uzdravte prajem, nech je Lili coskoro fit, aj ked asi nie je noc horsie ako vonku horuco a trcat doma.

mima07
15. júl 2009

cauko
tak pozeram ze sem uz takmer nikto nechodi ☹
maji chytro sa uzdravte
mish mne sa paci šimon viac ako simon 🙂

adulak
15. júl 2009

ahojky.
maji, chudatenko Lili. na nu sa tusim stale cosi lepi ☹ nech je uz zdravucka

mish, moj favorit v chlapcenskych menach bol Tomasko alebo Patrik. ale z tych tvojich mien sa mi asi viac paci Simon 😉

inak Oli ma zas v nosteku nejakeho bacila. uz sme na to brali aj Pamykon a akosi to nezabralo. nasa doky pride az buduci tyzden a ja neviem co mam robit ☹ sa bojim, aby jej to nahodou nepreslo na pridusky alebo niekde. inak nema ani sopliky a pekne dycha. ani pri papani jej to nevadi, iba ked place tak ako keby krochkala 😅 🙄 zatial davam len kvapky do nosteka.

mima07
15. júl 2009

adulak ako si na to prisla ? lebo ja sa pamatam ze aj maly ked plakaval tak niekedy akokeby krochkal 😲 😀

adulak
15. júl 2009

mima, boli sme na vytere. 1x ked to mala, tak jej predpisala ten pamykon a teraz sme boli na kontrolnom vytere a ma to znovu...po tyzdni 😒

adulak
15. júl 2009

a musim Oli pochvalit, ze uz vazi 4kg 😵 😵 😵 😵 uz je z nej riadna baba 😀

mima07
15. júl 2009

jaj no mne vtedy povedali ze to je normalne a vyter nerobili tak som to neriesila

adulak
15. júl 2009

to fakt? 😲

ja sa len bojim, aby jej to nepreslo niekam inam

adulak
15. júl 2009

a alex nebyva chori?