Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
31. aug 2009

Ahojte,
baby co moze byt malemu ked sa zobudil a nevie chodit, len mi ukazuje ze ma bibinku na kolene, neplace a kriva a stale pada na zem ☹ Uz som sa objednala k lekarke, o 10:30 nas vezme a ja sa dovtedy zblaznim, ze co mu je.
Tak prosim nech nastupi ukludnovacie komando. ☹

lenkamt
31. aug 2009

Bilu - ☹ a nespadol? alebo mu len strpla nožička ako spal, nie? pri zápaloch svalov bývajú aj teploty, takže to bude len niečo takéto, ešte mu obzri chodidlo či nemá niečo pichnuté, neboj 😉

bilushka
31. aug 2009

Leni, aj ja som myslela ze ci nema strpnute, ale to by mal asi na svale a on mi ukazuje na koleno a vobec neplace, ani ked mu postlacam, ci nema niekde buchute, nic ho neboli, ja uz mam take nervy, co za exotiku zase mame 🙄

Oco mi vravel, ze ci nema zaseknuty nerv ako spal alebo daco take, ale to by ho asi bolelo a reval by.

Chippakov prediskutujeme ked budem mat zase cistu mysel 😉 😀 😀 😀

lenkamt
31. aug 2009

Bilu - ale on podľa mňa ešte nevie presne ukázať kde ho bolí, proste keď je to niekde na nohe tak ukazuje na koleno, bude to niečo také ako strpnuté alebo ten zaseknutý sval, nech mu to rýchlo prejde 😉

bilushka
31. aug 2009

Neviem, este som mu ukazovala na lytko, stehno tam ze nie a stale si tuka do kolena a aj ked chodi akoby ho nemohol zohnut, ale ked som si ho polozila na postel a cvicila s nim, ze som mu ohybala nohy tak pokrcil v pohode obidve. Ak bude mat strpnutu nohu a ja tam pridem a uz mu nic nebude tak zase budem "trosicku" za hysterku 😀
Ale aj tak lepsie byt hysterkou akoby mu fakt malo nieco byt 😒

lejla77
31. aug 2009

Ahojte:
bilu:
snad to nic nebude. Daj vediet, ako ste dopadli.

My sme dnes 1 x v novej skolke. Maly to rano zvladol uplne super - zacal cuvat a liepat sa po mne, ale ucka sa ho hned zacala vselico vypytovat, tak sa s nou normalne bavil, odlozil si dudel do skrinky a pekne odpochodoval do triedy v jej sprievode. Nestihol ani plakat, tak sa nenormalne tesim. Budu mi volat, kedy si mam pre neho prist. Zatial nevolali, tak je asi v pohode. 😵

peta:
to su dobre svine v tom Kralovstve. Akoze to je sila s tymi prachmi. Nech zabudnu, ze ja im nieco zaplatim. 😠 Som nasrata na seba, lebo v piatok som tam zabudla malemu flasu v tych stresoch vsetko pobrat. Neviem, ci sa tam uz pre nu zastavim. Moc sa mi tam nechce.

nika07
31. aug 2009

Ahojte,

bilu kde si, čo ja s malým ☹

Peti vitaj doma 😉 , takže až na nejaké menšie nezhody s maminou ste sa mali dobre 😉

lejla gratulujeme k prvému dňu v novej skôlke 😉

a zároveň všetkým minulým oslávencom či už narodeninovým alebo meninovým 😀 prajem všetko naj,naj,naj 😀

lenkamt
31. aug 2009

😕 no panečku naša hranica 2,5-3roky sa blíži 😅 no to som zvedavá ako ideme zaspávať bez dudla 😝 dnes prišla zábrana na posteľ, takže od zajtra skúšame spať vo veľkej posteli, potom príde rad na cumle 🤐

Lejla - super, vidno že učiteľka vie ako na deti 🙂

nika07
31. aug 2009

leni aj my máme veľkú posteľ a so zábranou, ale ja sa ešte bojím Lindu dať von z postielky, lebo máme spálne na poschodí a mala má cez noc otvorené dvere, aby sa nezobudila a nezmyslela si ísť sa hrať 😀

lenkamt
31. aug 2009

ja budem pri nich na vrchnej posteli, ako som to dnes obzerala tak by sa mi tiež zišla zábrana 😀 a ešte sa desím tých schodov 😀 že sa skniepim 😝

Katika - kde si??? prípravy vrcholia??????

bilushka
31. aug 2009

Dakujem, ako na nas myslite 😵
Moja pediatricka nas poslala na chirurgiu na Kramare, ze mala aj minuly tyzden maleho chlapca co prisiel ze trosku ho boli ruka, normalne nou hybal a nakoniec skoncil v sadre, tak ze aj aby my sme neboli ten pripad...no ludia na Kramaroch horor!!! milion ludi, k tomu este zachranari vozili popadane a polamane deti ktore brali prednostne, uplne utrpenie tam sediet ☹
Ale nastastie nas vyfasol dobry lekar, povedal, ze to moze mat z prechladnutia ako spal pod otvorenym oknom, ale ze to moze mat aj narazene, ze zlomene asi nie, lebo na tu nohu naslapuje, aj ked s krivanim, tak ze nas nebude zbytocne ozarovat, mam mu davat iba Ibalgin od bolesti a pozorovat, ci to nenapuchlo alebo sa nejako nezhorsilo a potom pripadne prist znovu, od rana to trochu rozchodil, tak snad sa to bude zlepsovat, teraz som ho dala spat, ja som tiez z nervov vystavena riadne, lebo nasi hned ze sme mali ist aj na neurologiu a bla bla uz maluju certa na stenu, tiez ich to riadne vylakalo, hlavne teda ja ked som videla rano ako sa maly zviezol na zem, ze nemohol ani stat mi nebolo vsetko jedno ☹

Leni, prisla mi Mama a vy tam nie ste 😲
To uz je drzost 😠
Krasne su inak tie dvojicky a trojicky na fotkach, ale nechcela by som teda 😅

lenkamt
31. aug 2009

Bilu - to ma potom tiež napadlo či nespal pod otvoreným oknom, lebo ja som z auta fajn seknutá v krku 😝
no asponže nič vážne, a nemysli si ja by som tiež hysačila 😉

svine, končím s nimi, také krásne detičky ako moje neuverejnia 😠 aj keď aj ostatné sú určite cukríky 😵

bilushka
31. aug 2009

Peti, super, ze sa vam pacilo v Taliansku, podla mna je tiez Lignano raj pre deti, ten lunapark-my sme tam minuly rok ani neboli, sa nam na to zdal byt este maly ale v tom vodnom parku bola parada, aj my dospelaci sme sa vyjasili, tiez si vravime, ze musime este zopakovat, snad o rok.
Uvazovali sme, ze aj od 11. septembra by sme isli niekam tam na predlzeny vikend, lebo Slovensko a more takto blizko vyjdu cenovo skoro rovnako, ale nakoniec sme zohnali celkom prijatelne ubytko vo Vyhniach, je tam aj aj termalne kupko, tak tento rok nam to uz nevyjde.

Ako ste jedavali, bolo moc ludi na plazach a co ta mama, ked budes mat cas, popis viac 😉

Lejla, presne takto si ja predstavujem ucitelku v skolke, ze vie ako na deti, super, ze ho tak rozptylila, tak snad uz je dobre a neplacka teraz...

Leni, na Chippakov ved to uz bude zima, v oktobri co chces riesit, klasika rifle a nieco 🙂
Mimi budu tiez na vikend vtedy nakoniec v Blave, lebo muzik ma nejaku akcosku z prace, takze ubytko tym padom neviem co. Teraz je u rodicov, len dnes isli do Polska na tie kupelne, tak jej skus zavolat, mozno date stretko 😉

baileysa
31. aug 2009

ahojte,

jooooj, bilush, tak to ste mali riadne stresy ☹ hlavne ze to nevyzera na nic vazne, dobre ze si bola, isto by si sa trapila, ze co mu moze byt 😒

lejla, tak super, ze to stanko takto zvladol, uz je to predsa len vacsi chlapcek 😉

peta, super, ze ste si tak uzili a co mamine vadilo? 😕

baileysa
31. aug 2009

leni, za chvilu mas narodky, a este si nam nenapadko nenaznacila??? 😕 😀 😀 😀

mishelin
31. aug 2009

ahojte,tak ja po 100 rokoch,vsetkym dakujeme za gratulacie,prisla som nato ze tortu uz objednavat-esteze nie robit nebudem lebo u nas to u nikoho uspech nema 😝 😅 dnes som ju akurat tak porozdavala
dalej tak som sa snazuila malemu zohnat tu knizku s magnetkami az som ju zohnala ale ta ho vobec nezaujima 😖 takze je v skrini,no jeho problem zabalim mu ju pod stromcek 😅

a dalsia vec nieco pred vyse mesiacom nam burka odpalila modem,teraz ked bola tato vo stvrtok ci v stredu znova to iste ☹ takze sme dali 2000sk do vzduchu a mozme kupovat novy,muzik nasraty totalne na mna,vsak kto by nebol,ze som doma a nevytiahnem kabel 😢 ja som sice vsetko povytahovala zo zastrciek ale co idu z modemu take kable do pevnej linky/my mame pripojenei cez pevnu linku/ tak ten som nevytiahla a rovno cez neho ho trafilo 😢 tak som bola za straaaaasnu zlu ☹ aj som si poplakala veru,lebo vtedy 1x ked sa to stalo to tiez urobilo cez ten kabel a ja krava som ho zase nevytiahla fakt sa dalo tomu predist,no ale co uz..teraz si musim odpustit ja nejake veci pre seba v hodnote 2000sk,a musim cusat ako vos 😅 😨

no a citat nejdem lebo je toho vela..tak snad casom sa dostanem do obrazu

mishelin
31. aug 2009

a este ku tehu-vsetko asi ok,ale uz mi to ide na nervy ako mi vsetci vravia boze ty ake mas velke brucho a rodit ides za 2 mesiace 🙄 vyzeras akoby si sla rodit uz zajtra,ja viem ze maju pravdu vsak sa vidim v zrkadle no ale co ja zato mozem ze mi tak narastlo zhurta,ze do 5m skoro nic a teraz zrazu sup von 😖 serem uz na nich len ma znervoznuju 🙄 zavse dostanem take silne krce co sa az zlaknem ale ked sa skrcim prejdu 😕

a bai,mmem vy ako?a inak bai k zubom pri prvom som mala gingivitidu alebo tak nejak pamatate som vam to tu opisovala pred 2 rokmi 😅 no a mam to zase,dasna mam oddelene od prednych zubov,sice nechapem ako je to mozne a ci sa to napravi ale zubna tvrdi ze mi zuby nevypadnu,bo ja som jej ze ako tam mozu stat ked nemaju oporu v dasnach 😀 😅

dobre a uz nic,lebo pisem ako diva 🙂 caute zienky..a inak som si len tak pri mojej vikendovej depresii spomenula ze lenka s bai sa uz daaaaavno pradaaaavno slubili ze na jar pridu do stratenej zeme a jar uz pominula o chvilu je tu dalsia 😅 a ich nikde....no idem kukat telku kym je maly mimo dosah...

baileysa
31. aug 2009

misheli, to ma mrzi, ze mas take blbe obdobie, ☹
a nemozte tam dat taku tu ochranu, prepäťovú ci ako sa to vola

toto:
http://www.hej.sk/pocitace-pda/shop/28279/prepa...

ja sa inak priznam, ze by som to asi tiez nevytiahla 😔

ta knizka patka mozno za nejaky cas zaujimat, ved vsetky deticky su ine a bavi ich nieco ine...

mishelin
31. aug 2009

veru bai to by podla mna malokoho napdlo vytiahnut to stade,vies ja klasicky zo zastrcky a ono svina hrom ci blesk druhym kablom,my mame v dome dve pevne linky ,tak to mame asi nejak komplikovane alebo co ale fakt uz ma slo porazit a nedavno sme zaplatili pokutu 150eur tak si vies predstavit muza ako penil 😒 no cim skor zabudnut lebo tu noc som celu ani nespala kvoli tomu at ak mi bolo zle rano na brucho,este aj maly je ako 100 certov no ja neviem cim starsi tym volako diveje viac a viac...ach boze daj mi silu bo zosediviem...

keby som si aspon mohla dat pohar vina alebo aspon 3 co by ma rozveselilo 😀 😅

katika1
31. aug 2009

čaute čaute 😵 takže ja vraciam lístok na chippákov a idem do Martina k Lenkovcom na striptíz 😀 😀 😀 leni ale u vás to nebude 35 evri, že 😀
a prípravy vrcholia ano 🙂 ja sa tak modlím nech je aspon trochu pekne 😔

mmem_
31. aug 2009

ahojte

juuuj prave mi doslo ze maly je uz aky vnimavy niekedy,prave sla reklama na doveru a hned zacal babo babo tam😀

bilu: tak to snad bude len lepsie lepsie 😉 ,mna by veru hned natiahlo od stresu keby sa tak zvezie predo mnou na zem z nicoho nic 😝

mmem_
31. aug 2009

lejla: maly sikulka,

aj tak vas hrozne obdivujem ze to takto zvladate s detickami v jaslickach, aj robotu, aj vsetko okolo a este tie co tu robia skolu,klobuk dole, ja ledva posedim pri nete abo pocitam nieco a o domacnosti ani nehovorim 😅

ja stale vaham co s jaslickami ☹

peta:vitaj z dovolenky,

mish: ja nikdy nic nevytahujem 😅 😅 😅 ,tiez nam raz takto odisiel pocitac

a co sa tyka brucha, ja pocuvam stale to iste, najlepsie je na tom to, ako su ludia v pomykove ked poviem ze rodim az o 2,5 mesiaca, kazdy len tak zalapa po vzduchu 😀 😀 😀,
no ale horsie je to brucho tahat. ak sa chces pobavit tak ti poslem moju foto 😀 a bo ked mas facebook tak tam som v plnej krase 😀 ,ja len dufam ze aspon o tyzden skor porodim 😝

a lenka a bilu_ dakujem ste zlaticka 😀 😀 😀

mmem_
31. aug 2009

a kedy zacina uz ordinaciaaaaaa?

baileysa
31. aug 2009

mmem, ja som ti zabudla pochvalit brusko, som hned nabehlan fb kukat 😉 a mne sa tam nezda take velke, to je aktualna fotka? 😕 nic si z toho nerob, mna uz pred dvomi mesiacmi posielali rodit, to zalezi aj co mas oblecene 😉 halvne ze bude babo zdrave 😵

zuzana76
autor
31. aug 2009

ahojteee

bilu, ved to iste mal asi aj patko, vtedy 2.2. co sme isli k neurologicke, tiez nevedel chodit a len padal, ale on nevravel, ze by ho to bolelo, ale padal, asi polhodinu sa nevedel postavit a potom sa postavil, neurologcka nic nezistila, ja som si tiez myslela,ze ju mal asi strpnutu, alebo z tych sandalok, co som pisala, tie ortopedicke, lebo on mal aj zospodu vydrate nozicky, verim ti,ze si sa vystrasila, lebo aj ja vtedy strasne

mmem_
31. aug 2009

bai:je aktualna asi spred tyzdna, zlata 🙂 ,
idem zajtra do poradne tak som zvedava,dufam ze bude vsetko ok,
tebe zas skoro vobec nie je vidno brusko aspon na fotke nie 🙂

a inak susik este nic neviem,dnes sa neohlasila 😝

mima07
31. aug 2009

cauko
kukam nikde nikoho ani pokecat sa neda ☹
pridala som fotky 🙂 mam tam aj tortu ale nepiekla som ju ja 😀

nika07
31. aug 2009

čauko,

mima malý je strašne zlatý ako sa rehoce na tom nočníku 😀
a torta vyzerá super 😉

mima07
31. aug 2009

nika rehoce ale skutek utek 😠