Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
22. sep 2009

Slavka, co blaznis, ze dietu? 😨

Ja som Katike este ani nezaplatila a tiez mi to ma doniest do Blavy.

Leni, aj ma to napadlo, ze keby si neodoslala tu objednavku tak rychlo, ze sme si to mohli spolu objednat 😉
Nevadi, takto budes za peknu iba ty 😀

My zaspavame presne ako Slavka pise, niekedy aj 30 minut vymysla, niekedy je do 5 min. tuhy a take rekordy, ze uz som myslela, ze ma sibne z neho su ked zaspaval hodinku-hodinku a pol.
A delikatesa je, ked potom vstane po 40 minutach 😠

lejla77
22. sep 2009

bilu:
a nad tym hovnom pod nosom som sa dobre nasmiala. 😀

maji4
22. sep 2009

no už je hore tak ahojte vidím že MK neskalmal 😅 😅

letuskah
22. sep 2009

lejla spolieham sa na to ze to pride skor 😀

bilu rychlo sa vyliec 😉 a tiez som obzerala fotky, taky zeriav musime mat!!!

no a moje dieta sa zobudilo 😕 to bude dnes dlho do vecera 😅

letuskah
22. sep 2009

maji nie aby si si uzila ze ti dlhsie spi 😕

lejla77
22. sep 2009

letu:
😀 to by ma ani nenapadlo. 😀

bilushka
22. sep 2009

No ja mam asi fakt nieco s imunitou, odkedy som porodila a kojila tak sa na mna nalepi doslova vsetko ☹
Citala som este v case kojenia o tom clanky, lebo som myslela, ze to suvisi s tym, ze ako mi vsetko ide do mlieka tak nemam ziadnu obranyschopnost a ze je to blbost, tak ja uz neviem ☹

Leni, ved jasne ze ides 😉
Mne volala minuly tyzden mama, ze ci prideme ten vikend k nim a ja ze to uz nemozeme, lebo idem s babami do divadla, tak teraz sa na tom MM dost dobre bavi, ze do divadla 😀 😀 😀 😀

lenkamt
22. sep 2009

naše spávajú presne do 14.00, ráno do 6.45
keď je doma chlap tak cez obed do 13.30 a ráno do 6.15, nechápem 😕

a mala by som ožehliť tú jednu práčku, ale dnes som lemra lemravá 😀

bilushka
22. sep 2009

To koho uz moze napadnut si sadnut na skleny stolik???? 😀 😀 😀 😀
Lejla tvoja svokra je mimo 😀

lejla77
22. sep 2009

kocky, ja som malemu objednala taketo tricka.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6628190 len 104-ky

bilushka
22. sep 2009

Lejla, to je aka cena 😲

lenkamt
22. sep 2009

Bilu - do divadla 😀 ja som normálne mamine povedala že na striptíz 😀

mňa nezaráža že si lejlina svokra sadla na sklenený stolík, ale že si sadla na stolík 😀

lejla77
22. sep 2009

bilu:
on mal okraje drevene (asi 10 cm) a v strede sklo. Teraz to vyzera ako ram na okno. 😀

slavenas
22. sep 2009

bilu presne ako píšeš čím dlhšie zaspáva tým kratšie spí 🙄
a dietu no už som sa dosť zväčšovala tak musím s tým niečo robiť .

lenkamt
22. sep 2009

aj my máme taký stolík, ale nik si naň nesadá 😅

lejla77
22. sep 2009

bilu:
tak dufam, ze to nebudu nejake handry. Ale celkom sa mi zapacili, tak som zobrala 3 ks. 😀 A za tu cenu. 😉

lenkamt
22. sep 2009

Slavka - tak držíme palce nech ti diéta vyjde a malá nech nekašle 😉

zuzana76
autor
22. sep 2009

bilu, skore uzdravenie, neznasam nadchu, neznasam, ked nic necitim, ani chut ani vonu a to plazenie sa za malym si viem predstavit, tu slabotu, pi vela caju a vitaminov, nech to cim skor prejde, ja vtedy papam grepy

my na obed vacsinou nespavame, lebo ja ho hodinu nemienim uspavat, ja som uz rezignovala , ale potom vecer je do 2 minut tuhy

lejla77
22. sep 2009

lenkamt:
ani u nas si nikto doteraz nan nesadal. 😠

bilushka
22. sep 2009

Zuzi, fakt vy uz nespavate?

Lejla, tak som zvazovala, ze ked maly vstane, ze ho premeriam, ci mu to objednam aj ja, ale zase bol niekto nenazraty a mne neostalo 😀 😀 😀

mishelin
22. sep 2009

lejla ja uz som zene pisala ze berem dve ak este ma 😀 😀 😅

slavenas
22. sep 2009

lejla musela byť teda riadne vystresovaná ked to spravila , ja by som asi vybuchla smiechom keby som to videla naživo 😀

zuzana76
autor
22. sep 2009

ja len nechapem odkial to moje decko berie tolko energie

cely den lieta, hra sa, vymysla, spat ani nahodou, cita knihy, ideme von, ale spat po obede ani nahodou

inak kupili sme mu taku obrovitansku mapu na stenu, tak neviem ci ho nejako nerozptyluje, ci co 😀 😀

lenkamt
22. sep 2009

Lejla - 😀 určite si na vine ty, že nemáte celodrevený stolík 😀

mňam grepy 🙂 dnes si kúpim 🙂

bože, ešteže zaspávajú normálne a samé 🤐 máte to ťažké s tým spaním

lejla77
22. sep 2009

bilu:
hm, vsimla som si, ked som hadzala link, tak boli len 3 zaujemci a uz su styria.

mish:
😀

Ze su pekne??? Sakra, mohla som sa o tuto radost potesit s Vami aj skor. Ja uz som ich minuly tyzden objednala. ☹ Hanbim sa teraz. 😔

bilushka
22. sep 2009

Zuzi, mna by porazilo ficat cely den za malym, aj ked iba na hodinu vypnem, ze maly spi, tak aj to mi strasne pomoze...

lejla77
22. sep 2009

slavi:
tak teda fakt som nevedela, ci sa smiat, ci plakat, ci ju prefackat. 😀

zuzana76
autor
22. sep 2009

bilu nespavame, lebo on nechce spat, ako ho mam prinutit? ja som to aj skusala, ale ukaldali sme sa 3 x , o 13.00 o 14.00 o 15.00 zakazdym sunar, lahut a pokusat sa spat a nic, dopil sunar , porozpravala som rozpravku a on cely nabity energiou vstal,ze- mama podme stavat garaz 😝 a ja cela nervozna, ze som nenajedena, lebo len furt uspavam, tak som to enchala tak a sme spokojni obaja 😀 , ale potom neiekdy zaspal az o tej 17.00 a vstal o 19.00 , no a potom do 23.00 bol hore, tak toto tiez neriskujem, radsej ho do tej 19.30 udrziavam hore a potom zaspi hned

lenkamt
22. sep 2009

Zuzi - to bude tou mapou 😀 máte trochu hyperaktívne deti asi 😅

slavenas
22. sep 2009

leni tak tomu že zaspáva malá sama sa aj ja teším, lebo tiež by som asi rezignovala keby som ju 30 min. musela uspávať ,