Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
9. aug 2009

takže prvé fotky z dnešnej oslavy:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Dvojicky...

inak moja torta ešte nie je ani vo výrobe 😅 do zajtra poobedia mám čo robiť 😀

katika1
9. aug 2009

aj vyzerať by som tak chcela ako táto mulatka 😀
dobre dobre, tak ja vám dám ešte úlohy na riešenie, ked sa nudíte 😀

maji4
9. aug 2009

Leni jej baby sú svetové s tou mnamkackou tortou 🙂 🙂

maji4
9. aug 2009

Aj ja som pridala fotky z oslavy 😵 😵 http://picasaweb.google.sk/Maji4Martincova/Lili...

maji4
9. aug 2009

Ozaj a aj by som zabudla najlepšia hračka s ktorou sa hrá non stop teda aspoň zatial je detská lekárnička fakt stálo to máličko ale tak sa s tým zahrá samozrejme ,že jej musím asistovať ale aspoň ju to baví 😵 😵

lenkamt
9. aug 2009

Maji - no krásna, normálne sa neviem vykukať že aká už je veľká slečna 🙂

a doktorský kufrík máme ešte po Verči a tiež sa s tým rady hrajú 😵

baileysa
9. aug 2009

juuuuj, krasne fotky 😵

leni, baby su riadne kocandy, strasne su pekne 😵 mnam 😅

maji, lili je tiez riadna kočka 😵 ako nam rastu 😵 a chcem sa opytat na tej torte, okrem tej dvojky je este nieco tymi lentilkami napisane? lebo lustim, lustim, a vycitala som m, ale tak neviem 😅

maji4
9. aug 2009

no pôvodne to bolo LILI ale ako sa tie lentilky rozpuštali v chladničke tak to vyzerá ako UU 😀 ale nevadí hlavne ,že Lilianke aj nám chutila 😅 😅

A ĎAKUJEME 😵 😵

lenkamt
9. aug 2009

😀 ja som to UU rozlúštila že Lili 😀 no ja som zvedavá čo ja zajtra vytvorím 😅 ráno si upečiem korpus a urobím krém a cez obed idem nato.

a ďakujeme za pochvaly, aj mne sa zdajú čím ďalej tým krajšie 😅

lenkamt
9. aug 2009

inak strašne sa zľakli toho ohňostroja, však tam na jednej fotke aj vidno ako sa rozrevali 😅

a stratili sme niekde jedny oči z krumplihlavy tak mu tam pchajú jazyk, pod tým jazyk a nato položia takú malinkatú bábiku 😀 úžasne sa s tým vedia prehrať 😀

baileysa
9. aug 2009

aha, lili, tak to je super, asi som slepa ci co 😅 😔 sa ospravedlnujem 🤐 😉

ja som tiez zvedava na tortu, este som nikdy tortu nerobila, ale tie mickey mosue postavicky sa malej prenaramne pacia, tak urcite bude uspech 🙂

lenkamt
9. aug 2009

ja som práve dojedla po deťoch trupy zo žabky a krtka + krtkov rýľ či čo to je 😀

baileysa
9. aug 2009

no u nas je uz krumplihlava v zabudnuti, ale ucel splnila, niekolko tyzdnov ju namotavala 😅 a gretka mu zase stale namiesto klobuka davala nos, taky cerveny, nedokazala prezit, ked sme mu dali klobuk na hlavu, musela to hned zmenit a vzdy len ten nos tam dala 😅 sme sa smiali vtedy na tom poriadne 😀

baileysa
9. aug 2009

a odkial ste mali tuto tortu?

lenkamt
9. aug 2009

mužova teta upiekla, som jej kázala že maličkú a ona že veď je málá iba z 10vajec 😅 a jaj jej nato že ja zajtra idem piecť z 5tich 😀 to je malá torta na jedno použitie 😀

baileysa
9. aug 2009

😀 😀 😀 to ty ides piect len kolacik ku kave 😀 😀 😀
uz sa tesim, ako dopadne, lebo sa budem inspirovat 😅

lenkamt
9. aug 2009

no veď , však budeme iba my a mamina so ségrou a snáď aj Paľko, ibaže môj chlap a mamina vôbec nejedia torty, takže pre Verču stačí 2mm kúsok a ostatok pre mňa so ségrou, Paľko neviem, dúfam že neonemie že čo za minitortičku som prichystala 😀

lenkamt
9. aug 2009

ešte mi napíš či už máš dieťa doma a kedy prídete??? 😉

baileysa
9. aug 2009

dietatko uz doma sladko spinka, zase sa strasne divila, ze u nas doma nefungujeme na prve zapisknutie, ako u dedkovcov, kde co chce, co dostane 😅 kruty ma zivot 😔 tak si aj poplakala, ale uz haja, snad do rana 😅

baileysa
9. aug 2009

a pridete asi vy, nie? som specialne kukala pocasie a nema byt moc pekne, teda neviem ktore dni, ale vacsinou bolo, ze dazd a prehanky 😅

lenkamt
9. aug 2009

fajn a kedy teda prídete? 😀

inak ja mám zlaté deti keď sme samé, akonáhle príde muž domov tak sodomagomora revú pre všetko 😠

mmem_
9. aug 2009

ahojte

krasne oslavenkyne lenka,lucka a lilianka 🙂

ja som dala este jednu skakaciu momentku 😉

bai: a gretka bola prvykrat bez vas?

leni: no u nas to je naopak,ked je tato doma tak je dobrucky a ked som sama tak sa s nim neda 😝

mmem_
9. aug 2009

let: ahoj, tatinovi skore polepsenie 😒

lenkamt
9. aug 2009

zlatý zajko skákajko 😀

no nič, Bailey asi listuje v diári či má na nás čas 😀 idem spať, ráno skoro vstávam a pečiem , tak držte palce 😀

baileysa
9. aug 2009

leni 😀 😀 😀 tak my este nevieme, kedy prideme, vy viete, kedy pridete?? 😀 kukla som diar, v podstate mam iba v piatok k dr., inak sloboda, tak ty kedy mozes?

mmem, ta skakacia je supeeeeer 😵
bola prvykrat na dve noci bez nas, uz raz bola na 1 noc, ked sme boli v brne v juli 🙂

maji4
9. aug 2009

mmem jej zlatučký a fakt suprová momentka 😵 😵 😵

mmem_
9. aug 2009

leni: tak pfuj pfuj, urco sa podari a ked nie tak pofotene uz ste 😉 ja sa tiez chystam na to auto a chystam a chystam

bai: tak sikula, my mame na plane tiez maleho dat k babickam, ked pride den D pre druhe babo, tak uvidime ako to poriesime

maji 😉

a dakujeme 😀 este nejake potom hodim sem ale musim pretriedit bo nie su moc vydarene

idem objednat toho drobceka co sem davala lenka link,nasla som to aj tu v CZ

lejla77
10. aug 2009

Ahojte 🙂
Vsetko najlepsie vsetkym oslavencom

katika:
mne sa paci ten prvy uces, co si dala link.

kocky, vy ste ake sikovnice s tymi tortami, nechcete aj nam upiect? 😀 Mne by sa s tym nechcelo piplat.

Deturence krasne - vsetky 🙂

JASLE:
v piatok sa mi nepodarilo dat vypoved, lebo tam uz nikto nebol - nejake dve uplne nove babenky - asi 16 -ky 😕 😕 😕 Davala malemu plienku na okakany zadok a este ju ani neotvorila 😠 😠 😠 Som ju poslala prec, ze ja si ho prebalim. No hrozneeeeeeeeeee. Ako tam mozu dat take baby, co ani nevedia, ako sa dava plienka. Dnes som vypoved nechala u ucitelky - tak som zvedava, co z toho bude. 😔 Ale ucka uz dnes na mna zazerala...
A maly sa zasa rano v jasliach pokakal - uz mi to fakt pride, ze to ma zo stresu. Posledne 2 tt - rano reve a kaka. Som ho tam posadila na zachod a este to dorazil.

mima07
10. aug 2009

dobre ranko
ste sa tu vcera vypisali 😲 ja som ani pc nezapinala ked tu cez vikend nikto nebol
idem pokukat fotky

mima07
10. aug 2009

deticky krasnucke 😉
lili vyzera ovela starsie by som jej uz aj 3 hadala 😲
lejla tak to je fakt sila s tymi jaslami