Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
1. okt 2009

Kocky, prisli mi tie tricka, co som objednala z mmb za par supek. Su super. Ani som necakala za tu cenu, ze budu dobre. Ta kocka ma lacne veci a pekne. Oplatia sa.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6777185

lejla77
1. okt 2009
peta28
1. okt 2009

lejla my v skole velmi dobre, nemozem povedat ze sa extra tesi rano ze by tam utakala, ale bez placu, pekne poslusne sama ide do triedy, neplace, pekne sa oblecieme a velmi velmi ju chvalia tie ucitelky ze aka je sikovna , ved ona uz vsetko skoro rozprava, sice necita, pismenka som ju nikdy neucila, ale spiava, recituje basnicky a tak..

peta28
1. okt 2009

jedine co ma mrzi ze o 16.15 pre nu pride, lebo utekam s vyplazenym jazykom o 16.00 z roboty a je uz posledna, umyva s ucitelkami pohare a upratuje hracky, ale co mam robit, ked moja mama robi v Pezinku a svokra je krava..momentalne je na mna svokra urazena , tak mi to vyhovuje. Vybil sa mi telefon a nemohla sa mi dovolat, potom som prisla vecer domov s malou telefon som pichla na nabjacku, Timka chcela kakat tak som s nou sedela na zachode, ona ked je na tej redukcii tak som radsje pri nej lebo raz mi uz zoskocila dole , tak som svokre len tak narychlo povedala ze nemozem hovorit ze musim za malou utekat na zachod .. tak to uz ostala nasrata .. a hovori mi ze navarila muzovi pecene maso ze svokor mi to donesie vecer o 21.00. Tak ja na to ze nech nenosi, elbo ze ja som varila fasirky, takze mame navarene, ze nemusi sa v noci terigat.. tak sa urazila la muzovi vyplakavala ze ona to uz mala nabalene v chladnicke, tak si kupim asi sklenenu gulu nabuduce aby som videla co ma v chladnicke...

mmem_
1. okt 2009

ahojte,

dakujem baby,tak sa snad uz nebude otacat nijako 😀

zuzi: chuda male, 😖 , a to fakt uz takto precita? super,sikulo, my tiez vieme vela pismeniek,ale spajat to teda este nie 😀

peta: no svokRa je dobra

lejla,ret: u nas to je take iste, ja uz nemam sil s nim niekam chodit,ale u nas to uz trva dlhsie a fakt nepomaha nic,ani po dobrom ani po zlom

zuzana76
autor
1. okt 2009

ahojteee

asi pojdeme spat

mmem, nepospaja, ale precita ze - A-U-S-T....proste len psimena za sebou, ale nie cele slovo

zuzana76
autor
1. okt 2009

uz je hadam lepsie, posledne cikanie bolo bez revu

mishelin
1. okt 2009

caute baby,vsetkym dakujem za blahozelanie 🙂
mmem aj ja som bola dnes u gyn no ale to je cim dalej tym vacsi uzas snim 😠 😖

pytam sa ho nemam ist na tie pasy do BR do nemocky a on ze nie netreba ze neni to zatial nutne,uvidime o 2 tyzdne 😒 pri patkovi som bola len 1x...

potom ze vysetrim vas klasicky ako dakedy mam pokazeny stroj 😅 tak takym rucnym pristrojikom presiel po bruchu a ze dobre srdce bije,tu je asi hlava 😅 mozte sa obliect 😅

ale ze vsetko ok,tak som zvedava,ja neviem on je divny.ako vsetci lekari u nas..volam doktorke ze netreba sa s malym ukazat na 2 rocnu prehliadku a ze nei to sa uz zrusilo,staci v3 rokoch,pipik sa nepretahuje uz davno,nic mu stym nerobte..tak dobre no...

no ale hlavne sme riesili ten porod VE ci sa tomu da predist alebo ako to bude ak by nahodou zase 😔

mishelin
1. okt 2009

joj zuzka chudatko nech mu to cim skor prejde..

aj mne prisli uz tie tricka predvcerom su super 🙂

maji4
1. okt 2009

Takéto dni neznášam ked mi spí len necelú pol hodinu 😠 😠 😠 sa teším čo s nou budem robiť do večera 😝

nika07
1. okt 2009

Kočky neviete mi poradiť ako sa volajú nevlastné sestry Popolušky?

a) Anastázia a Grizela
b) Gizelda a Antónia
c) Apolena a Gertrúda

Ďakujem
😀 😀 😀

Maji ja dúfam, že naša do 15 potiahne, idem variť obed, dnes išla spať bez obeda, lebo v kuse niečo pojedala 😅

slavenas
1. okt 2009

ahojte,

maji vy ste už vstali a my ešte len ideme spať 😅 a tá dieta je taká, ja neviem ako by som ju opísala ktorá to je, proste 2 týždne jem predpísané veci a potom týžden volno a znovu dva týždne a je koniec, neviem či poznáš ráno je tam vždy káva plus celozrnný rožok atď ... Ja som ju držala aj pred tromi rokmi a fakt zabrala schudla som a nepribrala , dokonca mi známi vraveli že som po tej diete schudla ešte ... a potom prišlo tehotenstvo ... No ale mne ide hlavne o to aby som prestala "žrať! 😒 a začala normálne jesť - tak uvidíme .

zuzi pofúkaj paťkovi bolačku a je veľký šikovníček s tými písmenkami .

ja som dnes v lidli kúpila malej 3 bavlnené tričká z dlhým rukávom za 6,99 € tak sa teším ale ušiel sa mi posledný kus našej veľkosti

slavenas
1. okt 2009

mish tak budeš mať veľkého chlapiska 😀 😀

nika ja netušíííím 😅 😅

nika07
1. okt 2009

Slavi poznám ju, ja sa už tiež dlho na ňu chystám, len mi vždy do toho príde nejaká oslava 😀
tak držím palce, kedy si začala, tam nesmieš tuším ani sladké ani soľ 😔

slavenas
1. okt 2009

nika , no presne aj ja som potrebovala nájst týždne kde nie je nejaká oslava alebo pod. aby ma to nelákalo . Tá dieťa frčala 😀 😀 tak zhruba pred tými tromi rokmi.

peta28
1. okt 2009

Slavka mozes mi tu dietu poslat do IP??? diik
Inac aj ja som bola rano o 8.10 v Lidli a kupila som to 3 balenie triciek posledne 98/104. Nechapem tychto ludi ze kedy tam chodia, vzala som uz hned aj podkolienky a pyzamko a jasne ze marcipan v horkej cokolade..mnam

nika07
1. okt 2009

peta ty si ako ja 😀 tiež marcipánu neodolám

Slavi pošli aj mne, či mám tu istú, dik 😉

slavenas
1. okt 2009

peti mám to vo worde v takej tabuľkovej forme aby to bolo prehľadné , lepšie by bolo keby som ti to mohla poslať na mail , tak mi nejaký IP

slavenas
1. okt 2009

baby bude to lepšie na mail , lebo som to skokpčila a hodila do IP a úplne to rozhádzalo

retaux
1. okt 2009

Ahojte!
Ja som bola tiež v Lidli, ale tričká som nekupovala, lebo ich máme habadej, ale chcela som podkolienky. Jasné, že sa mi už neušli 😠 Mali samé veľké.
Peťa: a to Timke nebude veľké 98/104? Veď mamina pozerala 74/80 a to by Lucke bolo akurát 😀

Ja keby držím dietu, kde nemôžem ani soľ a ani cukor, tak ma rovno môžu pochovať 😅

slavenas
1. okt 2009

ret u nás tričiek nikdy nie je dosť 😅 😅 lebo gate ešte dva krát za sebou oblečieme ale tričko musí isť do prádla ..

retaux
1. okt 2009

U nás je to tak isto, ale naozaj ich má veľa, preveľa, takže stačia.

mishelin
1. okt 2009

ret aj ja malemu kupujem taku velkost ako peta timke,nam by to bolo male take cislo ako pre vas..
boze co je dnes za den mne sa nic nechceeeeeeeeeeeee... 😔

a ja vravim ze kym sa ja dokopem ku pobaleniu tasky tak aj porodim,este furt som stym nezacala 😅 teda zacala,aspon som si vcera co to dala prat a treba to zehliit 😖 boze ako sa mi nechce zehlit,ale maly ide het so svokrou tak nesmeim prelezat cas 😅

lejla77
1. okt 2009

peta:
tak to som rada, ze uz je to lepsie v skolke. A to ti rodicia vobec nerobia, alebo co... ze o 16.15 posledna. 😕 A dokedy su otvoreni?

peta28
1. okt 2009

ret pre nas nema vyznam kupovat 74/80 a ani 86/92 lebo to by sme nosili par tyzdnov, mozno by to obliekla ale ja radsje kupim vacise a vyhrniem rukavy.

mimi.k
1. okt 2009

Ahojte,

Maji, ten bylinkár je zo susednej obce ako bývajú naši, veľa ľuďom pomohol.
Zuzka, nebála som sa tam ísť, ja so už raz u neho bola, asi pred 7 rokmi a povedal mi, že mám robiť to a to lebo inak budem behať so ženskými problémami. Ja som to začala dodržiavať, ale bolo mi z tých bylín nejako zle, chodila som vtedy na VŠ a popri aj pracovala, chodila s mm, no nemala som čas variť si to všetko....aj som na to zabudla, čo mi povedal. Až teraz mi mama hovorí, že vidíš, veď on Ti to už vtedy povedal, že budeš mať takéto problémy a oni naozaj prišli..tak som tam išla. Ale napr. moja mama k nemu nechce ísť, lebo sa bojí, že jej povie, že už jej nič nepomôže 😖 😔 a ona ho pozná ešte z detstva, tak je jej to aj blbé...

Zuzka, to s tým pipíkom ma mrzí, to musí byť poriadna bolesť 😔

Peti, aspoň máš od svokry na chvíľu pokoj, teda aspoň kým sa nanovo neurazí 😀
Ja som dnes v Lidl nebola, ja teraz pozerám hlavne oteplovačky na zimu a čižmičky. Ostatné by sme už mali mať všetko.

Mish., hlavne, že je všetko v poriadku. Ja som chodila so zbalenou taškou do pôrodnice asi mesiac na všetky služobky, aj do zahraničia a len som čakala, že kde budem nakoniec rodiť 😀 😉

Adamko pozná tiež už skoro celú abecedu, aj keď ho to neučím, je to úplne nenásilné, že sa opýta na písmenko a ja len keď sa mi chce, tak sa ho spýtam, aké je toto písmenko a on mi hovorí...niekedy ho opravím, ale väčšinou už netreba. Tiež nespája do slov, ale keď píšem ADAM, tak po prvých dvoch písmenách mi povie, že Adamko 🙂

retaux
1. okt 2009

Peti: veď aj ja Lucke kupujem väčšie tričká. Tá 74/80 by jej bola akurát, bez vyhrnutia rukávov. Ale aj tak 98/104 to už je pre ňu priveľa. 😉

slavenas
1. okt 2009

mna tá choroba nejako premohla mám už úplne plný nos a hlavu mi ide rozhodiť , tak si spravím predlžený víkend a idem k naším už dnes, nech si aspon trochu oddýchnem , tak sa s vami zatiaľ lúčim...

ozaj v pondelok o 21,30 idem pre bratov a švagriné na letisko do BA, priletia z UK , nedáme stretko 🙂 ked už tam budem ... ale nie srandujeeem 😀 😀 .

peti neposlala si mi ten mail tak neviem či si si to rozmyslela ...

mimi to si pamätám ako už dávnejšie biluška písala, že nechápala ako Adamko vie písmenká , šikovnýýý 😉

mish 😉 a ty už začni baliť .😀 😀

zuzana76
autor
1. okt 2009

tak my sme teraz vstali, sme spali asi nejake 4 hodiny

mimi, patko takto pozna slovo AUTO, ked je napisane a tiez sa uci nenasilnym sposobom, nieze by som sa blazniva ucitelnica realizovala na vlastnom decku 😀 😀 , no ale mozno svokra, ked je u nich 😀

slavenas
1. okt 2009

a skoro som zabudla .... kati, leni, bilu.. a neviem kdo ešte ... ale prajem Vám superské chipacke stretko 😉 😉 😉