Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
6. sep 2009

ahojte 🙂

Meg - krásna fotka 😵 želáme skoré uzdravenie 😉 neviem si to predstaviť, žeby som teraz mala vysoké horúčky 😝

Maji - vitaj späť, manžela chválim aký je šikovný 😉

zajtra na vás myslíme, aj vy myslíte na nás, ideme na onko 😖

a naše už opakujú úplne všetko, ale iba málo im rozumieť 😀 a jesť chcú zasadne samé, normálne záchvaty zlosti ak ich chceme krmiť 😝

baileysa
6. sep 2009

ahojky 🙂

leni, zajtra samoska drzime palce 😉 budu jej davat aj anestezu? ak ano, a bude to taky mlady dr. rado, tak ho od nas pozdravuj 😉

maji, aj vam drzime palce na zajtra, nech to dobre dopadne 😉
urcite musis byt stastna, ze mate uz prehodene tie izby...

letush, nedosiel by dakedy kubko ukazat gretke ako sa ma sama hrat s legom cely den? 😕 😉 😀

ja mam normlane teraz pri druhom mensi problem vydrzat nevediet pohlavie, ale strasne sa na to tesim, ze sa to dozvieme az v januari, aj ked rodina nezdiela nas nazor 😅

lenkamt
6. sep 2009

Kaťušik hodila fotky na fb 😉

Bailey - čo si? iba krv a sono 😉

idem spať, zajtra šoferírujem 😀 a berieme obidva čerty 😀

baileysa
6. sep 2009

tak ho nepozdrav 😉
zajtra stastnu cestu, dobre sa vyspi 😉

retaux
7. sep 2009

Ahojte!
Dodatočne želám Katike, aby prežili spolu šťastný, dlhý a radostný život.

Leni, Majka: myslím na vás dnes, aby vám to dobre dopadlo 😉

Baily: ani my sme nechceli vedieť pohlavie a tiež sa tomu všetci čudovali. Akoby to bola naša povinnosť, dať si to zistiť. Tak len vydrž. 😉

peta28
7. sep 2009

Kati, dufam, ze svadba dopadla super a aj pocasie v Zamkoch vyslo krajsie ako v BA, myslela som na vas ze do kelu cely tyzden ako krasne a akurat na sobotu sa to pokazi. Do manzelstva zelam vsetko len a len ot najlepsie, hlavne vela lasky, tolerancie, pochopenia a vela vela takych sikovnych deticiek ako Risko.
Ozi Risko ma tusim tvoje priezvisko za slobodna, nie? Neviem ci si dobre pamatam, ale budes mu ho menit?

Bai teba uz svieti 20 tt, ved len predchvilkou si nam oznamila ze si tehu, tak to leti neuveritelne, ze o chvilu uz bude babatienko tu 😉

Leni , Maji drzim palce. Maji ozaj co ta uzlinka na Lilinej nozicke?

Meg dufam, ze sa uz mate lepsie, hrozne ked to skoli este aj oboch rodicov, ja som od dnes zacala malej davat ten beta glucan, lebo to pocasie uz ide dolu vodou a hlavne novy kolektiv, tak uvidime, aj ked tazko povedat ci to zabera, uvudime po zime. Timka tiez rada upratuje, ked zapnem vysavac tak uz mi ho berie ze je budem vysavat , lebo uz sa neda oklamat ani tym detskym, ze ten nevysava mi povie, tak musim pockat pokial ju prestane bavit potom si ho vezmem a dovysavam, aj ked niekedy je to na nervy lebo potrebujem nieco rychlo upratat a natahujem sa s nou hodinu. Rovnako je to so zametanim, ona chce len velku metlu, lebo ta mala nie je dobra..

Dnes mala plakala a ja zas rano s nou, ked rano vymysla a place ze to poznam ze len trucuje tak to zvladam, ale ked na nej vidim ze jej je fakt luto ze ide maminka do roboty tak to ma hrozne zlomi, fakt to nezvladam a zacala som tiez revat s nou v satni.. tak jej hovorim ze Timka neplac lebo potom aj maminka bude a tak ju to prekvapilo ze prestala plakat. Nechapem ale fakt to v tychto jaslach zvladam horsie ako v tom Kralovstve, neviem to vysvetlit, ale snad sa to zlepsi.
Hovorim si ze pri druhom dietati to vynahradim aj Timke a urcite ostanem dlhsie na materskej a Timka nebude musiet chodit do druziny v skole ale hned ju vezmem domov.

lejla77
7. sep 2009

Ahojte 🙂

katika: vsetko len to najlepsie 😵

peta:
Stanko rano len vymyslal a zavreli sa dvere a uz bol ticho, tak som sa tesila. 😵 Mna ukludnuje aj to, ze ked poobede pridem pre neho, tak nechce odtial odist. Tak sa mu tam urcite paci. Ale tie place poznam aj ja. Ked je taky lutostivy, tak sa skoro poskladam. 😖 No, musime to nejako prezit.
A co ty sa uz chystas na druhe dieta??? Ja vobec nad tym neuvazujem. 😀

maji4
7. sep 2009

Ahojte takže u srdciara všetko po starom na kontrolu o rok ,a Lilianka bola strašne dobručká aj keď jej dávali tie cucky na telíčko tak tichučko ležala a ani sa nepohla 😵 😵 😵 som jej stále opakovala ,že musí ležkať a byť tichučko lebo vedla spinká bábätko 😵 😵 😵 a aj pri sone srdiečka bola dobručká 😵 😵

Meg pekná fotky v pase 😵 🙂

Baby držte sa tie čo máte deti v jasličkách ja by som revala asi každé ráno 😔

Lenka tak ako??držíme aj my palce 😉 ale ja verím ,že to bude OK 😉

A veru baby ten prístup do kúpelne sa nedá vynachváliť normálne som pustila teraz práčku 😅 😅

peta28
7. sep 2009

Lejla nie este, ved ak ano tak sa netrepem do prace a kaslem na nich. Bohuzial nemame momentalne bytove podmienky pre dieta a aj preto som v praci aby sme mali financie na co najrychlepsie vyriesenie tejto veci.
A preto som pisala ze ked bude chodit do druziny, t,j, druhe dieta tak o 4-5 rokov

letuskah
7. sep 2009

caute
maji, lenka, podajte spravy ale verim ze ste dopadli dobre 🙂

maji tu navstevu odlozime lebo ma vcera ofuklo na zeleznej a som seknuta (alebo mi to Lenka poslala??? 😀 😀 😀 ) plus ma dako pobolieva akoby pred kramamy pritom tie mi pred tyzdnom skoncili, tak uvidim co sa z toho vyvrbi a potom nabehneme, som zvedava ako to teraz vyzera u vas 🙂

bai poslem ti ho aj na tyzden 😀 😀 ale to on len cez vikend, dnes jasne ze mama toto mama hento mama pod a podobne 😝

peti a nie je to len tym ze si mozno uz zabudla ake bolo to lucenie ked si davala Timku prvy raz do jasli? a mozne je aj to, ze uz je Timka vnimavejsia a ina ako bola pred rokom, tak aj to asi urobi svoje, ale kym je tam spokojna, tak to zvladnes rychlo 😉

letuskah
7. sep 2009

maji tu pracku ti zavidim, ja som tak pustala cez obed ked Kubko tych par tyzdnov spaval vo svojej izbicke a uz sa tesim ked to zase pride 😀 😀 😀

letuskah
7. sep 2009

som chcela kuk Katikine fotky ale dako mi ich nezobrazuje 😕

maji4
7. sep 2009

let ani mne sa nedajú zobraziť tiež som chcela kuknút a trošku sa pokochať 😖

letuskah
7. sep 2009

uf som myslela ze je chyba vo mne 😝

lejla77
7. sep 2009

peta:
aha, ja uz o 4 - 5 rokov budem stara korcula. 😀

kocky, nam ta plastelina nejako obschla a droli sa. Sa mi to zda dost skoro, za dva dni uz bola takato a maly by sa s nou stale len hral. Neviete poradit nejaky trik, alebo sme kupili smejd???? 😠

Kocky a neviete kde zozeniem nejake gumaky c.25 ??? Vsade maju len od 28. ☹

peta28
7. sep 2009

Lejla ja som kupila vcera malje kumagy v Tescu v detskom oddeleni maju od cisla 21 az po velke cisla, za 7,50. Cervene, ruzove, modre.
Kupila som aj krasne pancusky, tielka, nohavicky, uplne super cena a aj kvalita , uvidime co to urobi po prani, ale vyzeraju super.

Maji, Letu a pozerali ste tie fotky na FB? Lebo tam som ich pozerala rano a boli tam

letuskah
7. sep 2009

lejla ja som tiez v tescu videla take mensie cisla
peti ja som decku kupila tielka ale su take trickove, som myslela ze budu take vrubkovane ako byvali kedysi, po prvom prani vyzeraju ok ale po 5 uz asi bude vseliake 😝 ale so slipkami som spokojna.

peti hej na FB som pozerala

letuskah
7. sep 2009

lejla a aku plastelinu ste kupili? my mame tu play doh a az teraz po roku pouzivania je daka divna, ono sa to da s trochou vody zmakcit ale teraz je uz daka zla, chcem mu novu kupit, no a musi to byt odlozene v kelimku uzatvaratelnom, inak obschcne

katika1
7. sep 2009

kočky čaute 🙂 nikomu nejdú novopridané ftoky na fb 🙄 ale aj čo iní pridávali nejdú.. takže blbne fb 🙄

meganik
7. sep 2009

peti prosim ta vy mate aky ten betaglukan? ja som kupila taky s vitaminom C a on je taky kyslejsi a plava v nom akoby dren s citrona alebo co a Natali mi to vobec nechce pit 😠

lenka cakame na info ci je vsetko ok

ja som fotky na fb stihla, Katika bola si prekrasna nevesta a aj maly Risko bol riadny fesak 🙂

no a nase info o zdravotnom stave je asi take, ze Natalke sa vratil soplik ☹ takze sme zase tam kde na zaciatku, som zvedava aka bude noc 😠 caute

lenkamt
7. sep 2009

ahojte 🙂

my dobre, Lenka trošku plačkala pri odbere krvi, ale fakt len pri vpichu /zase na 2x 😔 / na sone bola zlatučká aj na prehliadke potom, v čakárni robili show, potom sme sa boli najesť a spali len v aute cestou domov, takže si viete predstaviť aké sú "fajné" teraz večer. a boli sme ich dať ostrihať - hodím foto 😅
výsledok - na sone nič, krv za týždeň - klasika 😉

lenkamt
7. sep 2009

tu sú na vrchnej posteli, kde strašne rady lezú 😝 potom príprava na kastrólikový účes a samotný kastrolíkový účes 😀:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/LuckaALe...

a tú sú dnes von, najprv kočiare, potom kolobežky:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/VyletyAS...

maji4
7. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂

Dnes odkedy sa zobudila bola non-stop umrnčaná ale to máme vždy keď sa vrátime od našich lebo babka s dedkom jej všetko dovolia len čo trošku mrnkne a ja ju potom vždy prevychovávam týždeň minimálne 😒 ale nevadí za ten oddych to stojí 🤐 😔 😅

Leni super ,že neplakala pri krvičke a ja ,že sono je OK 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 a krv budeme držať palce aby bola tiež OK 😉

Ja idem s Lili na krv 21 tento mesiac to je o 2 týždne v pondelok a už teraz stresujem ,ako budem riešiť to ,že nebude piť ráno mlieko ale doktorka mi vravela ,že jej môžem dať najneskôr 2 hodiny pred odberom tak aspoň to ma upokojuje vlani keď jej brali tak nemohla od večera mlieko a to bolo horšie....

maji4
7. sep 2009

Lenka baby sú strašne podarené v novom účese 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a oni už vedia na kolobežke 😲 😲 😲 😲 no šikovnice 😵

maji4
7. sep 2009

Dnes som sa super narehotala pri superstar 😀 😀

zuzana76
autor
7. sep 2009

ahojteee

mam pokazeny monitor, tak len v rychlosti, kym si nepokazim oci

leni, drzim palce, nech je krv v poriadku

neviem co je noveho

u nas celkom nic

akurat sa vcera zadarili tieto hlasky nasho drobca

"jezis maria, zlati komunisti"

ja sa pytam patka " patko, som chuda, alebo tlsta?" a patko- " Tlsta" a pytams a ho dalej " A tatinko je chudy, alebo tlsty?" a patko povedal -" tatinko je chudak"

asi si to budem zapisovat, lebo on fakt vyprodukuje niekedy take hlody, ze ani nechapem, kde sa to v jeho hlave berie, tych komunistov ma zo Slunce, seno...
😀

maji4
7. sep 2009

Zuzi 😀 😀 😀 komunisti bodujú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a veru zapisuj si aj ja začnem 😀 😀

zuzana76
autor
7. sep 2009

a najnovsie ho uz nemozem ani pobozkat - " maminka, nebozkavaj ma uz tolko"

baileysa
7. sep 2009

ahojky, 🙂

maji, leni, super, ze ste dnes dobre dopadli, leni, krv bude tiez ok 😉

maji, ja som sa tiez nasmiala, som to kukala, lebo tie konkurzy su najlepsie, potom ma to uz nebavi 😅

meg, prajem skore uzdravenie vsetkym...

letush, tak mi ho posli iba na vikend, ked cez tyzden nefunguje, ako ma 😀 😀

gretka sa dnes tiez 10 minut zabavila sama, som potrebovala nieco do mc vytlacit, tak ma nechala a sa zatial cela pokreslila fixkami, po rukach, nohach aj tvari 😝 som nevedela, ci sa mam smiat ci plakat... nastastie to slo dole, tieto detske fixky...

inak plastelina play doh: jednu dostala mala na narodky od segry, ta bola uplne hrozna, tvrda, zmolila sa, nic sa z nej nedalo vytvarovat, proste des, asi to ma lejla teraz, tak som ju naschval kupila este raz, ze ci to ozaj ma byt taka hrozna, a ta nova je uplne super, takze asi ju treba po case vymenit 😨

zuzi, pekne hlody 😀

lejla77
8. sep 2009

Dobre ranko 🙂

kocky, a v ktorom Tescu, lebo ja som bola v Petrzalke - a tam mali len par kusov a od 28. ☹ Surne potrebujeme 25-ky.

letu:
no, ta plastelina bola v takom vedierku aj s prislusenstvom. Kupila som to v Draciku a tie kelimky neboli zatvaracie. Bola tam len hore folia, ktoru som roztrhala. Aha, teraz ma napadlo, ze tam boli vselijake vykrajovatka a aj take gulate, takze to su asi vrchnaky. Sakra, vobec ma to predtym nenapadlo. 🙄 To tam urcite bude na tie kelimky pasovat. 😔 😀