Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
14. sep 2009

Leni: nové šaty sú už pridané. 😀

zuzana76
autor
14. sep 2009

ahojteee

ret, pekne saticky, ale my chcem vidiet aj uces, mohla si si ich obliect a odfotit sa v nich 😅 , kde si ich kupila? v ktorom obchode?

lenkamt
14. sep 2009

Ret - krásne, presne takéto skladané sa mi páčia, aj Ivka také mala 😵

ešte vlasyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😠

retaux
14. sep 2009

Zuzi: Gate - je v Hyperi aj v Mlynoch 😉

katika1
14. sep 2009

ahojte 🙂 mish neboj.. má len málo miesta 🙂 aj moj krpec sa málo hýbal ku koncu
tiež som si furt lahla a triasla ním aby sa pohol 😉 ale bola som aj dvakrát v nemocke nech sa na neho pozrú.. ale bol ok 😉

katika1
14. sep 2009

fešandy pridala som ešte pár fotos do albumu na mojasvadba.. ak chcete kuknite 🙂

lejla77
14. sep 2009

Ahojte 🙂

katika1: krásna nevesticka 😵

mish:
podla mna, ked reaguje, ze do neho drcnes a pohne sa, tak si myslim, ze je to OK. Ale hovori sa, ze ku koncu uz sa tolko nemusi hybat, ked ma malo miesta.
No, ja take nepoznam, Stanko mne robil vlnobitie. Isiel vyskocit az do konca a nakoniec sa mu nechcelo na svet. 😀 Ale teraz sa tiez nezastavi. Takze, asi budes mat kludnejsie babatko. 😵

katika1
14. sep 2009

lejla dík 😵
kočky, ma napadlo, že ak náhodou ešte nosíte bodynká, tak vám viem zohnať všetky velkosti až do 104 myslím.. 🙂 alebo teplákové súpravy a podobne.. a za dosť dobré ceny 🙂 ak vás to zaujíma, ip 🙂

lejla77
14. sep 2009

katika1:
mna zaujimaju tie teplakove supravy 😉 Tych nikdy nie je dost.

peta28
14. sep 2009

Lejla volala som dnes zas do toho kralovstva, lebo prachy nikde a Gazkova ze zas jasne jasne budem to urgovat.. tak som jej povedala ze oni mali prachy odomna na druhy den ako som is nasla v skrinke fakturu zwe to iste ocakavam aj ja a ze jasne jasne, tak co mam robit, mam im tam ist zobrat nejake hracky alebo co?

lejla77
14. sep 2009

peta:
vies co, to je teda zodpovednost uzasna. Pekny bordel. Krava jedna. To akoze za 2 mesiace nie su schopni ti poslat spät co ti patri... 😠

peta28
14. sep 2009

Lejla toto som dala kupit kolegyni ide dnes do ikei, tak mi napadlo ze aj Stanko rad maluje:

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/1015...

letuskah
14. sep 2009

caute
leni ja umyvam okna len zo zeme kam dociahnem takze by som ti asi nebola na uzitok 😀 😀

dietatku je dobre, vobec nas nehlada tak sa tesim. tu stredu pojdem tam a muz pride za nami lebo potom pojde na sluzobku na 10 tyzdnov do nemecka tak s nim chce este byt. bude sice chodit domov ale to bude dlho predlho...

ret saty sa mi pacia ale bez ucesu to nie je ono, dat fotku sup sup!!!!

mmem_
14. sep 2009

ahojte

ja len rychlo zdravim.
mish: aj mne sa hybe pomenej,tak vtedy skusim lahnut na jeden bok a vtedy sa vacsinou reaguje kopnutim.Asi je rad ze sa konecne moze natiahnut 😀 alebo zacne kopat ked nieco zjem

letu:super ze kubko to tak zvlada,uzite si trochu oddychu, Simko pojde tiez k nasim a svokrovcom pred terminom porodu a este predtym na skusku na tyzden. Tak uz som z toho teraz hotova 😅
urcite mu tam bude dobre,ael este nikdy nebol bez nas tak dlho,tak neviem ako to vydrzim 😅,
budem hrozne nervozna 😔 a moj muz tiez bude v kuse prec tieto posledne 2 mesiaca,lebo im zacal projekt v polsku tak furt bude tam 🙄

tak zatialko sa majte

baileysa
15. sep 2009

ahojky,

ret, saty pekne, co ti tm na nich ofrflal 😕 a kde su tvoje nove vlasy???

letush, tak ma napadlo, ze ked si bez kubka a nemas program, mohla by si si dat tour de augustovky 2007 😀 to budete mat dlho tych 10 tyzdnov 😕 ci ostanes cast aj u vasich?

mm siel na huby s gretkou, ja mam pisat to dizertacne veldielo, ale som zatial k tomu ani nedosla, a uz sa zachvilu vratia ☹

vcera som bola s kamoskami na divadle ryba v trojke, potom na jeden miesany virgin drink, no super som zrelaxovala, len rano to vstavanie 😝

zuzana76
autor
15. sep 2009

ahojteee

tak ja smutim

zomrel Patrick Swayze ☹ 😢

maji4
15. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂

Ďakujem za prania k menimám aj ja sa pripájam dodatočne všetko najlepšie k Akvinej Majke a aj našej Mimi 😵 😵

Ret šaty sú krásne ale aj ja by som ta rada videla v nich navlečenú a aj ten učes 😵 😵

Mish hlavne sa nestresuj a ako budeš môcť hned chod na gyndu aby ta uistili ,že je všetko OK 😉 😉

bai teba som sa zabudla opýtať aká bola cestou Grétka vtedy keď ste cestovali vyše 2 hodín??

Zuzi tí doktori si musia stále niečo vymýšľať 😠 😠 😠

Let tak super ,že si sa takto rozhodla a super ,že Jakubko v pohode vydržal tie dni 😵 😵 zlatý 😵 😵

My sme boli tiež u našich a tiež som chcela aby mamina uložila Lilianku ale kde revala a revala ,že maminkou ide, a ,príde, ...tak som tam aj tak musela isť 😒 takže u nás to tak skoro nevyzerá ,že by som ju nechala niekde na víkend 😔 Ale nevadí mi to ved keď si predstavím ,že o niekoľko rokov možno aj 3 tak sa mi nebude chcieť vôbec dať vystískať , bozkať len mi bude papulovať... 😔
A keď som ju potom uložila tak som išla u mami v dedine otvorili nový bar tak som sa tam postretávala k kamoškami kamošmi super sme si pokecali a pekne krásne sme sa naťapkali 😀 😅 ale hlavne ,že bolo supeer 🙂 🙂

katka krááásna si bola nevesta 😵 😵 😵

lenkamt
15. sep 2009

ahojte 🙂

Patricka mi je ľúto ☹

Bai - že virgin drink 😀 kým mi došlo 😀

konečne koniec predlženého víkendu, ja normálne chytám nervy z toho chlapa 😝

zajtra ideme na krv s Lenkou /zase 😝 / takže vstávame o 6 😝

fotky z dneška:
http://picasaweb.google.sk/vicenkovci/Jesen2009#

zuzana76
autor
15. sep 2009

leni, pekne fotky, zajtra budem na vas mysliet, nech vysledky dopadnu dobre , ja sa asi zase skocim objednat na tu mikrochirurgiu kvoli tomu znamienku na oku 😒

lenkamt
15. sep 2009

bože, však som zabudla, onkomarker hraničný, ale ževraj nevadí, máme prísť až 8.2.2010 🙂

Zuzi, dík 🙂 sa čosi urevali kým začali pozovať 😅

mmem_
15. sep 2009

juuj leni zlate su tie baby 😀 , a mate iny fotak ze?

ja dodatocne mariam prajem vsetko najlepsie 😀 ja mam mamu a aj svokru mariu 😎

mima07
15. sep 2009

leni fotky krasne 😉 a zda sa mi lenka baculatejsia v tvari normalne mam pocit ze by som ich rozoznala 😀 😀
maji ty sa nezdas 😲

akvabela
16. sep 2009

Ahojte 🙂

Dakujeme za gratulacie nasej uz skolacke Majke a dodatocne gratulujeme ostatnym Majkam, nech su zdrave, stastne a maju veeela lasky a aj Lenuske oneskorene blahozelam k narodeninam - mas krasne dcerky, ktore Ti urcite robia dvojmo radost a super, ze mate vysledky OK. A aby som nezabudla Katike krasnej nevesticke tiez gratulujem, nech ste stastna rodinka!

Maji neboooj, nasa Marienka je este stale rada, ked si vecer chvilu ku nej lahnem, a ked odchadzam, tak sa chce mojkat a stiskat a drzi ma ako kliest, aby som neisla 😎 😅 🙂

Mmem, Mish, wow, Vam sa to uz pekne krati a Mish verim, ze je vsetko v poriadku, lebo drobcek je uz naozaj dost velky a nema tolko miesta ako predtym.

Chcem sa spytat, ci Vam drobci rano po mlieku pekne papaju ranajky, lebo Yvettka si odhryzne tak dva krat z chlebika a hotovo... 😖

Pekny den! 🙂

letuskah
16. sep 2009

ahojte
dnes si idem po dietatko, uz sa na neho tesim 😵 😵 😵 sme mu kupili koberec do izbicky tak dufam ze sa mu bude pacit a bude sa nan chodit vyvalovat ako Lilianka 😵 😵 😵

Maji tak ste si to uzili 😵 ja som bola tiez vcera s kamoskou a keby po mna nedosiel muz o polhodinu skor ako bol plan tak neviem neviem... a to sme este isli s muzom pit ale nastastie kym sme tam dosli tak mi vytravilo to kamoskine tak som to zvladla 😀
Maji podla mna keby si tam nebola tak by ju tvoja mamina v pohode ulozila ale ona vedela ze niekde si a ze prides ked bude plakat... musis muza presvedcit a nechat ju na vikend samu, aj vy si oddychnete a aj Lilianka.
sak to moje dieta furt maka na zahrade, ani v pate nema ze by mu matka chybala a (tu je odpoved na akvinu otazku) rano vypije mlieko, hodinu na to cely krajec chleba s niecim, potom jogurt alebo nieco potobne, poobede tiez furt daco zuje, no nechapem, za tych par dni u nasich zje viac ako za mesiac doma 😕 😕 😕

majte sa pekne, vecer podam hlasenie ci som si doniesla domov cele dieta 😀

mish daj vediet ako si dopadla 😉

letuskah
16. sep 2009

Leni baby su hrozne zlate, normalne im zavidim, ze budu mat cely zivot jedna druhu, ked sa jednej nieco stane, druha ju utesi a naopak, teda pevne verim ze to tak bude a hrozne im to prajem, toto mne v mojich dvoch bratoch vzdy chybalo, sestra je predsa len sestra 😵 😵 😵

lejla77
16. sep 2009

Ahojte 🙂

peta:
to je super vecicka, to by sa nam zislo a nie je to ani drahe. Len ja sa tak skoro asi do IKEI nedostanem. ☹ Ale dobre vediet, ze to tam maju, ked budem mat cestu okolo, tak si to urcite kupim.

akvi:
Stanko je tiez trosku horsie na ranajky. Ale ked ma parky, tak tie moze kazdy den. 😝 Inac spekuluje. Ale v jasliach ranajkuju o 9.00 a to spapa aj chlebik. Doma chlebik rano nehrozi, bud milacik alebo tie parky. 😀

leni:
fotky su prekrasne, strasne su chutne bambule. 😵

lejla77
16. sep 2009

Ozaj, vcera sme sa konecne vyteperili do ZOO. Bolo tam naroda, ale celkom fajn vylet. Malemu sa hrozne pacilo. Chcela som mu tam kupit taku opicku na gumicke... alebo tu vrtulku na vietor. A jasne, ze take tam nemali. Asi zijem v predpotopnej dobe. To tam uz take veci nepredavaju? 😕 A dost ma bolia nohy, roztahane to tam je statne. A maly nespal, tak nam odkväcol v aute ako sme isli odtial. Uz bol fest unaveny.

lenkamt
16. sep 2009

ahojte 🙂

Akvi - že školáčke 😕 som si to musela 2x prečítať, bože ten čas letí, však nedávno mala 3roky 😅

Letu - už sa tešíš , čo??? 😀

a my raňajky ako kedy, väčšinou po mlieku iba zobnú z mojich raňajok a rovno majú desiatu 😅

dnes je krááááááááásny deň, ufrfľaný chlap v trenčíne, koňové stretko v martine, hurá, hurá, hurá 😀

maji4
16. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂

Leni krásna rodinka ste 😵 😵

Leni prajem príjemné stretko 🙂 🙂 a ďakujem za mail 🙂 🙂

Let presne to istí si myslím ja ja ,že keby som tam nebola tak sa dá uspať ale zatial som to neriešila ved som tam bola tak som ju už dlhšie netrápila 😉

Akvi už školáčke 😲 😲 bože ako to letííí 😒 ale prajem jej aby sa rýchlo adaptovala v prvej triede a nech jej ide pekne učenie 😵 😵

lenkamt
16. sep 2009

tu to zas žije 😖

dnes mi prišiel balík z bonprixu, toto:
http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=3.12...
http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=3.12...

k tým rifľom majú aj "štucne" fest budú zlaté, objednala som im aj ružové termovesty z quelle, tie sú už na ceste 🙂
tie súpravy budú dobré až na jar, ale tá cena sa mi zdala fajná 🙂

tak sa vytešujem 🙂